Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Harikasın bu hafta bende hergun dahada öne cekicem bakalım durum ne olacak kayınvalidemde geldi koyden rahatça yürüyüşe de çıkarım artık. Çocukla zor oluyo yurumek
Hareket lazım kuzum hareketsiz veremiyorsan bol bol yürü.

Canımsın 😍😍🥰
Ya yaz olunca benim işim bitmiyor ki çok sık teli elime alamıyorum canım fırsat buldukça girmeye çalışıyorum. İyiyim napiyim haftaya bugün yada pazar anneme gidicem iki haftalığına mutluyum şükür. Sen nasılsın nasıl gidiyo diyet
Ay annene gidecek olmana çok sevindim , çok istiyordun bayramda da gidememiştin. Tadını çıkart bacım. 💕

🙄🙄🙄🙄 Kız tatilde de alıp öyle geleyim diyorsun galiba 🤔 ne oldu baklavalar🤐 hanım göbeği olmadı dimi😪😪
Olmuşmudur acaba😁😁

Artık benim baklavalar ihtiyaç yok Cordelia Cordelia ın kesin çok güzel baklavaları vardır
Atsında foto gözümüz gönlümüz açılsın🤗🤗

Spor la destekle Eva Leslie gibi
Canım zaten normalde yuryordumda kayınvalidemde küçük oglani uyutup çıkıyordum ya o da koydeydi yeni geldi . Bı kaç defa arabasına atıp çıktım ama olmuyo ağırlaştı bı saatlik yolu 1 .5 saatte gidip geldik. Sürekli yollarda duruyoruz biseyler istiyo e çocukta haklı sıkılıyor olmayan terimde soguyo daha çok yoruluyorum. Hele bı sabah çıktık canım çıktı dönüşte. bide geçen hafta grip olduk falan ama yarın start veririm artık.yurumeyi seviyorum.

Olmuşmudur acaba😁😁

Artık benim baklavalar ihtiyaç yok Cordelia Cordelia ın kesin çok güzel baklavaları vardır
Atsında foto gözümüz gönlümüz açılsın🤗🤗
Vardır herhalde 😂 onun bacakları da güzel olmuş 😂😂😂 olmuş mu ki acaba gitti baklavalar desene 😂😂😂

Canım zaten normalde yuryordumda kayınvalidemde küçük oglani uyutup çıkıyordum ya o da koydeydi yeni geldi . Bı kaç defa arabasına atıp çıktım ama olmuyo ağırlaştı bı saatlik yolu 1 .5 saatte gidip geldik. Sürekli yollarda duruyoruz biseyler istiyo e çocukta haklı sıkılıyor olmayan terimde soguyo daha çok yoruluyorum. Hele bı sabah çıktık canım çıktı dönüşte. bide geçen hafta grip olduk falan ama yarın start veririm artık.yurumeyi seviyorum.
Yürü yunce fazla ter atmıyor insan ama ben en çok hit cardio sayesinde hızlı verdim çok terletiyor du kışın ortasında ama şimdi yapsam ölürüm herhalde 😁

X