Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Canım senin az sıksan çok güzel kilolar verirsin:KK5::KK5::KK5:. Eylül'de düğün var bende düğüne kadar tekrar sıkılaşayim 54 olmam lazım 36 beden aldığım abiye elbisemi bir beden daha küçülmüş tüm onun içine sığmam lazim :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Ama canım senin kilon çok iyi 36 bedenden dahami az olacaksın. Yani iktikrarina hayranim

Merhaba arkadaşlar 🌺

Kusura bakmayın çok giremiyorum özellikle bu hafta çok yoğun olucam haftaya salı oğlumu matematik kampına götürüyorum sonrada bi tatil yapmak istiyoruz kısmetse

Eksikleri tamamlıycam, bu hafta güzellik bakım işleri var, çok işim var çok

Bu arada bugün artıdayım
Bu kilolalarda maalesef oturana kadar bi ileri bi geri olacak 😔 bugün detox yapmaya çalışıcam

Haftasonu biraz dengesiz oluyo, dışarda oluyoruz çoğunlukta

+ 400 gr ama hallederim cumaya

Eklentiler

• 8C630476-3204-4BE3-BD5C-59B6EEE617DA.jpeg
    8C630476-3204-4BE3-BD5C-59B6EEE617DA.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba arkadaşlar 🌺

Kusura bakmayın çok giremiyorum özellikle bu hafta çok yoğun olucam haftaya salı oğlumu matematik kampına götürüyorum sonrada bi tatil yapmak istiyoruz kısmetse

Bu arada bugün artıdayım
Bu kilolalarda maalesef oturana kadar bi ileri bi geri olacak 😔 bugün detox yapmaya çalışıcam
Şimdiden kolay gelsin canım ve iyi tatiller ne kadar artidasin acaba ??

Ama canım senin kilon çok iyi 36 bedenden dahami az olacaksın. Yani iktikrarina hayranim
Dün alışveriş yaptım denemeden hep 36 beden aldım oda bol geldi ama güzel oldu 🤭 yok canım spor yapsam sıkı olunca daha zayıf duruyorum spor yaptığım dönemde elbisem büyük gelmişti sadece ona girmek için aynı şekilde çalışmam lazım😂

Merhaba arkadaşlar 🌺

Bu arada bugün artıdayım
Kolay gelsin abla cumaya kadar cozersin tarti isinide 💕

Dün alışveriş yaptım denemeden hep 36 beden aldım oda bol geldi ama güzel oldu 🤭 yok canım spor yapsam sıkı olunca daha zayıf duruyorum spor yaptığım dönemde elbisem büyük gelmişti sadece ona girmek için aynı şekilde çalışmam lazım😂
Büyük gelen 36 beden ne şaane bişey 😍

Yani ben 40 bedene bile razıyım şuanda gerçi kendimede çok haksızlık yapmiyim 38 beden gomlek oluyo 42 beden elbise kalıba göre degisiyo ama işte ben yürüyüşten Baska spor yapamıyorum sevemedim bı turlu

Merhaba arkadaşlar 🌺

Bu arada bugün artıdayım
Bir ara sormuştum seni sportie sportie abla nerelerde diye güzel kilo vermiştin o dönem ve güzel spor yapiyordun o zamanlar hamileydim takımı takip ediyordum🤭 artılar cumaya kadar gider eksiye dönersin.

Canım süt içemiyorum ben başka tavsiyen varmı?

Evet okudum benimde planım ekmeği azaltmak sabah bir dilim yedim zaten elimde sardunyanin listesi var onu takip edicem
Dukan birasi yapabikirsin canim 1lt suya yesil cay demleyip uzerine bir sise soda ve limon
Sodali ayran ben once cok icerdim
iki kasik az yagli yogurt bir sise soda yarim limon
Yogurdu buyuk bir bardaga koy uzerine yavas yavas sodayi ekle yarim limon sıkıp icebilirsin aksam yatmadan yapiyordum ben simdi yapmiyorum ama iyi geliyor
1 tb az yagli yogurda puk biber yarim limon yatmadan once yapabilirsin

Dukan birasi yapabikirsin canim 1lt suya yesil cay demleyip uzerine bir sise soda ve limon
Sodali ayran ben once cok icerdim
iki kasik az yagli yogurt bir sise soda yarim limon
Yogurdu buyuk bir bardaga koy uzerine yavas yavas sodayi ekle yarim limon sıkıp icebilirsin aksam yatmadan yapiyordum ben simdi yapmiyorum ama iyi geliyor
1 tb az yagli yogurda puk biber yarim limon yatmadan once yapabilirsin
Tamam canım teşekkür ederim şu iki hafta çok önemli benim içinde ekstra dikkat etmeliyim

E Elif_Eylul kaptanım napiyosun ☺️☺️🤭 sessizce takip ediyosun biseyde demedin artıma 😚😚 deve kuşu gibi kafamı gömmek istiyorum toprağa
İyiyim canım sen nasılsın wc problemin var biliyorum menulerinde bisey yoktu bizim gördügumuz wcden kaynakli olabilir cumaya eksiyle gelirsin💞

Bir ara sormuştum seni sportie sportie abla nerelerde diye güzel kilo vermiştin o dönem ve güzel spor yapiyordun o zamanlar hamileydim takımı takip ediyordum🤭 artılar cumaya kadar gider eksiye dönersin.
Evet canım hatırlıyorum hamileliğini 😍 sağlıkla büyüt bebişini ❤️
Sporu bu ara yapamadım , ama bırakmış değilim biraz ara diyelim
Bi ara aletli pilates te yaptım çok zevkliydi😍

Eklentiler

• E00D5BD3-30C7-4FB2-8F55-3EDA59FC8331.jpeg
    E00D5BD3-30C7-4FB2-8F55-3EDA59FC8331.jpeg
    97 KB · Görüntüleme: 35
  • 3F99C36E-16F2-487E-AA28-5AB0A86904F5.jpeg
    3F99C36E-16F2-487E-AA28-5AB0A86904F5.jpeg
    91,7 KB · Görüntüleme: 37
İyiyim canım sen nasılsın wc problemin var biliyorum menulerinde bisey yoktu bizim gördügumuz wcden kaynakli olabilir cumaya eksiyle gelirsin💞
Bende iyiyim ☺️☺️ evet şükür bu hafta sonu hiç kacamak yapmadım az bile yedim canım istemiyo artık. Midem küçülmüş doyuyorum hemen. Doktor ilaç vermişti ondan içeyim bı tane .

X