Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kaptan olmadığım halde seni fazlasıyla anlıyorum kaptanım gerçekten çok fazla özveri gerektiriyor motivasyonu sağlamak ha liste yapıp geçeyim dediğinde de vicdanen rahat olmuyorsun hayırlısı olur inşallah bence sorun takımlar arası rekabet duygumuzu kaybetmekle başladı
Ne demek kaptan olmadığım halde. Nerdeyse 1 yıl sen kaptanlık yaptın 9. Takıma kuzum. Sadece ismin yazmadı. Hakkını yeme lütfen. Kendini parçaladın

3 - 10 Eylül Cuma Hedef Tablosu
🎯

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
@Lizozom5568,46868,85
hzlsel hzlsel 70, 969,969,1🏆
@eliya79,178,178, 7
@Sonsuz umut71,87170,35🏆
kardelelen321 kardelelen321 939292,65
Pnrrr-12 Pnrrr-12 73,572,273,1
@Breeze9673,572,573,25
@kollontai55❓❓
@DeryaOnDiet74,974,474,45🏆
@azimliii64, 163,8❓
@avutsunbahaneler57,456,9❓
@Calypso9578,477,577,3🏆
@Nikinik80,6❓80, 2
@hedef54kg62,361,561,2🏆
Ucmelekannesi Ucmelekannesi 65,96564,85🏆
@Fit mutlu anne80,7❓80,7
@eceboce74,1❓❓
@Goklerce63,362,562,4🏆
@Kubraaaccc74,773,874,4
@nnurc74,557374,25
@pacman67,466,866,1🏆
@Fistiklidamak59,6❓❓
@Tempus7978❓
23 kişiden hedefe yine 8 kişi ulaşabildi arkadaşlar.
hzlsel hzlsel @Sonsuz umut @DeryaOnDiet @hedef54kg @Calypso95 Ucmelekannesi Ucmelekannesi @Goklerce @pacman

Tebrikler

:sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon: :sampiyon:
Eline emeğine sağlık canım.

Kapanırsa çok üzülürüm.hiç bir şey böyle motivasyon sağlamıyor.Kimler kimler ne guzel kilolar verdi.Umut oldu hepimize yarışlar.:cry:
Bendee hemde cok :KK43: hayatim boyunca hep diyet yaptm ama hicbirzaman istedigim kiloya ulasamadim ta ki burayi kesfedene kadar. Burası sorumlulugu cok fazla :KK43: kaptanlarida anliyorm biz 1 liste tutmaya zorlanirken onlarda birsuru yük

Bendee hemde cok :KK43: hayatim boyunca hep diyet yaptm ama hicbirzaman istedigim kiloya ulasamadim ta ki burayi kesfedene kadar. Burası sorumlulugu cok fazla :KK43: kaptanlarida anliyorm biz 1 liste tutmaya zorlanirken onlarda birsuru yük
En azından aralık ayına kadar devam etse böyle pat diye bir anda kapanması çok üzücü

Kapanırsa kendimizi bırakmayalım kızlar yine grup olup motive edelim birbirimizi yoksa çok zor valla tek başına olmuyor olmuyor kaç kez denedim diyetle ilgili herşeyi biliyorum tek ihtiyacım olan motivasyon onu da şimdiye kadar kk zayıflama yarışmaları ile başardım bir başıma iradem çok zayıf

Adam değişik biri konusulmuyor.Derste bir çocuğa kafayı takıp ters ters dalga geçiyor.Geçen yıl bizde problem yaşadık.öğretmenle müdürle konuştuk.Ama oglan dersine girmek istemedi bir de Matematik öğretmeni.Dalga gecilme korkusuyla cocuklar sınıf ogretmenlerine bile soyleyemiyorlar
Tüm eğitim camiasının adını kötüye çıkarıyor böyle tipler sinir oldum melek valla idare ile konuşun başka çaresi yok normalde problemlerin direk kişilerle çözülmesi taraftarıyım ama iletişim kurulamıyor ise yapılacak bişey yok

Bu hafta mezun oldum ki bennn:halay::halay: 79 la başlamıştım canim
Canım mezuniyetin hayırlı olsun.❤ Tam zamanında mezun oldun. Bizim ne olacağımız belli değil 😢
Kızlar üzgün olduğunuzu okudum üzülmeyn lütfen kızmayın ama benimde görüşüm kapanmasından yana takım sayıları azaldıkca işler sarpa sardı bu yarışmada. Takımlar arası üye sayıları eşit değil kimi takımda 2 3 üye var kimi takımda 30 35 üye. Takımını devamlı takip eden kaptanda var haftada bir girende var. Ben ipin ucu kaçıp takip edemediğimde çok fazla geriliyorum bende o rahatlık yok maalesef sanki bir söz verdim ve onu yerine getiremiyormuşum gibi geliyor. Ama bir yandan da artık bunun önüne geçmek istiyorum cocuğumdan eşimden evimden çalıyorumm:KK43: burada sayıca eşit olmayan bir yapı oluştuğu içinde artık kapatmak en doğrusu gibi geliyor yük bizlere biniyor çünkü :KK43:
sizleri çok seviyorum nasılsa forumda diyet sayfaları açmakta sorun yok içinizden biri bir sayfa açar yarışma dışında yine sohbet eder istersek birlik oluruz, biliyorsunuz kaptanlık harici denetçi kaptanlıkla gelen görevlerde var performans listesi tüm takımdaki üyelerin bildirimlerinin kontrolü - mezuniyet rozetlerinin verilmesi vb. Gibi işler. resmi yapıdan kurtulup görev ve sorumlulukları aşarsam daha rahat olacağım diye düşünüyorum. Son durumda devam etsin diyen kaptanlar var kapansın diyenler var belki bir oylama olur son durumu paylaşırım sizde görürsünüz zatenn:)
💕
Canım çok üzüldük. Burası bizim için çok şey ifade ediyordu. Aile olduk burda.,sevdik birbirimizi, güldük, ağladık, destek olduk. Bir yuvaydı bizim için. Dönüp dolaşıp yine gelebildiğimiz bi yuva. Biz devam etsin çok isteriz. Ama kaptanlar için de ne kadar zor olduğunu çok iyi anlayabiliyorum. Biz üyeler mesajları takip etmeye vakit bulamazken sizler bir sürü listeler takipler yapmak durumundasınız. Hayat koşturmacası içinde bunlar hiç de kolay işler değil. Hakkımızda hayırlısı olsun. Emeklerine sağlık kuzum. ❤❤❤
Eline emeğine sağlık canım.
Rica ederim canım❤

Ben testi kırılmadan önlem alayım da🤭 şaka bi yana kapanmasını kesinlikle istemem fakat o tabloların, yazışma takiplerinin de kolay yapılmadığını anlayabiliyorum.. Bekleyelim görelim
Dur dur hemen yemeye başlamayalım benim de birden iştahım açıldı yalan değil🤣
Adam değişik biri konusulmuyor.Derste bir çocuğa kafayı takıp ters ters dalga geçiyor.Geçen yıl bizde problem yaşadık.öğretmenle müdürle konuştuk.Ama oglan dersine girmek istemedi bir de Matematik öğretmeni.Dalga gecilme korkusuyla cocuklar sınıf ogretmenlerine bile soyleyemiyorlar
Yaa gerçekten inanamıyorum nasıl olabilir böyle bir öğretmen aklım almıyor 😖
Büyük oğlumun okulu temiz ama covitten kırılıyor.
Bizim okulda hem temizlik sıkıntı hem covid 🙈

Benimde açıldı benimdeee🙈😂

Tüm eğitim camiasının adını kötüye çıkarıyor böyle tipler sinir oldum melek valla idare ile konuşun başka çaresi yok normalde problemlerin direk kişilerle çözülmesi taraftarıyım ama iletişim kurulamıyor ise yapılacak bişey yok
İdareyle konuştuk leylak kokulum,bisey değişmedi maalesef

Aynen canım sorumluluk psikolojisi bir kişi bile demotive olunca kendini suçluyorsun
Çok haklısınız canım sende uzun süre 9. Takıma kaptanlık yaptın ben seni asıl kaptan sanıyordum zaten hepinizin çok emeği var🥰
3 - 10 Eylül Cuma Hedef Tablosu
🎯

5.TAKIM
ÜYELERİ
CUMA
KİLOSU
HEDEF
KİLOSU
SONUÇ
@Lizozom5568,46868,85
hzlsel hzlsel 70, 969,969,1🏆
@eliya79,178,178, 7
@Sonsuz umut71,87170,35🏆
kardelelen321 kardelelen321 939292,65
Pnrrr-12 Pnrrr-12 73,572,273,1
@Breeze9673,572,573,25
@kollontai55❓❓
@DeryaOnDiet74,974,474,45🏆
@azimliii64, 163,8❓
@avutsunbahaneler57,456,9❓
@Calypso9578,477,577,3🏆
@Nikinik80,6❓80, 2
@hedef54kg62,361,561,2🏆
Ucmelekannesi Ucmelekannesi 65,96564,85🏆
@Fit mutlu anne80,7❓80,7
@eceboce74,1❓❓
@Goklerce63,362,562,4🏆
@Kubraaaccc74,773,874,4
@nnurc74,557374,25
@pacman67,466,866,1🏆
@Fistiklidamak59,6❓❓
@Tempus7978❓
23 kişiden hedefe yine 8 kişi ulaşabildi arkadaşlar.
hzlsel hzlsel @Sonsuz umut @DeryaOnDiet @hedef54kg @Calypso95 Ucmelekannesi Ucmelekannesi @Goklerce @pacman

Tebrikler

:sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon: :sampiyon:
Son hedef listesinde hedefimize ulaşabilmişiz😍 Ellerine sağlık canım😘
Aynen canım burası sayesinde on yıldır görmediğim kiloları gördüm artık hayırlısı🙃

Eşimin okulundan az önce bir covid haberi geldi.Nasıl olacak ki böyle hem covid hep temizlik yok.Birde haberlerde temizlenen ilaclanan okulları gösteriyordu ya nerede onlar merak ediyorum.
Rabbim hepimizi korusun.

İdareyle konuştuk leylak kokulum,bisey değişmedi maalesef
Ay şuna bak ya maske takmadan derse gir idareyi dinleme adam meydan okuyor resmen bizim müdürde hiç maske takmadı biliyor musun resmen herkese kafa tutuyor 🤷 böyle insanlar var malesef

Benimde açıldı benimdeee🙈😂
Sürekli abur cubur tatlı tarzı şeyler çekiyor canım Allahtan evde yok🙈 zaten reglim yaklaştı artık bu hafta nasıl geçer bilmiyorum 🤭
Eşimin okulundan az önce bir covid haberi geldi.Nasıl olacak ki böyle hem covid hep temizlik yok.Birde haberlerde temizlenen ilaclanan okulları gösteriyordu ya nerede onlar merak ediyorum.
Rabbim hepimizi korusun.
Dün benim de dersine girdiğim sınıflardan birinde çıktı nasıl olacak böyle bilmiyorum 2 Li eğitim olan bir okul 1800 öğrencisi var yani yok yalan yani göstermelik 😖

X