Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Gunaydin kizlar dunu menusu 06.08 cuma
Kahvalti 09.00
Bir domates , bir salata , 2 carli biber, 5 zeytin 1 dilim kepek ekmegi
Ara nescafe
Oglen 15.00
Yarim kase yogurt
1 dilim kepek ekmegi
4 kasik taze fasulye
3/4 cin biberi
Aksam 19.00
4 kasik sehriyeli bulgur pilavi
Salata
Yogurt
Ara nescafe
Dun hic odul yapmadim canim istemedi sadece gece kalkinca donddurma yedim 1 yemek kasigi kadar ha birde cips yedim gunduz bir kac tane
Yuruyus yok daha gribim tam gecmedigi icin cikmiyorum
2 litre su
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 💞

Dünkü menümü yazmasam. 1500 kalori düğün pastası dondurmaliydi. İlk defa yedim. Cuma kaçamağı diyelim. İçi dondurma kenarı kek gibi birşey. Kalorisi düşüktür. Et vardı yanında pilav da yedim maalesef. Birde kola içtim. Yazmış gibi oldum. Telafi edeceğim hepsini. 🙈
Iyi ki yazmamıssın :KK45: fazla cıslı olmuş ama sen sporla iki günde artıları uçurursun 😉

Dünkü menümü yazmasam. 1500 kalori düğün pastası dondurmaliydi. İlk defa yedim. Cuma kaçamağı diyelim. İçi dondurma kenarı kek gibi birşey. Kalorisi düşüktür. Et vardı yanında pilav da yedim maalesef. Birde kola içtim. Yazmış gibi oldum. Telafi edeceğim hepsini. 🙈
Yazsaydın keşke :KK70: afiyet olsun canım hal ettin

Bugün biraz bulutlu sabahtan çocuklarla markete gittim (market bahane ) oradan parka bebek arabasiyla baya enerji yaktım , dün akşamda sporuma ek 4950 adım attım yediklerimin birazını telafi etsin diye akşamda hava serin olursa yine en kötü yürüyüş yaparım Leslie vs bu havalarda akıl sağlığım için riskli:)

X