Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

abla ya ne güzel enerji ile geldin maşallah 🧿 her şey yolundadır umarım oğlun nasıl üniversiteli oldu mu ? İyi misin? Çok özlemişiz seni . Doğuma az kaldı 37. Haftalık oldu neredeyse okula gidiyorum Cuma günü izne ayrılıyorum bi aksilik çıkmazsa

Canımın içi 😘 her şey daha güzel olur inşallah
ooovv son haftalar sen okula gidiyorsun hala çok zorlanıyor musun gülüm rabbim yardımcın olsun sağ selamet doğumun olur da bebişi sağlıkla kucağına alırsın inşallah
benim sıpa yine beceremedi sınavı biz de açık öğretime yazdırdık( yaşı 20 oldu askere gitmesin diye) , şimdi memelkette 3 aydır ehliyet kursu için sürünüyor orda bu gün sınavı var hafta içi de işlemlerini yapıp sonra gelecek inşallah ingilizce kursuna yazdırıcaz , az biraz iletişim kuracak kadar öğrenirse seneye de yurt dışına ABD veya makedonya ya yollamayı düşünüyoruz tabii bizim ki öğrenirse azıcık da olsa :)))
kız bende manyaaak enerji var sırf enerjimle bile herkesin kalbine dokunabilirim gibi geliyor , geldim de takımlar kapanıyor zaten geçenlerde baktım 9. takım kilitli amanınn dediydim meğer hepsi kapanıyormuş olsun her şer görünen de br hayır vardır bence bundan sonrası herkes için çok daha güzel olacakkk hele sen bir doğumu yap toparlan gel hayırlısıyla gerisi kolayy :KK24:

Selam canlar biraz karışık alıntıladım kusura bakmayın 💕
Evet dükkanı kapatma kararı netleşti 😓
Ama oturun oturduğunuz yerde hemen mutfağa koşmak yok 🤭🤭
Kendimize hemen bir diyet günlüğü açalım
İsmi ne olsun ortaklaşa konuşalım karar verelim burada
Biz sadece resmi formalite kısmından çıkmış olduk yarışma kısmı zaten @UcanSupurge senin dediğin gibi kalmamıştı hep aynı takımlar 1. 2. 👀 Hep aynı takımlar önde diğerlerinde hırs yok üyeler desen diğer takımdakilerle zaten yarışmıyor e o halde ?
Üzülmek diyeti bırakmak yok takımlar kitlenene kadar günlüğümüzü kurup taşınalım 🤭🤭 💕💕
Kaptanım valla gittim gece saçma sapan beslendim ama sabah kalkınca kendime geldim🤣🤣 Çok doğru hep aynı takımları görüyordum derecede çok da bir anlamı kalmıyor öyle olunca maksat birlikte olup birbirimizi motive etmek diyete devamı sağlamak isim düşünelim o halde😍😍

hah ağzına sağlık gülümm
pat diye daldım kusura bakmayın ben 9. takımda her zaman free üye olarak takılıyordum bizim kızlardan bazıları da buradaymış yaklaşık 1 senedir gelemiyordum kk ye dün 6. takımda bizim kızları gördüm geldim ki ooo takımlar kapanıyor muhabbeti az önce 6. takıma da yazdım guruplar kapanıyor KK değil mis gibi yeni bir başlangıç yapmak bazen herkese iyi gelir yeni sayfanızı açarsınız toplaşırsınız olur biter :KK24: zayıflamadan buradan gitmek yoooookk , kimse bozmasın moralini :KK68: müsaadeniz olursa da arada yeni sayfanıza damlayıp muhabbet etmek isterim , çenem de parmaklarım da güçlüdür önden uyarayım hepinizi seviyoruummmm:KK15:
Ablamm hosgeldin nasil gidiyor senin hayatın en son tasinma olaylari vardı sanki esim tayinmi oluyodu olcakmiydi yoksa karistirdimmi :olamaz: :rolleyes:

Biz sadece resmi formalite kısmından çıkmış olduk yarışma kısmı zaten @UcanSupurge senin dediğin gibi kalmamıştı hep aynı takımlar 1. 2. 👀 Hep aynı takımlar önde diğerlerinde hırs yok üyeler desen diğer takımdakilerle zaten yarışmıyor e o halde ?
Üzülmek diyeti bırakmak yok takımlar kitlenene kadar günlüğümüzü kurup taşınalım 🤭🤭 💕💕
Hayirlisi olsunn belki yeniden acılır diye umuyorum ve bu ara herkeze iyi gelicektir :) (veda edemeyen pınar :confused:) bizde ayrılmayip bi grup olusturursak dedigin gibi o da motivasyon saglar, en önemlisi o zaten :KK200:

Haklısınız kaptanım ama şafak operasyonu gibi bir anda olunca sindirmesi zor oluyor haliyle.Senelerce açık olan cuma yarışları vermem gereken son 8 kilo da kapanıyor.Hay şansıma tüküreyim diyor insan.Ben tamamen kadınlar kulübü üyeliğimi iptal ettirmeyi düşünmeye başladım.

Ya böyle insanlara çok sinir oluyorum, yazık gerçekten çocuklara, tam etkilenme cagindalar resmen çocukların geleceğiyle oynuyor böyle insanlar....hiç unutmam orta sonda dershanede bir fizik hocası vardı hiç anlamadığım bir sebepten sınıfta benimle dalga geçti birşeyler söyledi o kadar zoruma gitti ki sınıfta sessizce ağlamıştım,tam dönem ortası bir daha da dersine hiç girmedim oysa çok severdim fizik dersini, saflık işte aileme de birşey söylemedim keşke söyleseydim babam bunu onun yanına kar bırakmazdı, sonra derslerim falan öyle düştü ki tam sınav senesi adam resmen geleceğimi etkiledi, hala söylerim adı da hep aklımdadir, haram olsun ona hakkım gerçekten bunun hesabını Allah sorar ona inanıyorum sen kaç yaşında adam 13 yaşında çocukla neden uğraşıyorsun ki...o zamandan beri böyle şeyler duyunca sinirlerim zıplıyor

Eline emeğine sağlık canım 😘😍😍

Benim de canım ya ,yapılacakları biliyoruz ama motivasyon ve sorumluluk duygusu bizi tutan ❤️hem burdaki muhabbet de çok güzel oluyor 😍uzaklasmayalim

Ya bence ülkedeki imkanların çoğu eğitim kurumlarının iyileştirilmesine harcanmali ve eğitim devam etmeli, yazık gerçekten çocuklara,temizlik olur, daha çok bina vs neyse yani imkanların arttırılması lazım ki eğitim devam etsin yoksa kötü bir gelecek bizi bekliyor :KK43:

Mezuniyetin hayırlı olsun canım 😍❤️❤️ dün yazamadım inşallah tekrar almazsın
Sağol canım benim🥰
Allah razı olsun canım sizler de üye olarak bizi üzecek bir şey yapmadınız takım için kendiniz için emek sarf ettiniz hep bazıları var ki özel diyetisyeni muamelesi yapıyor ki o tip birileri ile de yollarımızı ayırmıştık 🤣
Ay evet yaaa😂😂

Kesinlikle. Adı kaptan olarak geçmediği halde hiçbir karşılık beklemeden hamile haliyle aylarca kaptanlık yaptı.

Ben de derste indiriyorum valla. Çocuklara siz kapatın diyorum. Nefes alamıyorum ki. Çok yüksek sesle uzun süre konuşabilen ve bağırabilen biri de değilim başım dönüyor bi süre sonra. Velhasıl be derste maskeyi indiriyorum çoğu zaman. Sadece çocuklara yaklaşınca çekiyorum tekrar. İnşallah covid olmam
Bizim ogretmende ondiriyormus keşke indirmeseniz canim. Dediğin gibi çocuklarda mesafe olayı yoktur doğrudur ama kapalı alan sıkıntılı. Şu şeffaf korucular vardiya hiç olmadı ondan tak bari biraz olsun korur
hah ağzına sağlık gülümm
pat diye daldım kusura bakmayın ben 9. takımda her zaman free üye olarak takılıyordum bizim kızlardan bazıları da buradaymış yaklaşık 1 senedir gelemiyordum kk ye dün 6. takımda bizim kızları gördüm geldim ki ooo takımlar kapanıyor muhabbeti az önce 6. takıma da yazdım guruplar kapanıyor KK değil mis gibi yeni bir başlangıç yapmak bazen herkese iyi gelir yeni sayfanızı açarsınız toplaşırsınız olur biter :KK24: zayıflamadan buradan gitmek yoooookk , kimse bozmasın moralini :KK68: müsaadeniz olursa da arada yeni sayfanıza damlayıp muhabbet etmek isterim , çenem de parmaklarım da güçlüdür önden uyarayım hepinizi seviyoruummmm:KK15:
Ayyy kimler gelmiş. Hoşgeldin ablam ne güzel gelmişsin böyle. Taşındı mi yerleşti miii nasilsinn

Yuppi oley :KK6::KK6:

Haklısınız kaptanım ama şafak operasyonu gibi bir anda olunca sindirmesi zor oluyor haliyle.Senelerce açık olan cuma yarışları vermem gereken son 8 kilo da kapanıyor.Hay şansıma tüküreyim diyor insan.Ben tamamen kadınlar kulübü üyeliğimi iptal ettirmeyi düşünmeye başladım.
A aaaa niye cancagzim . Bak hala burdayiz birbirimizle sohbet ediyoruz. Ve tam destek yola devam canim benim

3 - 10 Eylül Cuma Hedef Tablosu
🎯

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
@Lizozom5568,46868,85
hzlsel hzlsel 70, 969,969,1🏆
@eliya79,178,178, 7
@Sonsuz umut71,87170,35🏆
@kardelelen321939292,65
Pnrrr-12 Pnrrr-12 73,572,273,1
@Breeze9673,572,573,25
@kollontai55❓❓
@DeryaOnDiet74,974,474,45🏆
@azimliii64, 163,8❓
@avutsunbahaneler57,456,9❓
@Calypso9578,477,577,3🏆
@Nikinik80,6❓80, 2
@hedef54kg62,361,561,2🏆
Ucmelekannesi Ucmelekannesi 65,96564,85🏆
@Fit mutlu anne80,7❓80,7
@eceboce74,1❓❓
@Goklerce63,362,562,4🏆
@Kubraaaccc74,773,874,4
@nnurc74,557374,25
@pacman67,466,866,1🏆
@Fistiklidamak59,6❓❓
@Tempus7978❓
23 kişiden hedefe yine 8 kişi ulaşabildi arkadaşlar.
hzlsel hzlsel @Sonsuz umut @DeryaOnDiet @hedef54kg @Calypso95 Ucmelekannesi Ucmelekannesi @Goklerce @pacman

Tebrikler

:sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon: :sampiyon:
Canım eline sağlık 💕💕

Bireysel algılama canım senin verilecek kilon bitse x üyenin bitmeyecekti herkesin zayıflamasını beklemek imkansız öyle denk geldi diyelim 😘 bir anda olması ise yarışma içinde gitmeyen şeyler vardı kaptanlar bunu biraz görürken bahar kaptan daha çok görüp yaşıyordu siz ise belki hiç hissetmiyordunuz o yüzden size durup dururken kapandı gibi geliyor ama yollar çoktan tıkanmıştı :KK43: lafı geçince de daha fazla ötelemenin manası yok dendi. Önemli olan birlik beraberlik biz gücümüzü buradan alıyoruz sende kaybolma lütfen 😘

Ablamm hosgeldin nasil gidiyor senin hayatın en son tasinma olaylari vardı sanki esim tayinmi oluyodu olcakmiydi yoksa karistirdimmi :olamaz: :rolleyes:
hoş bulduuummm pınarıımmm , taşındık konyadayım artık , temmuzda taşındım 1 hafta dolmadan yerleşebildiğim kadar yerleşip memlekete gittik arada 2 günlüğüne ben annem ablam 2 yeğen kız kardeşim eşi 2 yeğen benim eve geldik burdan erkek kardeşimin düğünene karamana gittik ordan geri malatyaya gittik , eve döneli 2 hafta oldu tam yerleştim sayılır evin tadilat işleri vardı çoğunu yaptırdık şükür, dün kk ye geri döneyim artık dedim geldim 6. takımda ponimi gördüm diye oraya gittim takımlar kapanacak muhabbeti vardı, bu gün de uçansüpürgeyi burda görmüştüm dün gece gelip buraya ceee dedim sen de burdaymışsın yaaa çok sevindim gülüm hepinizi gerçekten çok özlemişim , sen ne yaptın , nasılsın gülüm

Sağol canım benim🥰

Ay evet yaaa😂😂

Bizim ogretmende ondiriyormus keşke indirmeseniz canim. Dediğin gibi çocuklarda mesafe olayı yoktur doğrudur ama kapalı alan sıkıntılı. Şu şeffaf korucular vardiya hiç olmadı ondan tak bari biraz olsun korur

Ayyy kimler gelmiş. Hoşgeldin ablam ne güzel gelmişsin böyle. Taşındı mi yerleşti miii nasilsinn
hoş buldumm gülüüümmm çok şükür iyiyim konya yerleştim şükür daha sağıma soluma bakmaya fırsat olmadı alışırım zamanla yerleştim nasıl olsa:))
sen nasılsın çocuklar nasıl , bacın ne yapıyorrr:))

hoş buldumm gülüüümmm çok şükür iyiyim konya yerleştim şükür daha sağıma soluma bakmaya fırsat olmadı alışırım zamanla yerleştim nasıl olsa:))
sen nasılsın çocuklar nasıl , bacın ne yapıyorrr:))
Alışırsın abla ins.
Ne yapalım aynı okul başladı 1 haftadır onun telaşesindeyiz. Şükür bakalım.

Bacimda iyi küçük oglusuyla uğraşıyor. Kızı okula başladı .

haydi yeni grup ismi için öneriler aklıma gelenler herkes yazsın oylama yapalım 🤭🤭🤭 saçma olsa bile yazın ordan başka şeyler türetiriz falan...

Karar verdik zayıflamaya!
Cuma zayıflama takımı
Hep birlikte zayıflıyoruz!
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!

ciddi misin gülüm şaka diyorsun değil mii :KK68:
hay şansıma tüküreyim deme bir daha şans kapılarını kapattırma kız yüzüne , son 8 kilo değil 10 kilo bile olur o hem de yine kk de aynı ekip 5. takımla sadece tebdili mekan da ferahlık vardır yer değişikliği olur hem yenilik insanı canlandırır yepyeni başlangıcın motivasyonuyla daha kısa sürede zayıflarsın , burada ki motivasyonu nerden bulacaksın bedava moral motivasyon arkadaşlık muhabbet yemede yanın da yat misali değil mi gülüm

X