Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kaptanım helal olsun sen de helal et çook emeğin geçti Çook uğraştın bizimle. İyiki bu takıma gelmişim de seninle tanışmışım yoksa gerçekten daha zorlu geçerdi bu kilo verme süreci. İzinden yeni dönmüştüm tam da alışmaya çalışıyordum ama nasip böyleymiş yeni grupta devam ederiz artık kiloları vermeye

Aynı biz. İngilizce defterini ayarlayana kadar öğretmenine kaç kere mesaj attı benim kız

senelerin anime ve kore dizileri tutkunuyum isim olarak ne izledin desen hiç birini hatırlamam ama saniyelik gözsem hah şu şöyleydi v.s. hatırlarım en beğendiklerimdendi o anime de :))
başkası kullanmamıştır kesin ben gelip senin olduğun gurupları okumuşumdur orda görmüşümdür seni çünkü nick olarak da hatırlıyorum seni , çenem güçlü muhabbeti seviyorum arada dolanıyordum gurupları :))

Bizde tayin nedeniyle okul değiştirmek durumunda kaldık oğlumun inşallah iyi olur
inşallah iyi olur gülüm eğer bir iki de arkadaş edinirse öğretmen de iyiyse hızlıca alışır , benim sıpa şimdi 20 yaşın da , o dönemler ne zaman öğretmen değişse 1 ay gözlemlermiş bu iyi biri mi kötü biri mi diye , biraz büyüdükten sonra anlatmıştı :)

Canımm pacom çok tatlısın her zmanki gibi
Teşekkür ederim iyi ki gelmişsin iyi ki seni tanıdık sadece sayfamız değişiyor ama yine de arada böyle şeyler duymak güzel sağol
Kuzum helal olsun. Asıl sen helal et hakkını. Benim için harika bir dostsun. Her zaman yanında olmaya hazırım

Canım eline emeğine sağlık
Helal olsun tabiki sende benim dostumsun canım benim sağol onca zaman beni hiç kırmadın şurada ne istediysem hallettin bitanesin
Helal olsun kuzum artık senin yeni kilolar yeni sayfaya kısmetmiş

yarimuhendis kuzum senin yazını alıntılıyamadım üzülmek yok daha Sana çok iş düşecek kaçma

Neler olduğunu anlayamadım hala
Tek anladığım takım sanırım bi sebepten kapanıyor
Hayırlı olsun arkadaşlar umarım bol kilo vermeleriniz olur, kolaylıklar dilerim
Canım selam
Takım değil yarışma toptan kapanıyor
Bizde yeni bir isim bulalımda orada sayfa açalım yine birlik olalım diyoruz

Valla kaptanım şu 2 günde 2 haftalık diyeti katletmiş olabilirimson gazla yeni grubumuz için hazırım

Yaaa tatlı perimiz misin senn bu dünyadan mısın gerçektennn
Kahvenin yanına çiklat yok mu kız

Belli belliiii canımm 6.takım olabilir bi arkadaşım gel sohbet et demişti
Kuroshitsuji adı ilk izlediğim anime ve favorim hala senin favorin ne kuşum

Günaydın canlar
Günaydın sultanımıız emirlerii bekliyoruz cnm göçmeye hazırız
Bana da çok emeğin geçti biraz yaramaz bi öğrenciydim ama sen de helal et cnm ayrılma konuşması gibi olmasın çok yazmıorm ondan

Neler olduğunu anlayamadım hala
Tek anladığım takım sanırım bi sebepten kapanıyor
Hayırlı olsun arkadaşlar umarım bol kilo vermeleriniz olur, kolaylıklar dilerim
Kız nereyeee sensiz olur muu

Valla kaptanım şu 2 günde 2 haftalık diyeti katletmiş olabilirimson gazla yeni grubumuz için hazırım
Amanın. Sakin ol canımcım. Valla ben de kendimi zor tutuyorum akdkskkddk kahvaltıda 3 dilim sucuk yedim. Geri kalanı gayet sağlıklıydı ama yine de bir tık motivasyon eksikliği var. Hemen toparlıycaz ama artık duralım.

Aynen öyle özellikle yani çok çok dikkat etmem lazım kasımda kuzenimin düğünü olabilir nişanın da kiloluydum düğününde filinta gibi olmak istiyorum

Aynen öyle özellikle yani çok çok dikkat etmem lazım kasımda kuzenimin düğünü olabilir nişanın da kiloluydum düğününde filinta gibi olmak istiyorum
Şu grup bi açılsın da filinta gibi olursun bebiş. Benim de hastaneye falan gideceğim için iyice zayıflamam lazım. Kendim için esasında ama anla işte akdkskkds Yine de giydiklerim yakışsın diye.

Fena mı kilo verme yüzdeleri uçacak ödem topladığımız için sırf o yüzden yemiyor muyuz zaten
3 dilim sucuğunu sevsinler yaa
denizbenimadim kuzum baksana şu mınnak kaçamaklara minnoşların

Şu grup bi açılsın da filinta gibi olursun bebiş. Benim de hastaneye falan gideceğim için iyice zayıflamam lazım. Kendim için esasında ama anla işte akdkskkds Yine de giydiklerim yakışsın diye.
Canlar belli bir olaya kadar verme planı işe yaramıyor farketmişsinizdir zaten
Yavaş yavaş zamana yayın derim yoksa en ufak negatif olayda amaaan okul kimmiş düğün neymiş kendim için yicem moduna girersiniz söylemesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…