Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Şu grup bi açılsın da filinta gibi olursun bebiş. Benim de hastaneye falan gideceğim için iyice zayıflamam lazım. Kendim için esasında ama anla işte akdkskkds Yine de giydiklerim yakışsın diye.
Aynen öyle önce kendimizi brğenmemiz lazım
Ben mi yazmışım diye baktım
Hahaha herkes böyle galiba

Aslında çok haklısın bu zamana kadar hrp bir şeyi koydum önüme ama yemedi aksine ben yedim

Neler olduğunu anlayamadım hala
Tek anladığım takım sanırım bi sebepten kapanıyor
Hayırlı olsun arkadaşlar umarım bol kilo vermeleriniz olur, kolaylıklar dilerim
Yasemin bir yerlere kaybolayım deme sadece yarışmayacağız diğer takımlar olmayacak ama biz aynı ekip farklı isimle burada yine birbirimizi dürtecezyani menünde karbon tstlı yağlı görürsem cısss

Hahahahahaha çikolata da gözüme kestirmiştim. Grup kurulana kadar salsam mı dedim. Ama sonradan dedim ki kendine gel paco.

Ay evet bebiş. Ben yıllardır önüme bi şeyler koyarım. Ama o zamana kadar yine kilo veremem zaten hahahahaha. Hastane biraz bahane. Yoksa zaten 4 yıldır okula fakanda gidiyorum skksskdksk Kendimiz için yavaş yavaş zayıflıyciğiz! Fightiiing!!

Aynen öyle özellikle yani çok çok dikkat etmem lazım kasımda kuzenimin düğünü olabilir nişanın da kiloluydum düğününde filinta gibi olmak istiyorum
Benimde hedefim kasım hatta Ekim sonu bile olabilir yakın arkadaşın düğünü var beni bu halimle görüp AA e hani sen 57 olmuştun dediler çok hırs yaptım o düğüne 57 olamasamda 60 olacam

Yasemin bir yerlere kaybolayım deme sadece yarışmayacağız diğer takımlar olmayacak ama biz aynı ekip farklı isimle burada yine birbirimizi dürtecezyani menünde karbon tstlı yağlı görürsem cısss

Eklentiler

• 0EF77C4B-51B2-4FE1-9634-52241FEE9EF4.jpeg
    118,9 KB · Görüntüleme: 55
Şu grup bi açılsın da filinta gibi olursun bebiş. Benim de hastaneye falan gideceğim için iyice zayıflamam lazım. Kendim için esasında ama anla işte akdkskkds Yine de giydiklerim yakışsın diye.
Hastane zayıflamak arasındaki bağı kuramadım kız

Canım selam
Takım değil yarışma toptan kapanıyor
Bizde yeni bir isim bulalımda orada sayfa açalım yine birlik olalım diyoruz
Aaa neden böyle bi karar alındı

Ayyy ne biliyim dağılıyoruz sandım
Nasıl olacak bundan sonrası

Ayy yaaa o zaman cuma cumartesiyi yoksay

Sorma canım ya hangi renkle yazalım başlığı nereye atalım bize ihtiyaç listesi verecek misiniz bitmek bilmeyen sorular geçen sene okula gelmedikleri için aynı 5 gibiler ben de bu sene 6. Sınıflar var uğraştırıyorlar insanı
Aynı biz. İngilizce defterini ayarlayana kadar öğretmenine kaç kere mesaj attı benim kız
Ben Türkçe öğretmeniyim bana mesaj atıyorlar İngilizce defterimizi nasıl alalım diye

Valla merak ediyorum niye kaçamak ki bilen yazsın
Bunu Google da aradım aşırı yağlıymış ve diyetlerde kesinlikle yasakmış ince dilim 3-4 tane kaçamak olmuyor ama ekmek yemezsen bu arada şimdi aramafım bir ara protein kaynağı diye sucuk yiyordum sonra bir bajayım diye aradım fakat 3 dilimden bişey olmaz yani benim iştahıma göre tabi

Oyy sizinki daha fenaymis.

Valla kaptanım şu 2 günde 2 haftalık diyeti katletmiş olabilirimson gazla yeni grubumuz için hazırım
Kız dağıtma kendini ama cidden menü yazmıyorum diye gerçekten insanın her şeyden yiyesi geliyor henüz diyeti katletmedim direniyorum
Ne olacak 3 dilim sucuktan ne güzel kaçamak o
Evet ya zamana yaymak lazım ama nasıl zamana yayılır bilmiyorum
Valla öyleyiz cnm
bugün de ikea pastasını gözüme kestirdim gözlük takayım en iyisi
Afiyet olsun canım şimdiden ben de blr tatlıyla bugün kendimi ödüllendireceğim ama karar veremedim ne yiyeceğime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…