Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Çok teşekkür ederim 😍 ama kısa sürede o kadar çok kilo aldım ki takım arkadaşlarım duysa merdane ile kovalar beni Nisan da 57 ile mezun oldum şimdi ise çok aldım çoookk😭
Şimdi daha çok merak ettim.
Niye kovalayalim balım asıl buraya gelmedikçe vermeyeceksin belki. Bu cuma bildirimle basla bence canim

Delü şakasına diyorum he ben de çok iyi durumda değilim 15 kilo aldım 🙈
Sen hamilesin canım alacan tabi doğumdan sonra verirsin hemen. bende diyeti bıraktıktan sonra aşerdim resmen kalorili olan herşeye 😂 ya burası ne kadar farklı hemen gaza geldim bak 5.tskımın arkadaşları da çok tatlılar gerçekten

Aboww gelemedim birsuru sayfa birikkmis. Esim bugun ve yarn evde disardaydik e bebekten alincaklar vardi onlari halletik sonra buyuk parka gittik arkasindan market ugrayip eve geldk derken yemekti oglanı yikadik falan bi turlu oturamadim he bide meshur baklavamizi yaptim esim israr edince uzerine adetimde gelince dayanamadim yedm insallah cumaya kotu etkilemez :/ gecmise bakaym sonra menu mu yazicam
ayy benim de canım çekti 😋

Tam karar vermemekle beraber Taha en sıcak olduğumuz şu sıra
Hallolmuştur inşallah canını sıkan şeyler canım ah leylağım ah keşke her şeyin çaresini yemede aramasak ya da bulduğumuz ilk fırsatta salmasak 😕
Güzel isim canim ismiyle hayırlı sağlıklı yaşasın.

insAllah ya ama zor sanki bişey olmaz umarım demekten başka çare yok

insAllah cnm

Kizzz balık aşşırı lezzetli gözüküyor afiyet şifa olsun bende yarın yicem insAllah ya pazar dedim hemen yarın götüreyim istersen dedi karantina bitişini kutluycaz :KK70:
Alabalıkmı bu , balık sezonu acılmadı daha demi 😜😍

Aboww gelemedim birsuru sayfa birikkmis. Esim bugun ve yarn evde disardaydik e bebekten alincaklar vardi onlari halletik sonra buyuk parka gittik arkasindan market ugrayip eve geldk derken yemekti oglanı yikadik falan bi turlu oturamadim he bide meshur baklavamizi yaptim esim israr edince uzerine adetimde gelince dayanamadim yedm insallah cumaya kotu etkilemez :/ gecmise bakaym sonra menu mu yazicam
Naptın sennnnnn😱😱😱 hemen detoxxxx

Sen hamilesin canım alacan tabi doğumdan sonra verirsin hemen. bende diyeti bıraktıktan sonra aşerdim resmen kalorili olan herşeye 😂 ya burası ne kadar farklı hemen gaza geldim bak 5.tskımın arkadaşları da çok tatlılar gerçekten
Gerçekten öyle kızlar hemen adapte ve motive oldular çok sevindim mutlu oldum ben de 🥰
Supurgem sen kilo alacan. Senin aldığın kilonun sebebi sahaneee😍 ayyy misss kokulu küçük bir şey . Ay taze bebesi olan biriyle gorussem bari sevesim geldi😂😂
Ay yakın olsaydık da görüşseydik keşke

X