Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Maşallah bebişim iyim galiba ya. Bi ara bi depresyona girdim işte dükkanı kapatıp geldim geri😂
ayy kaç kere diycem depresyona tek başına gidilip girilmez tü kaka oralar tek başınıza gitmeyin birileriyle kapısından bakın çıkın ki halinize şükredecek önünüzde ders olsun ama dimiii
ben de dün geldim 6. takımda bizim kızları gördüm daldım oraya , sizin burada olduğunuzu da bu gün gördüm damladım hemen :)))
bunalım sıkıntı stres hayatımız da sürekli önemli olan onlarla nasıl baş edeceğimiz hayat sürekli seçim yapmaktan ibaret bence sıkıntıya nasıl tepki vereceğimizden ne zaman ne yiyeceğimize kadar gülerek mi ağlayarak mı seçim bizim elimiz de , o yüzden gül geçsin beee canooom

Kızlar takım kapanır belki aklımdayken müsadenizle yazayım bende kalmasın 💕
Kendisinden kaptanlığı devraldığım @toplight kaptanıma ve 5.takımla gönül bağımın kurulmasına sebep olan ilk kaptanım @morordek kaptanıma teşekkürlerimi sunarım ♥️

Sonrasında takım içinde benden ve takımdan desteklerini esirgemeyen güzel dostlarım iyiki varsınız zaman zaman üstümden aldığınız işler ile buralara kadar geldik güzel işler başardık güzel başarılar elde ettik 😍 umarım atladığım kimse yoktur varsa affola

@Mehfam
@pawlover
kardelelen321 kardelelen321
hzlsel hzlsel
@yarimuhendis
Diyet Salata Diyet Salata
@muhursuzpusula
@Namaria
@Anka
@ummhnisa
@Nikinik
@Calypso95

Hakkınızı helal edin inşallah 😘
Kuzum helal olsun. Asıl sen helal et hakkını. Benim için harika bir dostsun. Her zaman yanında olmaya hazırım 😍😍😘
4-10 Eylül Spor Listesi
UYE4 Eylül6 Eylül 8 Eylül
Sonuç
hzlsel hzlsel 22-----🥰😘
Lizozom55 Lizozom55 -----11🥰😘
@Sonsuz umut ----------1🥰
@DeryaOnDiet 1&611&6🥰😍😘
@eliya ---------------😤
kardelelen321 kardelelen321 ---------------😤
@Azimliiii---------------😤
@avutsunbahaneler----------1🥰
@yarimuhendis 11&6-----🥰😘
Diyet Salata Diyet Salata 1&21&21&2🥰😍😘
@Pnrrr-20 1&2&5-----1&2🥰😘
@Breeze96 -----11🥰😘
Ucmelekannesi Ucmelekannesi -----11&2🥰😘
@Goklerce ---------------😤
@Kubraaaccc ---------------😤
@Calypso95 ---------------😤
@Fit mutlu anne ---------------😤
@nnurc 222🥰😍😘
@Nikinik ---------------😤
@pacman ---------------😤
@eceboce ----------1🥰
@bilgem tomris 🆓🆓-----😤
@Beyaz leylak 🆓🆓-----😤
denizbenimadim denizbenimadim 🆓🆓-----😤
@Jasminium84 🆓🆓-----😤

5. Takım olarak son spor listeniz hazır :KK200: Bu hafta yoğunluğumdan dolayı toplu paylaştım ama ne kadar kalabalığız:olamaz: Hiç bu kadar uğraştığımı hatırlamıyorum:bicak:Üç gün spor yapan @nnurc Diyet Salata Diyet Salata @DeryaOnDiet tebrikler kızlar:KK60::KK9:Yeni ismimizle yeni listemizde görüşmek üzere:KK24::KK36:
Canım eline emeğine sağlık 😍

çocukların siste çok farklı gülüm bizimkinden daha güçlü allahın izniyle bir şey olmazda şu virüs de en kısa zaman da biter
İns ablacım 🥰
Ay ne komikmiş isim düşünmek :KK70:

Mesela

Umut sandalı
diyet çorbası
i love me
skinny jeans ekibi
şişman kadro
kaybetmeyi seviyoruz
kayıp kilolar
sıska kızlar geliyor
flat belly
senden daha ince
tombiştoşlar
Kilolar firarda
Pilav yok sohbet çok
Bordodereliler
Kutsal deliler
İsmail hakkı😀
Yaaa bayıldım isimlere🥰🥰😂😂
4-10 Eylül Spor Listesi
Sonuç
hzlsel hzlsel 22-----🥰😘
@DeryaOnDiet 1&611&6🥰😍😘
@eliya ---------------😤
@Breeze96 -----11🥰😘
@nnurc 222🥰😍😘
@pacman ---------------😤
@eceboce ----------1🥰
@bilgem tomris 🆓🆓-----😤
@Beyaz leylak 🆓🆓-----😤
@Jasminium84 🆓🆓-----😤

5. Takım olarak son spor listeniz hazır :KK200: Bu hafta yoğunluğumdan dolayı toplu paylaştım ama ne kadar kalabalığız:olamaz: Hiç bu kadar uğraştığımı hatırlamıyorum:bicak:Üç gün spor yapan @nnurc Diyet Salata Diyet Salata @DeryaOnDiet tebrikler kızlar:KK60::KK9:Yeni ismimizle yeni listemizde görüşmek üzere:KK24::KK36:
Emeğine sağlık canım benim🥰

İSİMLERDE SON DURUM
:confused:

Karar verdik zayıflamaya!
Cuma zayıflama takımı
Hep birlikte zayıflıyoruz!
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!
Çuvaldızdan iğne ipliğe
Susamlı krakerden çubuk krakere
Poğaçanın bedeli
Böreğin intikamı
Zor diyet
Kalori savaşları
Diyetanic
Tartıların efendisi
Bir deri bir Potter
Paytak koşan ıspanaklar
Açlık oyunları
Hiç opmeyim diyetteyim
Küçülen bedenler
pilavdan dönenin kaşığı kırılsın
Fit hatunlar bir arada
Fit kızlar bir arada
Umut sandalı
diyet çorbası
i love me
skinny jeans ekibi
şişman kadro
kaybetmeyi seviyoruz
kayıp kilolar
sıska kızlar geliyor
flat belly
senden daha ince
tombiştoşlar
Kilolar firarda
Pilav yok sohbet çok
Bordodereliler
Kutsal deliler
Kilolar firarda
Cuvaldizdan iğneye
Kalori savaşları

Güzel geldi kulağıma canim.

Kizlar gelemedim bugün pek. Eşimle pazardan patlıcan ,kapta biber aldım. Bahçede ateş yakıp kozledik. Şimdi paketliyirum dolaba koyacağım ins.
Arada bir market yapıp geldik bide.

Bunların yanı sıra küçüğümun okulunu değiştirmeyi düşünüyordum ne zamandır bugün ki toplantıdan sonra sanki daha emin oldum . Olmuyor öğretmenimize baştan beri bazı problemler hep vardı ama artık sınıf olarak çocuklar çok geride kalıyorlar. İleride olan çocuklar yerinde sayıyor geride kalanlarla ilgilenmekten.
Hala günde iki saati serbest yapan okula oyuncak isteyen bir öğretmenimiz var 3. Sınıf bu çocuklar . Zaman kaybettiler yeterince artık derse odaklanmak lazım. Ama öğretmenimize bunu anlayamıyoruz. Çocuklar isteyince kıyamıyorum diyor.
Ödev yapmak istemiyor kızım geçen sene de böyleydi sınıfta kimse yapmiyorki ben niye yapıyım diyor. Koca sınıfta ödevini düzenli yapan öğrenci 2 elin parmagini geçmiyormuş 33 kişi var.
Sorun çocuklarda mi velilerde mi öğretmen demi çözemedim.
Kafam Bir milyon. Kızım adapte olanilirmi yeni sınıfa diye de düşünüyorum ama sanırım değiştirmek en iyisi olacak
İçimi döktüm resmen offf

Kız en fena ne yedin söylesene🤭🤭
Dünkü en ağır öğünüm otobüste 2 poğaçadan sonra 1 büyük tabak etli bol yağlı pirinç pilavı ve büyük tabak etli yaprak sarmasıydı 😂😂 sonra bağa gittik 4 dilim cevizli kek yedim 😆😆😆

Zaten grubu kapatırlarmış içerik uygunsuzluğundan baksana konuştuklarımıza son birkaç haftadır :KK70: :KK70: :KK70:

Son kilo bükücü 🤭
Ben bunu da sevdim🤩🤩
Dünkü en ağır öğünüm otobüste 2 poğaçadan sonra 1 büyük tabak etli bol yağlı pirinç pilavı ve büyük tabak etli yaprak sarmasıydı 😂😂 sonra bağa gittik 4 dilim cevizli kek yedim 😆😆😆

Zaten grubu kapatırlarmış içerik uygunsuzluğundan baksana konuştuklarımıza son birkaç haftadır :KK70: :KK70: :KK70:
Oh afiyet olsun canım benim yarasın🤣🤣 Bence zaten benim çikolata detoksu sebep oldu bu kapanmaya😂😂😂 Ben de dün akşam 10 da 3 tane tuzlu parmak kurabiye yedim diye nasıl vicdan yaptım sen söyleyince yediklerini biraz rahatladım🤭🤭
Ağır yaşamlar izleyen çoktur " Hafif Yaşamlar " olabilir aslında 🤭
Ben geçen yaz ilk diyete başladığımda sürekli onları izliyordum diyeti bırakmayayım motive olayım diye🤣🤣

Ben bunu da sevdim🤩🤩

Oh afiyet olsun canım benim yarasın🤣🤣 Bence zaten benim çikolata detoksu sebep oldu bu kapanmaya😂😂😂 Ben de dün akşam 10 da 3 tane tuzlu parmak kurabiye yedim diye nasıl vicdan yaptım sen söyleyince yediklerini biraz rahatladım🤭🤭

Ben geçen yaz ilk diyete başladığımda sürekli onları izliyordum diyeti bırakmayayım motive olayım diye🤣🤣
sağol cnm 😂 ay yine çok mınık bir kaçamaak 😂 rahatlayabilirsiin bugün de yedim yarın da güzel kahvaltı olcak sanırım :KK48: biran önce yeni sayfamıza aksak iyi olacak :KK70: :KK70: :KK70:

Gecen hafta 80.6
Guncel 80.2
Fark -400
Yuzde 0.496

E Emnis
oyy kaçırmışım bunu cnm tebrikler :KK66:

Bu hafta mezun oldum ki bennn:halay::halay: 79 la başlamıştım canim
oy tebrik ederim cnm :KK74:

Takımların kapanmasını protesto edip bugün 2 porsiyon börek yiyim de görün. 🙄
yaa çok tatlısıın laz böreği ye bence 🤭

Aynen kadın listeye girebilsin aksilik çıkmasın diye seabahar kaptanla kazenle vs bir sürü uğraştık vs hatta Ramazan bildirimleri onun için geç saate alınsın diye teklif bile ettim listeye girebilmesi için fotoğraflı bildirimin şart iki üç kere nasıl yapacağını anlatmışız kimse bana yardımcı olmadı ki dedi üstelik 🤦‍♀️
:confused::KK53::KK57: o an sende tikler başlamıştır hahaha :KK70:
bu sihirli zayıflama hapı da ister şimdi :KK70: :KK70:
cnm izne ayrıldın mı işten naptın?

hah ağzına sağlık gülümm
pat diye daldım kusura bakmayın ben 9. takımda her zaman free üye olarak takılıyordum bizim kızlardan bazıları da buradaymış yaklaşık 1 senedir gelemiyordum kk ye dün 6. takımda bizim kızları gördüm geldim ki ooo takımlar kapanıyor muhabbeti az önce 6. takıma da yazdım guruplar kapanıyor KK değil mis gibi yeni bir başlangıç yapmak bazen herkese iyi gelir yeni sayfanızı açarsınız toplaşırsınız olur biter :KK24: zayıflamadan buradan gitmek yoooookk , kimse bozmasın moralini :KK68: müsaadeniz olursa da arada yeni sayfanıza damlayıp muhabbet etmek isterim , çenem de parmaklarım da güçlüdür önden uyarayım hepinizi seviyoruummmm:KK15:
bende daha da çoook menun oldum :KK68: :KK15:
enerjim iyiymiş hep kızlar öyle diyor sağ olsunlar , zamanla iyice tanışır kaynaşırız sağ olsun kaptan yeni gurup açınca oraya da zırt pırt gelmeme musaade etti takımın geri kalanından da rahatsız olan olmazsa boyuna damlarım artık
E Emnis :KK68::KK68::KK68:
oyy canım aplammm hoşgeldiiin ilk defa yazıyorum sana cnm :)

An itibariyle isim düşünen takım arkadaşlarım temsili😀

hahaha :KK70: tombişcanlar, yok sakıncalı dukan diyetciler ,yok telif hakkı olur balık etliler sakıncalı ,yemeye teşvik :KK70:

4-10 Eylül Spor Listesi
Sonuç
hzlsel hzlsel 22-----🥰😘
@DeryaOnDiet 1&611&6🥰😍😘
@eliya ---------------😤
@Breeze96 -----11🥰😘
@nnurc 222🥰😍😘
@pacman ---------------😤
@eceboce ----------1🥰
@bilgem tomris 🆓🆓-----😤
@Beyaz leylak 🆓🆓-----😤
@Jasminium84 🆓🆓-----😤

canım ellerine emeğine sağlık :KK66: benim de haftalık menü listem son bildirimimdi o zmn cuma sabahı yaptığım :cry:

sağol cnm 😂 ay yine çok mınık bir kaçamaak 😂 rahatlayabilirsiin bugün de yedim yarın da güzel kahvaltı olcak sanırım :KK48: biran önce yeni sayfamıza aksak iyi olacak :KK70: :KK70: :KK70:

oyy kaçırmışım bunu cnm tebrikler :KK66:

oy tebrik ederim cnm :KK74:

yaa çok tatlısıın laz böreği ye bence 🤭

:confused::KK53::KK57: o an sende tikler başlamıştır hahaha :KK70:
bu sihirli zayıflama hapı da ister şimdi :KK70: :KK70:
cnm izne ayrıldın mı işten naptın?

oyy canım aplammm hoşgeldiiin ilk defa yazıyorum sana cnm :)

hahaha :KK70: tombişcanlar, yok sakıncalı dukan diyetciler ,yok telif hakkı olur balık etliler sakıncalı ,yemeye teşvik :KK70:

canım ellerine emeğine sağlık :KK66: benim de haftalık menü listem son bildirimimdi o zmn cuma sabahı yaptığım :cry:
Bence de yeni sayfa gelsin artık menü de paylaşmayınca cıvıtasım geliyor spor filan kalmadı zaten🤣 Hayırlısıyla kalan 7 kiloyu bir verebilseydim😂

Sağ ol canım evet cuma yaptığın o an farkında olmasan da son listeydi bakalım yeni sayfamızda nasıl olacak işler🥰

X