Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ellerine saglık kaptanımm
Hadi baslangicin hayirli olsun leylakım
Bi açıldı ama sonra yine açamadım bu hesaptan devam edeyim ben en iyisi hoşbuldumm
E Emnis kaptanım esra da 9 takımdan mezun aramıza katılmasında sakınca yoktur dimi
Aminn insallah canımm

Kesin miymiş acaba? Bu kadar yıllık emeğin böyle heba olmasına çok üzüldüm. Herkesin -özellikle kaptanlarımızın ve yöneticilerimizin- o kadar emeği var ki... Umarım bir hal çaresi bulunabilir.
Kesin bir şey yazılmadı daha ama bugünkü bildirimler son olsun denildi keşke bir çare bulunsa

Sorma canım ya ben de çok üzgünüm
Okudum şimdi evet üzücü ama onlara da hak veriyorum yeri geliyor yemeği yapamıyorum ben onlar o kadar koşuşturmacanın içünde gerçekten zor ve yıpratıcı bir sorumluluk. E Emnis kaptanım biri zayıflama grubu olalım dşye bir fikir ortaya atmış bence mantıklı yarış değilde bşrbirimizi takip etsek yüzdesiz listesiz falan sanki WhatsApp grubu gibi ne dersiniz?

Kesinlikle canım çok büyük sorumluluk üzerimde sadece spor Listesi var bak yapamadım daha onların sorumluluğu tartışılmaz yani ama keşke tamamen kapanmasa burada biz birbirimizi motive etmeye devam etsek ne güzel olur

Evet canım çok güzel olur yani açıkçası benim için yarış halinde veya değil buraya cumakarı bildirim yapmak yeterince motive edici ve bana yeter

Evet canım çok güzel olur yani açıkçası benim için yarış halinde veya değil buraya cumakarı bildirim yapmak yeterince motive edici ve bana yeter
Cuma bildirim yapacağım diye o kadar dikkat ediyorum şimdi olmazsa kesin salarım gibi geliyor bu kadar kilo verdiysem devam ettiysem burası sayesinde belki bu şekilde devam etmemizi onaylarlar

Cuma bildirim yapacağım diye o kadar dikkat ediyorum şimdi olmazsa kesin salarım gibi geliyor bu kadar kilo verdiysem devam ettiysem burası sayesinde belki bu şekilde devam etmemizi onaylarlar
Valla ben salarım o kesin ama size cuma kilo bildirimi yaparsam sorumlu hissederim

Eki Görüntüle 2914199
Geçen hafta: 78.4
Güncel: 77.3
Fark: -1.1
Yüzde1.1/78.4)×100=%1.4

Hedef: 76.5
E Emnis
Gecen hafta 80.6
Guncel 80.2
Fark -400
Yuzde 0.496

E Emnis
Tebrikler kızlar güzel eksiler

Herkesi tebrik ederim kizlar , elime emeğine sağlık kaptanım
E Emnis kaptanım. Zayıflama yarışması paylaşım alanında bir şeyler okudum. Nedir buu?
Aaa neden kapatılıyor , ya olmasın öyle birşey çok üzüldüm

Ben salı günü tartilabildim annemdeydim kaçmış biraz artiyi görünce cuma bakamam takımın yüzüne diye stres içinde aç kalarak eksi gelmeye çalıştım. Burda daha önce 18 kilo verdim motivasyon sayesinde sorumluluk duygusuyla yazık ederler gerçekten kapatirlarsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…