Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Gofretle limonata olmamış diyecektim ama spor o kadar harika ki görmüyor gözlerim🤩🤩 hem de @hedef54kg ın naneli suyu var daha ne olsun🤭

Kuzum afiyet olsun şahane menü💕 menü listesi @hedef54kg da beni spor yaptığında etiketlersin canım😘

Soğuk baklavalar artı olarak gelmez inşallah🤭🤭 şu soğuk baklavayı bir tadamadım gitti🤣

Mükemmel menü de spor da🤩🤩

Afiyet olsun canım 😘

Ekmek kadayıfını da yediğini göre yarın tam motive başlıyorsun kaymaklı mıydı bari🤭🤭

Çok güzel menü canım afiyet olsun spor da var😍😍

Önce kıymalı börek olmamış diyecektim ama 4 dilim baklavayı görünce unuttum onu🤣
Yarin sabah tartilayim bi. Emin degilim cok mu yedim diye dusunuyor oldum hep bu aralar 🧐🧐

Teşekkür ederim motivasyonun İçin 😍🥰
Hadi inşallah diyeyim keşke bu sefer son ve kalıcı kilo vermem olsa 😊
İnşallah canım bu son olacak kontrollü olduktan sonra bunu başaracaksın😘
hzlsel hzlsel canım Cuma tartıda çıkacak rakam için şimdiden özürlerimi ileterek açlık orucumu başlatıyorum o halde, gerçekten günde bir kaç öğün yemek yeme fikri bile beni çok demotive etti. Aralıklı olunca en azından oruç saatimdeyim deyip yemiyordum. Şimdi kim ne ikram etse alıyorum, hastalarımız da saolsun kekler börekler geliyorlar sürekli..
Aralıklı oruç çok mantıklı o açıdan dün taze fasulye pişirdim canım nasıl tadına bakmak istiyor ama oruç saatinde olduğum için bir parça atmadım ağzıma🙈 bu cuma için yapacak blr şey yok canım ama diğer cuma zaten telafi edersin misliyle😍😍
Büyüyünce gelip diyip duruyoruz karnımın iyice büyümesinden geleceğini sezinlemiş olabillir benimki

Gerçekten mi ya çevremde pek taha yok karakter özellikleri nasıl hiç bilmiyorum

Görmez olaydım alttaki mesajını :sinirli:

Ay bildiğin listesi bile varmış şaka değilmiş çikolata detoksu bunu yapan gözünü hastanede açıyor zaar 🤣

Anam 56 filanla mezun ettik ya seni de :bicak:
Bir de hamile bir kadına paylaşıyorum yap diye🤣🤣🤣

Kaptanım hem kardeşim hem de öğrencilerimden yola çıkarak yaramaz olmayan blr tane görmedim🤭 ama seninki uslu olur belki😍

Bugün menüm
Kahvaltı 2 yumurtalı yağsız omlet,40 gr hellim peyniri, karpuz
Ara sade nescafe gold, 6 badem ve 2 ceviz
Öğlen balık ızgara,salata
Ara 10 gr tahin helvası,200 ml light sütlü lifli kahve,2 mini gofrik
kocaman kupada naneli limonlu yeşil çay ıscak ıscak 😋

2.5 lt su

6000 adım,15 dk leslie

hzlsel hzlsel
Afiyet olsun canim. Sporun da cok guzel 👍
7 Eylül salı
10.30
2 yumurtadan omlet
Bir kase cacık
Domates yeşil biber

15.50
1 çikolatalı gofret🤦🏼‍♀️
1 bardak limonata

19.30
Patlıcan oturtma 4yk
Bulgur pilavı 4 YK
Salata

1litre naneli limonlu yeşil cay @hedef54kg 😘
Su 2bucuk litre
30 dakika 3 mil Leslie hzlsel hzlsel E Emnis @Breeze96

Eki Görüntüle 2912791
Adimlarin sporu harika canim. Sadece o gofret biraz goze batiyor ama erimistir b kadar harekete
7.09 Menü

Sabah (8.30): 25 gr tb ekmek, 6 küçük yeşilzeytin, domates, salatalık, 20 gr kadar peynir

Öğle (14.30): Tavuk ızgara (porsiyonunu bilmiyorum, bugün hep dışardaydım ama büyükçeydi :KK70:), haşlanmaış sebzeler, 2 minik sos kasesine sos (ikisi de sağlıklıydı. Biri domatesli, biri yoğurtlu bi şey)

Ara: Türk kahvesi, 1 minicik kuş lokumu

Eve şimdi adım attım. :KK70: O yüzden yemek faslını kapatıyorum bugün. Su da çok içemedim dışarıda tuvalete girmemek için. Ama yarın bolca içerim. :KK66:

E Emnis hzlsel hzlsel hzlsel menüleri sen kontrol ediyorsun sanırım. :KK66: Beni de listeye ekler misin?
Afiyet olsun canim. Menun gayet guzel 👍
7 eylul Menum:

9:00 kahve, 1 hurma

11:00 2 dilim tb ekmegi, 1 yumurta, 1kk peynir, domates saltalik, 2 dilim hindi fume salam

15:30 sütlü kahve, 1 kase meyveli yogurt

18:00 1 tabak taze fasulye, salata,

19:00 1 sutlu turk kahvesi, 2 dilim soguk baklava :/ dayanamadim malesef (10gune yakindir geciken reglimde gelince)

5.500 Adım
2.5 lt Su
DeryaOnDiet DeryaOnDiet E Emnis
Sadece baklava olmamis ortim. Afiyet olsun. Adimlarini da 10000 e tmmlamaya calisirsan iyi olur. Hicbirsey yapamazsan odadan odaya kos zipla, yerinde adim at. Ben hava kotu oluncaboyle tamamliyorum adimlarimi

ayyyy ben fenayım yaaa :olamaz: :olamaz:
Canım nerelerdesin gel buryaa, moral bozmak yok kilomu gördüm,ilk başta zaten hızlı verirsin vücudun toparlanır ❤️
sağol cnm 😘 darısı sizlere artık sezonu açtım ben :KK70:
Afiyet olsun canım,bugün sezonu ben de açtım 😍. Taze olta balığı gelmiş , bu sene balık güzel olacak gibi diyorlar inşallah olur 🤲❤️
Merhaba herkese 💕 izinsiz başka birinin evine girmiş gibi hissediyorum şu an😊 sevgili 5.takım üyeleri eski takımımdan arkadaşları gördüm bi içim kaynadı hemen yazayım dedim.ben uzun süren 2 aylık bir memleket tatilinin(tatilde denmez ya pek) ardından eve döndüm. Sürekli yediğim içtiğim için vicdan azabından ve internet kıtluğından takıma giremiyorudum bi geldim kapanmış gruplara bakayım kızlar belki oradadır diye ilk 5 .takıma girdim sezgilerim gerçekten güçlüymüş sizi burada buldum G Goklerce @Fit mutlu anne Jasminium84 Jasminium84 @Pnrrr-20 @Ezogelin56 kızlar nasılsınız göremediğim kim var başka UcanSupurge UcanSupurge zehram nerelerde doğumuna az kaldı Eylül'de ayrılacağım diyordu sanırım Ekim'de doğum vardı @Breeze96 ne yaptın burada mısın canım
Ooo gözlerim parladi resmen 😍nerelerdeydin canım sen , biz buraya geçtik sga olsun arkadaşlar çok guzel karşıladı ❤️😍sen de gel çok uzaklaşmadan
Uuuuu pacman kuşum gelmiş😍nasıl olalım canım ya ben ablamdayım yeğenime bakıyorum ablam çalışıyor gün boyu çocuk peşindem koşuyorum🤣🤣mezun oldum bakıcılığa yöneldim🤣
Varya yemin ederim büyük sevap yaptığın 🤣😍
Gün içinde sorun yaşamıyorum hastanede bir şekilde yiyorum ama eve gelince problem başlıyor. Sabah 6 akşam 8 dışarıdayım. O saatte gelip yemek yapamıyorum. Yapsam da çok geç kalmış olacağım. Ben eskisi gibi günde tek öğün beslenip onu da iş saatlerine göre uydursam daha iyi olacak sanırım. Günde 5 vitamin alıyorum ayakta kalmak için ama kilo da veriyordum.
Canım bana tek öğün zor geliyor maa sana iyi geliyorsa yap, eşim de diyet yaptığı zamanlar tek öğün yapıyor, o şekilde daha iyi hissediyor yoksa durduramıyor um kendimi diyor

Canım nerelerdesin gel buryaa, moral bozmak yok kilomu gördüm,ilk başta zaten hızlı verirsin vücudun toparlanır ❤️

Afiyet olsun canım,bugün sezonu ben de açtım 😍. Taze olta balığı gelmiş , bu sene balık güzel olacak gibi diyorlar inşallah olur 🤲❤️

Ooo gözlerim parladi resmen 😍nerelerdeydin canım sen , biz buraya geçtik sga olsun arkadaşlar çok guzel karşıladı ❤️😍sen de gel çok uzaklaşmadan

Canım bana tek öğün zor geliyor maa sana iyi geliyorsa yap, eşim de diyet yaptığı zamanlar tek öğün yapıyor, o şekilde daha iyi hissediyor yoksa durduramıyor um kendimi diyor
Amin inşallah ya🤣🤣🤣

Eşini o kadar iyi anlıyorum ki😬😁

Buralardayım gider miyim hiç ♥️ benimde gözlerim parladı sizi görünce .evet arkadaşlar sağolsun bana da çok sıcak davrandılar hadi gel başla dediler pisboğazlığım yüzünden emeklerimi hiç ettim ama bu son olacak inşallah

Gofretle limonata olmamış diyecektim ama spor o kadar harika ki görmüyor gözlerim🤩🤩 hem de @hedef54kg ın naneli suyu var daha ne olsun🤭

Kuzum afiyet olsun şahane menü💕 menü listesi @hedef54kg da beni spor yaptığında etiketlersin canım😘

Soğuk baklavalar artı olarak gelmez inşallah🤭🤭 şu soğuk baklavayı bir tadamadım gitti🤣

Mükemmel menü de spor da🤩🤩

Afiyet olsun canım 😘

Ekmek kadayıfını da yediğini göre yarın tam motive başlıyorsun kaymaklı mıydı bari🤭🤭

Çok güzel menü canım afiyet olsun spor da var😍😍

Önce kıymalı börek olmamış diyecektim ama 4 dilim baklavayı görünce unuttum onu🤣
Bu hafta annem ve kayınvalidem bende olduğu için yemeden durmam çok zor, sofrada az yediğimde garip bakıyorlar 😭

Bu hafta annem ve kayınvalidem bende olduğu için yemeden durmam çok zor, sofrada az yediğimde garip bakıyorlar 😭
Bende de kv var anlıyorum canım gerçekten çok garipsiyorlar Allahtan bir iki gün ısrar etti sonra vazgeçti ama içi hiç rahat etmiyor sürekli Hazal yemeyecek mi şimdi diyor🤣 annem ama hiç laftan anlamıyor onu da ye bunu da ye illa ye🙈 haftaya sahalara geri döneceksin inşallah🤩

Ben de bu hafta 69 kilo göreceğim diye havalara uçuyorum🤣🤣🤣 o kilolar hemen gider canım zaten sen başla yeter😍

Kaç gündür yoktun canım bundan demek şimdi izne ayrılırsan daha da alabilirsin bence hiç gitme ne güzel 6lara düşmüştün ama listeye yeni girmiştin izin hakkın tahminimce yoktur ama E Emnis kaptanım doğrusunu söyler
Lizozom55 Lizozom55 canım 20 Ağustos listeye girişin 2 ay izin hakkın yok maalesef yani illa çıkmak istersen yarışmadan tamamen çekilmek lazım öyle oluncada 6 ay bir daha listeye giremiyorsun :KK43: neden öyle oldunn spor yada diyet programını değiştir bir farklılıkk gelsin ilk motivasyonsuzlukta bıraksaydık oooo gitmezdiki bu kilolar pes edersen seninde gitmeyecek eklenecek :KK43: kilo verdiğn zamandaki mutluluğunu düşün yolunaa devam et bence canım

07.09.2021
12.30
2 haşlanmış yumurta, 🍅 salatalık, 1 dilim peynir, 1 dilim karpuz, 1 dlm ekmek

16.00 sade kahve,1 armut

20.00 yaklaşık 2 porsiyon vardır balik tava( istavrit , çinekop karışık) salata, 3 acı biber turşusu , 1 dilim ekmek
20.30 diyet bar ( canım çok tatlı çekti)

Şu: 2 lt
Afiyet olsun canım balıklar keşke ızgara olsaymış😘
Pazartesi

Sabah
Yulafli lorlu omlet
Domates salatalik

Aksam
Firinda tavuk sinitzel
Yarim porsiyon spagetti

Sali
Sabah
Menemen
Peynir zeytin
Domates salatalik
2 dilim kizarmis ekmek

Aksam
1 porsiyon yesil mercimek yemegi
Yarim kase yogurt
Koz patlican salatasi

E Emnis @hedef54kg
Afiyet olsun canım keşke sporda olsaydı🥰
07.09.2021
Sabah klasik kahvaltı +kaymak+2 dilim ekmek
Öğle fırında tavuk 1 parça
Akşam 19.005 kaşık pilav (pşrinç) sebze yemeği
3 litre su 5000 adım
@avutsunbahaneler
Afiyet olsun canım 😘

cnm diskalifiye yoksa girebilirsin diye biliyorum 🤔 ben kapticanımızı etiketleyim buraya sorarız E Emnis
Jasminium84 Jasminium84 selam canım hoşgeldin 🤗
Dediğin gibi sende mezuniyet çok 😁 en son 5 haziranmış eğer mezuniyet kilonun altında isen 👀 hemen listeye girebiliyorsun
Ama mezuniyet kg nin üstünde isen (56,55) 5 aralıktan sonra 🤦🏻‍♀️ 6 ay bekleme süresi oluyor :KK43:

X