Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Alıntı yağmuru başlasın 😊harika bir sonuç tebrik ederim 👏👏darısı başıma 61 i çok erken zamanda görmek istiyorum hiç sabrım yok 😢

Sen o zirveden jet hızıyla düşersin 😂

Maşallah ya ne güzel sonuçlar tebrikler daim olsun👏

Yasemin hani 68 din boş yere bunalıma girecektin az daha zorlasan 65 olacskmışsın.bu sefer bi daha almamacasına verelim inşallah 👍

Vaaaw bu ne ya ne kadar güzel bir sonuç tebrikler daim olsun👏👏

Yine 1 kilo üzeri muhteşem bir eksi kızlar ne yaptınız Allah aşkına sırrınızı bizimle de paylaşın tebrik ederim 👏

Gerçekten sabah erken tartılmak en az 300-400 Gr ( kişiye göre daha fazla bile olabilir)farkediyor ben de çok erken tartışıyorum 7 -7:30 arası

Waaaw hay maşallah bacım bu Neee😂 ne ettin ne eyledin bize de bi el ver😂 tebrikler 👏

Belki çok daha fazla eksidesin inşallah öyledir

Tebrikler pınarım sende ben de son kez mezun oluruz inşallah

Çok çok iyi tebrikler 👏

Canım yormaz mı hiç benim pertim çıktı bugün senki iki canlısın gerçekten yorucu dinlenme aramız yok 10 dakika ben çay almaya 4.kata çıkana kadar bitiyor çayla sınıfa giremiyorum bütün gün ayakta bir oraya bir buraya koştur birde maskeyle bağıra bağıra ders anlat 7 saat kalbimin ritmi bozuldu bizim mesleğe kolay diyenlerin şöyle suratına bir tane patlatasım var

Ben haftada bir kilo alıyorum 1.liği kimseye vermem 😂

Bu kadar düşük kiloda 800 Gr çok iyi tebrikler 👏

Sağol canım benim sende mezun oluyormuşsun senin adına sevindim haftaya efsane bir eksiyle bırak diyeti .kaçla başlamıştın ?
Kuzum vallahi bi süredir tartılmak istemiyordum moralim bozuluyor diye o yüzden 68e dayandım diye düşünmüştüm 🙈

inşallah canım artık bu son kilo almamız olsun 💃🏼

Bende okuduklarıma cok uzuldm umarim kapanmaz burasi kadar beni motive eden hicbirsey yok kilo verme konusunda :KK43:
İnşallah canım😕
İnsanlara iyi gelen hersey birbir elimizden alınıyor kime ne zararı var buranın. Ne kilolar verdik biz burda çok üzüldüm ya 😓
Takımlarda katılım çok yok diye galiba böyle blr karara vardılar bende çok üzüldüm kaç senedir olan blr sistem benim katıldığım sene kapatılıyor bendeki şans😖
Ben salı günü tartilabildim annemdeydim kaçmış biraz artiyi görünce cuma bakamam takımın yüzüne diye stres içinde aç kalarak eksi gelmeye çalıştım. Burda daha önce 18 kilo verdim motivasyon sayesinde sorumluluk duygusuyla yazık ederler gerçekten kapatirlarsa.
Aynen canım son iki gün özellikle ödem suları yemeği kısmalar cuma günü güzel bir rakam göreyim diye ne uğraşıyorum ne bileyim ne olacak şimdi bakalım inşallah kapatmazlar daha verecek kilolar vardı😢

İnşallah canım😕

Takımlarda katılım çok yok diye galiba böyle blr karara vardılar bende çok üzüldüm kaç senedir olan blr sistem benim katıldığım sene kapatılıyor bendeki şans😖

Aynen canım son iki gün özellikle ödem suları yemeği kısmalar cuma günü güzel bir rakam göreyim diye ne uğraşıyorum ne bileyim ne olacak şimdi bakalım inşallah kapatmazlar daha verecek kilolar vardı😢
Gerçekten çok üzülürüm. Bir sürü kadın burdan destek alıyor motive oluyor bazen psikolojik destek buluyor burda kaç kişinin hayatına dokundu burası. Umarim kapanmaz 😔

E Emnis E Emnis kaptanım esra da 9 takımdan mezun aramıza katılmasında sakınca yoktur dimi
Canımlar yanlış anlamayın lütfen ama bu kadar üye beni aşıyor :KK43: listelerimizi azaltmadan 20 li sayılara inmeden eski 5.takım üyesi hariç yeni üye veya başka takımdan transfer üye almayalım :KK43: sonra kimse kimseyi tanımıyor kopuk bir iletişim oluyor listeler takip edilemiyor vs ..

Kızlar üzgün olduğunuzu okudum üzülmeyn lütfen kızmayın ama benimde görüşüm kapanmasından yana takım sayıları azaldıkca işler sarpa sardı bu yarışmada. Takımlar arası üye sayıları eşit değil kimi takımda 2 3 üye var kimi takımda 30 35 üye. Takımını devamlı takip eden kaptanda var haftada bir girende var. Ben ipin ucu kaçıp takip edemediğimde çok fazla geriliyorum bende o rahatlık yok maalesef sanki bir söz verdim ve onu yerine getiremiyormuşum gibi geliyor. Ama bir yandan da artık bunun önüne geçmek istiyorum cocuğumdan eşimden evimden çalıyorumm:KK43: burada sayıca eşit olmayan bir yapı oluştuğu içinde artık kapatmak en doğrusu gibi geliyor yük bizlere biniyor çünkü :KK43:
sizleri çok seviyorum nasılsa forumda diyet sayfaları açmakta sorun yok içinizden biri bir sayfa açar yarışma dışında yine sohbet eder istersek birlik oluruz, biliyorsunuz kaptanlık harici denetçi kaptanlıkla gelen görevlerde var performans listesi tüm takımdaki üyelerin bildirimlerinin kontrolü - mezuniyet rozetlerinin verilmesi vb. Gibi işler. resmi yapıdan kurtulup görev ve sorumlulukları aşarsam daha rahat olacağım diye düşünüyorum. Son durumda devam etsin diyen kaptanlar var kapansın diyenler var belki bir oylama olur son durumu paylaşırım sizde görürsünüz zatenn:)
💕

Kızlar üzgün olduğunuzu okudum üzülmeyn lütfen kızmayın ama benimde görüşüm kapanmasından yana takım sayıları azaldıkca işler sarpa sardı bu yarışmada. Takımlar arası üye sayıları eşit değil kimi takımda 2 3 üye var kimi takımda 30 35 üye. Takımını devamlı takip eden kaptanda var haftada bir girende var. Ben ipin ucu kaçıp takip edemediğimde çok fazla geriliyorum bende o rahatlık yok maalesef sanki bir söz verdim ve onu yerine getiremiyormuşum gibi geliyor. Ama bir yandan da artık bunun önüne geçmek istiyorum cocuğumdan eşimden evimden çalıyorumm:KK43: burada sayıca eşit olmayan bir yapı oluştuğu içinde artık kapatmak en doğrusu gibi geliyor yük bizlere biniyor çünkü :KK43:
sizleri çok seviyorum nasılsa forumda diyet sayfaları açmakta sorun yok içinizden biri bir sayfa açar yarışma dışında yine sohbet eder istersek birlik oluruz, biliyorsunuz kaptanlık harici denetçi kaptanlıkla gelen görevlerde var performans listesi tüm takımdaki üyelerin bildirimlerinin kontrolü - mezuniyet rozetlerinin verilmesi vb. Gibi işler. resmi yapıdan kurtulup görev ve sorumlulukları aşarsam daha rahat olacağım diye düşünüyorum. Son durumda devam etsin diyen kaptanlar var kapansın diyenler var belki bir oylama olur son durumu paylaşırım sizde görürsünüz zatenn:)
💕
Hayırlısı olsun kaptanım.
Ben girip sadece sayfaları okumaya yetişemiyorum bazen. Ayrı ayrı tutulan listele falan gerçekten yorucudur. Sadece menü yorumuna yarım saatim rahat gidiyor benim. Bide liste hazirla tek tek kişileri kontrol et falan çok haklısınız. Hiç bir maddi gelir yok bide .

💕
Hayırlısı olsun kaptanım içim bir buruk sizin yükünüz gerçekten ağır çok haklısınız bu noktada bir şekilde yolumuza devam edeceğiz artık🙃

Şu anda zaten kimsenin yazası gelmiyor takima anladığım kadarıyla. Gidip menümü dahi yazmadım hala ben mesela
Durum netlik kazansa bir an önce ona göre yolumuza baksak keşke.
Paylaşım alanında da sonuçlar açıklanmamış.
LaydLiNe kaptanda sıra yoğun çalıştığı içindir canım gidişatla ilgili değil son saniyeye kadar her şeye hiç birşey yok giib devam edelim
Bekliyoruz menüleri 🤩

Şu anda zaten kimsenin yazası gelmiyor takima anladığım kadarıyla. Gidip menümü dahi yazmadım hala ben mesela
Durum netlik kazansa bir an önce ona göre yolumuza baksak keşke.
Paylaşım alanında da sonuçlar açıklanmamış.
Ben de son menümü paylaşayım dedim sonra gittim saçma sapan bir şeyler daha yedim🙈 daha şimdiden böyleysem eyvahlar olsun🤭

Ben de son menümü paylaşayım dedim sonra gittim saçma sapan bir şeyler daha yedim🙈 daha şimdiden böyleysem eyvahlar olsun🤭
Bize yemeye bahane olsun işte😂😂
Şaka bir yana üzerinde yük olanların vereceği karara saygım sonsuz. Nasıl isterlerse öyle olacak . Yarışma olarak olmaz ama bı sayfa açılır o şekilde devam ederiz artik

Bize yemeye bahane olsun işte😂😂
Şaka bir yana üzerinde yük olanların vereceği karara saygım sonsuz. Nasıl isterlerse öyle olacak . Yarışma olarak olmaz ama bı sayfa açılır o şekilde devam ederiz artik
Aynen bize hava hoş zorluğunu onlar çekiyor😕 Artık öyle yaparız canım birbirimizi motive ederiz yine🥰

5. TAKIM SPOR PUAN TABLOSU

eliya eliya @pacman @kardelelen321 @Azimli @Nikinik @Goklerce Fit mutlu anne Fit mutlu anne nerede kızlar sporlar :KK12:

ÜYE ADI 03.0904.0905.0906.0907.0908.0909.09
[B]Sonsuz umut[/B]866550200
DeryaOnDiet100500310220260400
eliya eliya
[B]Lizozom55[/B]18580220155220
pacman
kardelelen321
yarimuhendis12530030027550
hzlsel hzlsel 6816868238118
Azimliiii3030
avutsunbahaneler55857590
Nikinik
Diyet Salata Diyet Salata Diyet Salata Diyet Salata 165355128355128355
eceboce eceboce 7560
Pnrrr-205502114055360
Breeze96144250130244
Ucmelekannesi Ucmelekannesi 1316068318
G Goklerce
Fit mutlu anne Fit mutlu anne
K Kubraaaccc180100150
Calypso955050
Fistiklidamak22550
@nnurc60145455073
@Clair de lune1027274201
@bilgem tomris50
@Beyaz leylak70

Benim sporlarım biraz eksik kalmış galiba... Ben neredeyse her gün yürüyüş yaptım ama 🤔

Her şey daha iyidir inşallah canım yoluna varmıştır umarım seni de 50lerde mezun etmiştik 🙈

Aslında en iyi diyet yöntemi yoktur kişiye yarayan en iyi diyet vardır dediğin gibi sana öylesi iyi geliyorsa onu yap elbette canım
Ah bilsen bu yorgunluğu kendi kendine ediyorsun zor bir süreç ama artık bir şeyleri dışardan alsan ekmek vs yapacağım diye bari kendini yormasan zaten ruhen çok yoruluyorsun belki böyle böyle o kabuğu biraz olsun kırabilirsin keşke beni dinleyip destek alsan 😕

Afiyet olsun canım şimdi size dışarıda yemek yemek ne iyi gelir 😍 3lü oturmaları kötü olur ayarlasınlar tabi

Daha bu sabah bir öğrencimizin testi pozitif çıktı ama hangi sınıfta kim bilmiyoruz Allah’a emanet sürekli öğrencilere maskeni indirme diye uyarıyoruz geçen gün nöbette bir baktım aynı şişeden su içiyorlar😱

9 Eylül Perşembe
9.30
2 küçük patatesle 2 yumurtalı omlet
1 dlm peynir
Yeşil biber maydonoz

12.50
1 dlm kek kızımın elinden 🤦🏼‍♀️
Koca bardak naneli,maden sulu ,limonlu yeşil çay😂😂

18.00
Semiz otu yemeği 1 tabak
Yoğurt

21.00
3 çatal yaş pasta
1 bardak meyve suyu

1 litre yeşilçay karismi
2bcuk.litre şu

13.000 adım (saat telefonlar eslesmedi bir türlü ekran görüntüsü alamadım)
hzlsel hzlsel E Emnis @Breeze96

Az da olsa yeseydin keşke canım şimdi git güzel blr kahvaltı yap haftaya çok daha güzel eksi gelecek😍

Ne demek canım sende iyiki varsın bak seni takip ediyorum ben de 🤭🤭

Çok iyi canım tebrikler 🤩🤩

Sağ ol kuzum ya geçen hafta çok az verince bu hafta harika gitti 🤭 gör bak haftaya senin de öyle olacak🤩

Tebrikler canım bu hafta senin de modun düşüktü ama yine de eksiyle gelmen çok iyi haftaya daha güzel olacak😍😍

Hadi hayırlı olsun canim

Tebrikler canım . Artı olmaman tabiki güzel.

Niye artidasin acaba canim. Çok değil tabiki halledersin haftaya

Tebrikler canım çok güzel eksi🤩

Hayırlı olsun başlangıcın hoşgeldin canim

Ekşi eksidir canim tebrikler🤩

Harika sonuç böyle gitsin ins canim 😍

Tebrikler çok güzel sonuç canim

Haftaya bonus kalmış o zaman canim. Tebrikler

Ooo harika sonuç tebrikler canim

Tebrikler Ortim. Bu hafta stres etkiledi seni bence. Haftaya cokkkkk güzel eksin gelecek eminim🥰😘😘

Sağol canim

Boşluğa düşmek yok kuzum. Hedefe ulaşmakls bitmiyo. Koruma evresinde de burada kalmalısın. Bizi bırakmaaaa😢😘

Süpersin kuzum👍
7lerden kurtuldun, Harikasın

Harikasııın 👍

Gayet iyi canım. Haftaya daha güzel bi eksi göreceğine eminim ❤

Cuma hedefine ulaşacağına eminim canım ❤❤

Harikasın deryacım tebrik ederimmmm 🤩🤩🤩

Haydi hayırlı olsun ✌️

Selam canım takımdan uzak olmana rağmen eksi geldin tebrikler bu hafta zorlama kendini 😘

Hoşgeldin canımmm
Olsun vereceğizzzz 💕

Dün tombik döner yendi öyle mi 🤯🤯🔪🔪
Neyse haftaya affettir kendini 🙃🙃

Muhteşemmm eksiii pacommm 💕

Hayırlı olsun canım gelsin bundan sonra eksiler 🤩

Eksiyi bulmuşsun ✌️😘

Kısa zmanda büyük fark tebrikler canımmn 🤩🤩

Ooooo süpersinnn canımm 😍😍

Zeynepcim bozma moralini her hafta yüksek oranda kilo veremiyoruz bir hafta çok bir hafta az gidiyor genelde burda da kızlar hep bunu yaşıyor demekki haftaya senin günün olacak 🤩🤩

Sabah ödemi olmuş yani olsun canım sen o eksiyi gördüysen süper tebrikler 🤗

Huhuuuu harikasın Hazalcım 💕💕

Çok güzel eksi canım tebriklerrr 🤩🤩

Bu hafta geçen haftaya göre çok veremedin kendini ona rağmen eksi tebrikler canım😘

Ucmelekannesi(78/76,5/1,5/%1,92)BT:13.06.19 bk:79 h:65

Canım aynen hedefin 65 miş tammdır istersen haftaya mezun ederiz harikasın 😘😘

Tebrikler canım harika ❤️😍

Güzel eksi canım tebrik ederim 😘😍

Başlangıcın hayırlı olsun canım 😘

Güzel baslangic canım hayırlı olsun 😍😍

Motivasyon u tekrar kazanman çok güzel canım, artin da aşırı değil haftaya daha güzel bir sonuç gelecek ❤️😘

Tebrikler canım harikasın ❤️😍

Güzel başlangıçlar olsun canım 😘

Ekşi eksidir canım tebrik ederim 😍😍

Harika baslangic canım tebrik ederim 😘😍

Harika ekşi canım tebrik ederim 😍😍

Güzel eksi canım tebrik ederim 😘😍

Süpersin canım benim ❤️😍

Çok güzel canım tebrik ederim 😍😍

Ekside olman da çok güzel canım tebrik ederim 😘😍

Tbrkler cnm :KK200:

Anladm vnm haftaya kalsin o da :rolleyes:

Supersinnn tebrikler cnm:KK200::rolleyes:

Tebriklerrr cnm cok guzel eksi :KK200::KK9:

Tbrkler cnm az olsun eksi olsun:KK200::KK9:

Eksidesin sonucta cnm tbrkler :KK200:

Sagol canimm

Sabit olmakta guzel cnm adet sisligin gidince haftaya 7ler gelir bence :KK200:

Tebriklerr canim super eksi :KK200::KK9:

Fazla bir artı değil. 1-2 güne halledersin inşallah. Sakın motivasyonunu kaybetme. :KK74:

Hadi bakalıım hayırlı olsuun. İnşallah hemencik istediğin kiloları da görürsün. :dua:

Çok iyisin. Eksi eksidir. Hatta aynı kalmak bile bazı zamanlar sevindiricidir. :KK70: Haftaya bomba gibi dön hadii.

Çok iyi başlamışsın. İlerleyen haftalarda da aynı performansı bekliyoruuz. :eğlence::super:

Ay bebiişim bj ne güzel eksi.. Tebrik ederiim. :KK54:

Hahahahahah olsun olsun. Verdiğin diğer kilolar haftaya kalsın, böylece haftaya daha muhteşem bir eksi olur. :KK70::KK70:

Ahh ahh sen ne yaptıın. Çok iyisin kuzucuk. Hep böyle devam et. Lav yu. :dondurma:

Çok çok güzel eksii. Tebrik ederiimm. :halay:

Olsun canımcım. Sen hatalarını biliyorsun ve her zaman muhteşem eksiler yapabilecek motivasyonumuz olmuyor maalesef. Çoğunun ödem olmasını diliyor, haftaya güzel bir başlangıç yapmanı temenni ediyorum hahahah :KK70:

Eğer imkanın varsa tartını değiştirirsen senin de kafan rahat eder canımcım. Ya da belki de pili azalmış olabilir mi? Yine de her şeye rağmen eksi yapabilmişsin. Tebrik ederim. :KK66:

Tebrik ederiim. Güzel eksi. :dondurma:

Hadi bismillah birikti gene bı sürü alıntı

Bu hafta baslicam insAllah spora kaptanim

Allah kolaylık versin canım

Çok geçmiş olsun cnm ya tüh kötü olmuş bulunur insAllah

Süper cnm tebrikler 🤩👏

Tebrikler canım güzel eksi 🤩👏

Başlangıcın hayırlı olsun canım

Eksi eksidir tebrikler canım 🤩👏

Çok değil haftaya telafi edersin insAllah canım

Süper eksi canım tebrikler 🤩👏

Hadi hayırlı olsun başlangıcın canım

Tebrikler canım eksi eksidir 🤩👏

Tebrikler canım güzel başlangıç 🤩👏

Bu hafta daha güzel eksi görürsün insAllah canım

Eksi eksidir tebrikler 🤩👏

Süper eksi canım tebrikler 🤩👏

Çok iyi aplacim tebrikler 🤩👏

Haftaya daha güzel eksi gelir inşAllah canım 🤩👏

Sonuçta eksisin haftaya daha güzel olur insAllah canım

Pili zayıflamıştır muhtemelen canım eksi eksidir tebrikler

Tebrikler canım

Çok güzel canım tebrikler

insAllah cnm

insAllah haftaya niyetim o canım

Evet kaptanım aynen

insAllah cnm

insAllah cnm
Teşekkür ederim kızlar.bu hafta ınşallah daha iyi olacak👍💪💕

Bugün küçük oğlumla okulu astık kızlar :sus: .Demistim ya pis diye ogretmenle görüştük biz para toplayıp kendimiz temizletelim dedik.Pazartesiye kadar bekleyin dedi.Bu arada arkasaslardan biri sınıfın resmini cekmis leş gibi.yollamadım bende .tuvaletleri hiç anlatmayim.Neyse Büyük oğlumun okulunda bir sınıf daha kapandı kovitten.:KK43:2ogretmen daha kovit
Ama yinede bir ogretmen hala maskesiz sınıfa geliyormuş.Oğlum çok tedirgin.Sakin davranıp destek oluyorum ama valla çok korkuyorum.Ona belli etmiyorum ama.Okul açılırken en çok onun okuluna güveniyordum.Az kisi(29)nitelikli okul diye.pandemi doneminin başında o okulda bir öğretmen öldü oğlum cok etkilendi.

X