Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Burda dolap içine kinse gelmiyor canım duvar, cam, genel temizliğe geliyorlar dolap içlerini temizleyeceğim kızkardeşim de var çoğunluğunu yine o yapa
Ben de dolap içlerini kendim temizliyorum ama gerisi zor zaten neyse kız kardeşin varmış Allahtan. İnşallah tezelden hayırla doğar bebiş. Kaç haftalık şimdi

İlk bildirim benden olsuun zira yola çıkiciiiğğm
Geçen cuma 62.3 kg
Bugün 61.2 kg fark -1.1 kg
Eki Görüntüle 2913941
E Emnis hzlsel
Alıntı yağmuru başlasın harika bir sonuç tebrik ederim darısı başıma 61 i çok erken zamanda görmek istiyorum hiç sabrım yok
Günaydın kızlar.1.5 yıldır gördüğüm zirve kilomla aranıza dönmüş bulunmaktayım. E bu olacaktı. Bekleniyordu yani. Yapacak bir şey yok savaş başlasın
Sen o zirveden jet hızıyla düşersin
Geçen Cuma: 67.4
Güncel: 66.1
Fark: 1.3
Yüzde: %1.929
Hedef: 65.5
E Emnis
Maşallah ya ne güzel sonuçlar tebrikler daim olsun
Günaydın kızlar
İlk kilo bildirimimi yapayım o zaman

başlangıç: 66,40

Eki Görüntüle 2913996
Yasemin hani 68 din boş yere bunalıma girecektin az daha zorlasan 65 olacskmışsın.bu sefer bi daha almamacasına verelim inşallah
Vaaaw bu ne ya ne kadar güzel bir sonuç tebrikler daim olsun
Geçen cuma 71,80
Bugün 70,35
Fark-1,45
Yüzde 2,01
Hedef 69,80
Yine 1 kilo üzeri muhteşem bir eksi kızlar ne yaptınız Allah aşkına sırrınızı bizimle de paylaşın tebrik ederim
Gunaydin kizlar
Gecen hafta: 74.55
Bugun: 74.25
Fark: 0.3
Yuzde: %0.4
Ya aslinda ben daha cok zayifladim ama evden erken ciktigimiz icin boyle oldu 1 kilo civari gitmisti. Bu tarti sonucu dogruyu yansitmadi pek
Gerçekten sabah erken tartılmak en az 300-400 Gr ( kişiye göre daha fazla bile olabilir)farkediyor ben de çok erken tartışıyorum 7 -7:30 arası
Geçen Hafta: 70,9
Bu Hafta: 69,1
Fark:1,8
Yüzde:2,538
Hedef:68,5
E Emnis @hedef54kg @kardelelen321
Waaaw hay maşallah bacım bu Neee ne ettin ne eyledin bize de bi el ver tebrikler
Belki çok daha fazla eksidesin inşallah öyledir
Kilo bildirimim:

Gecen cuma: 73.5
Bugun: 73.1
Fark - 400gr
Yuzde: 0,544%

Eki Görüntüle 2914107
E Emnis @DeryaOnDiet

@kardelelen321 haftaya hedefim 71.9 kg
Tebrikler pınarım sende ben de son kez mezun oluruz inşallah
Günaydın kizlar, bildirimi yapayım alintara sonra bakayım
Geçen cuma: 63.3
Bugün: 62.4
Fark: -900 Gr
E Emnis
Çok çok iyi tebrikler
Ay Allah razı olsun canlar iyiyim elhamdulillah bu kadar yorulacağımı tahmin etmiyordum merdiven inip çıkmak beni çok zorluyor
Canım yormaz mı hiç benim pertim çıktı bugün senki iki canlısın gerçekten yorucu dinlenme aramız yok 10 dakika ben çay almaya 4.kata çıkana kadar bitiyor çayla sınıfa giremiyorum bütün gün ayakta bir oraya bir buraya koştur birde maskeyle bağıra bağıra ders anlat 7 saat kalbimin ritmi bozuldu bizim mesleğe kolay diyenlerin şöyle suratına bir tane patlatasım var
Ayda 1 kilo ortalama 5.5 yılda benden 1 tane daha taşımak demek kaptaniçem
Ben haftada bir kilo alıyorum 1.liği kimseye vermem
Bu kadar düşük kiloda 800 Gr çok iyi tebrikler
Hadi bakalım ekşi gelemye baslamis
Sağol canım benim sende mezun oluyormuşsun senin adına sevindim haftaya efsane bir eksiyle bırak diyeti .kaçla başlamıştın ?

Sen o zirveden jet hızıyla düşersin
Ay inşallah. Öyle Ümit ediyorum
Bi tane de benim için vur

Benim de 4. Katta genelde derslerim bizim de giriş katta kantin çay su almaya gitmek zor geliyor öğle arası bi indim karnımı doyurdum bi daha çıkana kadar zaten öğle arası bitti
Ay maşallah Çok az kalmış. Vay be zaman nasıl hızlı akıyor. Daha dün gibiydi söyleyişin sanki
Aynen öyle canım bana da öyle geliyor su gibi geçmiş zaman

Bu hafta mezun oldum ki bennn 79 la başlamıştım canim

Ben artık termosla çay götüreceğim suyumu da alacam yolluk hazırlae gibi okula gideceğim ne yapayım in çok in çık ciğer kalmadı

Aaa gerçekten mi ben haftaya oluyorsun sandım tekrar tebrikler o zaman inşallah buraya sadece sohbet muhabbet için yolun düşer
Canım bende öyle düşünüyordum ama bu hafta olduğu da iyi oldu. Hayırlısı bakalim neler olacak. İns canim biraz daha vermek var niyetinde zaten sadece liste zorlayacakti

Sağ ol canım geçen hafta çok az verince bu hafta tüm ödemler gitti bir de tabi aç gezdim

Sağolasın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…