Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

8 eylul Menum:

9:00 kahve, 2 hurma

12:00 2 dilim tb ekmegi, 1 yumurta, 1kk peynir, domates saltalik, 2 dilim hindi fume salam

16:30 kahve, meyve pestil (60kalori)

18:00 3 köfte, 1 kabak (fırında), 3 yk yogurt, 1 kase Salata

19:30 yesilcay, 2 gunkurusu

2 mil. Leslie
500 zıplama
150 mekik
10.000 Adım
2. lt Su
1lt odemsuyu

E Emnis hzlsel hzlsel @DeryaOnDiet
Güzel menü canim afiyet olsun
8 eylul
13:00 tavuklu salata
16:00 10 antep fistigi, turk kahvesi
19:00 1 kase soguk yogurt corbasi

su: 2 litre
Spor 5000 adim 15 dk leslie

E Emnis hzlsel hzlsel @eceboce
Harikaaa menü afiyet olsun canim
08.09.2021

11.00 sütlü kahve, 1 kare bitter
12.30
2 yumurta ve 2 YK yulaf ile peynirli omlet, 🍅 salatalık, 2 kuru kayısı.

16.00 sade kahve
19.00
1 porsiyon istavrit tava,7 tane acı biber turşusu, 1 küçük dilim kavun, 2 dlm ekmek, 🍅

Şu: 2 lt
Afiyet olsun canim güzel menü olmus
8 eylul menum
11:00- 2 yumurtadan isoanakli yumurta, 2 dilim ekmek, 2 dilim peynir, 2 tk pesto sosu, 1 muz, 2 bardak sut.
17:00- 100 gr hindi fume, bir kase peynirli salata.

su: 2 lt
Spor: 20 dk cardio + 15000 adim

E Emnis hzlsel hzlsel @Pnrrr-20
Afiyet olsun canim adıma bayildim
Kahvaltı (11.30): 1 haşlanmış yumurta, 1 dilim tb ekmek, 2-3 çatal peynir, 5 yeşilzeytin, domates, salatalık, çay

Ara: Türk kahvesi, mandalina

Ara 2: Çok acıktım. 1 dilim ekmek hakkım kadar makarna yedim. 😂

Akşam: 1 kepçe şehriye çorbası, 120 gr tavuk sote, 1 küçük kase yoğurt

E Emnis Diyet Salata Diyet Salata
Afiyet olsun canim güzel olmus
8 Eylül Çarşamba
Kahvaltı 10 30
Yoğurt
Zeytin
Yarım bazlama
1 tereyağında yumurta
1 bardak süt

Öğle 14:00
1 kepçe kuskus salatası
1 dilim tel kadayıflı muhallebi
2 minik browni kurabiye
1 tuzlu kurabiye
Çay

Akşam 19:30
3 alabalık ızgara
Salata
Yoğurt
1 minti ekmek
2-3 kaşık domatesli ezme

Su 2.5 lt anca olmuştur
Spor yok
Akşam ekmek, sabah ekmek öğlen miktarlar az olsada 😉anladın tatlisim. Balık yakmadimi 3 tane maşallah şifa olsun . Düzelir nasılsa menuler.
8 Eylül
Kahvaltı 4 baklava
Öğle domates salatalık 2 yumurta peynir probis
Akşam 4 baklava
Ya baklava bu kadar tok tutmaz aslında. Aç mı gezdim. Başka bişey de yememissin. Çok mu yogunsun attın ağzına bunları canim. Benim içim kıyıldı şu an. Baklava yada tatlı bir şey yiyince acı yeme isteği doğuyor bende. 😂😂

😍 sağol cınımms darısı hepimizin başına

Bence haftaya yaşayabilirsin 🤔 bu hafta sıktın çünkü 🤗

Eninde sonunda yiceksin ve dengelemeyi öğreniceksinn 🎃

Hahaha alemsin ya 😂 aynen yeşil çay da var ooh daha nolsun 😂😂😂

Yaa yerim seni de 😘 sağol kuzum amin aminn daha iyiye gidelim hep inşallah 😍😘
Haftaya gecikmezse zaten regl olacağım kaçınılmaz son🙈 neyse öyle böyle 6lara geldim ya önemli değil sonraki hafta veririm yine🤭🤭

Geçen hafta yediğim künefe yüzünden tüm hafta artı 1,5 kiloyu vermeye çalışarak geçirdim bilmiyorum nasıl hem yiyip hem de dengeleyeceğim sanki tüm hayatım böyle aç ve her şeyde gözüm kalarak geçecek gibi geliyor😰
Çekirdeği neden yedigimi bende bilmiyorum. Resmen yeme atağı geçirdim o an en masum oydu. Sakız olsaydı evde çekirdeğe gerek kalmayabilir di maksat ağzım boş durmasın😂😂
Bazen öyle oluyor gerçekten yedikçe yiyesin geliyor o zaman eve sakız depola sen canım kötü günler için🤭🤭

Off sabahtan beri dolan dolan yoruldum yine. Az önce çamaşır topladım tekrar serdim. Katladim kaldırdım. Mutfağı topladım. Ama sabah yine savaş alanı bir eve uyanıyoruz nasıl oluyor bu yaaaa😭😭😂😂gulsemmi aglasammi
3 çocuk olunca çok doğal canım biz evde iki kişiyiz ona rağmen hemen dağılıyor iş hiç bitmiyor 😭

Haftaya gecikmezse zaten regl olacağım kaçınılmaz son🙈 neyse öyle böyle 6lara geldim ya önemli değil sonraki hafta veririm yine🤭🤭

Geçen hafta yediğim künefe yüzünden tüm hafta artı 1,5 kiloyu vermeye çalışarak geçirdim bilmiyorum nasıl hem yiyip hem de dengeleyeceğim sanki tüm hayatım böyle aç ve her şeyde gözüm kalarak geçecek gibi geliyor😰

Bazen öyle oluyor gerçekten yedikçe yiyesin geliyor o zaman eve sakız depola sen canım kötü günler için🤭🤭
Sakız candır da benim evde kızlardan bana kalmiyorki. Günde kaç kere çiğneyip atıyorlar anlamiyorum. 😂😂😂
Ben haftaya reglim zaten çikolata detoksunun tam vakti🤣🤣 ama baklava detoksu da hiç fena durmuyor😂
Süsü bacım biri duyacak gerçek sanacak😂😂

Sakız candır da benim evde kızlardan bana kalmiyorki. Günde kaç kere çiğneyip atıyorlar anlamiyorum. 😂😂😂

Süsü bacım biri duyacak gerçek sanacak😂😂
Kız Google a çikolata detoksu yazdım varmış hakikaten öyle bir detoks🤣🤣🤣
Gerçekten bitmiyor ama bir sonu olmalı😂😂😂😂 neyse binada sukur rabbim toplama ve dağıtma gücü, sağlık versin☺️☺️
Amin canım öyle tabi🥰
İyi geceler canlar savak 7 mesaisine ne kaldı surda:uykucu::uykucu::uykucu:
iyi geceler kuzum yarına bol eksilerle uyan inşallah🤩🤩

Eklentiler

• F1497088-328F-41EA-BEAE-AA663A1C0F3E.png
    F1497088-328F-41EA-BEAE-AA663A1C0F3E.png
    166,4 KB · Görüntüleme: 26
Güzel menü canim afiyet olsun

Harikaaa menü afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim güzel menü olmus

Afiyet olsun canim adıma bayildim

Afiyet olsun canim güzel olmus

Akşam ekmek, sabah ekmek öğlen miktarlar az olsada 😉anladın tatlisim. Balık yakmadimi 3 tane maşallah şifa olsun . Düzelir nasılsa menuler.

Ya baklava bu kadar tok tutmaz aslında. Aç mı gezdim. Başka bişey de yememissin. Çok mu yogunsun attın ağzına bunları canim. Benim içim kıyıldı şu an. Baklava yada tatlı bir şey yiyince acı yeme isteği doğuyor bende. 😂😂
Canım sabah bişey yemek istemedim annemler bende geç kalkıyorlar, onların kahvaltı benim öğle yemeği oldu, aksamada canım bişey istemedi ısrarla yedim derken öyle yedim gitti 🙈 baklava ile içim kiyilmiyor maalesef benim 😁😂

[

8 Eylül
Kahvaltı 4 baklava
Öğle domates salatalık 2 yumurta peynir probis
Akşam 4 baklava
Afiyet olsun kuzu tek seferde nasıl yedin 4 baklavayı ben 2 sen sonra tıkanıyorum
Şuna da da aşırı canım çekti 😋ama ölçülü yemek gerek tabi 🙂

X