🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Kızlar çok üzgünüm ama diyetin 3.günü benim süt nerdeyse azcık kaldı. Oğlum dün gece uyumadı hep emmek istedi. Bugün de keza öyle ve süt yok 🥺🥺
Canım çok üzüldüm, bebeğinin ve senin ihtiyaçların bu süreçte daha önemli, yanlış hatırlamıyorsam 3.5 aylıktı, istersen o ek gıdaya geçene kadar sen kendini çok kısıtlama.

Balım aslında şu an açım ama şişkinlik devam ediyor regl doneminin en yoğun zamanı muhtemel onun da etkisi var ama.
Bugün geç yatmamaya caliscam songulum.
Regl bitmeden şişkinliği de gitmeyecek belli ki balım. Keşke işe yarayacak yöntemlerimiz olsa. Ben akşam 21.30 da uyudum valla balım.
Afiyet olsun balim😍 bu arada sen az yemek için sakın kendini zorlama su an. Sağlıklı şeylerden çok ye. Sonra biliyorsun kilo verdikçe zaten azaltiyoruz yediklerimizi. Yavaş yavaş gidelim. Sonra hiçbir şey yemesek de kilo veremiyoruz yaşadık bunları biliyoruz 😐
Ekmek için ceza verdim dün ama senin için normal olabilir o kadar ekmek bence😁 vicdan azabı çekiyorum:KK70:
Az yemek için zorlamıyorum canım, miktarlar gayet yeterliydi, ben kiloyu yine ekmek ve abur cuburdan almıştım. Onları çıkardım hayatımdan, bir de 7leri hemen görmek istiyorum o yüzden biraz kıstım pilav ve makarnadan da (hiç yemedim diyette). 7leri görünce onları da dengeli olarak yine tüketmeye devam ederim balım.

Bence de o ekmek bana normaldi :KK70::KK70: ekmeğimi elimden almışsınız gibi davranıyorum resmen, çok gülüyorum kendime.

Canim o tarz gruplar forumda hem yasak hem de güvenlik açısından herkesin burda numara vermesi uygun olmaz.. O yüzden ben sicak değilim o fikre 🤨
Katılıyorum canım.
Şeytan diyor git mutfaktan birkaç galeta al ye nolcak çayın yaninda🫣
Sonra melek diyor saçmalama yaptığın kacamaklara say bosan da semerini ye 🫠 böyle yapa yapa oldun 70 kilo :KK11:

Kendi kendimi vazgecirdim su an yazmama gerek kalmadı ama o kadar yazdık mecbur göndercez:KK70:
Neyse ki o kötü yoldan dönülmüş civcivim, aman haa bütün gün ceremesini çekip akşam bozmayalım.
Kesilemdi kuzum azaldı. Ben diyetisyene sormuştum daha erken dedi bebek 3.5 aylık 6 ay sonra gel dedi ama brn yine de denemek istedim cidden azaldı
Bence de doğru söylemiş canım, sen biraz daha beklet zayıflama işini.

1mart Çarşamba menüsü
Sabah 10 :00 greyfurt suyu zencefil çörekotu yağı arkasına tahin pekmez ve tam buğday ekmeği
Öğlen 12: 30 sebze yemeği ve bir adet kivi
İkindin 14:30 kış çayı yanına hurma
Aksam 18 00 sebze yemeği yanına yogurt
Menüm bu şekildeydi hanımlar
Spor yok
Su 1litre
yarında su orucu yapacağım inşallah cuma günü tartıldigimizda görüşürüz,♥️
Afiyet olsun canım, menün çok güzel çok beğendim, sadece suyu bir şekilde arttırmaya çalışmalısın. Sanırım içmeyi unutmuşsun gün içinde.
Kahve limonlu su
-Haşlama yeşil mercimek zeytinyağ ve limonlu
-Herbalife ve çeyrek ekmek 6 köfte
Yeşil çay karışık bitki çayları kahve limonlu tarçınlı su
Afiyet olsun canım, proteinli bir gün olmuş.
28 şubat
Sabah 1 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
5 siyah zeytin
1 dilim tam buğday ekmeği
1 közlenmiş kapya biber
Ara 1 fincan yeşil çay 2 kuru hurma
Öğle 6 yk patlıcan yemeği 3 yk yoğurt
Ara 1 küçük boy americano
Akşam tavuklu salata

1 mart
Sabah 1 haşlanmış yumurta
2 dilim peynir
1 közlenmiş kapya biber
5 yeşil zeytin
1 dilim tam buğday ekmeği
Ara 1 fincan yeşil çay 2 bisküvi
Ara 3 bisküvi çay
Akşam 5 yk etli sebzeli yemek salata 3 yk yoğurt
Ara 1 muz 2 yk yoğurt
Afiyet olsun canım, iki gün de çok güzel geçmiş. Ben bisküvilere pek takılmıyorum.
01 Mart Çarşamba menu:

kahvalltıya kadar yesıl cay
11:00-tahinli kuru meyveli yulaf lapası
14:00--1 küçük ayva+12 badem
16:00--sade soda +sade kahve+3 kare bitter+10 badem
19:00--100 gr kadar tavuk(200 gr cıvarı olması gerekiyo ama ben yiyemiyorum tavuk etini )+bol salata (içine hasşlanmış barbunya)+4 mercimek köftesi(3 galeta vardı yanında onun yerine mercimek köftesini koydum )

Gelelim yediğim nanenelere :KK70:
Yine misafir vardı ve ben dayanamadım 1 bucuk tane tuzlu kurabıye yedım .tuza ıhtıyacım varmışcasına :KK43:
Cezama razıyım... ama dizimin sakatlıgını göz önünde bulundurup yürüşüyüme ekleme yaparsanız daha rahat uygularım cezamı :) malesef diger sporları yapamıyorum ..
Bence çok güzel bir menü olmuş canım afiyet olsun. Kurabiyenin boyutu küçüktür diye düşünüyorum, açıkçası fazla da bulmadım. Ben şahsen ceza gereksiz diye düşündüm, diğer arkadaşlara bırakıyorum o yüzden.

İnşallah balım ya kaçamaklar oldu Haftanın başından beri ama toparlayabildigim kadar artik😕
Hepimizin kaçamakları oluyo Civcivim en az zararla kapatalım inşALLAH :KK200:
Kızlar çok üzgünüm ama diyetin 3.günü benim süt nerdeyse azcık kaldı. Oğlum dün gece uyumadı hep emmek istedi. Bugün de keza öyle ve süt yok 🥺🥺
Canım kıyamam size. Beveğin çok küçükmüş sana çok ihtiyacı var. inşALLAH ek gıdaya geçtiginde kendini daha iyi hissettiğinde sütün azalmayacak şekilde diyetini revize eder öyle başlarsın .
Şeytan diyor git mutfaktan birkaç galeta al ye nolcak çayın yaninda🫣
Senin seytanla benim eşim aynı gibi geldi Civcivim :KK70::KK70:
Kızlar ben diyete devam edemicem çok kısa vakit geçirdik ama hepinizi çok sevdim🌸🌸
Biz de seni sevdik serocuğum :) Diyet yapmasan da sohbete gel :)

Hepimizin kaçamakları oluyo Civcivim en az zararla kapatalım inşALLAH :KK200:

Canım kıyamam size. Beveğin çok küçükmüş sana çok ihtiyacı var. inşALLAH ek gıdaya geçtiginde kendini daha iyi hissettiğinde sütün azalmayacak şekilde diyetini revize eder öyle başlarsın .

Senin seytanla benim eşim aynı gibi geldi Civcivim :KK70::KK70:

Biz de seni sevdik serocuğum :) Diyet yapmasan da sohbete gel :)
Cidden bu eşler bazen çok fena oluyorlar, uzak durmak lazım :KK70:

Afiyet olsun canım, menün çok güzel çok beğendim, sadece suyu bir şekilde arttırmaya çalışmalısın. Sanırım içmeyi unutmuşsun gün içinde.

Afiyet olsun canım, proteinli bir gün olmuş.

Afiyet olsun canım, iki gün de çok güzel geçmiş. Ben bisküvilere pek takılmıyorum.

Bence çok güzel bir menü olmuş canım afiyet olsun. Kurabiyenin boyutu küçüktür diye düşünüyorum, açıkçası fazla da bulmadım. Ben şahsen ceza gereksiz diye düşündüm, diğer arkadaşlara bırakıyorum o yüzden.
Dr . Songül hanımcıgım siz bal mısınız acaba :) evet kurabiyeler kücüktü ama yine kaçamak oldugu için ceza verilmesi taraftarıyım :) lisbethten kendi topuguna nasıl sıkılır 101 dersi:KK70::KK70:

Dr . Songül hanımcıgım siz bal mısınız acaba :) evet kurabiyeler kücüktü ama yine kaçamak oldugu için ceza verilmesi taraftarıyım :) lisbethten kendi topuguna nasıl sıkılır 101 dersi:KK70::KK70:
Kendi topuğuna nasıl sıkılıra giriş dersi bendendi, devam dersi de senden gelsin yani öyle mi :KK70: :KK70:

O zaman senin yürüyüş düzenine +10 dakika diyorum, uyar mı balım :KK68:

Merhaba Hoşgeldiniz :)
Kendinizi tanıtabilir misiniz?
Tabi katılabilirsiniz. Memnun oluruz .
Ben daha önce 50li kilolardaydım. Masabaşı çalışmaya başlayınca kilo aldım. Marta 1 hafta kala kendim saglıklı beslenmeye başladım. 68den 65.15 e indim. Şuan güncel kilom 65.15. Yalnız hiç spor yapmıyorum, motivasyonum yok. Belki hepberaber motive olabiliriz.

Ben daha önce 50li kilolardaydım. Masabaşı çalışmaya başlayınca kilo aldım. Marta 1 hafta kala kendim saglıklı beslenmeye başladım. 68den 65.15 e indim. Şuan güncel kilom 65.15. Yalnız hiç spor yapmıyorum, motivasyonum yok. Belki hepberaber motive olabiliriz.
8-9 günde çok güzel vermişssiniz güzel bir ödem de atmışsınızdır şimdi yağları halletme zamanı :) Ben 34 yasında evli ve 2 çocuklu çalışan bir anneyim. ilk oglumdan sonra diyet ve sporla 15 kilo vermiştim ama dizimi sporda sakatladım ve verdiğim kiloları geri aldım. 2. ogluma hamile kalınca da iyice kilo alıp 95 kiloyla doguma gittim. sonra da veremedim. diyete başlamadan sizin gibi kendim başladım ama iradeli olamadım. ayagımdaki saglık sorunundan doktora gidince zayıflaman şart dedi ve ben diyetisyenle çalışmaya başladım. 93 kg ile başladım .geçen hafta 81.5 tim. yol uzun ama değiyor. burda hepimiz birbirimize iyi geliyoruz. siz de motive olursunuz inşALLAH. Memnun oldum. Tekrar Hoşgeldiniz :KK200:

Kızlar günaydın bikaç gündür çok halsizim sürekli uykum var ama erken yatsam da geçmiyor o yüzden uğrayamadım buraya. Kızımı parka çıkardım temizlik yaptım misafirlerim oldu ama ben mi yaptım bunları ruhum mu bilmiyorum. Ama geti ayağa kalkmak için geldim🙆 d vit. Demir evde ne varsa içicem galiba 😬

Kızlar günaydın bikaç gündür çok halsizim sürekli uykum var ama erken yatsam da geçmiyor o yüzden uğrayamadım buraya. Kızımı parka çıkardım temizlik yaptım misafirlerim oldu ama ben mi yaptım bunları ruhum mu bilmiyorum. Ama geti ayağa kalkmak için geldim🙆 d vit. Demir evde ne varsa içicem galiba 😬
Hosgeldin canım.ben de halsiz ve yorgunum demıstım dıyetısyene,d vit ,b12 ve demırınıze baktıralım demişti. düşmüştür belki.

8-9 günde çok güzel vermişssiniz güzel bir ödem de atmışsınızdır şimdi yağları halletme zamanı :) Ben 34 yasında evli ve 2 çocuklu çalışan bir anneyim. ilk oglumdan sonra diyet ve sporla 15 kilo vermiştim ama dizimi sporda sakatladım ve verdiğim kiloları geri aldım. 2. ogluma hamile kalınca da iyice kilo alıp 95 kiloyla doguma gittim. sonra da veremedim. diyete başlamadan sizin gibi kendim başladım ama iradeli olamadım. ayagımdaki saglık sorunundan doktora gidince zayıflaman şart dedi ve ben diyetisyenle çalışmaya başladım. 93 kg ile başladım .geçen hafta 81.5 tim. yol uzun ama değiyor. burda hepimiz birbirimize iyi geliyoruz. siz de motive olursunuz inşALLAH. Memnun oldum. Tekrar Hoşgeldiniz :KK200:
Çok iyi kilo vermişiniz tebrik ederim😊 ben bekarım 30 yasındayım. Ben de çalışıyorum. Çalışmaya başlamadan önce beslenmeye ve spora dikkat ediyordum. Ben de biraz agır hareketler yaptıgım için ayak bilegimden sorun yasadım. Sonra uzun süre spor yapmadım. Kendi basıma diyet girişimim oldu sürdüremedim. Diyetisyene de gittim ama listeye uyamadım sürekli. Sıkıcı geldi sabit liste uygulamak ve her öğünü hazırlamak zor geldi.O yüzden kendi yöntemimle vermek istiyorum. Listeye girmem icin yapmam gerekenler nelerdir?

Çok iyi kilo vermişiniz tebrik ederim😊 ben bekarım 30 yasındayım. Ben de çalışıyorum. Çalışmaya başlamadan önce beslenmeye ve spora dikkat ediyordum. Ben de biraz agır hareketler yaptıgım için ayak bilegimden sorun yasadım. Sonra uzun süre spor yapmadım. Kendi basıma diyet girişimim oldu sürdüremedim. Diyetisyene de gittim ama listeye uyamadım sürekli. Sıkıcı geldi sabit liste uygulamak ve her öğünü hazırlamak zor geldi.O yüzden kendi yöntemimle vermek istiyorum. Listeye girmem icin yapmam gerekenler nelerdir?
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik Civcivim size bilgi verir görünce. ama ilk bi hafta geçici listeye alıyor. sonra süreklilik olunca kalıcı listeye alıyor. günlük menu ve spor bildirimi var . bi de cuma tartı bildirimi yapıyoruz :KK200:

X