Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

8 Eylül
Kahvaltı

1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 çatal krem peynir, 1 wasa, 1 dilim hindi füme, 4 zeytin, kiraz saplı çay
Ara
1 LT detoks içeceği
Akşam
5 yk taze fasulye, 3 fırın köfte, 2 minnak patates, 1 domates, 1 salatalık, 2 yk yoğurt

2 LT su, kayısı çayı, 5bin adım

E Emnis Diyet Salata Diyet Salata
vallahi iyi tutmuşsun kendini akşam cnm 🤗 gayet sağlıklı hoşlu detosluklu bir gün olmuş
ama yarın daha çok acıkmaz mısın 🤔 ilk öğünü daha mı güçlü yapsan cnm 🤔

vallahi iyi tutmuşsun kendini akşam cnm 🤗 gayet sağlıklı hoşlu detosluklu bir gün olmuş
ama yarın daha çok acıkmaz mısın 🤔 ilk öğünü daha mı güçlü yapsan cnm 🤔
Tuttum ya bir köfte daha yesem mi düşüncesiyle boğuştum ama vazgeçtim🤣Ne tavsiye edersin kahvaltı için kuzum çünkü ara öğün olarak yine detoks suyu içeceğim akşamda 3 kabaktan yağsız fırın kızartma yapacağım yanına yoğurt ve wasa yerim tahminimce🥰

Çok mantıklı ben de klasik perşembe yemeğim olan kabak yiyeceğim🤣

Cuma günü bildirim yapabilirsin canım E Emnis kaptanımızı etiketlersin canım bir de haftaya hedefin için @kardelelen321 etiketliyoruz😘

Ben de öğretmenin canım branş nedir🥰
Fen canım
37 yaşındayım bu arada Leylaktan aklımda 38 kalmış😂

Tuttum ya bir köfte daha yesem mi düşüncesiyle boğuştum ama vazgeçtim🤣Ne tavsiye edersin kahvaltı için kuzum çünkü ara öğün olarak yine detoks suyu içeceğim akşamda 3 kabaktan yağsız fırın kızartma yapacağım yanına yoğurt ve wasa yerim tahminimce🥰
yulaf lapası ister misin cnm? akşamki wasa yerine yulaf yemiş olursun

O zaman bismillah deyip ilk menümü yazayım:KK53:
İnşallah zamanla insana dönücem 😬

8.30
1 üçü bir

9.30
1 simit
2 üçgen peynir
1 şekerli çay

12.30
1 tabak (7-8 kaşık ) etli nohut 5 dilim beyaz ekmek

ardından 6 tane limonlu hanım eller bisküvi

19.00
2 et dürüm
1 bardak gazoz

abowww ne yemişim ya🙈
Aylardır yazmıyordum ya birden görünce utandım yeminle🙊

8.30
1 üçü bir

9.30
1 simit
2 üçgen peynir
1 şekerli çay

12.30

19.00
2 et dürüm
1 bardak gazoz

abowww ne yemişim ya🙈
Canım menülerimizi

bu sayfaya yazıyoruz🤭🥰

Canım menülerimizi

bu sayfaya yazıyoruz🤭🥰
Senin branşın neydi

Ben de yulaf mı yesem diyordum ama lapa şeklinde yapayım yarın içine ne koysam acaba🤔
kalp kalbe karşıymış canımm 😍 kakaolu ballı fındıklı öneririm cnm 🤗 aşırı tok tutuyor yağlı sütse yarım su bardağı koyup yarısını suyla tamamlayabilirsin cnm, kakao 1 çay kaşığı yeterli,bal da 1 tatlı kaşığı cnm ya da onun yerine şeftali vs olabilir

Canım önlem olayı inan yok. Öyle bir önlem yok. Valla düşününce bende daraliyorum ama okula giderken ki zevkleri, istekleri ,ders yapmaları bir başka.

Eşimin iş yeri bilmem kaç yüz kişilik. Maske takan hiç yok,serviste dahi takan yokmuş sadece eşim takiyormus. Ha iş yerinde o da takmıyor. Çünkü işi maske takabilecegi bir iş değil gerçekten çok terliyor. 🤭🤭

Rabbime emanet demekten başka yapacağımız hiç bir şey yok. Endişelerin de çok cokkk haklısın . Azıcık ta olsa kafana takmamaya calis streste iyi değil biliyorsun canim benim😍😍😍😍

Bu lanet hastalık uzunnn bir süre bizimle malesef😭😭
İnsanlardaki bu umursamazlık olduğu sürece bitmez bu hastalık 😔

okulun kayıt günleri başladı ve geçen seneden beri şahane bir sistem kurduk her işlemi online takır takır yapılabilecek konuma getirdik ama yok insanlar illa ki yüz yüze gelecekler bi de utanmadan dalga geçer gibi diyorlar ki ayyy geçen sene korona morona dediniz almadınız içeri neyseki bu sene en azından az da olsa alıyorsunuz (içeri sadece 2 kişi alıyoruz, altı üstü ücret ödeyecekler maaile geldikleri için dedik gelmeyin hepiniz) sanki korona bi bize var
3 günlerdir yüzlerce insanlar muhatap olmak zorunda kaldık kimi maskesiz geziyor falan kimi güya takıyor ama çenesine aksıranı tıksıranı

ama sonuç ne biliyor musun, kapıda yeni öğrencileri ve velileri karşılayan mevcut öğrencilerimizden biri covid olmuş 😔

nasıl üzüldüm çocuğa anlatamam, çocuğun ve kimbilir kimlerin Günahlarına girdiler 😡😡

belki bizlerden de kapan olmuştur bilmiyoruz hepimiz endişeliyiz şu an

İnsanlardaki bu umursamazlık olduğu sürece bitmez bu hastalık 😔

okulun kayıt günleri başladı ve geçen seneden beri şahane bir sistem kurduk her işlemi online takır takır yapılabilecek konuma getirdik ama yok insanlar illa ki yüz yüze gelecekler bi de utanmadan dalga geçer gibi diyorlar ki ayyy geçen sene korona morona dediniz almadınız içeri neyseki bu sene en azından az da olsa alıyorsunuz (içeri sadece 2 kişi alıyoruz, altı üstü ücret ödeyecekler maaile geldikleri için dedik gelmeyin hepiniz) sanki korona bi bize var
3 günlerdir yüzlerce insanlar muhatap olmak zorunda kaldık kimi maskesiz geziyor falan kimi güya takıyor ama çenesine aksıranı tıksıranı

ama sonuç ne biliyor musun, kapıda yeni öğrencileri ve velileri karşılayan mevcut öğrencilerimizden biri covid olmuş 😔

nasıl üzüldüm çocuğa anlatamam, çocuğun ve kimbilir kimlerin Günahlarına girdiler 😡😡

belki bizlerden de kapan olmuştur bilmiyoruz hepimiz endişeliyiz şu an
Bizim bi öğretmen arkadaş da belirti gösterdi. Bugün gelmedi umarım sonucu negatif çıkar

Kızlar ortaklar listesini bulamadım ben bakmıştım ama 😓 bu sıralarda çok stresliyim buraya da giremiyorum pek 😔 sanırım cumada + ya dönücek menü işini tam ayarlayamadım geçen hafta aç geziyordum bu hafta da tokum ama kilo verme durdu ayarı nasıl yapabilirim bilemedim 😓

kalp kalbe karşıymış canımm 😍 kakaolu ballı fındıklı öneririm cnm 🤗 aşırı tok tutuyor yağlı sütse yarım su bardağı koyup yarısını suyla tamamlayabilirsin cnm, kakao 1 çay kaşığı yeterli,bal da 1 tatlı kaşığı cnm ya da onun yerine şeftali vs olabilir
Tamam o zaman yarın bu tarifi yapayım sağ ol canımcım😍😍
Kız aylardır hergün bunun 3 mislini yiyorum. Okul başladı azalttım😂 içimdeki aça çüş demeye geldim🙈
Daha da azaltacağız inşallah hele limonlu hanımellerden nasıl canım çekti anlatamam🤣🤣🤣
Ay senin işin de zor bu kadar göz kanatan kulak yaralayan berbat Türkçe’nin olduğu bi yerde ne karın ağrısı çekiyorsundur😂
Ah sorma canım ne kadar zor çalıştığım yer zaten Allahlık öğretmenlik yapıyoruz kendimizi paralıyoruz ama kime neye🤦🏻‍♀️

8.30
1 üçü bir

9.30
1 simit
2 üçgen peynir
1 şekerli çay

12.30

19.00
2 et dürüm
1 bardak gazoz

abowww ne yemişim ya🙈
simit normal mi tereyağlı mı, hanımeller bisküvi 6 tanesi kaç gram, et dürüm 2 parçaya bölünmüş halde tek miydi yoksa 2 porsiyon mu aldın kaç gr et vardı tahmini kaç dilim ekmekti :KK70:
bunlar çok önemliii :KK16: istediğin sorudan başla kuzum ders zili çaldı 😂

X