🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

merhaba kizlar :KK200:
18 subat menu:
11:00 -6 kasik yulaftan yulaf lapasi+2 kuru incir+2 ceviz+1 muz
14:30-- 3 karabugday patlagi+3 tatli kaşığı evde yaptığım şekersiz fıstık ezmesi
16:30--1 dilim su böreği

19:00 buyuk kase salata+8 kasik kuru fasulye+yarim kase yayla çorbası

**Aksam çayın yanında kurabiye

**Tam anlamıyla adapte olamıyorum. bizim ev cenaze evi olduğu icin gelen giden oluyor. hic oturmuyoruz. oyle olunca da akşamları kriz geliyor. insALLAH toparlayacagim. sizler listemdeki sağlıksız şeyleri goz ardi edin:KK200:

18 subat menu:
14:30-- 3 karabugday patlagi+3 tatli kaşığı evde yaptığım şekersiz fıstık ezmesi

**Tam anlamıyla adapte olamıyorum. bizim ev cenaze evi olduğu icin gelen giden oluyor. hic oturmuyoruz. oyle olunca da akşamları kriz geliyor. insALLAH toparlayacagim. sizler listemdeki sağlıksız şeyleri goz ardi edin:KK200:
1 dilm börek dışında bişi yok ki sağlıksız ki ondan da bişi olmaz bence

kahvaltı : peynirli salamlı sandviç

öğlen : tavuk suyu çorba
etli kurufasülye 7y.k
bulgu pilavı 7 y.k
ara1 : yarım elma

ara2 : 300 cc ayran , tahıllı sandviç (küçük )

akşam yemeğine kadar her şey güzeldi toplam 985 kalori ediyordu. sonra arkadaşın doğum günü için bulultuk çin restoranına gittik . garip garip şeyler yedim kalorilerini bilmiyorum da , ama beni cezbetmedi çin kütürü sevemedim .bir de üstüne ekler yedim :skandal:
Eklerle tüy dikmeyeymissin iyiymiş balim😁
Neyse artık olan olmuş bugün dikkat edelim😘gün içinde menun iyiymiş kurtarır belki o.
18 subat menu:

Balım zamanla toparlarsin insallah💚 miktar olarak aşırıya kacmiyorsun bu iyi bir şey.

Eklerle tüy dikmeyeymissin iyiymiş balim😁
Neyse artık olan olmuş bugün dikkat edelim😘gün içinde menun iyiymiş kurtarır belki o.

Balım zamanla toparlarsin insallah💚 miktar olarak aşırıya kacmiyorsun bu iyi bir şey.
insALLAH civcivim . en azindan kilo almadan bu sureci atlatsam da kardır . pazartesi ise başlıyorum insALLAH. hayatim biraz daha düzene girer diye umuyorum.

insALLAH civcivim . en azindan kilo almadan bu sureci atlatsam da kardır . pazartesi ise başlıyorum insALLAH. hayatim biraz daha düzene girer diye umuyorum.
Canim kesinlikle faydası olur. Evde sürekli aynı konular aynı şeyler insanın stresten bagisikligi düşüyor. Şimdi ise başlayınca inşallah rayına oturur hepsi💚

18 Şubat Cumartesi Menüm

Sabah 07.30 biberli omlet, peynir, marul, zeytin, 1 dilim ekmek

Ara 10.00 1 muz 1 bardak süt 1 çay kaşığı balı blenderdan geçirdim içtim
Ara 13.00 3 galeta
Ara 15.00 1 portakal

Akşam 18.00 3 kaşık kuru fasulye, 1 bardak ayran, salata, yarım dilim ekmek

Şimdi kayısı ve kiraz sapı çayını karıştırdım içiyorum.

Spor; 45 dk yürüyüş
Su; 2 lt

18 şubat 2023
Sahur
1 haşlanmış yumurta
2 yk çökelek
1 dilim tam buğday ekmeği

İftar
1 kase yayla çorbası
5 sıkım çiğköfte
Salata
1 dilim ekmek

Ara yağ yakan kahve ve yeşil çay

18 Şubat

İftar
1 kase çorba, 3 galeta, 1 kase yoğurt

İftar
1 tabak mantarlı et sote
1 kase yoğurt, 1 dilim ekmek

Aralar
1 kabak tatlısı, şerbetini süzdüm
1 yağ yakıcı kahve
1 yeşilçay
1 kuşburnu çayı
Normal çaylar..

Su 2 lt, spor yok

*Kızlar bir süre fazla aktif olamayabilirim. Mümkün oldukça günlük menümü yazmaya çalışacağım.

Merhaba herkese
Ben de aranıza katılmak isterim. 55 lerdeyken zamanla kilom artmaya başladı önce 60lar sonra 65ler sabah da 69.8 gördüm ve sıkıldım bundan. Tekrar başlamak istiyorum ve bu son olsun. İsteyince çok güzel verebiliyorum ama salınca fazlasıyla alıyorum. Evde spor da yapıyorum ve burda motivasyonla beraber sıkılmadan devam edeceğimi düzene oturtacağımı düşünüyorum 😊

Tebrik ederim canım çok iyi😘

Cok normal lisbetim vücut alıştı tabi. Çok güzel bisey bu😍 inşallah balım inşallah

Başınız sağ olsun Melisam aynen öyle toparlanicaz insallah🙏 66.4 mussun en son ama olsun hallederiz problem değil 🤗

Çok iyi balım tebrikler senin elinden kurtulur mu tabi ki başaracaksın 💚😘

Tebrikler leydim çok iyi😍

Olsun canım çok almamışsın yine hemen atılır o 600 gr..
İnşallah hep beraber toparlariz🙏
Sağol canım dün dikkat etmeye başladım tekrar ödemin bi kısmı gitti gibi inşallah cumaya 66larda çıkcam.Şimdi menümü de ekliyorum.Akıllı saat alıcam bugün yürümek spor için daha bi heves verir diye umuyorum

dünkü menüm
uyanınca sade nescafe

kahvaltıda 2 yumurtadan omlet şekersiz çay 1 dilim peynir

farklı zaman aralıklarında 1 muz 1 havuç büyük fincan sade türk kahvesi

akşam 1 kase terbiyeli şehriye çorbası
1 kase ıspanak yemeği
1 büyük bardak ayran
1 dilim ekmek

8500e yakın adım attım

Bence gayet iyidi çok aç hissediyorum şu anda kahvaltıyı hazırlamaya gidiyorum herkese afiyet olsun

X