🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Hadi biriniz verin artık cezamı,kendi ağzımla söyledim işte 😂😂 yürüyüşten gelince yapayım da aradan çıksın 😜 çok zorlamayın ama olur mu narin bedenimi (87.9 kiloyla narin beden 😂😂)

Hadi biriniz verin artık cezamı,kendi ağzımla söyledim işte 😂😂 yürüyüşten gelince yapayım da aradan çıksın 😜 çok zorlamayın ama olur mu narin bedenimi (87.9 kiloyla narin beden 😂😂)
E kıyamam ben böyle narin bir minnoşa madem yürüyüşe çıkıyorsun 10 dk fazladan yürü 🫠
Aslında hayali ip atla dicem ama bu kiloda dizlerine cok yük biner su an bana da bi tık zor geliyor..

28 şubat menüm

9.30 kahvaltı
Peynirli omlet
1 dilim peynir
5 Zeytin
Domates,biber, salatalık
3 kuru kayısı
1 dilim tam buğday ekmeği

12.00 ara
1 çay bardağı sarı leblebi
1 sade maden suyu

14.00 öğle
7 adet Mercimek köftesi
1 bardak kefir
Bolca marul

19.30 Akşam
1 kase mercimek çorbası
1 dilim balık
Bolca salata

Spor yok
Su 2 litre

Kızlar hayırlı günler dilerim. Pazar günü açlık orucu yapmaya başladım. Dün de meyvesulari içtim ve karaciğer temizliği yaptım .
28 subat
Sabah 7:00 pirinç lapası bir kac yemek kaşığı.
Sabah 10 00 elma suyu
Öğlen 12 30 greyfurt suyu
Akşam 18 00 karnıbahar brokoli havuç ve Brüksel lahanayı zeytin yağ ile fırına verdim baharatlayip onu yedim yanında yoğurt ile.
Günüm bu şekildeydi kızlar
Su 1 litre
Spor yok

ben yazdım sanıyodum yazmamısım sen yazınca baktım tekrar :KK70: 12:00-13:00 arası 1 saat yürüdüm bugun de :)
Dışarda mı yürüyorsun bantta falan mı, benim dışarda pek imkanım yok açık hava en güzeli aslında

Hala spor yapamadım sıcak su torbasıyla uyumuş kalmışım agridan🤦🏼‍♀️
İnşallah akşama geçer o zaman yaparim sporu
Geçmiş olsun yaa regl ağrısı mı temizlik yaparken bi yerini mi incittin😕
28 şubat menüm

9.30 kahvaltı
Peynirli omlet
1 dilim peynir
5 Zeytin
Domates,biber, salatalık
3 kuru kayısı

12.00 ara
1 çay bardağı sarı leblebi
1 sade maden suyu

14.00 öğle
7 adet Mercimek köftesi
1 bardak kefir
Bolca marul

19.30 Akşam
1 kase mercimek çorbası
1 dilim balık
Bolca salata

Spor yok
Su 2 litre
Ne kadar sağlık fışkıran bir menü tebrikler 🤩
Sana da kaçamak hakkı veriyoruz dermişim 🤪

Kahve limonlu su zencefilli çay
  • 2 yumurta 1 havuç 1 dilim peynir
  • 1 kase yoğurt
Kahve bitki çayları Nescafe falan filan 😀 bitti bu günde
Metabolizma hızlandırmak şaşırtmak için öğün arttırsan nasıl olur yeşillikli baklagil salataları falan güzel oluyor çünkü zor gidiyor bu kilolarda, sadece aklıma geldi nasıl işe yaradığını düşünüyorsan en güzelini yapmak o 😇

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
28 Şubat Salı
10.30
1 haşlanmış yumurta
2 dilim tam buğday ekmeği sobada kızarttım üzerine peynir, totalde 1 tatlı kaşığı kestane balı yeni favori kahvaltım bu olacak sanırım

14.30
1 bardak süt
Yarım portakal, yarım elma

17.00
1 az sütlü kahve
3 fıstık ezmeli hurma

19.30
1 yk yoğurtla bol yeşillikli salata
4 tavuk kanat
1 maden suyu

20.00
8-10 kaju spor öncesi

22.00 4km koşu şükür yaptım bugün
2.5 lt su

Dışarda mı yürüyorsun bantta falan mı, benim dışarda pek imkanım yok açık hava en güzeli aslında

Metabolizma hızlandırmak şaşırtmak için öğün arttırsan nasıl olur yeşillikli baklagil salataları falan güzel oluyor çünkü zor gidiyor bu kilolarda, sadece aklıma geldi nasıl işe yaradığını düşünüyorsan en güzelini yapmak o 😇
Kendimi nasıl zor tutuyorum bi bilsen 🥺😂

Çok zorlanınca buraya gelicem artık bende, otomatikman motive oluyor insan hedefin 8kg falandı yanlış hatırlamıyorsam, iki ay falan var bence en fazla o yüzden dayan 💪
Ben Ramazan'a kadar veririm diye düşünüyorum inşallah 😂

Ben 2 öğünden fazla yemek yiyemiyorum malesef midem almıyor şişkinlik oluyor normalde akşamları salata et tavuk falan yerim ama hiç iştahım yok bu hafta canım hiç bişey yemek istemiyor 😀 keşke hep böyle olsa

X