Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Günaydın herkese😍😍bu takımlarım kapanma işi gerçekten üzücü ama kaptanların üzerine düşen yük ve sorumluluk oldukça fazla😔doğru olan neyse o yapılsın ama ben sizden kopmak istemiyorum🙁🙁🙁 E Emnis hzlsel hzlsel @hedef54kg @pacman özellikle de sizlerden😔
Kuzum benim bende kesinlikle ayrılmak istemiyorum daha verecek kilolarımız vardı oysaki birbirimize ne güzel destek oluyoruz artık takımlar kapanırsa yeni bir sayfa açarız oradan yine devam ederiz öyle hemen kopmak yok😍😍

Sürekli abur cubur tatlı tarzı şeyler çekiyor canım Allahtan evde yok🙈 zaten reglim yaklaştı artık bu hafta nasıl geçer bilmiyorum 🤭

Dün benim de dersine girdiğim sınıflardan birinde çıktı nasıl olacak böyle bilmiyorum 2 Li eğitim olan bir okul 1800 öğrencisi var yani yok yalan yani göstermelik 😖
Oğlum 11.sınıf 2 tane 11.sınıf kapandı okulunda .bu hafta duyarız diger okulları da başından belliydi böyle olacağı.

Oğlum 11.sınıf 2 tane 11.sınıf kapandı okulunda .bu hafta duyarız diger okulları da başından belliydi böyle olacağı.
Birden şak diye tam kapasite açarsan böyle olur geçen sene gibi 2 gün yarı mevcut ile gelseydik çok daha farklı olabilirdi yavaş yavaş dediğin gibi her okulda yaşanacak bu durumlar sonrada yine tamamen kapanıp uzaktan eğitime geçilecek😒

Birden şak diye tam kapasite açarsan böyle olur geçen sene gibi 2 gün yarı mevcut ile gelseydik çok daha farklı olabilirdi yavaş yavaş dediğin gibi her okulda yaşanacak bu durumlar sonrada yine tamamen kapanıp uzaktan eğitime geçilecek😒
Aynen canım

Canım mezuniyetin hayırlı olsun.❤ Tam zamanında mezun oldun. Bizim ne olacağımız belli değil 😢

Canım çok üzüldük. Burası bizim için çok şey ifade ediyordu. Aile olduk burda.,sevdik birbirimizi, güldük, ağladık, destek olduk. Bir yuvaydı bizim için. Dönüp dolaşıp yine gelebildiğimiz bi yuva. Biz devam etsin çok isteriz. Ama kaptanlar için de ne kadar zor olduğunu çok iyi anlayabiliyorum. Biz üyeler mesajları takip etmeye vakit bulamazken sizler bir sürü listeler takipler yapmak durumundasınız. Hayat koşturmacası içinde bunlar hiç de kolay işler değil. Hakkımızda hayırlısı olsun. Emeklerine sağlık kuzum. ❤❤❤

Rica ederim canım❤
Bu durum yüzünden hemen dün oldum cnaim. Haftaya ne olacağı belli olmaz diye. Sağolasin😘

Seni kk tanistirdim ben hala mezun olamadm sen oldun teprikler 🤪😄 ben mehter takımı gibiyim iki ileri bı geri :KK70:
Olsun canım en azından kilo almadın öyle düşün sabit kalabilmeni sağladı burası inşallah bundan sonra gitsin kilolar Ucmelekannesi Ucmelekannesi sana örnek olmuş olsun🤭

Ne demek kaptan olmadığım halde. Nerdeyse 1 yıl sen kaptanlık yaptın 9. Takıma kuzum. Sadece ismin yazmadı. Hakkını yeme lütfen. Kendini parçaladın

Demi ama UcanSupurge UcanSupurge illa herşey resmiyet degil ki.😘😘😘

Çok haklısınız canım sende uzun süre 9. Takıma kaptanlık yaptın ben seni asıl kaptan sanıyordum zaten hepinizin çok emeği var🥰
Allah razı olsun ciddi emek gerçekten varsa hakkım helal olsun 🥰

Günaydın kizlar , gerçekten burda hiç bir karşılığı olmadan bir sürü emek veren insan var,düşününce burdaki kaptanlarin yaptığını diyetisyen bile yapmıyor, kapatsalarda haklılar ama burdan ayrıldığım için üzülürüm :KK43: UcanSupurge UcanSupurge sen nerdeyse 1 yıldır kaptanlık yaptın ugrastin, emek verdin, E Emnis kaptan geç tanıştık ama sen de çok emek vermişsin buraya, kapanırsa hakkınızı helal edin ❤️

Eşimin okulundan az önce bir covid haberi geldi.Nasıl olacak ki böyle hem covid hep temizlik yok.Birde haberlerde temizlenen ilaclanan okulları gösteriyordu ya nerede onlar merak ediyorum.
Rabbim hepimizi korusun.
Amin canım. Korka korka gönderiyoruz maalesef 😔
Ay şuna bak ya maske takmadan derse gir idareyi dinleme adam meydan okuyor resmen bizim müdürde hiç maske takmadı biliyor musun resmen herkese kafa tutuyor 🤷 böyle insanlar var malesef
Yaa ne denir böyle insanlara, bir de eğitimciler 😤

Adam değişik biri konusulmuyor.Derste bir çocuğa kafayı takıp ters ters dalga geçiyor.Geçen yıl bizde problem yaşadık.öğretmenle müdürle konuştuk.Ama oglan dersine girmek istemedi bir de Matematik öğretmeni.Dalga gecilme korkusuyla cocuklar sınıf ogretmenlerine bile soyleyemiyorlar
Ya böyle insanlara çok sinir oluyorum, yazık gerçekten çocuklara, tam etkilenme cagindalar resmen çocukların geleceğiyle oynuyor böyle insanlar....hiç unutmam orta sonda dershanede bir fizik hocası vardı hiç anlamadığım bir sebepten sınıfta benimle dalga geçti birşeyler söyledi o kadar zoruma gitti ki sınıfta sessizce ağlamıştım,tam dönem ortası bir daha da dersine hiç girmedim oysa çok severdim fizik dersini, saflık işte aileme de birşey söylemedim keşke söyleseydim babam bunu onun yanına kar bırakmazdı, sonra derslerim falan öyle düştü ki tam sınav senesi adam resmen geleceğimi etkiledi, hala söylerim adı da hep aklımdadir, haram olsun ona hakkım gerçekten bunun hesabını Allah sorar ona inanıyorum sen kaç yaşında adam 13 yaşında çocukla neden uğraşıyorsun ki...o zamandan beri böyle şeyler duyunca sinirlerim zıplıyor
3 - 10 Eylül Cuma Hedef Tablosu
🎯

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
@Lizozom5568,46868,85
hzlsel hzlsel 70, 969,969,1🏆
@eliya79,178,178, 7
@Sonsuz umut71,87170,35🏆
kardelelen321 kardelelen321 939292,65
Pnrrr-12 Pnrrr-12 73,572,273,1
@Breeze9673,572,573,25
@kollontai55❓❓
@DeryaOnDiet74,974,474,45🏆
@azimliii64, 163,8❓
@avutsunbahaneler57,456,9❓
@Calypso9578,477,577,3🏆
@Nikinik80,6❓80, 2
@hedef54kg62,361,561,2🏆
Ucmelekannesi Ucmelekannesi 65,96564,85🏆
Fit mutlu anne Fit mutlu anne 80,7❓80,7
@eceboce74,1❓❓
G Goklerce 63,362,562,4🏆
@Kubraaaccc74,773,874,4
@nnurc74,557374,25
@pacman67,466,866,1🏆
@Fistiklidamak59,6❓❓
@Tempus7978❓
23 kişiden hedefe yine 8 kişi ulaşabildi arkadaşlar.
hzlsel hzlsel @Sonsuz umut @DeryaOnDiet @hedef54kg @Calypso95 Ucmelekannesi Ucmelekannesi G Goklerce @pacman

Tebrikler

:sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon: :sampiyon:
Eline emeğine sağlık canım 😘😍😍
Kapanırsa kendimizi bırakmayalım kızlar yine grup olup motive edelim birbirimizi yoksa çok zor valla tek başına olmuyor olmuyor kaç kez denedim diyetle ilgili herşeyi biliyorum tek ihtiyacım olan motivasyon onu da şimdiye kadar kk zayıflama yarışmaları ile başardım bir başıma iradem çok zayıf
Benim de canım ya ,yapılacakları biliyoruz ama motivasyon ve sorumluluk duygusu bizi tutan ❤️hem burdaki muhabbet de çok güzel oluyor 😍uzaklasmayalim
Ya bence ülkedeki imkanların çoğu eğitim kurumlarının iyileştirilmesine harcanmali ve eğitim devam etmeli, yazık gerçekten çocuklara,temizlik olur, daha çok bina vs neyse yani imkanların arttırılması lazım ki eğitim devam etsin yoksa kötü bir gelecek bizi bekliyor :KK43:
Bu durum yüzünden hemen dün oldum cnaim. Haftaya ne olacağı belli olmaz diye. Sağolasin😘
Mezuniyetin hayırlı olsun canım 😍❤️❤️ dün yazamadım inşallah tekrar almazsın

Günaydın kizlar , gerçekten burda hiç bir karşılığı olmadan bir sürü emek veren insan var,düşününce burdaki kaptanlarin yaptığını diyetisyen bile yapmıyor, kapatsalarda haklılar ama burdan ayrıldığım için üzülürüm :KK43: UcanSupurge UcanSupurge sen nerdeyse 1 yıldır kaptanlık yaptın ugrastin, emek verdin, E Emnis kaptan geç tanıştık ama sen de çok emek vermişsin buraya, kapanırsa hakkınızı helal edin ❤️
Estağfirullah canım varsa helal olsun bunu gönüllükle yaptım kendim de aynı yollardan geçtim çok destek fayda gördüm takımdan bana da çok emek geçti takım arkadaşlarımdan kaptanımdan

Estağfirullah canım varsa helal olsun bunu gönüllükle yaptım kendim de aynı yollardan geçtim çok destek fayda gördüm takımdan bana da çok emek geçti takım arkadaşlarımdan kaptanımdan
Allah razı olsun senden de, burda emeği geçen herkesten de gerçekten zor iş liste işi, benim bu gruplardan geç haberim oldu ama burda ne insanlara umut olmuştur kim bilir, emeklerinize sağlık, gerçekten çok dua ediyorum ❤️🤲

Allah razı olsun senden de, burda emeği geçen herkesten de gerçekten zor iş liste işi, benim bu gruplardan geç haberim oldu ama burda ne insanlara umut olmuştur kim bilir, emeklerinize sağlık, gerçekten çok dua ediyorum ❤️🤲
Allah razı olsun canım sizler de üye olarak bizi üzecek bir şey yapmadınız takım için kendiniz için emek sarf ettiniz hep bazıları var ki özel diyetisyeni muamelesi yapıyor ki o tip birileri ile de yollarımızı ayırmıştık 🤣

Ya böyle insanlara çok sinir oluyorum, yazık gerçekten çocuklara, tam etkilenme cagindalar resmen çocukların geleceğiyle oynuyor böyle insanlar....hiç unutmam orta sonda dershanede bir fizik hocası vardı hiç anlamadığım bir sebepten sınıfta benimle dalga geçti birşeyler söyledi o kadar zoruma gitti ki sınıfta sessizce ağlamıştım,tam dönem ortası bir daha da dersine hiç girmedim oysa çok severdim fizik dersini, saflık işte aileme de birşey söylemedim keşke söyleseydim babam bunu onun yanına kar bırakmazdı, sonra derslerim falan öyle düştü ki tam sınav senesi adam resmen geleceğimi etkiledi, hala söylerim adı da hep aklımdadir, haram olsun ona hakkım gerçekten bunun hesabını Allah sorar ona inanıyorum sen kaç yaşında adam 13 yaşında çocukla neden uğraşıyorsun ki...o zamandan beri böyle şeyler duyunca sinirlerim zıplıyor

Eline emeğine sağlık canım 😘😍😍

Benim de canım ya ,yapılacakları biliyoruz ama motivasyon ve sorumluluk duygusu bizi tutan ❤️hem burdaki muhabbet de çok güzel oluyor 😍uzaklasmayalim

Ya bence ülkedeki imkanların çoğu eğitim kurumlarının iyileştirilmesine harcanmali ve eğitim devam etmeli, yazık gerçekten çocuklara,temizlik olur, daha çok bina vs neyse yani imkanların arttırılması lazım ki eğitim devam etsin yoksa kötü bir gelecek bizi bekliyor :KK43:

Mezuniyetin hayırlı olsun canım 😍❤️❤️ dün yazamadım inşallah tekrar almazsın
Aynen canım geleceğimizi hiç aydınlık görmüyorum zaten gidişat pek parlak değil😕
Ben de keşke seneler önce diyet yaptığımda fark etseydim burayı belki o zaman bu kadar kilo almazdım diyorum ama yine de burası sayesinde 30 kilo verdim😍
Allah razı olsun canım sizler de üye olarak bizi üzecek bir şey yapmadınız takım için kendiniz için emek sarf ettiniz hep bazıları var ki özel diyetisyeni muamelesi yapıyor ki o tip birileri ile de yollarımızı ayırmıştık 🤣
İnanamıyorum böyle beklentisi olan kişiler mi var ne zannediyorlar acaba😳

Aynen canım geleceğimizi hiç aydınlık görmüyorum zaten gidişat pek parlak değil😕

Ben de keşke seneler önce diyet yaptığımda fark etseydim burayı belki o zaman bu kadar kilo almazdım diyorum ama yine de burası sayesinde 30 kilo verdim😍

İnanamıyorum böyle beklentisi olan kişiler mi var ne zannediyorlar acaba😳
Evet ya bazen öyle insanlar çıkıyor ki ,trip atiyor beklediği şeyler olmayınca ,🙄
Evet ya o insanlara olan Sabriniz bile takdir edilecek boyuttaydi ❤️👏

Demi ama UcanSupurge UcanSupurge illa herşey resmiyet degil ki.😘😘😘
Kesinlikle. Adı kaptan olarak geçmediği halde hiçbir karşılık beklemeden hamile haliyle aylarca kaptanlık yaptı.
Ay şuna bak ya maske takmadan derse gir idareyi dinleme adam meydan okuyor resmen bizim müdürde hiç maske takmadı biliyor musun resmen herkese kafa tutuyor 🤷 böyle insanlar var malesef
Ben de derste indiriyorum valla. Çocuklara siz kapatın diyorum. Nefes alamıyorum ki. Çok yüksek sesle uzun süre konuşabilen ve bağırabilen biri de değilim başım dönüyor bi süre sonra. Velhasıl be derste maskeyi indiriyorum çoğu zaman. Sadece çocuklara yaklaşınca çekiyorum tekrar. İnşallah covid olmam

Kapanırsa kendimizi bırakmayalım kızlar yine grup olup motive edelim birbirimizi yoksa çok zor valla tek başına olmuyor olmuyor kaç kez denedim diyetle ilgili herşeyi biliyorum tek ihtiyacım olan motivasyon onu da şimdiye kadar kk zayıflama yarışmaları ile başardım bir başıma iradem çok zayıf
Aynen cnm katılıyorm, ben zaten duygusal yiyicigim sabahtan beri bu belirsizlik ve oglanin durmadan herseye aglamasindan dolayı istemedigim șeyler yedim bile :KK43:

X