Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Anladim canim bosuna ugrasma o zaman baska spor yapabilirsin ama
O zaman bu hafta herkes kendine kanka secsin bakalim
Ben açığım kankalığa kim benle kanka olmak ister
Pazartesi çocukların okulu açılıyor yürüyüş spor yapabilirim canim

Duzene girmeye çalışıyorum. 1 Eylül de sekersiz 21 güne baslicam. O zamana kadar bunyeyi alistirmaya calisiyorum. Ama cok kilo aldim. Buraya gelmeye yüzüm olmadı :'(
Kiz daha yeni listeden ayrildin neara aldin

Duzene girmeye çalışıyorum. 1 Eylül de sekersiz 21 güne baslicam. O zamana kadar bunyeyi alistirmaya calisiyorum. Ama cok kilo aldim. Buraya gelmeye yüzüm olmadı :'(
Burası zayıflamak için var zaten neden gelemedin canım. Keşke gelseydin.

Burası zayıflamak için var zaten neden gelemedin canım. Keşke gelseydin.
Eve de yeni yerlestim. Memleketten gelince ev pislik doluydu. Kışında olmuştu, fare mi böcek mi belli değil. Kizin okul kaydini yaptiramadigim ne olacagi mechul. Artik stresten butun duzenim iyice şaştı iki gündür yemem daha iyiydi. Aksam yemeyi biraktim en azindan

Çünkü insan gibi yemiyorum benim hayatim hep diyet modunda gececek belli ki. Porsiyon kontrolu yok. Yarindan itibaren menü vermeye başlayayım en azindan
Çok guzel gidiyordun canim yanlis yaptin ayrilmakla hepimizin kontrolu yok bende bakiyorusun haftalarca yiyorum öküz gibi bir bakiyosunki toparliyorum dengelemen onemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…