Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben diyince inanmadınız bakın haftaya ben bu detoksu yapıyorum
Hahahaaa yap eksi gel bide parti kur oy verelim baskannnn
Yok benimde kiyilmaz neden arada ekmek ,ekşi ,acı yer geri yiyebilirim 1 kilo

Seni çok iyi anlıyorum önüme bir tepsi özellikle fıstıklı baklava koysunlar biter yani

Hahahaaa yap eksi gel bide parti kur oy verelim baskannnn

Yok benimde kiyilmaz neden arada ekmek ,ekşi ,acı yer geri yiyebilirim 1 kilo
Ay yok benim böyle konuştuğuma bakma ben diyete kıyıp da çikolata yiyemem kaçamak bile doğru dürüst yapmıyorum kilo gelecek diye

Offf ya bı gidin ya rüyamda kesin baklava yiycem
Öpüldünüz gece uyurken erişin yaglariniz gerçi onun vaktini kaçırdık sanırım
Yarın güzel güzel yeşil çay,elma,tarçın vb gibi detokslar yapıyok akıllı olun

Ay yok benim böyle konuştuğuma bakma ben diyete kıyıp da çikolata yiyemem kaçamak bile doğru dürüst yapmıyorum kilo gelecek diye
Arada kaçamak hepimizde olur canim olacakta başka yolu yok. Burda kaçamak yaparken ölçü önemli. Ve sonrası aman yedim diyip bırakmamak telafi etmek gerek. Basardigimiz günleri görmek ümidiyle

Arada kaçamak hepimizde olur canim olacakta başka yolu yok. Burda kaçamak yaparken ölçü önemli. Ve sonrası aman yedim diyip bırakmamak telafi etmek gerek. Basardigimiz günleri görmek ümidiyle
Aynen canım bundan önce hep bıraktım bu yüzden o hatayı artık yapmak istemiyorum inşallah biz de başaracağız
Yok yok hiç merak etme yarın ananas detoksu vakti İyi uykular kuzum ben de yatmaya gideceğim artık

Off sabahtan beri dolan dolan yoruldum yine. Az önce çamaşır topladım tekrar serdim. Katladim kaldırdım. Mutfağı topladım. Ama sabah yine savaş alanı bir eve uyanıyoruz nasıl oluyor bu yaaaagulsemmi aglasammi
Yani diyosun ki evlenmeyin
Aynen cnm senin için çok önemliydi
Hayır yaa öyle düşünme
Ben haftaya reglim zaten çikolata detoksunun tam vakti ama baklava detoksu da hiç fena durmuyor
Ben donut detoksu yapıcam planladım kafamda hem sabah yürüyüşü olur gider alırım
İyi geceler canlar savak 7 mesaisine ne kaldı surda
İyi geceler cnm
Kız Google a çikolata detoksu yazdım varmış hakikaten öyle bir detoks

Amin canım öyle tabi

iyi geceler kuzum yarına bol eksilerle uyan inşallah
başkaları da hayal etmiş
Şaka şaka olmalı bak uykum kaçtı bide ben bakiyim malumm yarın perşembe detoks gunu
Hahaha
7 günde 7 kilo gidiyormuş bir de
Ayol reflü olur insan mide bulanır bi de insan öğlene çizkek akşama waffle koyar

Eğitimciler böyleyse kime neyi anlatabiliriz.Yolluyoruz okula Allah a emanet.

Haklsın canım

Bugün 3öğün deneyim o zaman canım

Evlen evlen sanki evlenmeyince bu iş güç yokmu eğer otelde yaşamiyorsan

Çok sıktığın için olabilir cnm suçluluk duyunca aslında daha çok yemek istiyoruz yani dışardan birinin yeme demesiyle aynı şeyi hissediyor beyin ve tepki veriyor
Evet olabillr cnm piskolojik belki de
Kız Google a çikolata detoksu yazdım varmış hakikaten öyle bir detoks

Amin canım öyle tabi

iyi geceler kuzum yarına bol eksilerle uyan inşallah
Anaam ama az kiz 30gr bitter cikolata ogun olark bana yetmezz

Bu hafta saldım ben yoğum aslında

Fit mutlu anne baklava detoksu çok iyiymiş ben de donut detoksu yapabilirim pazartesiden itibaren 1 hafta
Ben ne yapsam ya ben ayrım yapamıyorum hepsi bebeklerim gibi komple karbon detoksu yapayım
Anammm biz varya tam yerinde bir takıma gelmişiz. Baklava detoksu, çikolata detoksu
Bence de
Akşam ekmek, sabah ekmek öğlen miktarlar az olsada anladın tatlisim. Balık yakmadimi 3 tane maşallah şifa olsun . Düzelir nasılsa menuler
Yok vala ya yakmadı kız önceden 1 tane yiyordum sonra 2 derken şimdi her gittiğimizde 3 tane anca kesiyor
Off sabahtan beri dolan dolan yoruldum yine. Az önce çamaşır topladım tekrar serdim. Katladim kaldırdım. Mutfağı topladım. Ama sabah yine savaş alanı bir eve uyanıyoruz nasıl oluyor bu yaaaagulsemmi aglasammi
Gece cevap yazacaktım güya ama şu an ne yazacağımı hatirlamiyom
08.09.2021
Sabah klasik kahvaltı 1 dilim ekmek
Öğle yok
Akşam 18.30
1 tabak kuru fasulye +5 kaşık bulgur pilavı 1 lokma ekmek
21.00
Az şekerli bir Türk kahvesi
10 bin adım+2 litre su
@avutsunbahaneler
Afiyet olsun canım güzel bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…