🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Emzirirken içilir mi hiçbir fikrim yok ama ya bence içmeyin
Tamam riske atmayımmm
@enerji_kusagi

sonngulen sonngulen

@asliogretmen

L lisbethsalander00

@sudansebep

@Humakaser

@_BuRc_

@LADY VEGA

@FitSebastianCheesecake

@Alyasena

@kittenlove

@MiLissy

@Humakaser

@Clair de lune

Nyx1 Nyx1

KurkmantoluS KurkmantoluS

@Politikkk

Kızlar sayfaya yeni bir kural ekleyelim istedim. Bugünden itibaren menülerde ceza sistemine geçiyoruz. Şöyle ki herkes birbirinin menüsüne yorum yapip kaçamak görmesi durumunda ceza verebilecek.

🪻Cezalarda hem spordan sogutmayacak kadar insaflı hem de kacamaktan caydiracak kadar insafsız olunacak.

🪻Alternatif sporlar ilk sayfada sabit ordan seç beğen ceza ver yapabilirsiniz.

🪻Bir menüye (aynı gün) bir kişi ceza verdiyse artık diğer kişiler ceza vermeyecek.

🪻Sadece tartı günleri (bazı arkadaşların farklı tartı günleri olduğu icin gunu degil gunleri diyorum) ceza verilmeyecek. Çünkü kaçamak günü hshshshs :KK53: (ama isterseniz buraya da tek kaçamak hakkı verip ikinciyi yapana ceza verebiliriz)

Herkesi etiketledim sonra yok ben görmedim bilmiyordum diye alınmaca gücenmece yok ceza alan paşa paşa cezasını ceksin lütfen😂

*Bu ara hepimiz coştuk farketmissinizdir. Caydırıcı yaptırımlara (yaptirim:KK53:) ihtiyacımız var bence.
Yaa güzel olmuş ama lütfen beni spordan muaf tutun Cidden vaktim yok 🥺🥺

@enerji_kusagi

sonngulen sonngulen

@asliogretmen

L lisbethsalander00

@sudansebep

@Humakaser

@_BuRc_

@LADY VEGA

@FitSebastianCheesecake

@Alyasena

@kittenlove

@MiLissy

@Humakaser

@Clair de lune

Nyx1 Nyx1

@Politikkk

Kızlar sayfaya yeni bir kural ekleyelim istedim. Bugünden itibaren menülerde ceza sistemine geçiyoruz. Şöyle ki herkes birbirinin menüsüne yorum yapip kaçamak görmesi durumunda ceza verebilecek.

🪻Cezalarda hem spordan sogutmayacak kadar insaflı hem de kacamaktan caydiracak kadar insafsız olunacak.

🪻Bir menüye (aynı gün) bir kişi ceza verdiyse artık diğer kişiler ceza vermeyecek.

🪻Sadece tartı günleri (bazı arkadaşların farklı tartı günleri olduğu icin gunu degil gunleri diyorum) ceza verilmeyecek. Çünkü kaçamak günü hshshshs :KK53: (ama isterseniz buraya da tek kaçamak hakkı verip ikinciyi yapana ceza verebiliriz)

Herkesi etiketledim sonra yok ben görmedim bilmiyordum diye alınmaca gücenmece yok ceza alan paşa paşa cezasını ceksin lütfen😂

*Bu ara hepimiz coştuk farketmissinizdir. Caydırıcı yaptırımlara (yaptirim:KK53:) ihtiyacımız var bence.
Hay demez olaydım affolunuyor diye 🥴

Duydunuz bu cezaya girmiyor ona göre:rolleyes:
Ben bugün bi markete gidiyim:super:
Şekersiz çikolata var ülkerin o çok güzel gri paket, o ve yulafla çok güzel tatlı oluyor sufle gibi
1 yumurta, 1yk bal, 2 yk sanırım yulaf unu, 1 yk kakao atıyordum, 1yk su, 4 kare de şekersiz çikolata. Diyetisyenim vermişti bunu Sufle kaplarında pişiriyordum 3 kap falan çıkıyordu ama hatırlamıyorum tarifi tam olarak, kafana göre yapınca da tutuyor en son öyle yaptım sonra ayarlarsınız damak zevkine göre, güzle bi ara öğün bazen hepsini kahvaltı nıyetine yiyorum 😁

Bu arada hafta sonu kaçırıp 1 kg artışım olmuştu su falan tabi ama 1 kg vermişim cuma günkü tartımdayım, haftalık hedefimi tutturmak için 2 kg kaldı yine, zor ama bol koşu protein ağırlıklı beslenme ve akşam erken yemeği bitirmeyle olacagına inanıyorum kolay veririm aslında önemli olan geri almamak 🤭
Durum değerlendirmesi yapayım dedim 😁

ahah balım valla ben demedım dıyetısyen dedı :KK70::KK70: cikileta yazayım mı dedı yazın dedim :KK70: hafta da 3 -4 gun kahve yanında var ama 3 kare :KK70:yazarsam ceza vermeyin heee :KK70:
Haha iyi yapmışsın balım🤣 tamam tamam:KK70:
selam merhaba :)
Merhaba😊
Tamam riske atmayımmm

Yaa güzel olmuş ama lütfen beni spordan muaf tutun Cidden vaktim yok 🥺🥺
Tamam canim sorun yok merak etme😊
Hay demez olaydım affolunuyor diye 🥴
:KK70: :KK70:
Şekersiz çikolata var ülkerin o çok güzel gri paket, o ve yulafla çok güzel tatlı oluyor sufle gibi
1 yumurta, 1yk bal, 2 yk sanırım yulaf unu, 1 yk kakao atıyordum, 1yk su, 4 kare de şekersiz çikolata. Diyetisyenim vermişti bunu Sufle kaplarında pişiriyordum 3 kap falan çıkıyordu ama hatırlamıyorum tarifi tam olarak, kafana göre yapınca da tutuyor en son öyle yaptım sonra ayarlarsınız damak zevkine göre, güzle bi ara öğün bazen hepsini kahvaltı nıyetine yiyorum 😁
Yaa harika tarifmis bunu ekran resmi aliyim😍
Bu arada hafta sonu kaçırıp 1 kg artışım olmuştu su falan tabi ama 1 kg vermişim cuma günkü tartımdayım, haftalık hedefimi tutturmak için 2 kg kaldı yine, zor ama bol koşu protein ağırlıklı beslenme ve akşam erken yemeği bitirmeyle olacagına inanıyorum kolay veririm aslında önemli olan geri almamak 🤭
İyi yaptın canım 😊
Haftada 3 kılo falan nasıl veriyorsun ya benim rekorum sanirim 1.5 kilo fazlası olmuyor.

Şuan koşu yapıyorum dün 3km bugün 5kmye çıkardım bu hafta kardiyodan gideyim sonra videolara başlayacağım o zaman tabiki paylaşırım istersen
Olur canım takipteyim sporlarını. Koşu da süper, tebrik ederim.
Buraya yazarken de affolunuyor gibi o yüzden o kesmiyo kaçamaklarımı 🤭
Civcivim pıçaklarını daha ortaya çıkarmadı çünkü :KK70:
Çok geçmiş olsun canım yoğun bir dönemdesin
Çok sağol canım, Allah büyük dertler vermesin :dua:
Ben de aynısını yapıyorum ya geceleri en rahatı bana da, 2 günlük menü yazıcam şimdi, kızım hastalandı dün gece hep ona baktım giremedim buraya,uykusuzum zaten bu gece iyi olur inşallah dayanamıyorum durgun olmasına 🥲
Bugünden itibaren gündüzleri de girmeye çalışacağım canım, motivasyonumu arttırıyor burası. Kızın için geçmiş olsun, inşallah bir an önce toparlanır, kuzular hiç hasta olmasa keşke.

Canım umarım ama gerçekten zorluyor ☺️ krizler 🙈☺️ Size de çok geçmiş olsun kızın için acil şifalar dilerim

Rabbim başka dert vermesin dayanacağız ama kız çocukları daha sorumluluk sahibi gibi etrafımda gördüğüm ödev bilinci vs birde yazılar inci gibi 😂😂sıkıntı erkek çocuklar da.
Ay yaptım börek pazara yürüyüp birde yufka aldım o kadar yol gidip tabi olay börekte değil annesinin gönderdiği sebzeleri taze taze neden yedirmemişim 😄 orada çürütecekmişim annesi nasıl emek veriyormuş ki ben şehir dışındaydım ya gıcıklığına psikolojik baskı yapıyor neyse ki dilimizi anlıyoruz da büyümüyor onun mübalağa yapma huyunu biliyorum söz konusu köyünden gelen bişi olursa. Menü geliyor 🙈
Sanırım ben kavga ederdim, kalkıp kendin yapsaydın derdim :KK70: :KK70: Konuyu uzatmadan tatlıya bağlamanız iyi olmuş tabi, huzursuzluk daha fena.

Etrafım hep erkek çocukları ile dolu, yeğenlerim ablamı çıldırtıyor, hiç ders başına oturmak istemiyorlar. Benimki bitse de kurtulsam motivasyonuyla yapıyor :KK70:

Amin canım çok sağol 🙏🏻

Tövbe yarabbim ne güzel menü diyeceğim linçlemeyin beni süt dilimi severim pırasalı börek severimm tatlı zaten severim 🥹
Listen esnek ama kontrollü yemişsin bence,iyice salmaman iyi olmuş,nefsini köreltip cumaya kadar devam 💪
ama o menüde dikkatimi çeken şey çayın şekerinden kısman 😂
Çayı şekersiz içmek çok önemli dimi :KK70: :KK70:

Sağol kuzum ancak şekerden kısabildim börek harcı artsaydı onu yapacaktım öğünde işte malum dönem şeysi yarın inş herşey bittiğine göre menüden sıkmaya devam
Bir günlük değişiklik çok zarar vermez canım, kendini üzmeye değmez. Miktar olarak en azından sınırda kalmışsın. Sana da devam etme gücü vermiştir hem.

Ahh bu eşler ah bu eşler :KK70: dün eşim de gelmiş bana bişey istiyo musun ekler alıp geleyım mı dedi:KK70: kendisinin canı istemiş herhalde alıp getirmeye bahane :KK70: hayır bişey istiyo musun dıye sorduktan sonra cevabımı beklemıyo bıle :KK70: alma dedım zaten evde sureklı pasta borek var mısafır geliyo gidiyo diye. zaten çok zor durumdayım :KK70: bu eşlerle biz yine iyi kilo veriyoruz bence :KK70:
Diyete birlikte başlamak lazım, gerçi o zaman da yoldan çıkmaları daha kolay oluyor ama yine de bir nebze durdurabiliriz belki :KK70:

Balım ben leslie düşündüm ama bilmem ki. Aslında eliptik daha iyi olur ama nedense eliptik yaptığım haftalar kilo veremiyorum gibi geliyor(beslenmeden kaynaklı mi bilmiyorum emin degilim)
Sanırım ben de ilk günler leslie ile başlarım ki bacaklar yerinden kalkamayacak hale gelmesin :KK70:
Balim temizlik denemez aslinda ona temizlikten öte bir şey yaptim:KK70: dokunmadigim yer kalmadı evde bayağı dağilmişti. Bel ağrısından duramadım akşam zaten sporu bırak. Şimdi iyiyim şükür.
Ellerine sağlık balım, bana da öyle bir temizlik lazım ama yapacak adam yok :KK70:
Allah yardimcimiz olsun deprem konusunda da canim:KK43: İzmirde olmus hissettiniz mi
Yürüyüşteydik canım o yüzden hissetmedik.
Picaklar burda ne yapcan ki:110:
Sonraki mesajlarda ne yapman gerektiği belli olmuş bile canım :bicak:
Demek buraya yazarken affolunuyor diye kesmiyor seni hee:sopa::sopa::sopa:
Sen simdi naneyi yemedin mi:KK45: (öyle bi video vardı ona göndermedir):KK70:
İşte tam da burası :KK70::KK70:

@enerji_kusagi

sonngulen sonngulen

@asliogretmen

L lisbethsalander00

@sudansebep

@Humakaser

@_BuRc_

@LADY VEGA

@FitSebastianCheesecake

@Alyasena

@kittenlove

@MiLissy

@Humakaser

@Clair de lune

Nyx1 Nyx1

@Politikkk

Pıçaklar çekilmiş :KK70::KK70:

Bakalım ilk ceza kime nasip olacak (ben olabilirim gibi geliyor :KK17:)
Açıkçası bana da iyi gelecek cunku patlamaya hazır bomba gibiyim gerçekten 🤣 tatlı krizimi bastirmam lazim bir seylerle acilen.

Aslında elmayı rendeleyip petiboru ezip karıştırıp yapılan bi tarif gördüm ama petibör var tarifte iste:olamaz:
Ye gitsin canım yaaa nolacak (ceza vermek için pusuda bekleyen bir sonngulen :KK70:)

benim de listemdeki kahvtım yulaf :) onumuzdeki 3 gun de yulaflı kahvaltı yapıcam sanırım cunku dongude onlar kalmıs :KK70:
Allah kolaylık versin lisbetcim :KK70:
Duydunuz bu cezaya girmiyor ona göre:rolleyes:
Ben bugün bi markete gidiyim:super:
Benene benene, bence cezaya giriyor :KK70:

Artıyı attıysan eksi de gelirsin canım cumaya. İki kilo birden olmasa bile 1 kesin gelir bence.
Kızlar acı biber turşusu yada normal salatalık vs turşusu yenir mi diyette
Ben yiyorum, perşembeye dikkat etmek lazım, cuma günü ödemlerle uğraşmayalım. Sadece turşu değil, şişiren tüm yiyecekleri tartıdan önce yemeyelim bence.

X