Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kuzum vallahi bi süredir tartılmak istemiyordum moralim bozuluyor diye o yüzden 68e dayandım diye düşünmüştüm

inşallah canım artık bu son kilo almamız olsun

Bende okuduklarıma cok uzuldm umarim kapanmaz burasi kadar beni motive eden hicbirsey yok kilo verme konusunda
İnşallah canım
İnsanlara iyi gelen hersey birbir elimizden alınıyor kime ne zararı var buranın. Ne kilolar verdik biz burda çok üzüldüm ya
Takımlarda katılım çok yok diye galiba böyle blr karara vardılar bende çok üzüldüm kaç senedir olan blr sistem benim katıldığım sene kapatılıyor bendeki şans
Aynen canım son iki gün özellikle ödem suları yemeği kısmalar cuma günü güzel bir rakam göreyim diye ne uğraşıyorum ne bileyim ne olacak şimdi bakalım inşallah kapatmazlar daha verecek kilolar vardı

Gerçekten çok üzülürüm. Bir sürü kadın burdan destek alıyor motive oluyor bazen psikolojik destek buluyor burda kaç kişinin hayatına dokundu burası. Umarim kapanmaz

E Emnis E Emnis kaptanım esra da 9 takımdan mezun aramıza katılmasında sakınca yoktur dimi
Canımlar yanlış anlamayın lütfen ama bu kadar üye beni aşıyor listelerimizi azaltmadan 20 li sayılara inmeden eski 5.takım üyesi hariç yeni üye veya başka takımdan transfer üye almayalım sonra kimse kimseyi tanımıyor kopuk bir iletişim oluyor listeler takip edilemiyor vs ..

Kızlar üzgün olduğunuzu okudum üzülmeyn lütfen kızmayın ama benimde görüşüm kapanmasından yana takım sayıları azaldıkca işler sarpa sardı bu yarışmada. Takımlar arası üye sayıları eşit değil kimi takımda 2 3 üye var kimi takımda 30 35 üye. Takımını devamlı takip eden kaptanda var haftada bir girende var. Ben ipin ucu kaçıp takip edemediğimde çok fazla geriliyorum bende o rahatlık yok maalesef sanki bir söz verdim ve onu yerine getiremiyormuşum gibi geliyor. Ama bir yandan da artık bunun önüne geçmek istiyorum cocuğumdan eşimden evimden çalıyorumm burada sayıca eşit olmayan bir yapı oluştuğu içinde artık kapatmak en doğrusu gibi geliyor yük bizlere biniyor çünkü
sizleri çok seviyorum nasılsa forumda diyet sayfaları açmakta sorun yok içinizden biri bir sayfa açar yarışma dışında yine sohbet eder istersek birlik oluruz, biliyorsunuz kaptanlık harici denetçi kaptanlıkla gelen görevlerde var performans listesi tüm takımdaki üyelerin bildirimlerinin kontrolü - mezuniyet rozetlerinin verilmesi vb. Gibi işler. resmi yapıdan kurtulup görev ve sorumlulukları aşarsam daha rahat olacağım diye düşünüyorum. Son durumda devam etsin diyen kaptanlar var kapansın diyenler var belki bir oylama olur son durumu paylaşırım sizde görürsünüz zatenn:)

Hayırlısı olsun kaptanım.
Ben girip sadece sayfaları okumaya yetişemiyorum bazen. Ayrı ayrı tutulan listele falan gerçekten yorucudur. Sadece menü yorumuna yarım saatim rahat gidiyor benim. Bide liste hazirla tek tek kişileri kontrol et falan çok haklısınız. Hiç bir maddi gelir yok bide .

Hayırlısı olsun kaptanım içim bir buruk sizin yükünüz gerçekten ağır çok haklısınız bu noktada bir şekilde yolumuza devam edeceğiz artık

LaydLiNe kaptanda sıra yoğun çalıştığı içindir canım gidişatla ilgili değil son saniyeye kadar her şeye hiç birşey yok giib devam edelim
Bekliyoruz menüleri

Ben de son menümü paylaşayım dedim sonra gittim saçma sapan bir şeyler daha yedim daha şimdiden böyleysem eyvahlar olsun

Ben de son menümü paylaşayım dedim sonra gittim saçma sapan bir şeyler daha yedim daha şimdiden böyleysem eyvahlar olsun
Bize yemeye bahane olsun işte
Şaka bir yana üzerinde yük olanların vereceği karara saygım sonsuz. Nasıl isterlerse öyle olacak . Yarışma olarak olmaz ama bı sayfa açılır o şekilde devam ederiz artik

Bize yemeye bahane olsun işte
Şaka bir yana üzerinde yük olanların vereceği karara saygım sonsuz. Nasıl isterlerse öyle olacak . Yarışma olarak olmaz ama bı sayfa açılır o şekilde devam ederiz artik
Aynen bize hava hoş zorluğunu onlar çekiyor Artık öyle yaparız canım birbirimizi motive ederiz yine

Benim sporlarım biraz eksik kalmış galiba... Ben neredeyse her gün yürüyüş yaptım ama

Teşekkür ederim kızlar.bu hafta ınşallah daha iyi olacak

Bugün küçük oğlumla okulu astık kızlar .Demistim ya pis diye ogretmenle görüştük biz para toplayıp kendimiz temizletelim dedik.Pazartesiye kadar bekleyin dedi.Bu arada arkasaslardan biri sınıfın resmini cekmis leş gibi.yollamadım bende .tuvaletleri hiç anlatmayim.Neyse Büyük oğlumun okulunda bir sınıf daha kapandı kovitten.2ogretmen daha kovit
Ama yinede bir ogretmen hala maskesiz sınıfa geliyormuş.Oğlum çok tedirgin.Sakin davranıp destek oluyorum ama valla çok korkuyorum.Ona belli etmiyorum ama.Okul açılırken en çok onun okuluna güveniyordum.Az kisi(29)nitelikli okul diye.pandemi doneminin başında o okulda bir öğretmen öldü oğlum cok etkilendi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…