Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Yürü yunce fazla ter atmıyor insan ama ben en çok hit cardio sayesinde hızlı verdim çok terletiyor du kışın ortasında ama şimdi yapsam ölürüm herhalde 😁
Canım benim göbeğim dusuyo öyle hızlı haraket yaparsam anamı ağlatır. Bende çok istiyroum Eva falan yapmak ama sağlık sorunu yaratiyo tek spor yuruyus banada .

İyiyim canım çok şükür❤️❤️
Yarın akşama çıkıyoruz yola🤗🤗
İyi tatiller canim açık büfe mi :KK70:
Ben onu tavuk niyetine yedim kaynanam yapmış, dereden geldim oturdum bahçede onlarda sofrayı kuruyorlardı karnım da acıktı. Yedim bitirdim kızım sordu anne bu ne tavuk butu kızım dedim. Kayınpeder de hakkını helal et dedi helal olsun ne oldu ki dedim o tavuk değil tavşan dedi. Neee dedim ben tavuk niyetine yedim aynı tavuk gibiydi anlamadım dedim sosun içindeyken yemiş oldum ilk defa . 😬
Aaaa tavşan karambole gitti yazık:KK43:
Mefkurem Mefkurem abla gitti dönüşü olmadı
Düğün telaşı var canim birde işe gidip geliyor vakti olmuyor galiba

Ben onu tavuk niyetine yedim kaynanam yapmış, dereden geldim oturdum bahçede onlarda sofrayı kuruyorlardı karnım da acıktı. Yedim bitirdim kızım sordu anne bu ne tavuk butu kızım dedim. Kayınpeder de hakkını helal et dedi helal olsun ne oldu ki dedim o tavuk değil tavşan dedi. Neee dedim ben tavuk niyetine yedim aynı tavuk gibiydi anlamadım dedim sosun içindeyken yemiş oldum ilk defa . 😬
Guzelmiydi tadı yine olsa yine yerim diyormusun 😁😁

Sizce ben bugün 4 baklava yemismiyim dir 😁
Esim karsimda uzumlu kruvasan gibi bisey yiyor ama bu yuvarlak
Bisküvi kurabiye koydum cayin yanina gel ye dedi aksam yemiyorum ac degilim dedim.
Şekersiz cay iciyorum suan
Sende yememissindir😬

Esim karsimda uzumlu kruvasan gibi bisey yiyor ama bu yuvarlak
Bisküvi kurabiye koydum cayin yanina gel ye dedi aksam yemiyorum ac degilim dedim.
Şekersiz cay iciyorum suan
Sende yememissindir😬
"Akşam yemiyorum"nekadar da havalı bir cümle 🤣

Yürü yunce fazla ter atmıyor insan ama ben en çok hit cardio sayesinde hızlı verdim çok terletiyor du kışın ortasında ama şimdi yapsam ölürüm herhalde 😁
Tavsiye ettiğin video var mı hit cardioda arkadaşım

X