Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Güzel menü canim afiyet olsun
8 eylul
13:00 tavuklu salata
16:00 10 antep fistigi, turk kahvesi
19:00 1 kase soguk yogurt corbasi

su: 2 litre
Spor 5000 adim 15 dk leslie

E Emnis hzlsel @eceboce
Harikaaa menü afiyet olsun canim
Afiyet olsun canim güzel menü olmus
Afiyet olsun canim adıma bayildim
Afiyet olsun canim güzel olmus
Akşam ekmek, sabah ekmek öğlen miktarlar az olsada anladın tatlisim. Balık yakmadimi 3 tane maşallah şifa olsun . Düzelir nasılsa menuler.
8 Eylül
Kahvaltı 4 baklava
Öğle domates salatalık 2 yumurta peynir probis
Akşam 4 baklava
Ya baklava bu kadar tok tutmaz aslında. Aç mı gezdim. Başka bişey de yememissin. Çok mu yogunsun attın ağzına bunları canim. Benim içim kıyıldı şu an. Baklava yada tatlı bir şey yiyince acı yeme isteği doğuyor bende.

Haftaya gecikmezse zaten regl olacağım kaçınılmaz son neyse öyle böyle 6lara geldim ya önemli değil sonraki hafta veririm yine

Geçen hafta yediğim künefe yüzünden tüm hafta artı 1,5 kiloyu vermeye çalışarak geçirdim bilmiyorum nasıl hem yiyip hem de dengeleyeceğim sanki tüm hayatım böyle aç ve her şeyde gözüm kalarak geçecek gibi geliyor
Çekirdeği neden yedigimi bende bilmiyorum. Resmen yeme atağı geçirdim o an en masum oydu. Sakız olsaydı evde çekirdeğe gerek kalmayabilir di maksat ağzım boş durmasın
Bazen öyle oluyor gerçekten yedikçe yiyesin geliyor o zaman eve sakız depola sen canım kötü günler için

Off sabahtan beri dolan dolan yoruldum yine. Az önce çamaşır topladım tekrar serdim. Katladim kaldırdım. Mutfağı topladım. Ama sabah yine savaş alanı bir eve uyanıyoruz nasıl oluyor bu yaaaagulsemmi aglasammi
3 çocuk olunca çok doğal canım biz evde iki kişiyiz ona rağmen hemen dağılıyor iş hiç bitmiyor

Sakız candır da benim evde kızlardan bana kalmiyorki. Günde kaç kere çiğneyip atıyorlar anlamiyorum.
Ben haftaya reglim zaten çikolata detoksunun tam vakti ama baklava detoksu da hiç fena durmuyor
Süsü bacım biri duyacak gerçek sanacak

Sakız candır da benim evde kızlardan bana kalmiyorki. Günde kaç kere çiğneyip atıyorlar anlamiyorum.

Süsü bacım biri duyacak gerçek sanacak
Kız Google a çikolata detoksu yazdım varmış hakikaten öyle bir detoks
Gerçekten bitmiyor ama bir sonu olmalı neyse binada sukur rabbim toplama ve dağıtma gücü, sağlık versin
Amin canım öyle tabi
İyi geceler canlar savak 7 mesaisine ne kaldı surda
iyi geceler kuzum yarına bol eksilerle uyan inşallah

Canım sabah bişey yemek istemedim annemler bende geç kalkıyorlar, onların kahvaltı benim öğle yemeği oldu, aksamada canım bişey istemedi ısrarla yedim derken öyle yedim gitti baklava ile içim kiyilmiyor maalesef benim

[

8 Eylül
Kahvaltı 4 baklava
Öğle domates salatalık 2 yumurta peynir probis
Akşam 4 baklava
Afiyet olsun kuzu tek seferde nasıl yedin 4 baklavayı ben 2 sen sonra tıkanıyorum
Şuna da da aşırı canım çekti ama ölçülü yemek gerek tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…