Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

sonunda.png

:nazar: sonundaoldu sonundaoldu 'nun Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi: :nazar:

Başlangıç Kilosu (731. Etap) : 76,80
Bitiş Kilosu (738. Etap) : 69,50
Verilen Toplam Kilo : 7,30
Yüzde Olarak Toplam Kayıp : 9,51%
Toplam Süre : 8 Hafta
Ortalama Haftalık Kayıp / % : 1,19%
Ortalama Haftalık Kayıp / gr : 913

Sevgili sonundaoldu 14 Haziran 2021 (731. etap) tarihinde deneme sürecine alınmış ve 732. etapta üyeliği onaylanarak takım listesine girmiştir.
Yarışmacımızın deneme süreci, yarışma süresine eklenmiştir.

Yarışmacımız 6 Ağustos 2021 (738. etap) tarihinde toplamda 7,3 kilo vermiş olarak ve 69 kilo olan hedefini 94% oranında yakalayarak başarıyla mezun olmuştur.

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, üyesi olduğu 6. Takıma ve Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

Notlar:
  • Yarışmacımız yarışmış olduğu dönem zarfında izin kullanmamıştır.
  • Bu karne yarışmacımızın ikinci mezuniyet karnesidir. İlk mezuniyet karnesi detayları aşağıda yer almaktadır:
Cuma Zayıflama Yarışması Mezunları

sonundaoldu sonundaoldu Karnen hazir tekrar tebrik ediyorum canim mezuniyetini 💕💕💕
Tebriklerrrrr sonundaoldu sonundaoldu
texteffect1629212971485.jpg

Etiketlerim yarim saate gelmezsen 🤣
Geldim geldim yazdim kactim . Hayir sikayet etmek gibi olmasin benim panpa F Frozen01 iki gundur dondurma yemis
Kanka Hedef_69 Hedef_69 yarim pide gommus onlara afiyet olsun mu dediniz takip edemedim . Hayir ouleyse bende yarin sabah ev uapimi sucuk ,sosis filan yerim yani :KK70:

Selam hatunlar.
Geçmiş yapamadım mümkün değil. Biz durumlar hala karışık ama ben diyete devam etme kararı aldım. Diyetisyenimle cuma tekrar başlıyorum. Haftayadan itibaren de listede olurum inş. Hem kafam dağılır hem yağlarım 😬😬
Yeni mezun olmamissiydin :KK70: ne cabuk geldin

Geldim geldim yazdim kactim . Hayir sikayet etmek gibi olmasin benim panpa F Frozen01 iki gundur dondurma yemis
Kanka Hedef_69 Hedef_69 yarim pide gommus onlara afiyet olsun mu dediniz takip edemedim . Hayir ouleyse bende yarin sabah ev uapimi sucuk ,sosis filan yerim yani :KK70:
Bu ara hic menulere bakmıyorum 😞😞😞

Millet nerelerde ya azcik saga sola bulasiyim kiz uyumus isler bitmis .
Birazdan eltimler gelirler siz gelin dediler yok dedim totomu kipirdatacak hal yok is yapmissin gelmeyelim dedi gel gel caylari sen servis edersin dedim :KK53: pasta kesecegiz birde kucuk hediye aldik dogum gunu bugun . Korkmayin ben yemem eskiden nasil yermisim acaba lopur löpür yagli geliyor simdi yaslandik

Birazdan eltimler gelirler siz gelin dediler yok dedim totomu kipirdatacak hal yok is yapmissin gelmeyelim dedi gel gel caylari sen servis edersin dedim :KK53: pasta kesecegiz birde kucuk hediye aldik dogum gunu bugun . Korkmayin ben yemem eskiden nasil yermisim acaba lopur löpür yagli geliyor simdi yaslandik
Dogum gunu kutlu olsun eltinin 🤭
Yas pastayı bende sevmiyorum yagli geliyor

Doğum günün kutlu olsun canım nice sağlıklı mutlu senelerin olsun :KK36: çikolatalı olsaydı ben yerdim 😌😌😌

X