Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Bugün bende o haldeydim. Hele çikolata isteği 3 kare yuttum
Ara ogunlu 3 ana ogunlu beslen canim. Bide bunu dene. Az az atistirisan çok açlık cekmezsin.
Zorunlu spor günlerini unutuyorum hep
Bugün Leslie yapmıştım Allah'tan denkgeldi
Klasik deniz menüsü
Ama olmaz simit 1 tane mi

Bacım bu kadar zaman böyle beslendiysen vallahi aldığın kilo birşey değil
Ya aslında herkes maskesini taksa bir yere dokununca elini dezenfekte etse tamam. Ama özellikle kalabalığa girme çabası boş beleş is yaa.
Rabbim akıl fikir versin
Afiyet şifa olsun. Pasama süt olsun.

Terzi kendi sokugunu dikemez misali bende așırı duskunum abur cubura keske yemesem ama dayanamadigm icin yiyorm sonra pisman oluyorm.
Kuzum hiç kendini suçlama yavaş da olsa verdiğimiz sürece dengeliyoruz demektir 60lı kilolar normal aslında ama daha fazlasını istiyoruz bazen :) bakalım kaça inicem en son,vücuduma bırakıcam bu sefer çok zorlamadan

Ya senin kilon iyiymis zaten keske benimm olsaa bide sana diyom aburcubur yeme buda bana gelsin, asıl ben yemiyip vermem gerekk.

Afiyet olsun canim güzel göründü
Güzel bence afiyet olsun canim
Patateler minnakmis zaten güzel bence canim afiyet olsun
Akşam 2 mısır bildiğimiz tüm iki mısırsa çok sanki. Afiyet olsun canim
Yaa her ogununde küçük küçük abur cubur var. Yarın eksin güz gelirse beslenme şeklini benimseyecegim

Super menu spor da var afiyet olsun canim
Kızlar bugün başladım ama çok çok çok acıktım çok zorlandım offf zor günler beni bekliyor
Yaa ilk zaman oyle oluyor alisicaksinn canimm zaman ver kendine
Guzel bence afyt olsun cnm adimlarda cok iyi
Cok guzel cnm afyt olsun
Cekirdek ve bitter goze batiyor ama cok degiller afyt olsun cnm
Afyt olsn cnm guzel bence kocan misir ne bilmiyorm butun misirsa 2 tane cok kalorisi yuksek oluyor misirin cunki
Aboww 2 et durum nasl yedin kizz
Abowww iyi sen bu yediklerinle kilo almiyon meton hizli bencee ben kesin alirimm bide kilo mu veriyon smdi sennn

kuzum işin sırrı gün içinde dengelemek yeşil çay baharat hareket
Canım ,bugün 3 fincan yeşil çay içtim, hergun iki icemye çalışıyorum,baharat çok kullanmıyorum, bu ara spor yok hayatımda hem çok yoğunum, kv kızıma köyde bakıyor ise burdan gidip geliyorum, rahatım burda ama spor yapamiyorum,hoş burda yapabilsem bile şu ara bel ve boyun ağrılarım çok fazla birşey yapamıyorum
Memnun oldum canım hoş geldin
Bence ihmal etme,destek al bak daha mutlu olacaksın, canım benim keşke olmasa böyle ama maalesef kaçınılmaz olan bu eşin ve çocukların maske takıyor ve el hijyenine dikkat ediyotsa bulaşmaz içini rahat tut
Okumuş cahil böyle oluyor demek ki, geçenlerde ABD de sanırım coronanin yalan olduğunu iddia eden bir devlet bakanı mi neydi , kovitten öldü :/ hatta burda da bir üni hocası inanmıyordu , o da kovitten öldü

Yaa her ogununde küçük küçük abur cubur var. Yarın eksin güz gelirse beslenme şeklini benimseyecegim
canım her çeşit besinden de yedim bugün çok iyi hissediyorum sabit gelirim büyük ihtimal cnm kalori biraz fazla oldu çünkü ama yarın kesin detoks var
bi de haklısın bu daha dengeli bir gün oldu yoksa 2 büyük tabak keşkül 100 gr çikolata yiyebilirdim valla iştah müsait normalde

Ortim menun de sporun da harikaaa

İnşallah canım ya hayırlısıbir yanım daha yeni mezun oldun biraz dinlen kafa rahatlat diyor bir yanım da iş bul artık kendi yolunu çiz diyor aralardayım
Valla ikisinde de çok haklısın.

Çok teşekkür ederim pacom
İyileştim gibi gibiii baya iyi geldi antibiyotik ya çarpılmış halimden kurtuldum en azından o neydi öyle
Oh oh çok şükür kaptancım. İnsan ne olduğunu şaşırıyor deği mi? Çok sevindim toparlamana.

Afiyet olsun canim. Cok guzel olmus

İnşallah canım ya hayırlısıbir yanım daha yeni mezun oldun biraz dinlen kafa rahatlat diyor bir yanım da iş bul artık kendi yolunu çiz diyor aralardayım
Mezuniyetten sonra ara vermek bence iyi fikir degil fistik. En kisa surede is gorusmelerine hazirlanip, gitmeni ve tecrube edinmeni tavsiye ederim. Haftasonlarinda, yillik izinlerinde dinlenirsin mezuniyetten sonra verilen aralar isbasvurularinda cogu sirket tarafindan hos karsilanmiyir

Hepimizin iştahı müsait maşallah. Yoksa burda ne işimiz var,

Çok teşekkür ederim canım trabzona döneyim halledeceğim bir şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…