Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

8 eylul Menum:

9:00 kahve, 2 hurma

12:00 2 dilim tb ekmegi, 1 yumurta, 1kk peynir, domates saltalik, 2 dilim hindi fume salam

16:30 kahve, meyve pestil (60kalori)

18:00 3 köfte, 1 kabak (fırında), 3 yk yogurt, 1 kase Salata

19:30 yesilcay, 2 gunkurusu

2 mil. Leslie
500 zıplama
150 mekik
10.000 Adım
2. lt Su
1lt odemsuyu

E Emnis hzlsel hzlsel @DeryaOnDiet
canım hem doyurucu hem diyete uygun olmuş menün çok beğendim afiyet olsun :) hurma ne zamandır yemiyodum ben de alıyım :) sporun da çok iyi bravo darısı bana :KK70:
08.09.2021

11.00 sütlü kahve, 1 kare bitter
12.30
2 yumurta ve 2 YK yulaf ile peynirli omlet, 🍅 salatalık, 2 kuru kayısı.

16.00 sade kahve
19.00
1 porsiyon istavrit tava,7 tane acı biber turşusu, 1 küçük dilim kavun, 2 dlm ekmek, 🍅

Şu: 2 lt
menün çok güzel canım afiyet olsun
Kahvaltı (11.30): 1 haşlanmış yumurta, 1 dilim tb ekmek, 2-3 çatal peynir, 5 yeşilzeytin, domates, salatalık, çay

Ara: Türk kahvesi, mandalina

Ara 2: Çok acıktım. 1 dilim ekmek hakkım kadar makarna yedim. 😂

Akşam: 1 kepçe şehriye çorbası, 120 gr tavuk sote, 1 küçük kase yoğurt

E Emnis Diyet Salata Diyet Salata
karbonhidratı dengelemişsin canım afiyet olsun :)
8 Eylül Çarşamba
Kahvaltı 10 30
Yoğurt
Zeytin
Yarım bazlama
1 tereyağında yumurta
1 bardak süt

Öğle 14:00
1 kepçe kuskus salatası
1 dilim tel kadayıflı muhallebi
2 minik browni kurabiye
1 tuzlu kurabiye
Çay

Akşam 19:30
3 alabalık ızgara
Salata
Yoğurt
1 minti ekmek
2-3 kaşık domatesli ezme

Su 2.5 lt anca olmuştur
Spor yok
canım afiyet olsun bana azcık karbonhidrat fazla gibi göründü ama bugün toparlarız inşallah :KK70:

Günaydın kızlar hepinizin menüsü eminim çok iyidir bu hafta yorum yapamıyorum inceleyemiyorum bile koşturmaca evrak okul işleri saat 9 da uyuyakalıyorum beni mazur görün bu haftalık böyle olsun kendi menümü bile sabah yazabiliyorum hzlsel hzlsel E Emnis yarimuhendis yarimuhendis Ucmelekannesi Ucmelekannesi
İlk haftanın yoğunluğu geçsin canım yavaş yavaş kendine gelirsin ama yarın tartı resmini paylaşmayı unutma 🥰

Yani diyosun ki evlenmeyin :KK71:

Aynen cnm senin için çok önemliydi 😍👏👏👏
Hayır yaa öyle düşünme 😘

Ben donut detoksu yapıcam planladım kafamda hem sabah yürüyüşü olur gider alırım :KK73:

İyi geceler cnm

😂😂😂 başkaları da hayal etmiş

Hahaha 😁

Ayol reflü olur insan mide bulanır bi de 😵 insan öğlene çizkek akşama waffle koyar :KK70:
İyi düşün derim evlenmeyi🤣🤣 şaka bir yana karşına öyle biri çıkacak ve evleneceksin😍

Donut detoksunun listesini bekliyorum🤣🤣

Bitter çikolata ne ya hiç sevmem ama yıllarca günde 3 öğün çizkek ve waffle yiyebilirim 😂😂

08.09.2021
Sabah klasik kahvaltı 1 dilim ekmek
Öğle yok
Akşam 18.30
1 tabak kuru fasulye +5 kaşık bulgur pilavı 1 lokma ekmek
21.00
Az şekerli bir Türk kahvesi
10 bin adım+2 litre su
avutsunbahaneler avutsunbahaneler
2 Ogün yemişsin fasulye ve bulgur pilavı batması gözüme. Ama yarın tartı günü bugün şişlik falan yaptıysa detoks suyu falan ayarla canim
8 Eylül menüm

Kahvaltı:7.30
1yumurta
Çeyrek peynir
2dilim tt ekmek

Ara:12.00
1yerli minik muz
4çiğ fındık
4kavrulmuş fındık

Aksam:16.00
1kepçe tarhana çorbası
8 yk nohut yemeği
Cacık

Ara:20.00
1dilim ekmek 4 zeytin(cok acıktım)
Su:2litre
Spor Eki Görüntüle 2913455
@UcanSupurge E Emnis hzlsel hzlsel Ucmelekannesi Ucmelekannesi
Nohut şişlik yapmiyorsa güzel menü canim.
Adımın şahane ama suyun az sanki
8 eylül
10.00 : peynirli domatesli tb tost,salatalık
14.00 : 1 kupa sade nescafe 1 avuç leblebi,küçük boy nektari
17.00 : 1 kepçe çorba,1 tabak patlıcan yemeği 1 dilim ekmek, 2 züber lokum
Su : 3lt
Spor : yok
E Emnis Diyet Salata Diyet Salata
Süper menü afiyet olsun canim
08.9.2021
kahvaltı:klasik kahvaltı
Öğle:4 kaşık sade makarna yoğurt
akşam:et sote ve çeyrek yufka ekmeği salata
2 lt su 9000 adım
hzlsel hzlsel @kübraaccc
Afiyet olsun canim.

Evlen evlen sanki evlenmeyince bu iş güç yokmu😂😂 eğer otelde yaşamiyorsan😂
Ama savaş alanına dönmüyor makul miktarlarda 😆😆😆

Günaydın kızlar hepinizin menüsü eminim çok iyidir bu hafta yorum yapamıyorum inceleyemiyorum bile koşturmaca evrak okul işleri saat 9 da uyuyakalıyorum beni mazur görün bu haftalık böyle olsun kendi menümü bile sabah yazabiliyorum hzlsel hzlsel E Emnis yarimuhendis yarimuhendis Ucmelekannesi Ucmelekannesi
Ben niye yoğum :işsiz:

İyi düşün derim evlenmeyi🤣🤣 şaka bir yana karşına öyle biri çıkacak ve evleneceksin😍

Donut detoksunun listesini bekliyorum🤣🤣

Bitter çikolata ne ya hiç sevmem ama yıllarca günde 3 öğün çizkek ve waffle yiyebilirim 😂😂
Ay hadi bakalımm 😍
Sabah donut kahve öğlen bişeyli salata akşam smoothie 😆😆😆
Di mi yaa hergün çeşit çeşit yenir bazen de evde yapılır 😎😆😆😆

Günaydın Kızlar. Bu grubun en önemli etkisi dün akşam vakti 8den sonra düşman saldırısına uğrayıp mutfağa gitmemi bu güzel grup engellemiştir. Çok mutluyum bu iradeyi gösterebildiğim için çok güzel gidiyor. Hepinizin menüleri harika hız kesmeden devam bugün daha fazla spor eklersem çok daha süper olacak :sampiyon:

kardelelen321 kardelelen321 canım birinciler sırlarını paylaşıyorda yazman gerekiyor hatırlatmayı unuttum gün içinde mutlaka yaz ceza alırız yoksa 😘

Günaydın Kızlar. Bu grubun en önemli etkisi dün akşam vakti 8den sonra düşman saldırısına uğrayıp mutfağa gitmemi bu güzel grup engellemiştir. Çok mutluyum bu iradeyi gösterebildiğim için çok güzel gidiyor. Hepinizin menüleri harika hız kesmeden devam bugün daha fazla spor eklersem çok daha süper olacak :sampiyon:
:21:

Selam canım bende öyleyim maalesef anlayabiliyorum :KK43:
Yarın tartı fotoğraflı bildirim yapmayı ihmal etme gerisi yoğunluk azaldıkça halledilir ♥️

X