Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kesinlikle. Adı kaptan olarak geçmediği halde hiçbir karşılık beklemeden hamile haliyle aylarca kaptanlık yaptı.

Ben de derste indiriyorum valla. Çocuklara siz kapatın diyorum. Nefes alamıyorum ki. Çok yüksek sesle uzun süre konuşabilen ve bağırabilen biri de değilim başım dönüyor bi süre sonra. Velhasıl be derste maskeyi indiriyorum çoğu zaman. Sadece çocuklara yaklaşınca çekiyorum tekrar. İnşallah covid olmam
İndirme canım ya benim girdiğim sınıflardan birinde pozitif vaka çıktı o kadar tedirginim ki anlatamam maskem takılı çocukları uzak tutuyorum ama bulaşmaz inşallah😟

İnanamıyorum böyle beklentisi olan kişiler mi var ne zannediyorlar acaba😳
Aynen kadın listeye girebilsin aksilik çıkmasın diye seabahar kaptanla kazenle vs bir sürü uğraştık vs hatta Ramazan bildirimleri onun için geç saate alınsın diye teklif bile ettim listeye girebilmesi için fotoğraflı bildirimin şart iki üç kere nasıl yapacağını anlatmışız kimse bana yardımcı olmadı ki dedi üstelik 🤦‍♀️

İndirme canım ya benim girdiğim sınıflardan birinde pozitif vaka çıktı o kadar tedirginim ki anlatamam maskem takılı çocukları uzak tutuyorum ama bulaşmaz inşallah😟
Selam kızlar.
Canım kendine dikkat et mecbur biz kendimizi koruyacağız artık sistem umursamazlık üzerine herkes kendini korusun diyor. Gruplar neden kapanacak ama ya ona da çok üzüldüm

Kesinlikle. Adı kaptan olarak geçmediği halde hiçbir karşılık beklemeden hamile haliyle aylarca kaptanlık yaptı.

Ben de derste indiriyorum valla. Çocuklara siz kapatın diyorum. Nefes alamıyorum ki. Çok yüksek sesle uzun süre konuşabilen ve bağırabilen biri de değilim başım dönüyor bi süre sonra. Velhasıl be derste maskeyi indiriyorum çoğu zaman. Sadece çocuklara yaklaşınca çekiyorum tekrar. İnşallah covid olmam
İndirme canım ,evet zor ama yapacak birşey yok, bizler pandeminin başından beri akşama kadar maskeliyiz Allah'a şükür bulaşmadi, dikkat etmezsen bulaşabilir, sen de maske olmadığı için çocuklara da bulaşabilir
Canım maskeli ve mesafeli durursan bulaşmaz ,sık sık el hijyeni de olunca içini rahat tut,pandemi başından beri çalışıyorum ve birebir temas halindeyim,hattakac kez koronali kişiler ile temasim oldu ama hep maskeliydim, hatta bebeği kucağıma alıp asi falan yapmıştım ertesi gün annesinin kovit olduğunu ogrendik çok şükür maske ve el hijyeni olunca bulaşmadi sanırım, günde en az 3 kez maskemi değiştiririm, şüpheli durumlar olunca yine değiştiriyorum bu şekilde 1,5yil geçti, bilmiyorum okulunuzda var mı ama kalabalık ortamlarda çay falan içmeyin yani öğretmen odasında çay içme falan yapmayın , en çok beraber yeme içme ile bulaşıyormus

Kızlar üzgün olduğunuzu okudum üzülmeyn lütfen kızmayın ama benimde görüşüm kapanmasından yana takım sayıları azaldıkca işler sarpa sardı bu yarışmada. Takımlar arası üye sayıları eşit değil kimi takımda 2 3 üye var kimi takımda 30 35 üye. Takımını devamlı takip eden kaptanda var haftada bir girende var. Ben ipin ucu kaçıp takip edemediğimde çok fazla geriliyorum bende o rahatlık yok maalesef sanki bir söz verdim ve onu yerine getiremiyormuşum gibi geliyor. Ama bir yandan da artık bunun önüne geçmek istiyorum cocuğumdan eşimden evimden çalıyorumm:KK43: burada sayıca eşit olmayan bir yapı oluştuğu içinde artık kapatmak en doğrusu gibi geliyor yük bizlere biniyor çünkü :KK43:
sizleri çok seviyorum nasılsa forumda diyet sayfaları açmakta sorun yok içinizden biri bir sayfa açar yarışma dışında yine sohbet eder istersek birlik oluruz, biliyorsunuz kaptanlık harici denetçi kaptanlıkla gelen görevlerde var performans listesi tüm takımdaki üyelerin bildirimlerinin kontrolü - mezuniyet rozetlerinin verilmesi vb. Gibi işler. resmi yapıdan kurtulup görev ve sorumlulukları aşarsam daha rahat olacağım diye düşünüyorum. Son durumda devam etsin diyen kaptanlar var kapansın diyenler var belki bir oylama olur son durumu paylaşırım sizde görürsünüz zatenn:)
💕
Kaptanım biz de seni çok seviyoruz. Grup çok samimi ve güzel enerjilerle yüklenmiş herkes birbirinin iyiliğini düşünüyor bu grubun güzelliği bence bu. Sen nasıl dersen öyle yaparız ama ayrılmayalım birlik olalım başka bir yerde de olsa grup devam etsin. :KK200:

Zor bir görev kaptanım.Haklsın.ama anlayamadım cuma yarışları komple mi kapanacak.

Kaptan olmadığım halde seni fazlasıyla anlıyorum kaptanım gerçekten çok fazla özveri gerektiriyor motivasyonu sağlamak ha liste yapıp geçeyim dediğinde de vicdanen rahat olmuyorsun hayırlısı olur inşallah bence sorun takımlar arası

Gunaydin kizlar😊 kaptanim bugune kadarki emeklerin icin cok tesekkurler 🌸 son karari merakla bekliyorum 🤓

Kapanırsa çok üzülürüm.hiç bir şey böyle motivasyon sağlamıyor.Kimler kimler ne guzel kilolar verdi.Umut oldu hepimize yarışlar.:cry:

Günaydın herkese😍😍bu takımlarım kapanma işi gerçekten üzücü ama kaptanların üzerine düşen yük ve sorumluluk oldukça fazla😔doğru olan neyse o yapılsın ama ben sizden kopmak istemiyorum🙁🙁🙁 E Emnis hzlsel hzlsel @hedef54kg @pacman özellikle de sizlerden😔

Yeni gördüm üzüldüm motivasyon açısından burası çok iyiydi 🥺

Canım çok üzüldük. Burası bizim için çok şey ifade ediyordu. Aile olduk burda.,sevdik birbirimizi, güldük, ağladık, destek olduk. Bir yuvaydı bizim için. Dönüp dolaşıp yine gelebildiğimiz bi yuva. Biz devam etsin çok isteriz. Ama kaptanlar için de ne kadar zor olduğunu çok iyi anlayabiliyorum. Biz üyeler mesajları takip etmeye vakit bulamazken sizler bir sürü listeler takipler yapmak durumundasınız. Hayat koşturmacası içinde bunlar hiç de kolay işler değil. Hakkımızda hayırlısı olsun. Emeklerine sağlık kuzum. ❤❤

Kuzum benim bende kesinlikle ayrılmak istemiyorum daha verecek kilolarımız vardı oysaki birbirimize ne güzel destek oluyoruz artık takımlar kapanırsa yeni bir sayfa açarız oradan yine devam ederiz öyle hemen kopmak yok😍😍

Günaydın kizlar , gerçekten burda hiç bir karşılığı olmadan bir sürü emek veren insan var,düşününce burdaki kaptanlarin yaptığını diyetisyen bile yapmıyor, kapatsalarda haklılar ama burdan ayrıldığım için üzülürüm :KK43: UcanSupurge UcanSupurge sen nerdeyse 1 yıldır kaptanlık yaptın ugrastin, emek verdin, E Emnis kaptan geç tanıştık ama sen de çok emek vermişsin buraya, kapanırsa hakkınızı helal edin ❤️

Yaa Evet ben daha sizleri yeni bulmuştum:KK61:

Kaptanım biz de seni çok seviyoruz. Grup çok samimi ve güzel enerjilerle yüklenmiş herkes birbirinin iyiliğini düşünüyor bu grubun güzelliği bence bu. Sen nasıl dersen öyle yaparız ama ayrılmayalım birlik olalım başka bir yerde de olsa grup devam etsin. :KK200:

Selam canlar biraz karışık alıntıladım kusura bakmayın 💕
Evet dükkanı kapatma kararı netleşti 😓
Ama oturun oturduğunuz yerde hemen mutfağa koşmak yok 🤭🤭
Kendimize hemen bir diyet günlüğü açalım
İsmi ne olsun ortaklaşa konuşalım karar verelim burada
Biz sadece resmi formalite kısmından çıkmış olduk yarışma kısmı zaten UcanSupurge UcanSupurge senin dediğin gibi kalmamıştı hep aynı takımlar 1. 2. 👀 Hep aynı takımlar önde diğerlerinde hırs yok üyeler desen diğer takımdakilerle zaten yarışmıyor e o halde ?
Üzülmek diyeti bırakmak yok takımlar kitlenene kadar günlüğümüzü kurup taşınalım 🤭🤭 💕💕

Biz sadece resmi formalite kısmından çıkmış olduk yarışma kısmı zaten UcanSupurge UcanSupurge senin dediğin gibi kalmamıştı hep aynı takımlar 1. 2. 👀 Hep aynı takımlar önde diğerlerinde hırs yok üyeler desen diğer takımdakilerle zaten yarışmıyor e o halde ?
Üzülmek diyeti bırakmak yok takımlar kitlenene kadar günlüğümüzü kurup taşınalım 🤭🤭 💕💕
Takımların bitmesi üzücü ama dediğin gibi hep aynı takimlar birinci diğerleri saldiysa bu yarış olmaz, haydi kızlar fikirler gelsin bir günlük oluşturup orda devam edelim ❤️ mutfaktaki arkadaşlar gelin buraya 😍😍🤣

Aynen kaptanım bırakmak yok ne şekilde olursa olsun desteğe motivasyona devam

hah ağzına sağlık gülümm
pat diye daldım kusura bakmayın ben 9. takımda her zaman free üye olarak takılıyordum bizim kızlardan bazıları da buradaymış yaklaşık 1 senedir gelemiyordum kk ye dün 6. takımda bizim kızları gördüm geldim ki ooo takımlar kapanıyor muhabbeti az önce 6. takıma da yazdım guruplar kapanıyor KK değil mis gibi yeni bir başlangıç yapmak bazen herkese iyi gelir yeni sayfanızı açarsınız toplaşırsınız olur biter :KK24: zayıflamadan buradan gitmek yoooookk , kimse bozmasın moralini :KK68: müsaadeniz olursa da arada yeni sayfanıza damlayıp muhabbet etmek isterim , çenem de parmaklarım da güçlüdür önden uyarayım hepinizi seviyoruummmm:KK15:

Teşekkürler kaptanım kuralım bir grup bencede valla dünden beri yemeye bahane arıyormuşum söylentisi bile diyeti katletti burası benim diyet konusunda gerçekten dayanağım .Sizin de emekleriniz büyük Hakkınızı helal edin hele UcanSupurge UcanSupurge zehram senin emeklerin motiven sayesinde 9.takım olarak eridik resmen kaptan değilim falan yazmışsın hepimize göre sen 9.tskımın direğiydin ve kilo vermemizde emeğin büyük 😘

Aynen canım geleceğimizi hiç aydınlık görmüyorum zaten gidişat pek parlak değil😕

Ben de keşke seneler önce diyet yaptığımda fark etseydim burayı belki o zaman bu kadar kilo almazdım diyorum ama yine de burası sayesinde 30 kilo verdim😍

İnanamıyorum böyle beklentisi olan kişiler mi var ne zannediyorlar acaba😳
G Goklerce sende vardın hatırlamadın mı nicki falan hatırlamıyorum ama hepimize trip atmıştı fotoğraf atamıyorum kimse yardımcı olmuyor vb 😂😂

Aynen kadın listeye girebilsin aksilik çıkmasın diye seabahar kaptanla kazenle vs bir sürü uğraştık vs hatta Ramazan bildirimleri onun için geç saate alınsın diye teklif bile ettim listeye girebilmesi için fotoğraflı bildirimin şart iki üç kere nasıl yapacağını anlatmışız kimse bana yardımcı olmadı ki dedi üstelik 🤦‍♀️
Ay Allahım hiç uğraşmayacaktın canım bence kural bu uyuyorsa ne ala bu tarz insanlar hep daha fazlasını bekliyor çünkü 😤
Selam kızlar.
Canım kendine dikkat et mecbur biz kendimizi koruyacağız artık sistem umursamazlık üzerine herkes kendini korusun diyor. Gruplar neden kapanacak ama ya ona da çok üzüldüm
Sağ ol canım elimizden geleni yapıyoruz🥰
İndirme canım ,evet zor ama yapacak birşey yok, bizler pandeminin başından beri akşama kadar maskeliyiz Allah'a şükür bulaşmadi, dikkat etmezsen bulaşabilir, sen de maske olmadığı için çocuklara da bulaşabilir

Canım maskeli ve mesafeli durursan bulaşmaz ,sık sık el hijyeni de olunca içini rahat tut,pandemi başından beri çalışıyorum ve birebir temas halindeyim,hattakac kez koronali kişiler ile temasim oldu ama hep maskeliydim, hatta bebeği kucağıma alıp asi falan yapmıştım ertesi gün annesinin kovit olduğunu ogrendik çok şükür maske ve el hijyeni olunca bulaşmadi sanırım, günde en az 3 kez maskemi değiştiririm, şüpheli durumlar olunca yine değiştiriyorum bu şekilde 1,5yil geçti, bilmiyorum okulunuzda var mı ama kalabalık ortamlarda çay falan içmeyin yani öğretmen odasında çay içme falan yapmayın , en çok beraber yeme içme ile bulaşıyormus
Sağ ol canım içim rahatladı o halde öğretmenler odasında daha dikkat edeyim bazen su içmek için indiriyordum bundan sonra sadece boş derslerimde bir şeyler yer içerim🥰😘

hah ağzına sağlık gülümm
pat diye daldım kusura bakmayın ben 9. takımda her zaman free üye olarak takılıyordum bizim kızlardan bazıları da buradaymış yaklaşık 1 senedir gelemiyordum kk ye dün 6. takımda bizim kızları gördüm geldim ki ooo takımlar kapanıyor muhabbeti az önce 6. takıma da yazdım guruplar kapanıyor KK değil mis gibi yeni bir başlangıç yapmak bazen herkese iyi gelir yeni sayfanızı açarsınız toplaşırsınız olur biter :KK24: zayıflamadan buradan gitmek yoooookk , kimse bozmasın moralini :KK68: müsaadeniz olursa da arada yeni sayfanıza damlayıp muhabbet etmek isterim , çenem de parmaklarım da güçlüdür önden uyarayım hepinizi seviyoruummmm:KK15:

gülüüümmmm ablası kurban olsun yaradanınaaaa:KK74:senin bebişin gelmesine az kalmadı mı sen ne yapan buralardaaaaaa
abla ya ne güzel enerji ile geldin maşallah 🧿 her şey yolundadır umarım oğlun nasıl üniversiteli oldu mu ? İyi misin? Çok özlemişiz seni . Doğuma az kaldı 37. Haftalık oldu neredeyse okula gidiyorum Cuma günü izne ayrılıyorum bi aksilik çıkmazsa
Teşekkürler kaptanım kuralım bir grup bencede valla dünden beri yemeye bahane arıyormuşum söylentisi bile diyeti katletti burası benim diyet konusunda gerçekten dayanağım .Sizin de emekleriniz büyük Hakkınızı helal edin hele UcanSupurge UcanSupurge zehram senin emeklerin motiven sayesinde 9.takım olarak eridik resmen kaptan değilim falan yazmışsın hepimize göre sen 9.tskımın direğiydin ve kilo vermemizde emeğin büyük 😘
Canımın içi 😘 her şey daha güzel olur inşallah

Bizim okulun bulunduğu çevrenin nüfusu az olduğundan ben nerdeyse koronanın başından beri sürekli yüzyüze eğitim yaptım. Ama çevrede kafe vs hiçbir şey yok. Yemeğimizi yanımızda götürüyoruz. Şu an okul 8.40 ya başlayıp 15.40 ya bitiyor. Çay vs içmemek yemek yememek mümkün değil. Boğazın kuruyor acıyor sürekli ders anlatıyorsun mecburen. Çocuklarda mesafe falan da yok zaten. Şu süreçte en çok gözden kaçan öğretmenlerin robot değil insan olduğu. Maalesef süreçte de sadece belli başlı branşlar kobay oldu. Bizim gibi yerlerdeki öğretmenler de zaten sürecin çoğunu yüzyüze geçirdi.şu ana kadar kapmadım şükür ama şans eseri. Bundan sonra ne olur onu da bilmiyorum açıkçası

X