Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

uuu kv döktürmüş yinee ellerine sağlık menü çok iyi cnmm spor da varr :KK71:

uuuu harikasın beybiii :KK71: bi hafiflik hissediyo musun 😂 gofret için de ayrıca afiyet olsun hehe :KK200:

cnm balıkçıda yedik levrek ızgara 🤗 çok sağol cnm yarın sana da olsun inşallah 😍

iyiyim ben kuşum 😍 teşekkürler merak ettiğin için 🤗 sen nasılsın?
Çikolatayı yakmış eritmisimdir demi
Teşekkür ederim😘

E Emnis kaptanıım nasıl oldun, iyileştin mi? İyileşemezsem doktora gidicem diyordun. Merak ettim seni. :KK66:
yarimuhendis yarimuhendis Diyet Salata Diyet Salata bebeklerim sizler nasılsınız? Benim okul, dershane işleri yüzünden çok giremiyorum ama aklım sizde. :KK70:
Uuuuu pacman kuşum gelmiş😍nasıl olalım canım ya ben ablamdayım yeğenime bakıyorum ablam çalışıyor gün boyu çocuk peşindem koşuyorum🤣🤣mezun oldum bakıcılığa yöneldim🤣

Uuuuu pacman kuşum gelmiş😍nasıl olalım canım ya ben ablamdayım yeğenime bakıyorum ablam çalışıyor gün boyu çocuk peşindem koşuyorum🤣🤣mezun oldum bakıcılığa yöneldim🤣
En güzel iş bence ya bebe bakmak , maaş iste ama beleşe olmıcak kadar da zor :) mühendislik mi okudunuz

Çok teşekkür ederim 😍 ama kısa sürede o kadar çok kilo aldım ki takım arkadaşlarım duysa merdane ile kovalar beni Nisan da 57 ile mezun oldum şimdi ise çok aldım çoookk😭
Olsun canım ne olacak sanki kaç ay geçmiş hem hemen başla hemen ver ama sonra tekrar alma🤭🤭
canım estağfirullah gel gel 🤗

cnm 12.5 grdı biri yani 25 gr yemiş oldum toplam kalori 950 oldu bugün kh da 60 oldu valla çok iyi 😍
olsun leslie yapmıştın galiba di mi 😗 oyy hadi afiyet olsun şimdiden cnm

canım burda da sürekli olmuyor arada çıkıyor aslında :KK66:

65 mi 😂
Yedim yemeğimi sağ ol canım😍 aynen sabah yaptım Leslie akşam yapamam zaten çok yorgun oluyorum🤣
Tam karar vermemekle beraber Taha en sıcak olduğumuz şu sıra
Hallolmuştur inşallah canını sıkan şeyler canım ah leylağım ah keşke her şeyin çaresini yemede aramasak ya da bulduğumuz ilk fırsatta salmasak 😕
Ay kaptanım emin misin yaramaz olur taha isimli çocuklar🤭🤭

5. TAKIM MENÜ KONTROL TABLOSU

3-9 EYLÜL

Kızlar ertesi gün saat 14:00 a kadar paylaşalım 🤗

E Emnis 🤗
Ellerine sağlık kuzum😘

Etmem mi hiiç. Ben de iyiyim işte. Kilo vermeye çalışmaya devam. :KK70:
Bende memnun oldum canim. Kaynasiriz daha ins .

Tatlı krizi 4 gün yemedim bu haldeyim. Tatlisiz yapamıyorum.
Kaynaşırız tabii ki. Ben bayadır buralardayım aslında ama izindeydim. :KK70:
Ayy ben de tatlısız yapamıyorum hiç Hele regl zamanları deliriyorum. Ama burada bi tık daha kontrol edilebilir seviyede tutmaya çalışıyorum diyelim. :KK70:
Eveet geldim. Ara ara gelip okuyorum zaten de baya yoğunlaşmaya başladım sizlerle ilgilenemedim. :KK70: Oo kilo verme için birebir ama. Baya kalori yakarsın bebeğin peşinde hahahahaha

Amann kolay gelsinn 3 cocuk olunca tabi :confused:

Ooo masallah supersin cnmm

Ooo ortim supersin ben bugun spor yapamadim ama hic oturmadim esim izinli disarda isleri halletik derken evdede is bitmedi smdi uzandm anca :)

Hosgeldinn cnm nasil gidiyorr kizz

Gell kizz burdan uzaklasirsan o fenalik gecmezzz
Sağ ol canım🥰😘
Afiyet olsun canim😍

Afiyet olsun canim
Sağ ol canım😘
uuu kv döktürmüş yinee ellerine sağlık menü çok iyi cnmm spor da varr :KK71:

uuuu harikasın beybiii :KK71: bi hafiflik hissediyo musun 😂 gofret için de ayrıca afiyet olsun hehe :KK200:

cnm balıkçıda yedik levrek ızgara 🤗 çok sağol cnm yarın sana da olsun inşallah 😍

Kız yemekleri ben yapıyorum yoğurt da ev yapımı🤣🤣 kv ısıtyor sağ olsun🤭🤭
Oglum uyudu geceye mi yatti tekrar kalkarmi hicbirfikrim yok o yuzden bende uzandm uyuyabillirsem biraz uyuycam insallah
uyu tabi canım fırsat varken uzun uzun uykular💕

Etmem mi hiiç. Ben de iyiyim işte. Kilo vermeye çalışmaya devam. :KK70:

Kaynaşırız tabii ki. Ben bayadır buralardayım aslında ama izindeydim. :KK70:
Ayy ben de tatlısız yapamıyorum hiç Hele regl zamanları deliriyorum. Ama burada bi tık daha kontrol edilebilir seviyede tutmaya çalışıyorum diyelim. :KK70:

Eveet geldim. Ara ara gelip okuyorum zaten de baya yoğunlaşmaya başladım sizlerle ilgilenemedim. :KK70: Oo kilo verme için birebir ama. Baya kalori yakarsın bebeğin peşinde hahahahaha
Hıhı çok güzel çok🤣ama sevgisi yeterli oluyor zaten gözümde büyümüyor ablam geldiği gibi ona satıyorum🤣🤣

Ooo ortim supersin ben bugun spor yapamadim ama hic oturmadim esim izinli disarda isleri halletik derken evdede is bitmedi smdi uzandm anca :)

Desene senin gunun de baa hareketli gecti 👍

En güzel iş bence ya bebe bakmak , maaş iste ama beleşe olmıcak kadar da zor :) mühendislik mi okudunuz
Hahahaha ablamı sömürüyorum zaten🤣öğretmen kendisi bu ay ücretsiz izine ayrılacak onu idare ediyorum 2 haftadır🤣ever biyomedikal mühendisliği mezunuyum birkaç ay önce mezun oldum💃

Hıhı çok güzel çok🤣ama sevgisi yeterli oluyor zaten gözümde büyümüyor ablam geldiği gibi ona satıyorum🤣🤣
Hahahahaha insan ne kadar sevse de aşırı yoruluyor sabahtan akşama kadar ya. :KK70: Neyse yine de biraz enerji atmış olursun. İş bulma ya yüksek lisan falan hiç bakmaya başladın mı bebiş

Bugün menüm
Kahvaltı 2 yumurtalı yağsız omlet,40 gr hellim peyniri, karpuz
Ara sade nescafe gold, 6 badem ve 2 ceviz
Öğlen balık ızgara,salata
Ara 10 gr tahin helvası,200 ml light sütlü lifli kahve,2 mini gofrik
kocaman kupada naneli limonlu yeşil çay ıscak ıscak 😋

2.5 lt su

6000 adım,15 dk leslie

hzlsel hzlsel
Afiyet olsun canım bugün çok güzel beslenmişsin spor da var😍😍 çikolata detoksunu ne zaman yapıyoruz🤣🤣

Hahahahaha insan ne kadar sevse de aşırı yoruluyor sabahtan akşama kadar ya. :KK70: Neyse yine de biraz enerji atmış olursun. İş bulma ya yüksek lisan falan hiç bakmaya başladın mı bebiş
İlanları dolanıyorum sürekli başvurularda bulunuyorum ama amacım işi öğrenip pişebileceğim bir yerde çalışmak öncelikle çünkü her yer tecrübe istiyor😏bunun için trabzonda bağlantılarımı soruşturuyorum bir yerlere girerim bi eskişehirden döneyim de

Azcik daha serinledi eşim hamsi seviyor. Fırında yapıyorum bende pazarlarda görmedim daha . Özlemişim

Canım mezun olunca burdan ayrilmaman gerek demekki. Her hafta kilo bildirimi yapsan belki kilo alimin yavaslar hiç olmaz.
Sen gel hiç olmadı menünü yaz bir kaç menü yorumla bence düzene gireceksin.
Ahh keşke ama artık kendime hiç güvenim kalmadı aylarca uğraşıp zar zor kilo verip bir iki ayda geri almak artık canımı sıkıyor

çok sağol cnm ❤️ oyy çok sevindiim bak sorman bile yettiii :KK71:

e neden aldığını buluruz işte :KK66:
cnm amatördiyetçi ydi ilk,sonra sansebastiançizkek yapmıştım ama senle ilk kez konuşuyorum :KK66:
Aaa yeni tanışıyoruz çok pardon 🙈
Memnun oldum o zaman 🥰

Ah hayat tarzı yapsam ne mükemmel olurdu çok pis boğazım lanet olsun bu hayat

Haklısın bebem gir çık sıkıcı oluyor😂

Hee 5.5 kilo demek diyetisyenlerin tabiriylen 22 tane margarin demek😒 oyy böyle yazınca ne çirkin ne korkunç oldu ya😂😂

Ne yedin de hele😂

Kop kop💃💃

Benimki sokak kedisi gibi hergün dışarda
Ahhh ne yemedin diye sorsan daha kolay bi cevap verebilirdim 😁

Merhaba herkese 💕 izinsiz başka birinin evine girmiş gibi hissediyorum şu an😊 sevgili 5.takım üyeleri eski takımımdan arkadaşları gördüm bi içim kaynadı hemen yazayım dedim.ben uzun süren 2 aylık bir memleket tatilinin(tatilde denmez ya pek) ardından eve döndüm. Sürekli yediğim içtiğim için vicdan azabından ve internet kıtluğından takıma giremiyorudum bi geldim kapanmış gruplara bakayım kızlar belki oradadır diye ilk 5 .takıma girdim sezgilerim gerçekten güçlüymüş sizi burada buldum @Goklerce @Fit mutlu anne Jasminium84 Jasminium84 Pnrrr-12 Pnrrr-12 M Manolya15 kızlar nasılsınız göremediğim kim var başka @UcanSupurge zehram nerelerde doğumuna az kaldı Eylül'de ayrılacağım diyordu sanırım Ekim'de doğum vardı @Breeze96 ne yaptın burada mısın canım
İyiyim kuzum sen nasılsın

Allah canın almaya :KK11:
Ahhh bi de beni duysan 🙈🙈

Oooo kimler gelmiiiişşşşş
Aaaa bebiiişşşş 🤰🏼😘🥰🥰

Yaklaşmaya cesaretim yok sanırım 😁

X