Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

ooovv son haftalar sen okula gidiyorsun hala çok zorlanıyor musun gülüm rabbim yardımcın olsun sağ selamet doğumun olur da bebişi sağlıkla kucağına alırsın inşallah
benim sıpa yine beceremedi sınavı biz de açık öğretime yazdırdık( yaşı 20 oldu askere gitmesin diye) , şimdi memelkette 3 aydır ehliyet kursu için sürünüyor orda bu gün sınavı var hafta içi de işlemlerini yapıp sonra gelecek inşallah ingilizce kursuna yazdırıcaz , az biraz iletişim kuracak kadar öğrenirse seneye de yurt dışına ABD veya makedonya ya yollamayı düşünüyoruz tabii bizim ki öğrenirse azıcık da olsa :)))
kız bende manyaaak enerji var sırf enerjimle bile herkesin kalbine dokunabilirim gibi geliyor , geldim de takımlar kapanıyor zaten geçenlerde baktım 9. takım kilitli amanınn dediydim meğer hepsi kapanıyormuş olsun her şer görünen de br hayır vardır bence bundan sonrası herkes için çok daha güzel olacakkk hele sen bir doğumu yap toparlan gel hayırlısıyla gerisi kolayy

Kaptanım valla gittim gece saçma sapan beslendim ama sabah kalkınca kendime geldim Çok doğru hep aynı takımları görüyordum derecede çok da bir anlamı kalmıyor öyle olunca maksat birlikte olup birbirimizi motive etmek diyete devamı sağlamak isim düşünelim o halde

Ablamm hosgeldin nasil gidiyor senin hayatın en son tasinma olaylari vardı sanki esim tayinmi oluyodu olcakmiydi yoksa karistirdimmi

Hayirlisi olsunn belki yeniden acılır diye umuyorum ve bu ara herkeze iyi gelicektir :) (veda edemeyen pınar ) bizde ayrılmayip bi grup olusturursak dedigin gibi o da motivasyon saglar, en önemlisi o zaten

Haklısınız kaptanım ama şafak operasyonu gibi bir anda olunca sindirmesi zor oluyor haliyle.Senelerce açık olan cuma yarışları vermem gereken son 8 kilo da kapanıyor.Hay şansıma tüküreyim diyor insan.Ben tamamen kadınlar kulübü üyeliğimi iptal ettirmeyi düşünmeye başladım.

Sağol canım benim
Ay evet yaaa

Bizim ogretmende ondiriyormus keşke indirmeseniz canim. Dediğin gibi çocuklarda mesafe olayı yoktur doğrudur ama kapalı alan sıkıntılı. Şu şeffaf korucular vardiya hiç olmadı ondan tak bari biraz olsun korur
Ayyy kimler gelmiş. Hoşgeldin ablam ne güzel gelmişsin böyle. Taşındı mi yerleşti miii nasilsinn

Yuppi oley

A aaaa niye cancagzim . Bak hala burdayiz birbirimizle sohbet ediyoruz. Ve tam destek yola devam canim benim

Canım eline sağlık

Bireysel algılama canım senin verilecek kilon bitse x üyenin bitmeyecekti herkesin zayıflamasını beklemek imkansız öyle denk geldi diyelim bir anda olması ise yarışma içinde gitmeyen şeyler vardı kaptanlar bunu biraz görürken bahar kaptan daha çok görüp yaşıyordu siz ise belki hiç hissetmiyordunuz o yüzden size durup dururken kapandı gibi geliyor ama yollar çoktan tıkanmıştı lafı geçince de daha fazla ötelemenin manası yok dendi. Önemli olan birlik beraberlik biz gücümüzü buradan alıyoruz sende kaybolma lütfen

Ablamm hosgeldin nasil gidiyor senin hayatın en son tasinma olaylari vardı sanki esim tayinmi oluyodu olcakmiydi yoksa karistirdimmi
hoş bulduuummm pınarıımmm , taşındık konyadayım artık , temmuzda taşındım 1 hafta dolmadan yerleşebildiğim kadar yerleşip memlekete gittik arada 2 günlüğüne ben annem ablam 2 yeğen kız kardeşim eşi 2 yeğen benim eve geldik burdan erkek kardeşimin düğünene karamana gittik ordan geri malatyaya gittik , eve döneli 2 hafta oldu tam yerleştim sayılır evin tadilat işleri vardı çoğunu yaptırdık şükür, dün kk ye geri döneyim artık dedim geldim 6. takımda ponimi gördüm diye oraya gittim takımlar kapanacak muhabbeti vardı, bu gün de uçansüpürgeyi burda görmüştüm dün gece gelip buraya ceee dedim sen de burdaymışsın yaaa çok sevindim gülüm hepinizi gerçekten çok özlemişim , sen ne yaptın , nasılsın gülüm

hoş buldumm gülüüümmm çok şükür iyiyim konya yerleştim şükür daha sağıma soluma bakmaya fırsat olmadı alışırım zamanla yerleştim nasıl olsa:))
sen nasılsın çocuklar nasıl , bacın ne yapıyorrr:))

Alışırsın abla ins.
Ne yapalım aynı okul başladı 1 haftadır onun telaşesindeyiz. Şükür bakalım.

Bacimda iyi küçük oglusuyla uğraşıyor. Kızı okula başladı .

haydi yeni grup ismi için öneriler aklıma gelenler herkes yazsın oylama yapalım saçma olsa bile yazın ordan başka şeyler türetiriz falan...

Karar verdik zayıflamaya!
Cuma zayıflama takımı
Hep birlikte zayıflıyoruz!
Var mısın fit olmaya?
Bu ekip zayıflıyor!

ciddi misin gülüm şaka diyorsun değil mii
hay şansıma tüküreyim deme bir daha şans kapılarını kapattırma kız yüzüne , son 8 kilo değil 10 kilo bile olur o hem de yine kk de aynı ekip 5. takımla sadece tebdili mekan da ferahlık vardır yer değişikliği olur hem yenilik insanı canlandırır yepyeni başlangıcın motivasyonuyla daha kısa sürede zayıflarsın , burada ki motivasyonu nerden bulacaksın bedava moral motivasyon arkadaşlık muhabbet yemede yanın da yat misali değil mi gülüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…