Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Maalesef kuzum bu hafta çok kötü geçti. Hiç spor yok benim koşuşturmalar dışında. Bir de üstüne regl oldum bugün, inşallah eksi görürüm ama çok zor
Olsun canım hiç belli olmaz moral bozmak yok
tamam cnm etli günler daha az kh lı,vejetaryenlerde daha rahat olabilirsin çayları baharatları da unutma
Aynen o baharatlar şahane zaten ben de deneyeceğim
Ben seni çok iyi anlıyorum canım diyete başladığımın ertesi günü en sevdiğim pastadan eve alıp getirmişti
Sağ ol canım

Sağ ol canımcım
Ellerine sağlık kaptanım alt liste yanıyor

Kesinlikle ya eşim eski resimlerime bakıyor yine böyle olsan ya diyor Allah yazdıysa bozsun
Neler yendi o düğünde bakayım
Gerçek aşk dediğin böyle olur Allah bozmasın
Sağ ol canım hakikaten beni o halimle bile sevmiş ben kendimi sever miydim emin değilim
Ayı yavrusunu severken öldürürmüş bizim hesap
Aynen bir de diyete beraber başlamıştık

Demek gerçekten sevdiği için o kiloyu görmedi bile ve kilo almandan korkmadığı için de seni besliyor seni böyle mutlu görüyo çünkü oy çok etkilendimm

Anlarım di miii amin amiin

Ben eşimle 65 kiloydum ilk tanıştığımızda evlenirken 95 kilomun zirvesinde ise 116 ve adam hala beni seviyordu
Yaaa çok minnoş ve romantiiik maşallah size

Mutlaka tüket cnm
Ayy benimkisi çiko kestane seninki hangisi?

Sağ ol canımcım

Ellerine sağlık kaptanım alt liste yanıyor
Kırmızı kırmızı

Belki ödem atıcıydı ne biliyon hemen içme diyon
Ucmelekannesi afiyet olsun bacım iyi dayanmışın neler neler vardı kimbilir daha
Tabi kesin ödem aticiydi.
Ohom ohommmm eve gelince tartıldım da eksim gayet güzel. Sabaha olağanüstü birşey olupta şişip kalmazsam

Anaam kiyamamm amaa nasil yemiycenkiii
Ilaclar iyi geldi ortim. Ins sislik yapmasin da yarina. Evet ortim haftasonu cjn sehir disina yarin sabahtan pazar aksama Evlilik yildonumumuz bahanesiyle. Umarim Iyi olcak, degisiklik olcak hepimize
Yaa cok guzel gecer insallah canim
Wuuwuuu ortim ne yapmissin. Menu super. Spor sahaneee yarinagelsin eksileer
Sagol ortimm insallahhh

Sağ ol canım
Benim favorim frambuazlı çikolatalı Ama kestaneliyi de çok severim
Belki ödem atıcıydı ne biliyon hemen içme diyon
Ucmelekannesi afiyet olsun bacım iyi dayanmışın neler neler vardı kimbilir daha
Kesin ödem atıcıdır o zaten İyi dayanmışsın hakikaten kuzum yarın da güzel bir eksi geliyor zaten Ucmelekannesi

Ben demin tartıldım da yarın sanırım sabit geleceğim sabaha kadar vücudum olağanüstü bir hızla yediklerimi yakarsa bilemem tabi
Yok yaa cnm çok sıvı tükettiğin için , öyle düşünme

beyaz çaklıt mı yoksa

5. TAKIM MENÜ KONTROL TABLOSU

3-9 EYLÜL

E Emnis kapticanım erkenden yola çıkacağız o yüzden erken paylaştım sen biraz daha bekleyebilirsin öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…