Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

İndirme canım ya benim girdiğim sınıflardan birinde pozitif vaka çıktı o kadar tedirginim ki anlatamam maskem takılı çocukları uzak tutuyorum ama bulaşmaz inşallah

İnanamıyorum böyle beklentisi olan kişiler mi var ne zannediyorlar acaba
Aynen kadın listeye girebilsin aksilik çıkmasın diye seabahar kaptanla kazenle vs bir sürü uğraştık vs hatta Ramazan bildirimleri onun için geç saate alınsın diye teklif bile ettim listeye girebilmesi için fotoğraflı bildirimin şart iki üç kere nasıl yapacağını anlatmışız kimse bana yardımcı olmadı ki dedi üstelik

İndirme canım ya benim girdiğim sınıflardan birinde pozitif vaka çıktı o kadar tedirginim ki anlatamam maskem takılı çocukları uzak tutuyorum ama bulaşmaz inşallah
Selam kızlar.
Canım kendine dikkat et mecbur biz kendimizi koruyacağız artık sistem umursamazlık üzerine herkes kendini korusun diyor. Gruplar neden kapanacak ama ya ona da çok üzüldüm

İndirme canım ,evet zor ama yapacak birşey yok, bizler pandeminin başından beri akşama kadar maskeliyiz Allah'a şükür bulaşmadi, dikkat etmezsen bulaşabilir, sen de maske olmadığı için çocuklara da bulaşabilir
Canım maskeli ve mesafeli durursan bulaşmaz ,sık sık el hijyeni de olunca içini rahat tut,pandemi başından beri çalışıyorum ve birebir temas halindeyim,hattakac kez koronali kişiler ile temasim oldu ama hep maskeliydim, hatta bebeği kucağıma alıp asi falan yapmıştım ertesi gün annesinin kovit olduğunu ogrendik çok şükür maske ve el hijyeni olunca bulaşmadi sanırım, günde en az 3 kez maskemi değiştiririm, şüpheli durumlar olunca yine değiştiriyorum bu şekilde 1,5yil geçti, bilmiyorum okulunuzda var mı ama kalabalık ortamlarda çay falan içmeyin yani öğretmen odasında çay içme falan yapmayın , en çok beraber yeme içme ile bulaşıyormus

Kaptanım biz de seni çok seviyoruz. Grup çok samimi ve güzel enerjilerle yüklenmiş herkes birbirinin iyiliğini düşünüyor bu grubun güzelliği bence bu. Sen nasıl dersen öyle yaparız ama ayrılmayalım birlik olalım başka bir yerde de olsa grup devam etsin.

Zor bir görev kaptanım.Haklsın.ama anlayamadım cuma yarışları komple mi kapanacak.

Gunaydin kizlar kaptanim bugune kadarki emeklerin icin cok tesekkurler son karari merakla bekliyorum

Kapanırsa çok üzülürüm.hiç bir şey böyle motivasyon sağlamıyor.Kimler kimler ne guzel kilolar verdi.Umut oldu hepimize yarışlar.

Yeni gördüm üzüldüm motivasyon açısından burası çok iyiydi

Yaa Evet ben daha sizleri yeni bulmuştum

Selam canlar biraz karışık alıntıladım kusura bakmayın
Evet dükkanı kapatma kararı netleşti
Ama oturun oturduğunuz yerde hemen mutfağa koşmak yok
Kendimize hemen bir diyet günlüğü açalım
İsmi ne olsun ortaklaşa konuşalım karar verelim burada
Biz sadece resmi formalite kısmından çıkmış olduk yarışma kısmı zaten UcanSupurge senin dediğin gibi kalmamıştı hep aynı takımlar 1. 2. Hep aynı takımlar önde diğerlerinde hırs yok üyeler desen diğer takımdakilerle zaten yarışmıyor e o halde ?
Üzülmek diyeti bırakmak yok takımlar kitlenene kadar günlüğümüzü kurup taşınalım

Takımların bitmesi üzücü ama dediğin gibi hep aynı takimlar birinci diğerleri saldiysa bu yarış olmaz, haydi kızlar fikirler gelsin bir günlük oluşturup orda devam edelim mutfaktaki arkadaşlar gelin buraya

Aynen kaptanım bırakmak yok ne şekilde olursa olsun desteğe motivasyona devam

hah ağzına sağlık gülümm
pat diye daldım kusura bakmayın ben 9. takımda her zaman free üye olarak takılıyordum bizim kızlardan bazıları da buradaymış yaklaşık 1 senedir gelemiyordum kk ye dün 6. takımda bizim kızları gördüm geldim ki ooo takımlar kapanıyor muhabbeti az önce 6. takıma da yazdım guruplar kapanıyor KK değil mis gibi yeni bir başlangıç yapmak bazen herkese iyi gelir yeni sayfanızı açarsınız toplaşırsınız olur biter zayıflamadan buradan gitmek yoooookk , kimse bozmasın moralini müsaadeniz olursa da arada yeni sayfanıza damlayıp muhabbet etmek isterim , çenem de parmaklarım da güçlüdür önden uyarayım hepinizi seviyoruummmm

Teşekkürler kaptanım kuralım bir grup bencede valla dünden beri yemeye bahane arıyormuşum söylentisi bile diyeti katletti burası benim diyet konusunda gerçekten dayanağım .Sizin de emekleriniz büyük Hakkınızı helal edin hele UcanSupurge zehram senin emeklerin motiven sayesinde 9.takım olarak eridik resmen kaptan değilim falan yazmışsın hepimize göre sen 9.tskımın direğiydin ve kilo vermemizde emeğin büyük

G Goklerce sende vardın hatırlamadın mı nicki falan hatırlamıyorum ama hepimize trip atmıştı fotoğraf atamıyorum kimse yardımcı olmuyor vb

Ay Allahım hiç uğraşmayacaktın canım bence kural bu uyuyorsa ne ala bu tarz insanlar hep daha fazlasını bekliyor çünkü
Selam kızlar.
Canım kendine dikkat et mecbur biz kendimizi koruyacağız artık sistem umursamazlık üzerine herkes kendini korusun diyor. Gruplar neden kapanacak ama ya ona da çok üzüldüm
Sağ ol canım elimizden geleni yapıyoruz
Sağ ol canım içim rahatladı o halde öğretmenler odasında daha dikkat edeyim bazen su içmek için indiriyordum bundan sonra sadece boş derslerimde bir şeyler yer içerim

gülüüümmmm ablası kurban olsun yaradanınaaaasenin bebişin gelmesine az kalmadı mı sen ne yapan buralardaaaaaa
abla ya ne güzel enerji ile geldin maşallah her şey yolundadır umarım oğlun nasıl üniversiteli oldu mu ? İyi misin? Çok özlemişiz seni . Doğuma az kaldı 37. Haftalık oldu neredeyse okula gidiyorum Cuma günü izne ayrılıyorum bi aksilik çıkmazsa
Canımın içi her şey daha güzel olur inşallah

Bizim okulun bulunduğu çevrenin nüfusu az olduğundan ben nerdeyse koronanın başından beri sürekli yüzyüze eğitim yaptım. Ama çevrede kafe vs hiçbir şey yok. Yemeğimizi yanımızda götürüyoruz. Şu an okul 8.40 ya başlayıp 15.40 ya bitiyor. Çay vs içmemek yemek yememek mümkün değil. Boğazın kuruyor acıyor sürekli ders anlatıyorsun mecburen. Çocuklarda mesafe falan da yok zaten. Şu süreçte en çok gözden kaçan öğretmenlerin robot değil insan olduğu. Maalesef süreçte de sadece belli başlı branşlar kobay oldu. Bizim gibi yerlerdeki öğretmenler de zaten sürecin çoğunu yüzyüze geçirdi.şu ana kadar kapmadım şükür ama şans eseri. Bundan sonra ne olur onu da bilmiyorum açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…