🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Sağ ol balım yemiş kadar oldum sen adresini ver de ben sana buzluktaki içli köfteleri kızartıp göndereyim simdi senin zamanın yoktur cocuk hasta falan :KK72:

Ne kahvaltılar düşünüyorsun :KK8:

Ne yaptın 🤭

Tamam balım bu hafta biz hepimiz sen tek :KK70:
Balım bu sabah ben de arti çıktım ama biliyordum çünkü dün kaçamak yaptım.
1 günlük bir şey o arti. Bak hemen düşüyorsun dusme :sinirli:
Menulerini didik didik edicem nasılsa artiyim diye hadi bi kaçamak yap :KK4:

Leslie spordan sayılmaz olur mu sporun dibi bence kendisi🤣
Bu arada ilk sayfada spor çeşitleri var esinlenmek istersen:KK70:
balim dünkü seansta ramazan öncesi tüm gün istediğini ye diye izin verildi bu lisbethe😄😄4 bucuk ayrdir yapmadığım hafta sonu kahvaltısını hazirladim yedik😄😄aksam da halama gidiyoruz artik ne yaptıysa yicem cok mutluyum 😄😄sabah 78.5 istediğini gordum aslinda bi off yapmayayim diye gaza geldim ama psikolojimin buna ihtiyacı varmis🤗🤗

Wuuu o zaman herkese benden çikulut :halay: bi gaza gelir gibi oldum umarım akşamki doğumgünü etkinliğinde sönmez bu gazım
Cikulut mu:KK55: alyaya serbest ona verelim :KK53:
Aksamki dogumgununde eğer yiceksen de akşam yemeğini hafif tut ve mümkünse sadece pasta ye ince bi dilim poğaça börek yeme😁
Ya da afilli bi cezaya hazır ol üzgünüm :KK43:
Sağol kuzum bende yemiş kadar oldum ne olacak bir eksik bir fazla keyfine bak haftasonu kız iyileşti benim şükür 🤣🤣sağlıklı menü pişiririm 450 ip atlamışım biraz takatim kesilmiş olabilir ama ne olacak toparlarım hemen şaka bi yana bende 100 gr fazla çıktım dün geceki tatlıdan sanırım
100 gr ciktiysan iyi ben 1 kilo ciktim😁 ama alışkınım galiba herkesin vücudu farklı tepki veriyor. Benim bir kacamak yapsam hemen artıyor bi kilo. Ama bir günde gidiyor sonra.
balim dünkü seansta ramazan öncesi tüm gün istediğini ye diye izin verildi bu lisbethe😄😄4 bucuk ayrdir yapmadığım hafta sonu kahvaltısını hazirladim yedik😄😄aksam da halama gidiyoruz artik ne yaptıysa yicem cok mutluyum 😄😄sabah 78.5 istediğini gordum aslinda bi off yapmayayim diye gaza geldim ama psikolojimin buna ihtiyacı varmis🤗🤗
Ohh gün senin günün ye balım🤩 afiyet olsun🤩

Kızlar midem çok fena bugün ya😔 bugün hafif şeyler yedim ama usutmus olabilirim. Sporu yapmam gerek yoksa dünkü kaçamaklar üstüme yapışıp kalır mecbur az da olsa yapcam belki iyi gelir😐
Eliptik yapcak enerjim yok belki evin içinde boş boş yürürüm.

18 mart
2 Türk kahvesi
Tek öğün yaptım 🤦‍♀️Sebzeli spagetti
Çocuklar onu istedi.
Su 2 litre
Spor 650 ip 20 dakika pilates 5000 adım hava buz 🥶 10 bine tamamlamak için boş boş yürüyeceğim
Yarın of günüm canlar iyi geceler iyi haftasonları

18 Mart Menüm
09.30 4 kaşık menemen, 1 dilim peynir, 1 dilim ekmek, çay
11.00 nescafe, 3 galeta
14.30 türk kahvesi, 1 avuc cig kuru yemis
18.15 4 kaşık mantarlı tavuk sote, 3 kaşık yoğurtlu makarna

Spor; şimdilik 5 bin adım var 12ye kadar 10 bine tamamlamak hedefim. Evin içinde yürüyorum aralarda lesliedeki gibi kol bacak hareketleri yapiyorum

Su; 2 lt

Sabah 10.00 2 yumurta 2 dilim ekmek 3 kucuk dilim sucuk peynir domates 5 zeytin
14.00 1 sade kahve
19.00 3 küçük ciğer sis yarım ince lavaş salata 😄
Ev temizliği ile geçti zaman, ilerleyen vakitte 30 dk leslie ile günü kapatacagim😉
Afiyet olsun canım çok güzel menü🤩 Spor da var daha ne olsun

18 mart
2 Türk kahvesi
Çocuklar onu istedi.
Su 2 litre
Spor 650 ip 20 dakika pilates 5000 adım hava buz 🥶 10 bine tamamlamak için boş boş yürüyeceğim
Balım kendine dikkat et ya ne olcak yine yerdin tek öğün yapmana gerek yoktu bu kadar kısma😔
Spor harika

Birimiz Karadeniz birimiz Eskişehir evlenirken düşünecekti 🤣🤣 çok istiyorsa köyünden alsaydı her bayram kendi memleketinde olmayı
O kadar haklısın ki :))
A Alyasena bak elalemin ortileri komsu tabaklarini yiyor menü yazmıyor sen niye ip atliyorsun azcik örnek al:KK67:
Balım sağolsun komşum bugün de bir sürü yemek getirmiş, işin kötüsü tatlı da var ama akşam yemeğimi yemiştim o yüzden şimdilik hiçbirini yemedim :KK76:
alya senaya kacamak gününde spor yaptığı için sana yeme cezası vereceğiz bu gidişle 😄😄
Tarihe geçer valla :KK70:
Yarına rekor denemem 600 kalori ona göre demedi deme 🤣🤣🤣 sevgili güzeller güzeli rakibim Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Civcivim kötü yere pazar açmışsın sen :KK70:
Benlik sıkıntı yok da balım lisbet sene darbeyi vurursa o sıkıntı olur:KK70: :KK70:
Şaka bi yana misafir varken sıkıntı olacaksa azcık ye sonra da güzel bi spor bol su içersin olmaz mi🤔

Oooo anlaşıldı şimdi senin motivasyon kaynağı çok sağlammış be balim🤣

:mad::mad::mad::mad:
Mangal yapacağız canım, ekmek yememem lazım, tatlı da yememeye çalışıcam, yersem de pazartesi ceza alır onu yaparım artık ama nolur yemiyim yaa :bicak:

Lisbet kesin bana darbe vuracak da hayırlısı bakalım balım.

18 Mart Cumartesi menüsü
12.30 kahvaltı
3-4 kaşık patatesli yumurta, 5 yeşil zeytin, 1 dilim peynir, roka maydanoz salatası, domates salatalık, 2 dilim esmer ekmek, şekersiz çay.

13.30 ara
Çay ve 1 avuç fıstık toppy (yer fıstığı üzeri köpüklü bir şey)

19.00 akşam
1 lavaş (200 kalori civarı), 7 adet çiğköfte (ev yapımı), 350 ml ayran, marul, domates, kornişon.

10bin adım
2 litre su

Gunaydinnnn, kacamaksiz bir gün olsun . Ne kahvtilar düşünüyorum bir bilseniz 😄😄
Haftada 2 gün ailecek kahvaltı yapılınca , birde kahvaltı hazırlamayı çok seviyorum. 🤩
1 yil önce diyetisyenin verdiği liste ile ilerleyeceğim
Benim oğlum da haftasonları sadece kahvaltı yapınca patates kızartması yapalım hemen diyor, benim de en sevdiğim şeylerden biri. Ona olmaz demek zorunda kalıyorum, neyse ki patatesli yumurtaya ikna oldu. İnşallah ilk günün iyi geçmiştir.

gunaydin ballar❤❤
bugun off günümü tutmayın küçük enisteyi😄😄😄
Ye balım ye afiyet olsun, sakın tutma kendini :KK70:
17 mart cuma menu:
12:00 3 dilim tam buğday ekmekten kaşarlı kapyali sandvic
14:00 1 muz 10 badem
16:30 kahve soda 3 kare bitter 15 badem
19:00 100 gr kadar tavuk bol salata 1 kase sehriye corba

** tavuk 150-180 gr olması gerekiyordu ama etle aram yok yiyemedim. 5 kasik bulgur pilavm olması gerekiyordu yetişmediği icin onun yerine 1 kase sehriye corbasi ictim.
Afiyet olsun canım, gayet güzel geçirmişsin, bugün ne kadar coştun gerçekten merak ediyorum :KK53:
17 mart menü
Kahvaltı: kahve
Ögle: yumurta , 1 dilim ekmek, peynir,10 zeytin
Aksam: et döner ,pilav,ayran
Aksam isyeri yemegi yediğim icin biraz agır oldu.
Suyu cok içemedim anca 1 lt olmustur ama en azından abur cubur yemedim yavas yavas adapte olcam ins
Afiyet olsun canım, neyin doğru olmadığını sen söylemişsin zaten. Eminim kısa zamanda adapte olacaksındır.
Yaa çok gaza geldim zor duruyorum songüle ve sana meydan okumamak için ama şimdi tartıldım şimdi 66.00 👀 - 500 nereye gitti arkadaşlar gören var mı :tokat::KK34: benden pas bu hafta kimseyle yarışmayıp sinsice sizi izleyip detox sularla falan bişiler yaparım işe yararsa haftaya çıkarım karşınıza yarışmaya. Ben anlamadım bugün ödem de olabilir uyandığımda ayaklarımız üzerinde adım atarken bi zorlandım :KK57:
Hepimiz gaza geldik bu hafta canım, Allah sonumuzu hayır etsin. Haftaya seni de dahil ederiz bu meydan okumalara :KK70:
Hosbuldum birlikte başaracağız🙏 gerçekten diyet tek başına gitmiyor benim için sorumluluk almam şart 😁😁
Sizin çocuk büyük ne güzel daha bireyseldir kendinize vakit ayirabilirsiniz
EVet çok şükür büyüdükçe daha kolay oldu her şey. Birçok anlamda daha kolay vakit buluyorum artık. Darısı tüm annelerin başına.
Ne güzel yarışmalar başlamış ben de katılmak isterdim ama spor sıkıntı bu ay, bantta adım sayacağım ona karar verdim çünkü dr yürüme demedi 😬
Gaza getiriyorsunuz sizi izliyorum🤩
Sen doktorunu dinle canım şimdilik, iyileşince hep beraber yaparız yine.

Afiyet olsun canım, şaka bir yana arada bir nefes almak iyi gelir. Motivasyonumuzu tekrar kazanmamızı sağlar. bugünün tadını çıkar, yarın kaldığın yerden devam edersin zaten.
Kızlar midem çok fena bugün ya😔 bugün hafif şeyler yedim ama usutmus olabilirim. Sporu yapmam gerek yoksa dünkü kaçamaklar üstüme yapışıp kalır mecbur az da olsa yapcam belki iyi gelir😐
Eliptik yapcak enerjim yok belki evin içinde boş boş yürürüm.
Geçmiş olsun balım umarım hemen düzelir miden. Kendini çok yormadan biraz hareket iyi olur ama kendine dikkat et.
Sabah 10.00 2 yumurta 2 dilim ekmek 3 kucuk dilim sucuk peynir domates 5 zeytin
14.00 1 sade kahve
19.00 3 küçük ciğer sis yarım ince lavaş salata 😄
Ev temizliği ile geçti zaman, ilerleyen vakitte 30 dk leslie ile günü kapatacagim😉
Afiyet olsun canım, ilk gün için gayet güzel bir menü olmuş.
18 mart
2 Türk kahvesi
Çocuklar onu istedi.
Su 2 litre
Afiyet olsun canım, tek öğünle geçirmeseydin keşke. Sporun çok güzel olmuş.
18 Mart Menüm
11.00 nescafe, 3 galeta

Spor; şimdilik 5 bin adım var 12ye kadar 10 bine tamamlamak hedefim. Evin içinde yürüyorum aralarda lesliedeki gibi kol bacak hareketleri yapiyorum

Su; 2 lt
Afiyet olsun canım, çok güzel olmuş menün. Spor da var daha ne olsun.

18 Mart Menüm
11.00 nescafe, 3 galeta

Su; 2 lt
Afiyet olsun. Ne kadar güzel dengelemissin.menemeni çok severim .

18 Mart
12.00 Türk kahvesi, peynir, domates
18.00 2 köfte, yarım kase çorba
20.00 bir kase kısır domates salatalık 2 tulumba:KK14:
Türk kahvesi
Spor yok ama bol bol temizlik var. Gecen gün yaşadığım üst üste gelen aksiliklere usta çağırdık ve peşinde etrafı temizleyerek geçti daha da var temizlemem gerekn yerler 😶
Ayrıca kalabalıkta dikkat çekmeden pastadan hiç almadım amaaa tulumba tatlısı ev sevdiğim tatlı olunca dayanamadım 2 tane yedim bence yine de iyi yırttım ama takdir sizin:KK17:

18 Mart Cumartesi menüsü
12.30 kahvaltı
3-4 kaşık patatesli yumurta, 5 yeşil zeytin, 1 dilim peynir, roka maydanoz salatası, domates salatalık, 2 dilim esmer ekmek, şekersiz çay.

13.30 ara
Çay ve 1 avuç fıstık toppy (yer fıstığı üzeri köpüklü bir şey)

19.00 akşam
1 lavaş (200 kalori civarı), 7 adet çiğköfte (ev yapımı), 350 ml ayran, marul, domates, kornişon.

10bin adım
2 litre su
Akşam yemeğine kalbimi bıraktım bayılıyorum kendisine😋
Adim da harika balim
Afiyet olsun. Ne kadar güzel dengelemissin.menemeni çok severim .
Ben de:KK60:

18 Mart
12.00 Türk kahvesi, peynir, domates
18.00 2 köfte, yarım kase çorba
20.00 bir kase kısır domates salatalık 2 tulumba:KK14:
Türk kahvesi
Spor yok ama bol bol temizlik var. Gecen gün yaşadığım üst üste gelen aksiliklere usta çağırdık ve peşinde etrafı temizleyerek geçti daha da var temizlemem gerekn yerler 😶
Ayrıca kalabalıkta dikkat çekmeden pastadan hiç almadım amaaa tulumba tatlısı ev sevdiğim tatlı olunca dayanamadım 2 tane yedim bence yine de iyi yırttım ama takdir sizin:KK17:
Gelelim Sudan bacıma🤣
Bence gerçekten de güzel dengelemissin orda fazla bir şey yememissin bence bu zor bi imtihandi😅🤩
Ya aslında ceza vermesek olur da bilemedim🤔
Az vereyim o zaman şimdi dengelesen de o şeker seni sisirecek😶
10 dk leslie vereyim daha fazla veremem kıyamam :KK60:

X