Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Yaa 😂 ben de öyle erkek arkadaş istiorm :KK51:hep eleştirildim kiloluyken ve yakınlaşmak istemedim, şimdi de iyi görünüyorum ama kiloluyken sever mi nasıl bilcem :KK14:
Eşim kilodan hiç hoşlanmaz. Hamileyken 32 kilo aldım sanırım çocuğu yedim🤔 ama kilodan hiç hoşlanmadığı halde kötü hiçbir şey demedi. Ben seni her halinle seviyorum diyordu ama ben kendimi sevmediğim için verdim o kiloları gerçi 5-6 sını ger aldım ama yine vercem inşallah. Kalbine ve ruhuna aşık birini bul. Ama kimse için değil kendin için fit ol. Kendin kendini beğenmek için

Yaa 😂 ben de öyle erkek arkadaş istiorm :KK51:hep eleştirildim kiloluyken ve yakınlaşmak istemedim, şimdi de iyi görünüyorum ama kiloluyken sever mi nasıl bilcem :KK14:
Canım gerçekten seveni anlarsın bence, inşallah Allah karşına güzel seven bir insan çıkarsın, ben eşimle tanistigimda 58 kilo falandim ,evlendikten sonra 3 5 kilo aldım, çocuktan zirveye çıktım 🤣🤣 hayat bu herşey geliyor başına sadece kilo değil ki, tabi bunlar her iki taraf içinde geçerli

Ne gıcık bir insan 🤣🤣 aslında benim kocamın da kilosu yok ve o halde diyet yapması sinirimi bozsa da işimi kolaylaştırıyor, herkes neden diyet yapiyor zaten zayıf diyor ben de diyorum ama yapiyor bazen
Sağlıklı olmak içindir o. Benim kocam asla sağlıklı beslenmez abur cubur kola tatlı vs. Hepsi var.Ama günde 1 ya da 2 öğün yemek yer sanırım ondan almıyor

Kızlar yarınki listemiz hazır oluşturmak 2 saatimi aldı eksiik yoktur umarım :confused: :rolleyes:

Yarın bildirimlerinizi fotoğraflı + tarihli + nick'li bekliyorum 🤩🤩

**Sadece süre ve kg açısından listeye giremeyecek mezun üyelerimiz dilerlerse fotoğraf atmayabilirler ama bencee bu da bir disiplin ve motivasyon 🤗

***5.Takım 743.Etap ***

kardelelen321 (93/
eliya(79,1/
Sonsuz umut (71,8/
hzlsel (70,9/
Lizozom55 (68,40/
Breeze96(73,5/
Ucmelekannesi(65,9/
pnrrr-20 (73,5
Nikinik (80,6
Calypso95 (78,4/

5.takim ortalaması:%

Alt liste

DeryaonDiet(74,9/ 723.etapta 74.50 kg ile izne ayrılan üye geri döndü
Anka (77,3 72.2 kg ile 731.etapta izne ayrılan üye geri döndü
Pacman (67,4/ 64.5 kg ile 730.etapta izne ayrılan üye geri döndü
Tempus ( 79/ 716.etapta mezun olan üye geri döndü.b.t 11.08.21 b.k ? H.k ? **10 Eylülde 6 ay doluyor
avutsunbahaneler ( 57,4/ yeni üye b.t 18.08.21 b.k 58 h.k 52
Azimliiii (64.1/ Yeni üye b.t 20.08.21 b.k 64.6 h.k 53
Nnurc (74.55 ) 714.etapta mezun olan üye geri döndü
Eceboce ( 74,1/ ) 629.etapta 58.1 kg ile mezun olan üye
Fit mutlu anne (80.7/) 704.etapta kendi isteğiyle ayrılan üye eski nick bi prenses annesi
Kübraaaccc(74.7/ yeni üye b.t 28.08.21 b.k 76 h.k 65
Goklerce(63.3/ 729.etap 60.5 kg ile mezun olan üye
Fıstıklıdamak (59,6/ yeni üye b.t 01.09 b.k 60 h.k 54
yarımuhendis ( ? ) 737.etapta 55.5 kg ile izne ayrılan üye
Karabiber01 ( ) 729.etapta 67.7 kg ile izne ayrılan üye
Bilgem Tomris(82/ ) yeni üye b.t 08.09.21 b.k 82 h.k 70
Beyaz leylak ( )724.etapta 57.4 kg ile mezun olan üye
Hadi konuşalım( ) 706.etapta 57.9 kg ile mezun olan üye
Jasminium84 ( ) 729.etapta 56.55 kg ile mezun olan üye
Hedef54kg (62.3 ) mezun üye mezuniyet kg 55.4
Kollontai (55,7 ) mezun üye mezuniyet kg 50.4
Ne zaman girebiliyoruz listeye

Eşim kilodan hiç hoşlanmaz. Hamileyken 32 kilo aldım sanırım çocuğu yedim🤔 ama kilodan hiç hoşlanmadığı halde kötü hiçbir şey demedi. Ben seni her halinle seviyorum diyordu ama ben kendimi sevmediğim için verdim o kiloları gerçi 5-6 sını ger aldım ama yine vercem inşallah. Kalbine ve ruhuna aşık birini bul. Ama kimse için değil kendin için fit ol. Kendin kendini beğenmek için
Ay benim bir arkadaşım vardı hamilelikte 36 kilo aldı, başka bir arkadaşım da kendisi 38 kilo idi diyordu ki hamile olan nerdeyse bir Ayşe yuttum 🤣🤣🤣🤣

Sağlıklı olmak içindir o. Benim kocam asla sağlıklı beslenmez abur cubur kola tatlı vs. Hepsi var.Ama günde 1 ya da 2 öğün yemek yer sanırım ondan almıyor
Bazı kişiler ne kadar çok abur cubur yese de kilo almıyor. Metabolizmaları çok hızlı çalışıyor . Ama kilo almasalar da sağlığı etkilenir dikkat etsin 😊

Evet canım ondan olabilir, dediğin gibi eşim öyle zararli şeyler çok yemez arada canı isterse yer ama bazen bir oturuşta bir kavanoz reçeli bitirebilir 😳 bir kutu dondurma yer mesela , yani ayarı yok başladı mı duramaz 🤦

Semiz otu da olur sebze sonuçta aman düğünde pasta filan yeme🤭🤭
🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Bilmiyorum ki canim. Ben cok cabuk usutuyorum. Yarin sabahtan kucuk bir tatile gidiyoruz 3 gunluk.ondan bugun iyilesmem lazim 😉
Geçmiş olsun sabaha sapasağlam kalkarsın ins canim
Nice mutlu beraber yollarımız olsun canim. 😘
kizlar herkese merhaba, dun hic giremedim kk ya cunku ogleden sonra telefonumu kaybettim. kurstan cikip oglumu aldim, muzik kursuna gidene kadar parkta oturup bir seyler yedik. orada cantama su kacmisti sulugumdan, temizlerken geri koymadim demekki eve gelince fark ettim en az 3 defa gezdim oralari ama yok. isin kotusu icinde esimin turk hatti ve kilifinda da belcika kimligim vardi. karakola basvurduk vs, dun caliyordu arandiginda ama bugun kapali, konum buldan da bulamadik. oyle karisik isler anlayacaginiz. moralim cok bozuk, evdeki bilgisayardan yaziyorum ama bu cok yavas. aksama kadar evde olmuyorum, yeni hat vs islerini halledene kadar affinizi istiyorum, boyle fotograf yuklemem fln cok zor cunku. hala umudum var bulunur diye. hepinizi cok opuyorum, iyi kilo vermeler...
Neler olmuş. İns bulunur canim. 😔
Kocamı boşayıp hayatıma öyle mi devam etsem başka türlü fit kalamıcam🤔 adamla evleneli beri dolabımdaki kıyafet bedenim arttıkça artıyor
Ya hu tamam bu gün çok yesem de günü erken kapattım dedim bana sürpriz yapmış eve Waffe ve bitter çikolatalı lokma istemiş. Gecenin 10 unda kapı çaldı koşa koşa geldi sürpriz diye:kızgın::kızgın: yedim evet yedim:mad: yarın başlıcam söz Allahım inşallah çok amin ya:KK61::dua:
😂😂 Benim kocanın da sürpriz ve sevgi gösterme şekli 😂😂
Kızlar yarınki listemiz hazır oluşturmak 2 saatimi aldı eksiik yoktur umarım :confused: :rolleyes:

Yarın bildirimlerinizi fotoğraflı + tarihli + nick'li bekliyorum 🤩🤩

**Sadece süre ve kg açısından listeye giremeyecek mezun üyelerimiz dilerlerse fotoğraf atmayabilirler ama bencee bu da bir disiplin ve motivasyon 🤗

***5.Takım 743.Etap ***

kardelelen321 (93/
eliya(79,1/
Sonsuz umut (71,8/
hzlsel (70,9/
Lizozom55 (68,40/
Breeze96(73,5/
Ucmelekannesi(65,9/
pnrrr-20 (73,5
Nikinik (80,6
Calypso95 (78,4/

5.takim ortalaması:%

Alt liste

DeryaonDiet(74,9/ 723.etapta 74.50 kg ile izne ayrılan üye geri döndü
Anka (77,3 72.2 kg ile 731.etapta izne ayrılan üye geri döndü
Pacman (67,4/ 64.5 kg ile 730.etapta izne ayrılan üye geri döndü
Tempus ( 79/ 716.etapta mezun olan üye geri döndü.b.t 11.08.21 b.k ? H.k ? **10 Eylülde 6 ay doluyor
avutsunbahaneler ( 57,4/ yeni üye b.t 18.08.21 b.k 58 h.k 52
Azimliiii (64.1/ Yeni üye b.t 20.08.21 b.k 64.6 h.k 53
Nnurc (74.55 ) 714.etapta mezun olan üye geri döndü
Eceboce ( 74,1/ ) 629.etapta 58.1 kg ile mezun olan üye
Fit mutlu anne (80.7/) 704.etapta kendi isteğiyle ayrılan üye eski nick bi prenses annesi
Kübraaaccc(74.7/ yeni üye b.t 28.08.21 b.k 76 h.k 65
Goklerce(63.3/ 729.etap 60.5 kg ile mezun olan üye
Fıstıklıdamak (59,6/ yeni üye b.t 01.09 b.k 60 h.k 54
yarımuhendis ( ? ) 737.etapta 55.5 kg ile izne ayrılan üye
Karabiber01 ( ) 729.etapta 67.7 kg ile izne ayrılan üye
Bilgem Tomris(82/ ) yeni üye b.t 08.09.21 b.k 82 h.k 70
Beyaz leylak ( )724.etapta 57.4 kg ile mezun olan üye
Hadi konuşalım( ) 706.etapta 57.9 kg ile mezun olan üye
Jasminium84 ( ) 729.etapta 56.55 kg ile mezun olan üye
Hedef54kg (62.3 ) mezun üye mezuniyet kg 55.4
Kollontai (55,7 ) mezun üye mezuniyet kg 50.4
Alt listenin muhteşem ligi😂

Eline sağlık kaptanim baya kalabaligiz

Ben eşimle 65 kiloydum ilk tanıştığımızda evlenirken 95 kilomun zirvesinde ise 116 ve adam hala beni seviyordu 🤣🤣🤣

Bazı kişiler ne kadar çok abur cubur yese de kilo almıyor. Metabolizmaları çok hızlı çalışıyor . Ama kilo almasalar da sağlığı etkilenir dikkat etsin 😊
Tabi ki öyle. Ama bunu ben söyleyince dikkate almıyor muhtemelen 😂 zira ben 2 o tek dürüm yiyor. Ben 1.5 o 1 İskender yiyor😂

Bu hafta fotoğraflı bildirim yaparsan sonraki hafta yeni üye gibi seni listeye alabiliriz

Diğer kızlarda mezuniyetten 6 ayı dolmayanlar var o yüzden maalesef onlar beklemede olacak yada free listede verilecek kilolar 🤩
Tamam kaptaniçem. Ben o listeye girmeden kör nefsim törpülenmicek 😂

X