Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Ahh cnm yeni bakabildim senin nezdinde gelişmeleri yazayım.
Bizim tayin işi karışık bir hal aldı. Eşime illa ilişiğini kes demişler. Olaylar şöyle başlamıştı. Koronanın en alevli dönemi geçen yaz maske takmayana ceza yazma görevi verilmiş. Neyse mecbur parkta gezip yazıyor. Sivil maskesiz birine de yazıyor. Ben albayım sen bana ceza yaramazsın sen kimsin diye dalga geçiyor. Sonra da gece atamadığı ulaşmadığı kimse kalmıyor. Eşimin yerini değiştiriyorlar. O da susmaz boyun eğmez haksızlığa bunun üzerine 9 kere yerini değiştiler moralsizlşkten ekip aracıyla kaza yaptı. Bu sene de sürdüler!
O da benim tayinimi beklediğini öne sürerek durdurdu ve dava açtık. Tabi ben tayinin çıktığı ile gittim kadroma uygun boş yer yok. Ünvanımdan feragat edip alt kadroya geçersem var yer ama 1500 lira civarı kaybım olacak kabul etmedim.
Eşim de dayanamadı twit attı yüksek mercileri etiketleyerek. Baro başkanı ve basın ulaştı yardımcı olalım diye. Bunlarla uğraşıyoruz. Üst zekalı amiri eşin istifa etsin onun maaşına mı ihtiyacınız var diye de muhteşem teklifte bulunmuş baya sinirimiz bozuldu gelemedim o nedenle. Umarım herkesler iyidir. Dua edin lütfen hakkımızda hayırlısı neyse o olsun
İnşallah adalet yerini bulur. Kim kime ufacık bir haksızlık yanlış yapiyorsa bu dünyada hakettiğini yaşasin. Umarım tüm işleriniz yoluna girer. 🤲🤲🤲♥️♥️♥️

Eklentiler

• IMG_20210812_072811.jpg
    IMG_20210812_072811.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 30
Bu olur mu kaptanım ilk bunu çekmiştim
Normalde olur benim icin sorun olmaz ama takip ediliyoruz canim
Daha azini attigin icin kabul edemem
Izin kilona dusunce hemen listeye ekleriz her hafta kilo bildirimine ve menu bildirimine devam et
asil liste ile free liste arasinda bir fark yok zaten
Kaptanlarım gerçekten çok zor kilo veriyorum. Bu saatten sonra vermem imkansız gibi. Muhtemel kas yaptım. Henüz görülmüyor ama. Buraya kadar iyi geldim ama artık takımı riske atarım. Yoksa hiç mezun olmak istemiyorum. Menü ve spor paylaşımına devam edeceğim. 😢
İmkansız diyorsun her hafta eksi 1 ile geliyorsun 🤭🤭
Tamam canim cok guzel kilo verdin birazda rahat olarak ilerle liste stresi olmadan

Kaptanlarım gerçekten çok zor kilo veriyorum. Bu saatten sonra vermem imkansız gibi. Muhtemel kas yaptım. Henüz görülmüyor ama. Buraya kadar iyi geldim ama artık takımı riske atarım. Yoksa hiç mezun olmak istemiyorum. Menü ve spor paylaşımına devam edeceğim. 😢
Bence kasların belli oluyor cnm. Siyah şortlu atletli bir foton vardı ya orda belirgindi maşAllah yaptığın sporlar belli oluyor

X