Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Bencede öyle abla.
Fabrikalarda, tatil mekanlarinda hiçbir kısıtlama sınırlama yok. Okulları da kapatmayacaklar artık heralde yani ben öyle anlıyorum. Bu virüs uzuncaaaa bir süre bizimle ben alıştım artık ona. Bugünden yarına bitecek bir durum değil.
Rabbim korusun hepimizi.
Vademiz yettiyse virüs sebebimiz olacak. Ama öyle diye de tedbiri elden bırakmamak lazım tabiki .
aynen gülüm tedbirli olmak lazım , bence aşının da faydası var kv kalp damarı su toplamasından operasyon geçirdi 76 yaşın da başka bir sürü hastalığı da var , komşusu geçmiş olsuna gelip yeni varyant virüsü bulaştırmış daha operasyon yarası bile açıkta, hastalandı iyileşti şükür aşılarını iyi ki olmuş yani , aşı cidden koruyor bence en azından çok ağır geçirmekten yada ölmekten ..

aynen gülüm tedbirli olmak lazım , bence aşının da faydası var kv kalp damarı su toplamasından operasyon geçirdi 76 yaşın da başka bir sürü hastalığı da var , komşusu geçmiş olsuna gelip yeni varyant virüsü bulaştırmış daha operasyon yarası bile açıkta, hastalandı iyileşti şükür aşılarını iyi ki olmuş yani , aşı cidden koruyor bence en azından çok ağır geçirmekten yada ölmekten ..
İns koruyordu abla. Biz vurunduk asilarimizi ama çocuklar asısiz işte .

Doğum sonrasına iznimi aktarabilmek için zorluyorum kendimi abla gerçekten zorlanıyorum özellikle merdiven çıkarken yoksa istesem ayrılırdım

Sağlık olsun ablacım vardır bunda da bi hayır çok şükür imkanınız var iş güç sahibi olabilmesi için elinizden geleni yapacaksınızdır eminim yeter ki mutlu olsun

Ay senin çok güzel bi enerjin var ablacım hiç gitme buralardan artık daha fazla özletme kendini

Aaaa sakın ha biz burdayız sana cillop gibi mezuniyet belgesi hazırlarım bilişim teknolojileri öğretmeni olduğumu unutuyorsun galiba 🤣 sen burdan gidersen bir ayda kalan 8i ikiye katlamazsan benim de adım züpürge değil sakın yolunu uzatmaya kalkışma elim ensende :KK67:
allah yardımcın olsun gülüm 5 gün daha gideceksin madem okula olabildiğince dikkat et kendine , merdiven çıkarken olmadı yardım iste çekinme zaten maskeyle duruyorsunuzdur birinin koluna tutun öyle çık gerekmedikçe de in çık yapma gülüm
ben de öyle diyorum demek ki böylesi daha hayırlı oğlum için de bizim için de gerçi babası emeklilikten vazgeçti boyuna söyleniyor :)))
son bir senedir bu ablan boş durmadı daha da yeni şeyler öğrendim her şey aslın da çok kolay düşünme yapısını değiştirdik mi bakış açıları genişliyor her şeyyy çoook güzeeellll ,daha da güzel olacakkkk kafasına giriyor insan , şu uzaktan enerjiyle çakra açma işini de tam bir kapsam hepinizi enerjiden uçurucaammmm :rolleyes:

Yok tanışmamıştık canım. Memnun oldum tanıdığıma da.. Çok güzel bi enerjin var. 😍
bende daha da çoook menun oldum :KK68: :KK15:
enerjim iyiymiş hep kızlar öyle diyor sağ olsunlar , zamanla iyice tanışır kaynaşırız sağ olsun kaptan yeni gurup açınca oraya da zırt pırt gelmeme musaade etti takımın geri kalanından da rahatsız olan olmazsa boyuna damlarım artık
E Emnis :KK68::KK68::KK68:

Kapanırsa kendimizi bırakmayalım kızlar yine grup olup motive edelim birbirimizi yoksa çok zor valla tek başına olmuyor olmuyor kaç kez denedim diyetle ilgili herşeyi biliyorum tek ihtiyacım olan motivasyon onu da şimdiye kadar kk zayıflama yarışmaları ile başardım bir başıma iradem çok zayıf
Bende de irade yok.Gittim eti karam yedim demin.
A aaaa niye cancagzim . Bak hala burdayiz birbirimizle sohbet ediyoruz. Ve tam destek yola devam canim benim
:KK36: :KK36:
Bireysel algılama canım senin verilecek kilon bitse x üyenin bitmeyecekti herkesin zayıflamasını beklemek imkansız öyle denk geldi diyelim 😘 bir anda olması ise yarışma içinde gitmeyen şeyler vardı kaptanlar bunu biraz görürken bahar kaptan daha çok görüp yaşıyordu siz ise belki hiç hissetmiyordunuz o yüzden size durup dururken kapandı gibi geliyor ama yollar çoktan tıkanmıştı :KK43: lafı geçince de daha fazla ötelemenin manası yok dendi. Önemli olan birlik beraberlik biz gücümüzü buradan alıyoruz sende kaybolma lütfen 😘
Anladım kaptanım hayırlısı olsun💕
ciddi misin gülüm şaka diyorsun değil mii :KK68:
hay şansıma tüküreyim deme bir daha şans kapılarını kapattırma kız yüzüne , son 8 kilo değil 10 kilo bile olur o hem de yine kk de aynı ekip 5. takımla sadece tebdili mekan da ferahlık vardır yer değişikliği olur hem yenilik insanı canlandırır yepyeni başlangıcın motivasyonuyla daha kısa sürede zayıflarsın , burada ki motivasyonu nerden bulacaksın bedava moral motivasyon arkadaşlık muhabbet yemede yanın da yat misali değil mi gülüm
Ay ben nedendir bilmem bir gülüm diyene bir de meleğim diyene dayanamam.Çok teşekkür ederim.öyle güzel anlatmışsın ki olur gibi geldi valla💕😍😍
Doğum sonrasına iznimi aktarabilmek için zorluyorum kendimi abla gerçekten zorlanıyorum özellikle merdiven çıkarken yoksa istesem ayrılırdım

Sağlık olsun ablacım vardır bunda da bi hayır çok şükür imkanınız var iş güç sahibi olabilmesi için elinizden geleni yapacaksınızdır eminim yeter ki mutlu olsun

Ay senin çok güzel bi enerjin var ablacım hiç gitme buralardan artık daha fazla özletme kendini

Aaaa sakın ha biz burdayız sana cillop gibi mezuniyet belgesi hazırlarım bilişim teknolojileri öğretmeni olduğumu unutuyorsun galiba 🤣 sen burdan gidersen bir ayda kalan 8i ikiye katlamazsan benim de adım züpürge değil sakın yolunu uzatmaya kalkışma elim ensende :KK67:
Valla mı diyon.Mezuniyet belgesi yaparmı sın gerçekten.Sen onu yap ben çıktısını çerçeveler yatak odama asarım.Seviyorum kız seni.:KK36::KK36::KK36::KK36:

Bizim ogretmende ondiriyormus keşke indirmeseniz canim. Dediğin gibi çocuklarda mesafe olayı yoktur doğrudur ama kapalı alan sıkıntılı. Şu şeffaf korucular vardiya hiç olmadı ondan tak bari biraz olsun korur
Onu da denedim daha bir içim sıkıldı

haydi yeni grup ismi için öneriler aklıma gelenler herkes yazsın oylama yapalım 🤭🤭🤭 saçma olsa bile yazın ordan başka şeyler türetiriz falan...

Karar verdik zayıflamaya!
Cuma zayıflama takımı
Hep birlikte zayıflıyoruz!
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!
Bence "pilavdan dönenin kaşığı kırılsın" olsun🤣🤣🤣

allah yardımcın olsun gülüm 5 gün daha gideceksin madem okula olabildiğince dikkat et kendine , merdiven çıkarken olmadı yardım iste çekinme zaten maskeyle duruyorsunuzdur birinin koluna tutun öyle çık gerekmedikçe de in çık yapma gülüm
ben de öyle diyorum demek ki böylesi daha hayırlı oğlum için de bizim için de gerçi babası emeklilikten vazgeçti boyuna söyleniyor :)))
son bir senedir bu ablan boş durmadı daha da yeni şeyler öğrendim her şey aslın da çok kolay düşünme yapısını değiştirdik mi bakış açıları genişliyor her şeyyy çoook güzeeellll ,daha da güzel olacakkkk kafasına giriyor insan , şu uzaktan enerjiyle çakra açma işini de tam bir kapsam hepinizi enerjiden uçurucaammmm :rolleyes:
Ooo sen neler yaparsın abla bu konuda eminim 😍
Valla mı diyon.Mezuniyet belgesi yaparmı sın gerçekten.Sen onu yap ben çıktısını çerçeveler yatak odama asarım.Seviyorum kız seni.:KK36::KK36::KK36::KK36:
Derste belge hazırlatıyorum çocuklara kendilerine sahte takdir , teşekkür, onur belgesi bile yapıyorlar 🤣 sen yeter ki mezun ol canım gerisi bizde merak etme 😅

Ooo sen neler yaparsın abla bu konuda eminim 😍

Derste belge hazırlatıyorum çocuklara kendilerine sahte takdir , teşekkür, onur belgesi bile yapıyorlar 🤣 sen yeter ki mezun ol canım gerisi bizde merak etme 😅
Aldım sözümü .motivasyon yükledin yine bana süpürgelim😍😍

Olsun canım en azından kilo almadın öyle düşün sabit kalabilmeni sağladı burası inşallah bundan sonra gitsin kilolar Ucmelekannesi Ucmelekannesi sana örnek olmuş olsun🤭
insAllah cnm
hah ağzına sağlık gülümm
pat diye daldım kusura bakmayın ben 9. takımda her zaman free üye olarak takılıyordum bizim kızlardan bazıları da buradaymış yaklaşık 1 senedir gelemiyordum kk ye dün 6. takımda bizim kızları gördüm geldim ki ooo takımlar kapanıyor muhabbeti az önce 6. takıma da yazdım guruplar kapanıyor KK değil mis gibi yeni bir başlangıç yapmak bazen herkese iyi gelir yeni sayfanızı açarsınız toplaşırsınız olur biter :KK24: zayıflamadan buradan gitmek yoooookk , kimse bozmasın moralini :KK68: müsaadeniz olursa da arada yeni sayfanıza damlayıp muhabbet etmek isterim , çenem de parmaklarım da güçlüdür önden uyarayım hepinizi seviyoruummmm:KK15:
Ay ablacım hg yeminle daha dün aklımdan geçirdim sen geldin 🤩 çok özlemişim kaybolma bı daha ben hala hedefe ulaşamadım malesef hamilelikte aldiklarimi anca verdim şimdilik 😄

Bizim okulun bulunduğu çevrenin nüfusu az olduğundan ben nerdeyse koronanın başından beri sürekli yüzyüze eğitim yaptım. Ama çevrede kafe vs hiçbir şey yok. Yemeğimizi yanımızda götürüyoruz. Şu an okul 8.40 ya başlayıp 15.40 ya bitiyor. Çay vs içmemek yemek yememek mümkün değil. Boğazın kuruyor acıyor sürekli ders anlatıyorsun mecburen. Çocuklarda mesafe falan da yok zaten. Şu süreçte en çok gözden kaçan öğretmenlerin robot değil insan olduğu. Maalesef süreçte de sadece belli başlı branşlar kobay oldu. Bizim gibi yerlerdeki öğretmenler de zaten sürecin çoğunu yüzyüze geçirdi.şu ana kadar kapmadım şükür ama şans eseri. Bundan sonra ne olur onu da bilmiyorum açıkçası
Canım bizim meslekte de akşama kadat insanlara laf anlatıyorsun ve maskelisin ki akşama kadar yeyip içmeden kim çalışabilir, bizler de yemek yedik çay içtik ama odada kalabalık olmadım herkes bir köşede sinip yemegini yedi, suyunu icti,24 saat çalışılan kurumlarda yememek nasıl mümkün olsun ki ? Valla asıl hakkı yenen , yıpranan sağlıkçılar oldu, en yoğun dönemde herkes evindeyken kalkıp işe gidip bir de aşılamadan dolayı canımız çıktı ama ne bir hakkımız verildi ne bir odenegimiz ama hep dikkat ettik hala maskesiz gelenler oluyor, hala dalga geçer gibi maskeni kapat dediğimizde bizimle tartisanlar oluyor, korkuyorsanız yapmayın bu işi diyenler oluyor ama sanki biz insan değiliz oraya ölmeye gidiyoruz, çocuklara mesafeyi anlatmak zor ama herkes kendini korumalı bence, sen elinden geldiği kadar mesafeli olup dikkat et o şekilde bulaşmaz inan

X