Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Oooo ayni seyi yasadim canim ücaylara girince memeden kestim artik oldu 2bucuk yasinda meme memeeee surekli emmeye calisip yemek yemedi simdi abur çubuk yiyo bazen onuda yemiyo bazen kofte patates istiyo ama bu ara kahvalti bile yapmiyo

Herkesin bebegi aynı uzulsem mi sevinsem mi bilemedim ya :KK43: hayır maşallah kimisi öyle bir yiyor ki aklım şaşıyor onlarda bebek

Benim oğlumda 26ay emdi ama meme bitincede başlamadı hala ona da ye ye ye diyorum
Benim kızım da ekimde 3 yaşına girecek ve 11 kilo bile değil
Ağladım bugün hicbirsey yemiyor etlipide istedi aldık asla yediremedim 1 dilim ancak
Kahvalti yapmayınca patates kizarttim bugün
Annem sıcaklardan diyor ama 1 kg cikolata ver yer onu ama yemek yok
Et yok
Pilav makarna patates yogurt corbasi süt bu kadar
Cok üzülüyorum 😔

Kaç yaşında canım kendisi degistirmedi mi , inşallah yeni gelen değildir bu lekeler için minicik bir hap vardı şeker gibi biz yıllar önce erkek kardeşimde kullanmıştık bı sor istersen
Gittik geldik çektiği dişin parçasıymış yani kavga edilecek durum tam ama işte neyse eliyle.tuttu çıkardı işleme gerek kalmadı bari de insan en başta düzgün yapar yani 6 yaşında yeni girdi canım

Gorumcemon kızı vardı yemezdi açlıktan iki kere bayilmisti prensesler kilo almamalı derdi 6-7 yaş civarı ,şimdi 14yasinda 2ayda inanılmaz kilo almış paso noddle ,pizza vs yemişler arkadaşlarıyla harika vücudu vardı hızlı alınca heryeri çatlamış pompayla sisirmis gibi bizi böyle uzup ilerde kendilerine dikkat etmiyorlar ya gelse delirme
Valla olabilir yani bana da diyorlar zorla midesini büyütme önünü alamazsın diye ama insanın inanası gelmiyor niyeyse o psikolojiyle yedirme modu oluyor maalesef zayıf zaten diye

Selam kızlar. Tartı yine moralimi bozdu. Pazartesi 150 gr eksim vardı. 2 gündür ne yedim ne yaptım da bugün 400 gr artı çıktım anlamıyorum. Ben regli bitti eksilirim diye beklerken yükseliyorum nasıl oluyor bu.
Bakabilen menülerime bakabilir mi ne sebep olmuş olabilir bu duruma ❓
Rakipcigim ben bakarım hemen😈

X