Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

haydi yeni grup ismi için öneriler aklıma gelenler herkes yazsın oylama yapalım 🤭🤭🤭 saçma olsa bile yazın ordan başka şeyler türetiriz falan...

Karar verdik zayıflamaya!
Cuma zayıflama takımı
Hep birlikte zayıflıyoruz!
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!
Niyet ettim diyete 😂şaka şaka diyet kelimesi çok itici grubun adının içinde olmasın yine 5.Takım olabilir bence ya da 9+5 😂

Alışırsın abla ins.
Ne yapalım aynı okul başladı 1 haftadır onun telaşesindeyiz. Şükür bakalım.

Bacimda iyi küçük oglusuyla uğraşıyor. Kızı okula başladı .
2 seneden sonra okulların açılması çocuklara da velilere de iyi geldi değil mi
desene bacın bu sene yeni okula başlamış çocuk stresiyle uğraşacak allah yardımcısı olsun , ayy okullarda öğretmenlere de öğrencilere de velilere de hayırlı uğurlu olsun inşallah

haydi yeni grup ismi için öneriler aklıma gelenler herkes yazsın oylama yapalım 🤭🤭🤭 saçma olsa bile yazın ordan başka şeyler türetiriz falan...

Cuma zayıflama takımı
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!
"Bu ekip zayıflıyor "
Bu hoşuma gitti benim canim🥰

2 seneden sonra okulların açılması çocuklara da velilere de iyi geldi değil mi
desene bacın bu sene yeni okula başlamış çocuk stresiyle uğraşacak allah yardımcısı olsun , ayy okullarda öğretmenlere de öğrencilere de velilere de hayırlı uğurlu olsun inşallah
Bı yandan hiç kapanmason istiyorum okulları abla. Bı yandan endişeleniyorum . Hakkımızda hayırlısı .
Sorma 1.sinif sancilidir zordur.

Bı yandan hiç kapanmason istiyorum okulları abla. Bı yandan endişeleniyorum . Hakkımızda hayırlısı .
Sorma 1.sinif sancilidir zordur.
gülüm virüsle yaşamayı öğrenmek zorundayız okulların bir daha kapanması bu kuşak çocuklarının yıkımı olur , inşallah sıkıntısız sorunsuz bu sene geçer diye dua edip gerekli tedbirleri almaktan başka yapacak bir şey yok ki

Cuma zayıflama takımı
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!
Tontişler Minnoşluyor
veya
Tombişler minnoşluyor
:KK45::KK45:

Selam canlar biraz karışık alıntıladım kusura bakmayın 💕
Evet dükkanı kapatma kararı netleşti 😓
Ama oturun oturduğunuz yerde hemen mutfağa koşmak yok 🤭🤭
Kendimize hemen bir diyet günlüğü açalım
İsmi ne olsun ortaklaşa konuşalım karar verelim burada
Biz sadece resmi formalite kısmından çıkmış olduk yarışma kısmı zaten UcanSupurge UcanSupurge senin dediğin gibi kalmamıştı hep aynı takımlar 1. 2. 👀 Hep aynı takımlar önde diğerlerinde hırs yok üyeler desen diğer takımdakilerle zaten yarışmıyor e o halde ?
Üzülmek diyeti bırakmak yok takımlar kitlenene kadar günlüğümüzü kurup taşınalım 🤭🤭 💕💕
Aynen öyle kuzum biz birlik olduktan sonra heryerde yaparız bu işi. Haydi o zaman valizleri toplamaya başlayalım😂
hah ağzına sağlık gülümm
pat diye daldım kusura bakmayın ben 9. takımda her zaman free üye olarak takılıyordum bizim kızlardan bazıları da buradaymış yaklaşık 1 senedir gelemiyordum kk ye dün 6. takımda bizim kızları gördüm geldim ki ooo takımlar kapanıyor muhabbeti az önce 6. takıma da yazdım guruplar kapanıyor KK değil mis gibi yeni bir başlangıç yapmak bazen herkese iyi gelir yeni sayfanızı açarsınız toplaşırsınız olur biter :KK24: zayıflamadan buradan gitmek yoooookk , kimse bozmasın moralini :KK68: müsaadeniz olursa da arada yeni sayfanıza damlayıp muhabbet etmek isterim , çenem de parmaklarım da güçlüdür önden uyarayım hepinizi seviyoruummmm:KK15:
Ayy ne tatlısın😊
Canım eline sağlık 💕💕
Rica ederim kuzum❤❤

gülüm virüsle yaşamayı öğrenmek zorundayız okulların bir daha kapanması bu kuşak çocuklarının yıkımı olur , inşallah sıkıntısız sorunsuz bu sene geçer diye dua edip gerekli tedbirleri almaktan başka yapacak bir şey yok ki
Bencede öyle abla.
Fabrikalarda, tatil mekanlarinda hiçbir kısıtlama sınırlama yok. Okulları da kapatmayacaklar artık heralde yani ben öyle anlıyorum. Bu virüs uzuncaaaa bir süre bizimle ben alıştım artık ona. Bugünden yarına bitecek bir durum değil.
Rabbim korusun hepimizi.
Vademiz yettiyse virüs sebebimiz olacak. Ama öyle diye de tedbiri elden bırakmamak lazım tabiki .

ooovv son haftalar sen okula gidiyorsun hala çok zorlanıyor musun gülüm rabbim yardımcın olsun sağ selamet doğumun olur da bebişi sağlıkla kucağına alırsın inşallah
benim sıpa yine beceremedi sınavı biz de açık öğretime yazdırdık( yaşı 20 oldu askere gitmesin diye) , şimdi memelkette 3 aydır ehliyet kursu için sürünüyor orda bu gün sınavı var hafta içi de işlemlerini yapıp sonra gelecek inşallah ingilizce kursuna yazdırıcaz , az biraz iletişim kuracak kadar öğrenirse seneye de yurt dışına ABD veya makedonya ya yollamayı düşünüyoruz tabii bizim ki öğrenirse azıcık da olsa :)))
kız bende manyaaak enerji var sırf enerjimle bile herkesin kalbine dokunabilirim gibi geliyor , geldim de takımlar kapanıyor zaten geçenlerde baktım 9. takım kilitli amanınn dediydim meğer hepsi kapanıyormuş olsun her şer görünen de br hayır vardır bence bundan sonrası herkes için çok daha güzel olacakkk hele sen bir doğumu yap toparlan gel hayırlısıyla gerisi kolayy :KK24:
Doğum sonrasına iznimi aktarabilmek için zorluyorum kendimi abla gerçekten zorlanıyorum özellikle merdiven çıkarken yoksa istesem ayrılırdım

Sağlık olsun ablacım vardır bunda da bi hayır çok şükür imkanınız var iş güç sahibi olabilmesi için elinizden geleni yapacaksınızdır eminim yeter ki mutlu olsun

Ay senin çok güzel bi enerjin var ablacım hiç gitme buralardan artık daha fazla özletme kendini
Haklısınız kaptanım ama şafak operasyonu gibi bir anda olunca sindirmesi zor oluyor haliyle.Senelerce açık olan cuma yarışları vermem gereken son 8 kilo da kapanıyor.Hay şansıma tüküreyim diyor insan.Ben tamamen kadınlar kulübü üyeliğimi iptal ettirmeyi düşünmeye başladım.
Aaaa sakın ha biz burdayız sana cillop gibi mezuniyet belgesi hazırlarım bilişim teknolojileri öğretmeni olduğumu unutuyorsun galiba 🤣 sen burdan gidersen bir ayda kalan 8i ikiye katlamazsan benim de adım züpürge değil sakın yolunu uzatmaya kalkışma elim ensende :KK67:

Aynen öyle kuzum biz birlik olduktan sonra heryerde yaparız bu işi. Haydi o zaman valizleri toplamaya başlayalım😂

Ayy ne tatlısın😊

Rica ederim kuzum❤❤
ben demiiiiii :rolleyes:
sağ ol gülümmmm , seninle tanıştık mı önce nick in bana tanıdık geldi , az karıştırma ve unutma huyum var o yüzden tanıştıysak alınma hemiii , benim b12 ler eksiliyiiiii:-)

Aaaa sakın ha biz burdayız sana cillop gibi mezuniyet belgesi hazırlarım bilişim teknolojileri öğretmeni olduğumu unutuyorsun galiba 🤣 sen burdan gidersen bir ayda kalan 8i ikiye katlamazsan benim de adım züpürge değil sakın yolunu uzatmaya kalkışma elim ensende :KK67:
Harikasın sen yaaaaaa🥰🥰🥰

ben demiiiiii :rolleyes:
sağ ol gülümmmm , seninle tanıştık mı önce nick in bana tanıdık geldi , az karıştırma ve unutma huyum var o yüzden tanıştıysak alınma hemiii , benim b12 ler eksiliyiiiii:-)
Yok tanışmamıştık canım. Memnun oldum tanıdığıma da.. Çok güzel bi enerjin var. 😍

X