Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kaptanım benimkiler espiriydi pek isim olmaya uygun değiller melek açlık oyunları yazınca meşhur filmler geldi aklıma😊ben kilolar firarda ve senden daha inceyi beğendim 👍
Coğu espri olsun isim öneren herkesi yazdım atladığım yoktur inşallah 🤗

Tmmdır✌️

1-Hiç Öpmeyeyim Diyetteyim
2-Kaybetmeyi seviyoruz
3-Kilolar Firarda

Favorilerim arasında bu üçü var bi diyet grubu vardı devam ediyor mu bilmiyorum Salatadan Dönenin Kaşığı Kırılsın diye
Aynen var galiba yakın zamanda görmüştüm bende ✌️

Tmmdır kilolar firarda önde şimdilik🤭

Kızlar takım kapanır belki aklımdayken müsadenizle yazayım bende kalmasın 💕
Kendisinden kaptanlığı devraldığım toplight toplight kaptanıma ve 5.takımla gönül bağımın kurulmasına sebep olan ilk kaptanım morordek morordek kaptanıma teşekkürlerimi sunarım ♥️

Sonrasında takım içinde benden ve takımdan desteklerini esirgemeyen güzel dostlarım iyiki varsınız zaman zaman üstümden aldığınız işler ile buralara kadar geldik güzel işler başardık güzel başarılar elde ettik 😍 umarım atladığım kimse yoktur varsa affola

Mehfam Mehfam
pawlover pawlover
kardelelen321 kardelelen321
hzlsel hzlsel
yarimuhendis yarimuhendis
Diyet Salata Diyet Salata
muhursuzpusula muhursuzpusula
Namaria Namaria
A Anka
ummhnisa ummhnisa
Nikinik Nikinik
Calypso95 Calypso95

Hakkınızı helal edin inşallah 😘

Son düzenleme:

Kendisinden kaptanlığı devraldığım toplight toplight kaptanıma ve 5.takımla gönül bağımın kurulmasına sebep olan ilk kaptanım morordek morordek kaptanıma teşekkürlerimi sunarım ♥️

Sonrasında takım içinde benden ve takımdan desteklerini esirgemeyen güzel dostlarım iyiki varsınız zaman zaman üstümden aldığınız işler ile buralara kadar geldik güzel işler başardık güzel başarılar elde ettik 😍 umarım atladığım kimse yoktur varsa affola

Mehfam Mehfam
pawlover pawlover
hzlsel hzlsel
Namaria Namaria
A Anka
ummhnisa ummhnisa
Nikinik Nikinik
Calypso95 Calypso95

Ama ben ağlarımmmmmmm😭😭😭😍😘

Mehfam Mehfam
pawlover pawlover
hzlsel hzlsel
Namaria Namaria
A Anka
ummhnisa ummhnisa
Nikinik Nikinik
Calypso95 Calypso95

Sen de hakkini helal et kaptanim emegin büyük. Cok uzuldum ama ben buna yaaa 😥😥

Poğaçanın bedeli
Böreğin intikamı
Zor diyet
Kalori savaşları
Diyetanic
Tartıların efendisi
Bir deri bir Potter😂😂😂
Ahahahaha çok iyi ya 🤣🤣🤣
Kızlar cuma cumartesi cozuttum baktım olmayacak yine yemin ettim 9.takımdaki arkadaşlar bilir kendimi frenleyemeyince (hele de listede değilsem)bir hafta boyunca diyete mani hiç birşey yemiyeceğime dair yemin ediyorum eğer yeminimi bozarsam 3 gün oruç tutacağım diye de adak adıyorum çift katlı kontrol böylece sıfır kaçamakla haftayı bitiriyorum ne yapayım cuma günü tost çikolata makarna cumartesi patates kızartması topkek 2 çikolata yedim (ayy yazarken ne utandım şimdi🙈)
Off iki gündür ben de kötü yedim ya:KK43: biranonce toparlamam lazım, az önce çips yedim düşün 😱😱

İSİMLERDE SON DURUM
:confused:

Karar verdik zayıflamaya!
Cuma zayıflama takımı
Hep birlikte zayıflıyoruz!
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!
Çuvaldızdan iğne ipliğe
Susamlı krakerden çubuk krakere
Poğaçanın bedeli
Böreğin intikamı
Zor diyet
Kalori savaşları
Diyetanic
Tartıların efendisi
Bir deri bir Potter
Paytak koşan ıspanaklar
Açlık oyunları
Hiç opmeyim diyetteyim
Küçülen bedenler
pilavdan dönenin kaşığı kırılsın
Fit hatunlar bir arada
Fit kızlar bir arada
Umut sandalı
diyet çorbası
i love me
skinny jeans ekibi
şişman kadro
kaybetmeyi seviyoruz
kayıp kilolar
sıska kızlar geliyor
flat belly
senden daha ince
tombiştoşlar
Kilolar firarda
Pilav yok sohbet çok
Bordodereliler
Kutsal deliler
Ahahaha hiç usenmemis hepsini toplamissin 🤣
Aynen var galiba yakın zamanda görmüştüm bende ✌️

Tmmdır kilolar firarda önde şimdilik🤭
Benim oyum da kilolar firarda ya 😍

İSİMLERDE SON DURUM

Cuma zayıflama takımı
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!
Çuvaldızdan iğne ipliğe
Poğaçanın bedeli
Böreğin intikamı
Zor diyet
Kalori savaşları
Diyetanic
Tartıların efendisi
Bir deri bir Potter
Paytak koşan ıspanaklar
Açlık oyunları
Hiç opmeyim diyetteyim
Küçülen bedenler
Fit hatunlar bir arada
Fit kızlar bir arada
Umut sandalı
diyet çorbası
i love me
skinny jeans ekibi
şişman kadro
kaybetmeyi seviyoruz
kayıp kilolar
sıska kızlar geliyor
flat belly
senden daha ince
tombiştoşlar
Kilolar firarda
Pilav yok sohbet çok
Bordodereliler
Kutsal deliler
Hiç öpmeyeyim diyetteyim veya kilolar firarda olabilir 😘

Mehfam Mehfam
pawlover pawlover
hzlsel hzlsel
Namaria Namaria
A Anka
ummhnisa ummhnisa
Nikinik Nikinik
Calypso95 Calypso95

Oyy kaptanım sen de hakkını helal et burada kısa zamanda hem çok kilo verdim hem de zor zamanlarımı en az hasarla atlattım üzücü bir durum ama en azından devam edeceğiz yeni bir isimle😍😍

Canım bizim meslekte de akşama kadat insanlara laf anlatıyorsun ve maskelisin ki akşama kadar yeyip içmeden kim çalışabilir, bizler de yemek yedik çay içtik ama odada kalabalık olmadım herkes bir köşede sinip yemegini yedi, suyunu icti,24 saat çalışılan kurumlarda yememek nasıl mümkün olsun ki ? Valla asıl hakkı yenen , yıpranan sağlıkçılar oldu, en yoğun dönemde herkes evindeyken kalkıp işe gidip bir de aşılamadan dolayı canımız çıktı ama ne bir hakkımız verildi ne bir odenegimiz ama hep dikkat ettik hala maskesiz gelenler oluyor, hala dalga geçer gibi maskeni kapat dediğimizde bizimle tartisanlar oluyor, korkuyorsanız yapmayın bu işi diyenler oluyor ama sanki biz insan değiliz oraya ölmeye gidiyoruz, çocuklara mesafeyi anlatmak zor ama herkes kendini korumalı bence, sen elinden geldiği kadar mesafeli olup dikkat et o şekilde bulaşmaz inan
Doktorlar dışındaki sağlıkçılar hak konusunda mağdur oldu ona katılıyorum

İSİMLERDE SON DURUM

Cuma zayıflama takımı
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!
Çuvaldızdan iğne ipliğe
Poğaçanın bedeli
Böreğin intikamı
Zor diyet
Kalori savaşları
Diyetanic
Tartıların efendisi
Bir deri bir Potter
Paytak koşan ıspanaklar
Açlık oyunları
Hiç opmeyim diyetteyim
Küçülen bedenler
Fit hatunlar bir arada
Fit kızlar bir arada
Umut sandalı
diyet çorbası
i love me
skinny jeans ekibi
şişman kadro
kaybetmeyi seviyoruz
kayıp kilolar
sıska kızlar geliyor
flat belly
senden daha ince
tombiştoşlar
Kilolar firarda
Pilav yok sohbet çok
Bordodereliler
Kutsal deliler
Kahrolsun patates yaşasın pilates😂

Kızlar cuma cumartesi cozuttum baktım olmayacak yine yemin ettim 9.takımdaki arkadaşlar bilir kendimi frenleyemeyince (hele de listede değilsem)bir hafta boyunca diyete mani hiç birşey yemiyeceğime dair yemin ediyorum eğer yeminimi bozarsam 3 gün oruç tutacağım diye de adak adıyorum çift katlı kontrol böylece sıfır kaçamakla haftayı bitiriyorum ne yapayım cuma günü tost çikolata makarna cumartesi patates kızartması topkek 2 çikolata yedim (ayy yazarken ne utandım şimdi🙈)
Ne diyosun Kız yemin ederken 😄 değişik bir motivasyon şekli 😄

Günaydın herkese😍😍bu takımlarım kapanma işi gerçekten üzücü ama kaptanların üzerine düşen yük ve sorumluluk oldukça fazla😔doğru olan neyse o yapılsın ama ben sizden kopmak istemiyorum🙁🙁🙁 E Emnis hzlsel hzlsel Diyet Salata Diyet Salata pacman pacman özellikle de sizlerden😔
Kuzucuuum. Ben de… Ben de hiçbirinizden kopmak istemiyorum. Mesajlarıma bir bakın. Ben sadece buraya yazı yazıyordum kk’de. 🥲 Bir de kitap kulübünde ayda bir yazıyordum. Gerçekten çok üzgünüm. Bundan sonra nasıl olacak, kendi aramızda bir organizasyon yapabilecek miyiz hiç bilmiyorum. Ama öyle bir şey olursa sizden kopmam. 💕

Mehfam Mehfam
pawlover pawlover
hzlsel hzlsel
Namaria Namaria
A Anka
ummhnisa ummhnisa
Nikinik Nikinik
Calypso95 Calypso95

Canım ya Allah gönlüne göre versin inşallah her şey daha iyi olur artık
Kahrolsun patates yaşasın pilates😂
Ya bu da güzel 👍🏻

E Emnis kaptancım. Sana özel olarak teşekkür etmek istiyorum. Takıma geldim geleli gördüm ki sen herkes ayrı ayrı ilgilenip elinden geleni yaptın. Yeri geldi bizi güzelce uyardın, kendimize gelmemizi sağladın. Yeri geldi en güzel şekilde motive ettin. Bu süreçte seni bilmeden kızdırdıysam, üzdüysem hakkını helal et. Elbet yine konuşuruz. Buralardaysan peşini bırakmam. 😅😂 Yarışma için söylüyorum. 🥰 İyi ki ilk üye olduğumda 5. Takıma rastlamışım ve bu takımın bir üyesi olmuşummm. 💕🥰💃🏻

X