Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Ahh cnm yeni bakabildim senin nezdinde gelişmeleri yazayım.
Bizim tayin işi karışık bir hal aldı. Eşime illa ilişiğini kes demişler. Olaylar şöyle başlamıştı. Koronanın en alevli dönemi geçen yaz maske takmayana ceza yazma görevi verilmiş. Neyse mecbur parkta gezip yazıyor. Sivil maskesiz birine de yazıyor. Ben albayım sen bana ceza yaramazsın sen kimsin diye dalga geçiyor. Sonra da gece atamadığı ulaşmadığı kimse kalmıyor. Eşimin yerini değiştiriyorlar. O da susmaz boyun eğmez haksızlığa bunun üzerine 9 kere yerini değiştiler moralsizlşkten ekip aracıyla kaza yaptı. Bu sene de sürdüler!
O da benim tayinimi beklediğini öne sürerek durdurdu ve dava açtık. Tabi ben tayinin çıktığı ile gittim kadroma uygun boş yer yok. Ünvanımdan feragat edip alt kadroya geçersem var yer ama 1500 lira civarı kaybım olacak kabul etmedim.
Eşim de dayanamadı twit attı yüksek mercileri etiketleyerek. Baro başkanı ve basın ulaştı yardımcı olalım diye. Bunlarla uğraşıyoruz. Üst zekalı amiri eşin istifa etsin onun maaşına mı ihtiyacınız var diye de muhteşem teklifte bulunmuş baya sinirimiz bozuldu gelemedim o nedenle. Umarım herkesler iyidir. Dua edin lütfen hakkımızda hayırlısı neyse o olsun
Çok geçmiş olsun canım, zaten yapılan kötülükleri rabbim cezalandırmadan canlarını almazmış kim kimin hakkına girdiyse Allah cezalarını versin amin. İnşaAllah adalet yerini bulur amin
KiKilo bildirimim 13 Ağustos

Geçen hafta cuma 60,85

Bu cuma 59,85

Fark 1 kg.

Oran 1,643

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Kaptanlarım beni mezun eder misiniz?
😢
Tebrik ederim canım eksin çok güzel mezuniyetin hayırlı olsun 💕

Geçen hafta 69.600
Bu hafta 69.00
-600
Tebrikler canım 🥰🌹
Kilo bildirimim 13 Ağustos

Geçen hafta cuma 60,85

Bu cuma 59,85

Fark 1 kg.

Oran 1,643

😢
Tebrik ederim canım. Mezuniyetin hayırlı olsun 🥰🥰🥰
Geçen hafta:71.30
Güncel: 70.75
Fark: 550g
Yüzde:0.771
Eki Görüntüle 2900761
Tebrikler canım 🥰

Eeee napalim 2kisi geldi ve gitti gecen biri yeni üye olmus cagardim becerip gelemedi ben napiyim😒
Bazen cuma zayiflama yarismasina katilmak isteyenler bölümünde yazan oluyor goruyorum eger yazan olursa diger kaptanlar cagirmadan ben takima cagirsam olur mu o_O

Bazen cuma zayiflama yarismasina katilmak isteyenler bölümünde yazan oluyor goruyorum eger yazan olursa diger kaptanlar cagirmadan ben takima cagirsam olur mu o_O
Valla kim göruyorsa hemen çagrasin bazen biz görmuyoruz

Normalde olur benim icin sorun olmaz ama takip ediliyoruz canim
Daha azini attigin icin kabul edemem
Izin kilona dusunce hemen listeye ekleriz her hafta kilo bildirimine ve menu bildirimine devam et
asil liste ile free liste arasinda bir fark yok zaten

İmkansız diyorsun her hafta eksi 1 ile geliyorsun 🤭🤭
Tamam canim cok guzel kilo verdin birazda rahat olarak ilerle liste stresi olmadan
Tammdır kaptanım nöbetteyim eve gitme şansım olsa yenisini çekerdim ama 😭

Sen yemiceksinde biz mi yicez sonuna kadar afiyet olsun :KK45:
Sağol canım benim 💞💋
Gemi olsun canım , eksini de tebrik ederim.

Eksini tebrik ederim canım .

Eksin çok güzel tebrik ederim..

Geçmiş olsun canım. Kilon da artmış ama ilaçlardan , sağlık olsun .

İngiliz aşısı tek doz canım. 1 kere oluyorsun bitiyo r. Zaten zorla yaptırdı benimki o zaman tek olsun başka istemiyorum dedim bunu seçtim 😁

Süper , ye iç kilo ver ne güzel. 🤪eksin çok güzel tebrik ederim

Eksin güzel canım tebrik ederim üzülme. Günde 1000 kalorili k yiyecekler seçmeni tavsiye ederim. Biraz ye kuzum aç geziyorsun. Birde uykunu da al , Ama eksin güzel

Eksin güzel tebrik ederim . Aşında şifa olsun .

Eksin güzel canı. Tebrik ederim

Eksin muhteşem canım tebrik ederim .
🙈🙈🙈🙈
Günaydın canim 💕

Eksin cok guzel tebrik ederim canim 🤩🤩

Afiyet olsun canım 🤩🤩

Eksin guzel tebrik ederim canim 🤩

Guzel eksi tebrik ederim canim 🤩

Günaydın canim 💕

Gunaydin canim💕
Baklavayida normalde sevmem ama 🤭🤭

Günaydın canim 🤭

Eksin cok guzel tebrik ederim canim 🤩🤩
Mezun olacak misin bu hafta devam edecek misin

Yine iyi düşünüp yazmissin canim 🤭
Eksidesin yine tebrik ederim canim
Saglik problemleri nedeniyle izne ayiriyorum elin iyilestigi zaman donebilirsin tekrardan 🤗🤗
🥰😍🙈
Çok geçmiş olsun

Allah beterinden korusun çok geçmiş olsun

Trendyoldam sipariş et üzerinde duruşu yorumlara göre karar verip çünkü aynı olmuyor ben 6_7 tane alıp iade ettim rahat oldu sonuncu mağazada bile alamayacağım güzellikte ve fiyattaydi

Eksilerinizi tebrik ederim kizlar
🥰🥰🥰
Günaydınnlarrr
Günaydın canım 💞
Dişimi sıkarsam olurum belki 😬
Boğazını tut dışını sıkma. 🙈🙈🙈
Geçen hafta:71.30
Güncel: 70.75
Fark: 550g
Yüzde:0.771
Eki Görüntüle 2900761
Tebrik ederim canım 💞

Düzeltme
Geçen hafta 83.2
Bugün 82.5
Fark -700 gr
%0.84
20210813_123503.jpg

Dişimdn pek yiyememiştim, sasirdim gene de ama saatimi bile çıkardım :KK45:

Kilo bildirimim 13 Ağustos

Geçen hafta cuma 60,85

Bu cuma 59,85

Fark 1 kg.

Oran 1,643

😢
Çok iyi canım tebrik ederim.
Seninle aynı hafta mı mezun olacaktık 😍
Çok duyguluyum gerçekten. Sizler gibi aktif olamasam da grubumuzdaki arkadaşlık sohbet muhabbet destek her zaman en iyi yerde olduğuma inandırdı beni. Çok mutluyum bu takımda yarıştığım ve bu takımda mezun olduğum için 💗

X