Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Maalesef kuzum bu hafta çok kötü geçti. Hiç spor yok benim koşuşturmalar dışında. Bir de üstüne regl oldum bugün, inşallah eksi görürüm ama çok zor 😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Olsun canım hiç belli olmaz moral bozmak yok💕
tamam cnm etli günler daha az kh lı,vejetaryenlerde daha rahat olabilirsin 😍 çayları baharatları da unutma :KK54:
Aynen o baharatlar şahane zaten ben de deneyeceğim 😍
Kocamı boşayıp hayatıma öyle mi devam etsem başka türlü fit kalamıcam🤔 adamla evleneli beri dolabımdaki kıyafet bedenim arttıkça artıyor
Ya hu tamam bu gün çok yesem de günü erken kapattım dedim bana sürpriz yapmış eve Waffe ve bitter çikolatalı lokma istemiş. Gecenin 10 unda kapı çaldı koşa koşa geldi sürpriz diye:kızgın::kızgın: yedim evet yedim:mad: yarın başlıcam söz Allahım inşallah çok amin ya:KK61::dua:
Ben seni çok iyi anlıyorum canım diyete başladığımın ertesi günü en sevdiğim pastadan eve alıp getirmişti🤦🏻‍♀️
Menü de spor da çok güzel canım afiyet olsun 😘

Kızartmalar az olduğu için çok sorun olmaz bence , afiyet olsun 😘

Güzel menu canım afiyet olsun 😘

Çok güzel canım afiyet olsun 😘

Pide muhtemelen lahmacun gibi olmuştur, haftasonu ben de yaprak pide yiyeceğim 😍o da ince oluyor

Güzel ama bulgur yarına şişkinlik yapabilir canım 😘

Sağ ol canım😍

Her zamanki gibi şahanesin kuzum ❤

Sağol canım❤ iki gündür elimden geleni yapıyorum toparlamak için ama ne kadar toparladım yarın görcem 😔

😂 Evet canım aynen öyle oluyo. Ben kendimden biliyorum. Erkenden dur diyebilmişsin. Harikasın. Başarı artık kaçınılmaz❤

İnşallah canım çok sağol❤
Sağ ol canımcım😍😍
Kızlar yarınki listemiz hazır oluşturmak 2 saatimi aldı eksiik yoktur umarım :confused: :rolleyes:

Yarın bildirimlerinizi fotoğraflı + tarihli + nick'li bekliyorum 🤩🤩

**Sadece süre ve kg açısından listeye giremeyecek mezun üyelerimiz dilerlerse fotoğraf atmayabilirler ama bencee bu da bir disiplin ve motivasyon 🤗

***5.Takım 743.Etap ***

kardelelen321 (93/
eliya(79,1/
Sonsuz umut (71,8/
hzlsel (70,9/
Lizozom55 (68,40/
Breeze96(73,5/
Ucmelekannesi(65,9/
pnrrr-20 (73,5
Nikinik (80,6
Calypso95 (78,4/

5.takim ortalaması:%

Alt liste

DeryaonDiet(74,9/ 723.etapta 74.50 kg ile izne ayrılan üye geri döndü
Anka (77,3 72.2 kg ile 731.etapta izne ayrılan üye geri döndü
Pacman (67,4/ 64.5 kg ile 730.etapta izne ayrılan üye geri döndü
Tempus ( 79/ 716.etapta mezun olan üye geri döndü.b.t 11.08.21 b.k ? H.k ? **10 Eylülde 6 ay doluyor
avutsunbahaneler ( 57,4/ yeni üye b.t 18.08.21 b.k 58 h.k 52
Azimliiii (64.1/ Yeni üye b.t 20.08.21 b.k 64.6 h.k 53
Nnurc (74.55 ) 714.etapta mezun olan üye geri döndü
Eceboce ( 74,1/ ) 629.etapta 58.1 kg ile mezun olan üye
Fit mutlu anne (80.7/) 704.etapta kendi isteğiyle ayrılan üye eski nick bi prenses annesi
Kübraaaccc(74.7/ yeni üye b.t 28.08.21 b.k 76 h.k 65
Goklerce(63.3/ 729.etap 60.5 kg ile mezun olan üye
Fıstıklıdamak (59,6/ yeni üye b.t 01.09 b.k 60 h.k 54
yarımuhendis ( ? ) 737.etapta 55.5 kg ile izne ayrılan üye
Karabiber01 ( ) 729.etapta 67.7 kg ile izne ayrılan üye
Bilgem Tomris(82/ ) yeni üye b.t 08.09.21 b.k 82 h.k 70
Beyaz leylak ( )724.etapta 57.4 kg ile mezun olan üye
Hadi konuşalım( ) 706.etapta 57.9 kg ile mezun olan üye
Jasminium84 ( ) 729.etapta 56.55 kg ile mezun olan üye
Hedef54kg (62.3 ) mezun üye mezuniyet kg 55.4
Kollontai (55,7 ) mezun üye mezuniyet kg 50.4
Ellerine sağlık kaptanım alt liste yanıyor🤣🤣

Eşim kilodan hiç hoşlanmaz. Hamileyken 32 kilo aldım sanırım çocuğu yedim🤔 ama kilodan hiç hoşlanmadığı halde kötü hiçbir şey demedi. Ben seni her halinle seviyorum diyordu ama ben kendimi sevmediğim için verdim o kiloları gerçi 5-6 sını ger aldım ama yine vercem inşallah. Kalbine ve ruhuna aşık birini bul. Ama kimse için değil kendin için fit ol. Kendin kendini beğenmek için
Kesinlikle ya eşim eski resimlerime bakıyor yine böyle olsan ya diyor Allah yazdıysa bozsun 🤭🤭
🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Geçmiş olsun sabaha sapasağlam kalkarsın ins canim
Nice mutlu beraber yollarımız olsun canim. 😘

Neler olmuş. İns bulunur canim. 😔

😂😂 Benim kocanın da sürpriz ve sevgi gösterme şekli 😂😂

Alt listenin muhteşem ligi😂

Eline sağlık kaptanim baya kalabaligiz
Neler yendi o düğünde bakayım 😳
Gerçek aşk dediğin böyle olur Allah bozmasın 😍
Sağ ol canım hakikaten beni o halimle bile sevmiş ben kendimi sever miydim emin değilim 🤣🤣
Ayı yavrusunu severken öldürürmüş bizim hesap😂
Aynen bir de diyete beraber başlamıştık🤣🤣

Eşim kilodan hiç hoşlanmaz. Hamileyken 32 kilo aldım sanırım çocuğu yedim🤔 ama kilodan hiç hoşlanmadığı halde kötü hiçbir şey demedi. Ben seni her halinle seviyorum diyordu ama ben kendimi sevmediğim için verdim o kiloları gerçi 5-6 sını ger aldım ama yine vercem inşallah. Kalbine ve ruhuna aşık birini bul. Ama kimse için değil kendin için fit ol. Kendin kendini beğenmek için
Demek gerçekten sevdiği için o kiloyu görmedi bile 😍 ve kilo almandan korkmadığı için de seni besliyor 😍😍😍seni böyle mutlu görüyo çünkü oy çok etkilendimm

Canım gerçekten seveni anlarsın bence, inşallah Allah karşına güzel seven bir insan çıkarsın, ben eşimle tanistigimda 58 kilo falandim ,evlendikten sonra 3 5 kilo aldım, çocuktan zirveye çıktım 🤣🤣 hayat bu herşey geliyor başına sadece kilo değil ki, tabi bunlar her iki taraf içinde geçerli
Anlarım di miii :KK51:amin amiin 💖

Ben eşimle 65 kiloydum ilk tanıştığımızda evlenirken 95 kilomun zirvesinde ise 116 ve adam hala beni seviyordu 🤣🤣🤣
Yaaa çok minnoş ve romantiiik maşallah size :KK36:

Olsun canım hiç belli olmaz moral bozmak yok💕

Aynen o baharatlar şahane zaten ben de deneyeceğim 😍

Ben seni çok iyi anlıyorum canım diyete başladığımın ertesi günü en sevdiğim pastadan eve alıp getirmişti🤦🏻‍♀️
Mutlaka tüket cnm 😍
Ayy benimkisi çiko kestane 😻 seninki hangisi?

Sağ ol canımcım😍😍

Ellerine sağlık kaptanım alt liste yanıyor🤣🤣
Kırmızı kırmızı 😂😂😂

Belki ödem atıcıydı ne biliyon hemen içme diyon 😆😆😆😆
Ucmelekannesi Ucmelekannesi afiyet olsun bacım iyi dayanmışın neler neler vardı kimbilir daha :hamarat:
Tabi kesin ödem aticiydi. 😂
Ohom ohommmm eve gelince tartıldım da eksim gayet güzel. Sabaha olağanüstü birşey olupta şişip kalmazsam 😂😂😂😂

Kocamı boşayıp hayatıma öyle mi devam etsem başka türlü fit kalamıcam🤔 adamla evleneli beri dolabımdaki kıyafet bedenim arttıkça artıyor
Ya hu tamam bu gün çok yesem de günü erken kapattım dedim bana sürpriz yapmış eve Waffe ve bitter çikolatalı lokma istemiş. Gecenin 10 unda kapı çaldı koşa koşa geldi sürpriz diye:kızgın::kızgın: yedim evet yedim:mad: yarın başlıcam söz Allahım inşallah çok amin ya:KK61::dua:
Anaam kiyamamm amaa nasil yemiycenkiii :olamaz: :confused:
Ilaclar iyi geldi ortim. Ins sislik yapmasin da yarina. Evet ortim haftasonu cjn sehir disina yarin sabahtan pazar aksama ☀️ Evlilik yildonumumuz bahanesiyle. Umarim Iyi olcak, degisiklik olcak hepimize 😉
Yaa cok guzel gecer insallah canim
Wuuwuuu ortim ne yapmissin. Menu super. Spor sahaneee 👏👏 yarinagelsin eksileer 💃💃
Sagol ortimm insallahhh

Demek gerçekten sevdiği için o kiloyu görmedi bile 😍 ve kilo almandan korkmadığı için de seni besliyor 😍😍😍seni böyle mutlu görüyo çünkü oy çok etkilendimm

Anlarım di miii :KK51:amin amiin 💖

Yaaa çok minnoş ve romantiiik maşallah size :KK36:

Mutlaka tüket cnm 😍
Ayy benimkisi çiko kestane 😻 seninki hangisi?

Kırmızı kırmızı 😂😂😂
Sağ ol canım 😍😍
Benim favorim frambuazlı çikolatalı😋 Ama kestaneliyi de çok severim😛
Belki ödem atıcıydı ne biliyon hemen içme diyon 😆😆😆😆
Ucmelekannesi Ucmelekannesi afiyet olsun bacım iyi dayanmışın neler neler vardı kimbilir daha :hamarat:
Kesin ödem atıcıdır o zaten🤭 İyi dayanmışsın hakikaten kuzum yarın da güzel bir eksi geliyor zaten Ucmelekannesi Ucmelekannesi 💕

Ben demin tartıldım da yarın sanırım sabit geleceğim sabaha kadar vücudum olağanüstü bir hızla yediklerimi yakarsa bilemem tabi🤣🤣
Yok yaa cnm çok sıvı tükettiğin için , öyle düşünme :KK66:

Sağ ol canım 😍😍
Benim favorim frambuazlı çikolatalı😋 Ama kestaneliyi de çok severim😛

Kesin ödem atıcıdır o zaten🤭 İyi dayanmışsın hakikaten kuzum yarın da güzel bir eksi geliyor zaten Ucmelekannesi Ucmelekannesi 💕
beyaz çaklıt mı yoksa 😍

İlk bildirim benden olsuun zira yola çıkiciiiğğm :KK54:
Geçen cuma 62.3 kg
Bugün 61.2 kg fark -1.1 kg 💙
20210910_070736.jpg
E Emnis hzlsel hzlsel

5. TAKIM MENÜ KONTROL TABLOSU

3-9 EYLÜL

E Emnis 🤗 kapticanım erkenden yola çıkacağız o yüzden erken paylaştım sen biraz daha bekleyebilirsin öptüm 😘

X