Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

11 30
2 tb ekmek krem peynir domates salatalık kırmızı biber 1 kahve
16 :00
3 köfte salata 5 adet mantar 1 bardak cola
19 :00
2parça kuzu et salata 2 biber 5 bardak siyah çay
3lt su
Afiyet olsun canım 🥰
Menu
Sabah (11:00)
1 dlm tam bugday
1/2 yumurta
1/2 kk peynir
1yk menemen
4 kaju

Ogle(15:00)
2 minik dlm kavun (lokmalik)
4yk barbunya
1 tane firinda kabak

Aksam(18:30)
5yk tazefasulye
1 bardak ayran

Su: 2.5 lt
Afiyet olsun canım 🥰
⚠️ ⚠️⚠️⚠️⚠️
:temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik::temizlik:
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️

En çok çikolata kirletti temizlik yapmadan kaçtı. İş olunca kimse yok. Kaptana kalır ben olmasam.
Ahh Ahh anca yiyip içip gezsinler. :ukala::ukala::ukala:

Babaannem gibi söylene söylene temizliği de yaptım. 🤣🤣🤣

Haydi iyi geceler.
Işığı kapatayım. ♥️♥️♥️♥️

💡🔲
😐😐😐
Ruyalarda degilsen gel 🤭

Uzayin izi
Belli uzayliyim zaten 🤭
😂😂😂
Bugünki menüm
Sabah 10.00 1.5 kepekli ekmek 2 haş yumurta domates salatalık az krem peynir 1 çatal tahin pekmez
Ara15.00 1 avuç içi çerez
Yarım elma
Akşam19.30 4 tane kepekli undan kıymalı börek ayran
Su 3 lt
Spor Eki Görüntüle 2904274 500 p Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia aslında saat 12 olunca kendiliğinden dokunmatik ya değmiş bi yere iş yaparken 3.500 adımdı saat 12 ye kadar geri 00.00 oldu adım sıfırlandı saat 12 denitibaren bu adım
4 tane börek fazla gibi 1 tame yiyip yanında başka şey yeseydin keşke. Afiyet olsun. 🥰
Günaydın kızlar dünün menüsünü yazayım hemen dün oğlumun yaş gününü yaptık kosturmacali geçti aksam.
yorgundum gelemedim
20.08. cuma menüsü
Kahvaltı 09.00
1 domates
1 salata
4 zeytin
1 dilim çavdar ekmeği
Öğlen 13.00
1 kase yumurtasız menemen
Çeyrek dilim çavdar ekmeği
Akşam
2 çatal pasta
5 kaşık kısır
1.5 litre su
Aralarda Nescafe
Dün adimim vardı ama adimsyaarim yanımda dildi Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Doğum günü kutlu olsun canım . Afiyet olsun 🥰🥰🥰
Belediyeye haber verelim mi :KK45:
Yok bitdi sayılır. Kendimi diyorum odayı değil 🤣🤣🤣 ara veriyorum. Akşama yemek yapıyım biraz adım atayım. Yarın devam ederim. :ruh:

Kızlar ben 2 aydır beyaz ekmek yiyor um çayımı bol şekerli ve bazen tatlı abartıyorum ama hep 60 ta kaldım çok çok 61 çıktım ve geri indim 60a acaba vücut kendini o kiloya mi alıştı rdi hamilelik ten öncede hep 67 66 lardayim hiç değişmzdim.
Ama 50 lere gelince bir bakıyorum yine almışım 6 larda hep sabitim 🙄

Kızlar ben 2 aydır beyaz ekmek yiyor um çayımı bol şekerli ve bazen tatlı abartıyorum ama hep 60 ta kaldım çok çok 61 çıktım ve geri indim 60a acaba vücut kendini o kiloya mi alıştı rdi hamilelik ten öncede hep 67 66 lardayim hiç değişmzdim.
Ama 50 lere gelince bir bakıyorum yine almışım 6 larda hep sabitim 🙄
Bende de durum ayni canim gecen seneye kadar hep 58 e çıkarken kilom bu sene 55 lerde takiliyorum:))

Benimde bel ip ince ama basen fena burdayım diyor. spor yapmadığım için sanırım ha birde bel ve göğüs tarafından çok ter atıyorum ondan mı ince kaldi acaba 😂
Benimde bel incecik simit bölgesi var o da hep karbonhidrat beslenmemden😭😭😭

X