Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ah sorma canım ne kadar zor çalıştığım yer zaten Allahlık öğretmenlik yapıyoruz kendimizi paralıyoruz ama kime neye🤦🏻‍♀️
Ben fen öğretmeniyim ama kötü Türkçe beni bile çok geriyor. Aksan ağız başka bi şey ama o de da lar o yazılırken yutulan y ler 😮‍💨 ben bu kadar gerilirken sizi düşünemiyorum 😂

Tamam o zaman yarın bu tarifi yapayım sağ ol canımcım😍😍

Daha da azaltacağız inşallah hele limonlu hanımellerden nasıl canım çekti anlatamam🤣🤣🤣

Ah sorma canım ne kadar zor çalıştığım yer zaten Allahlık öğretmenlik yapıyoruz kendimizi paralıyoruz ama kime neye🤦🏻‍♀️
ayy ben hiç yemedim nasıl tadııı 🤤

simit normal mi tereyağlı mı, hanımeller bisküvi 6 tanesi kaç gram, et dürüm 2 parçaya bölünmüş halde tek miydi yoksa 2 porsiyon mu aldın kaç gr et vardı tahmini kaç dilim ekmekti :KK70:
bunlar çok önemliii :KK16: istediğin sorudan başla kuzum ders zili çaldı 😂
İşte 1 tam bildiğiniz susamlı simit
Püskevit çok gramdır ya😄
Et dürüm 2 porsiyon 150 den 300 g😬
Lavaşları da kalındı töbe estağfurullah 🙄

Kakao şeftali fıstıklı ezmeli süt koyuf yapıyorum canım istersen öylede yapabilirsin 🙏
Fıstık ezmem yok ama aldığımda bu tarifi de mutlaka deneyeceğim canım sağ ol😍
Ay kız çok güzeldi Allah affetsin🙈 3-5 g vereyim kendimi onla ödüllendiricem en kısa zamanda😂
Ben hiç yemedim ya bir senedir diyetteyim herhalde ben diyete girdikten sonra çıktı yoksa kaçırmazdım limonlu pop keki de çok severim🤣🤣
Ben fen öğretmeniyim ama kötü Türkçe beni bile çok geriyor. Aksan ağız başka bi şey ama o de da lar o yazılırken yutulan y ler 😮‍💨 ben bu kadar gerilirken sizi düşünemiyorum 😂
Herkez ve herşey olayını aşamadık hala en çok o sinirimi bozuyor🙈
ayy ben hiç yemedim nasıl tadııı 🤤
Kız ben de yemedim ama çok güzele benziyor birde şu san sebastian Cheesecake ikisini de deneyeceğim bir ara ödül olarak😋😋

Bizim bi öğretmen arkadaş da belirti gösterdi. Bugün gelmedi umarım sonucu negatif çıkar
İnşallah canım ya 🙁

Ben öğretmen değilim ama kötü Türkçe kadar beni irite eden bir şey yoktur heralde

eşim bana sorar çoğu şeyin doğru yazımını çünkü acayip dikkat ederim hatta bazen mesaj yazarken yazılışına emin olmadığım kelimelere internetten bakarım 🙈
Azıcık takıntılı olabilirim bu konuda 😁

Ben hiç yemedim ya bir senedir diyetteyim herhalde ben diyete girdikten sonra çıktı yoksa kaçırmazdım limonlu pop keki de çok severim🤣🤣

Kız ben de yemedim ama çok güzele benziyor birde şu san sebastian Cheesecake ikisini de deneyeceğim bir ara ödül olarak😋😋
Bi de yanlız olayımız var lütfen unutmayalım 🙈

Ay nasıl güzel muhabbetler var sohbetiniz bol olsjn kızlar yoldayız anca okuyorum alıntı yapamadım yazılanlara eve gidince de muhtemelen soyun dökün çocukları uyut Faslı olur yine okuyana kadra herkes dağılır bugün ne yedm yanlız iştahım geldi snrm balığı da özlemişiz 3 tane alabalık yenir mi 😳😣 ekmekte yedim ezmeyle falan Allah affetsin yiyemediklerimin acısını çıkardım snrm artı cikmasam bari yarın çok dikkat etmem gerek

İşte 1 tam bildiğiniz susamlı simit
Püskevit çok gramdır ya😄
Et dürüm 2 porsiyon 150 den 300 g😬
Lavaşları da kalındı töbe estağfurullah 🙄
tövbe tövbeee :KK70: :KK70: :KK70:
oyy cnms yaa 2000 kalori civarı saydım benim de 1800 oldu sanırım galiba :KK70:

Şimdi anlatırdım ama takım motivasyonunu bozmaktan atarlar beni o yüzden :KK20:
zaten cozuttuk cnm 1 haftadır 😂 acı patlıcanı kırağı çalmaz hahaha

oyy limonlu popkek de favorim aralarında yaa :KK70: vişneli browni?
eski nickimmm ay özledim ye yeee 😍

Canım menülerimizi

bu sayfaya yazıyoruz🤭🥰
denizbenimadim denizbenimadim Ya o kadar pisboğazımki keşke bugün ben de böyle yeseydim diye içimden geçirdim😂

Ay kız çok güzeldi Allah affetsin🙈 3-5 g vereyim kendimi onla ödüllendiricem en kısa zamanda😂
Limonlu hanımeller mi var ya ben nasıl kaçırdım onu:KK57:üzeri beyaz çikolata kaplı olan mı?oysa biliyorum ama farklı bişeyse nasıl gözünden kaçtı diye kendimi tebrik edeceğim 😂

Yeni yeni 😝
Ben öğretmen değilim ama kötü Türkçe kadar beni irite eden bir şey yoktur heralde

eşim bana sorar çoğu şeyin doğru yazımını çünkü acayip dikkat ederim hatta bazen mesaj yazarken yazılışına emin olmadığım kelimelere internetten bakarım 🙈
Azıcık takıntılı olabilirim bu konuda 😁
Takıntı bu bence de😂
tövbe tövbeee :KK70: :KK70: :KK70:
oyy cnms yaa 2000 kalori civarı saydım benim de 1800 oldu sanırım
Bence daha dazla bebişim
Etmeyin bacım benimde yazım dilim çok bozuk yazmaya utanacam şimdi şimdi siz konuştukça :olamaz:
Yok tatlım bizim dediğimiz çok farklı sende bariz sıkıntı kendine haksızlık etme 💕

Limonlu hanımeller mi var ya ben nasıl kaçırdım onu:KK57:üzeri beyaz çikolata kaplı olan mı?oysa biliyorum ama farklı bişeyse nasıl gözünden kaçtı diye kendimi tebrik edeceğim 😂
Siz hayırdır topluca beni takımdan mı attıracaksınız söylemiyorum git bul😂

Ay nasıl güzel muhabbetler var sohbetiniz bol olsjn kızlar yoldayız anca okuyorum alıntı yapamadım yazılanlara eve gidince de muhtemelen soyun dökün çocukları uyut Faslı olur yine okuyana kadra herkes dağılır bugün ne yedm yanlız iştahım geldi snrm balığı da özlemişiz 3 tane alabalık yenir mi 😳😣 ekmekte yedim ezmeyle falan Allah affetsin yiyemediklerimin acısını çıkardım snrm artı cikmasam bari yarın çok dikkat etmem gerek
Balık sağlıklı en azından ama ekmek yemeseydin iyiydi

Ben de çok memnun oldum nasıl içten nasıl güzel bir hoşgeldin bu ve nasıl iyi geldiniz anlatamam güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. İnşallah hep birlikte hedeflerimize ulaşıriz 😍😍😍😍
Aminn cnm insallah :KK36:
oooh senden eksisi yok desene :KK71:

ben de burcu cnm 😘 32 yaş bekar 😂 aday adayı bile yok düşün yani geç kaldım deme döferimmm :KK36:

öyle miii senin çoklıtlar pizzalar soğuk baklavalar noluyöör cicim :KK54:
Terzi kendi sokugunu dikemez misali bende așırı duskunum abur cubura keske yemesem ama dayanamadigm icin yiyorm sonra pisman oluyorm.

Ne demek canım insan kendini mecbur hissedince yapıyor yoksa sevmediğimiz için gerçekten zor yapmak🥰

10bin adım bana yeter🤣🤣 Ara öğünümü yapıyorum şu an ananaslı yeşil çayla😍😍

Vayyy çalışkan hatunun hali bir başka ben hala dolaba biber atacağım🤭🤭 Allah’ın biberi ya işlem bile görmeyecek ama nasıl zor geliyor anlatamam🤣🤣

Sağ ol canım senin de az kaldı ama yakında göreceksin😍😍

Tabi canıms 69 u riske atamam🤭🤭
Yaa cnm yapiym ciksin aradn diyorm napiym. Esimde evdeyken bugun iyi oldu yuklendim :) sen calisiyorsn yapamaman cok normal.
Gerekiyor arada demek ki😝 ay okul başladı bugün 3 saat uykuyla 7 saat derse girdim bayılsam haklıydın yani. Benim tospağa yine bildiğin gibi gece kuşu uyanıp oturuyor sabaha kadar🎉
Yaa hala mı zor valla sizin is bizimde uyuduktan sonra sorun yok da dalmada skntı yasiyoruz malesef.
Meme emmiyor artk dmi nekadarlikoldu
Vayyy maşallah pınar ama eşime ayıklattım kısmında çok efor yok 😂 ama yinede kışlık sosu yaptığımda başka bişey yapmıyorum o gün ben
Ya bende yapmiyodm normalde esimin evde olup oglnla ilgilenmesi isime geldi e aksama yemek ztn yapcm o sekilde kofte de cikti aradan iyi oldu :)

X