Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Nehirde kabul ederse olalım, pilavdan dönenin kaşığı kırılsın 🙂
Olalım tatlım ama bugün ve yarın da spor yapamam . Yenelim yine bunları 🤣
Çok iyi canım tebrik ederim.
Seninle aynı hafta mı mezun olacaktık 😍
Çok duyguluyum gerçekten. Sizler gibi aktif olamasam da grubumuzdaki arkadaşlık sohbet muhabbet destek her zaman en iyi yerde olduğuma inandırdı beni. Çok mutluyum bu takımda yarıştığım ve bu takımda mezun olduğum için 💗
Mezuniyetin hayırlı olsun canım 💕

Çok iyi canım tebrik ederim.
Seninle aynı hafta mı mezun olacaktık 😍
Çok duyguluyum gerçekten. Sizler gibi aktif olamasam da grubumuzdaki arkadaşlık sohbet muhabbet destek her zaman en iyi yerde olduğuma inandırdı beni. Çok mutluyum bu takımda yarıştığım ve bu takımda mezun olduğum için 💗
Canım benim Cordelia Cordelia ile mezuniyetiniz hayırlı olsun 💞💞💞💕

Canım benim Cordelia Cordelia ile mezuniyetiniz hayırlı olsun 💞💞💞💕
Teşekkür ederim Ayşecim 🥰 inşallah senin gibi çiğ börek pişi trileçe yiyerek korurum 🤣
Şaka bir yana dengelemek önemli sen de bu işi çok iyi yapıyorsun. Ben salmaktan korkuyorum. Bütün çabalarım boşa gitsin istemiyorum. İnşaAllah budwfa başarırım ☺️

Teşekkür ederim Ayşecim 🥰 inşallah senin gibi çiğ börek pişi trileçe yiyerek korurum 🤣
Şaka bir yana dengelemek önemli sen de bu işi çok iyi yapıyorsun. Ben salmaktan korkuyorum. Bütün çabalarım boşa gitsin istemiyorum. İnşaAllah budwfa başarırım ☺️
Başarırsın canım hepimiz bir iki kilo alıyoruz korumada 2 gün ye 3 gün koru şaka şaka 😂1 gün ye ertesi gün hafif geçir koruma böyle böyle oluyor.

X