Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Etmem mi hiiç. Ben de iyiyim işte. Kilo vermeye çalışmaya devam. :KK70:
güzel cnm 😍 düzenli gel de ben sana baklavalarla kilo verdiririm 😍

Kız yemekleri ben yapıyorum yoğurt da ev yapımı🤣🤣 kv ısıtyor sağ olsun🤭🤭
olsun kız sofra kurmak da bir iş eline sağlık senin dee 🤗 o yapmıyor mu hiç kuzum

Afiyet olsun canım bugün çok güzel beslenmişsin spor da var😍😍 çikolata detoksunu ne zaman yapıyoruz🤣🤣
bilmeem :KK70:ben bişeyler daha yedim ama gece söylicem tartılayım da yine :KK70:

Ahh keşke ama artık kendime hiç güvenim kalmadı aylarca uğraşıp zar zor kilo verip bir iki ayda geri almak artık canımı sıkıyor

Aaa yeni tanışıyoruz çok pardon 🙈
Memnun oldum o zaman 🥰

Ahhh ne yemedin diye sorsan daha kolay bi cevap verebilirdim 😁

İyiyim kuzum sen nasılsın

Ahhh bi de beni duysan 🙈🙈

Aaaa bebiiişşşş 🤰🏼😘🥰🥰

Yaklaşmaya cesaretim yok sanırım 😁
ben de memnun oldum canısım :KK200:
sen de 75 mi oldun 🤗
gel bakalım ne yedin ne kadar yedin baharat yeşil çay su spor ne kadar bi görelim hele :KK66:

Valla gecmıs mesajlarına daldım şimdi direk :)))) bulamadım ya , boyle detoxa can kurban , bi anlatıver hele 😍🤗
Senin için paylaşıyorum tekrar bu güzellikten sende faydalan bebişde faydalanasın🤣🤣

Eklentiler

• 40EE99E2-EFC1-4081-902D-E1C872253350.jpeg
    40EE99E2-EFC1-4081-902D-E1C872253350.jpeg
    111,1 KB · Görüntüleme: 27

olsun kız sofra kurmak da bir iş eline sağlık senin dee 🤗 o yapmıyor mu hiç kuzum

bilmeem :KK70:ben bişeyler daha yedim ama gece söylicem tartılayım da yine :KK70:

ben de memnun oldum canısım :KK200:
sen de 75 mi oldun 🤗
gel bakalım ne yedin ne kadar yedin baharat yeşil çay su spor ne kadar bi görelim hele :KK66:
Yeşil çay mı spor mu onlar da ne ki 😅😂

Valla geçen hafta 67yi gördüm ama bu hafta tartılmadım 68e dayanmışımdır bence 🙈

İlanları dolanıyorum sürekli başvurularda bulunuyorum ama amacım işi öğrenip pişebileceğim bir yerde çalışmak öncelikle çünkü her yer tecrübe istiyor😏bunun için trabzonda bağlantılarımı soruşturuyorum bir yerlere girerim bi eskişehirden döneyim de
Ayy hadi bakalım inşallah istediğin gibi olur. Güzel haberlerini bekliyorum en kısa zamanda. :KK66:
Hahahahahah burada olmayı seviyorum biliyorsun. :KK70: Yoksa şimdiye çoktaaan kilo vermiştim. :KK70:

7 Eylül 21
Sabah yok
Öğlen beğendi yatağında köfte, ezogelin çorba
Akşam yine köfte, ekmek kadayıfı, salata

15500 adım
2 litre su
Motivasyonum çok düşük. Sürekli birşeyler yemek istiyorum. Duygusal açlık gibi. 71 kiloya çıktım ve hiç gayret edemiyorum kilo vereyim diye. Neden böyle oldu bilmiyorum ama izne ayrılmam mümkünse izne ayrılmak istiyorum

Ayy hadi bakalım inşallah istediğin gibi olur. Güzel haberlerini bekliyorum en kısa zamanda. :KK66:

Hahahahahah burada olmayı seviyorum biliyorsun. :KK70: Yoksa şimdiye çoktaaan kilo vermiştim. :KK70:
İnşallah canım ya hayırlısı😊bir yanım daha yeni mezun oldun biraz dinlen kafa rahatlat diyor bir yanım da iş bul artık kendi yolunu çiz diyor aralardayım🤣🤣

Valla geçen hafta 67yi gördüm ama bu hafta tartılmadım 68e dayanmışımdır bence 🙈
Ben de bu hafta 69 kilo göreceğim diye havalara uçuyorum🤣🤣🤣 o kilolar hemen gider canım zaten sen başla yeter😍
Motivasyonum çok düşük. Sürekli birşeyler yemek istiyorum. Duygusal açlık gibi. 71 kiloya çıktım ve hiç gayret edemiyorum kilo vereyim diye. Neden böyle oldu bilmiyorum ama izne ayrılmam mümkünse izne ayrılmak istiyorum
Kaç gündür yoktun canım bundan demek şimdi izne ayrılırsan daha da alabilirsin bence hiç gitme ne güzel 6lara düşmüştün ama listeye yeni girmiştin izin hakkın tahminimce yoktur ama E Emnis kaptanım doğrusunu söyler

Ben de bu hafta 69 kilo göreceğim diye havalara uçuyorum🤣🤣🤣 o kilolar hemen gider canım zaten sen başla yeter😍

Kaç gündür yoktun canım bundan demek şimdi izne ayrılırsan daha da alabilirsin bence hiç gitme ne güzel 6lara düşmüştün ama listeye yeni girmiştin izin hakkın tahminimce yoktur ama E Emnis kaptanım doğrusunu söyler
Ya canım dahaki yeni zar zor 57ye düşmüştüm
Ama her canım sıkıldığında kendimi yemek yerken bulduğum İçin koruma işini beceremiyorum
Kendime güvenim de kalmadı açıkçası bu konuda
Kaçıncı mezuniyetim bu artık hatırlamıyorum 🙈

Senin için paylaşıyorum tekrar bu güzellikten sende faydalan bebişde faydalanasın🤣🤣
Offfff yarın herkes buna başlasın , bu hafta 5. Takım sonuncu 😬😅
hahahahahahah :KK70: :KK70: :KK70: karnım ağrıdı gülmekten yaaa 😂 😂 😂 hatta gelecek nesiller de faydalansın :KK66:
ayyy kaptimiz olsaydı off of aslında gelse bi fırçalasa kendine gelecek de çocukta kafası :KK66:

kıız göstergedeki kilon doğru yani :eek: ben de üstüne aldın sandıım abartacak birşey yok kiii vücut kitle indeksin bile normal sen gel yağı da azaltırız :KK66: oysa şikayetin kuzum

kal kalll :KK71:iletişimde kall beybiiisii

kuzuum gitme kall, ah o canı çıkmayasıça detokslar hep onların yüzünden 😂
ben de bugün detoks diye başladım yine çaklıtla bitti :sus:
cnm kal gün içinde dengeli beslenmeye çalış ama canın çeken şeylerden ye :KK66: anca böyle kilomuzu koruyabiliriz ve gün içinde yeşil çay,baharatlar,hareket gibi önlemlerle :KK66:

hahahahahahah :KK70: :KK70: :KK70: karnım ağrıdı gülmekten yaaa 😂 😂 😂 hatta gelecek nesiller de faydalansın :KK66:
ayyy kaptimiz olsaydı off of aslında gelse bi fırçalasa kendine gelecek de çocukta kafası :KK66:

kıız göstergedeki kilon doğru yani :eek: ben de üstüne aldın sandıım abartacak birşey yok kiii vücut kitle indeksin bile normal sen gel yağı da azaltırız :KK66: oysa şikayetin kuzum

cnm kal gün içinde dengeli beslenmeye çalış ama canın çeken şeylerden ye :KK66: anca böyle kilomuzu koruyabiliriz ve gün içinde yeşil çay,baharatlar,hareket gibi önlemlerle :KK66:
Çizelgem evet kaldı öyle kilo verdiğimde de değiştirmemiştim bugünleri öngördüysem demek 😂😂

eee 456833905270. Mezuniyetim var benim bence beni hiç bi takım almaz alamaz 🤣

Gün içinde sorun yaşamıyorum hastanede bir şekilde yiyorum ama eve gelince problem başlıyor. Sabah 6 akşam 8 dışarıdayım. O saatte gelip yemek yapamıyorum. Yapsam da çok geç kalmış olacağım. Ben eskisi gibi günde tek öğün beslenip onu da iş saatlerine göre uydursam daha iyi olacak sanırım. Günde 5 vitamin alıyorum ayakta kalmak için ama kilo da veriyordum.

Ya canım dahaki yeni zar zor 57ye düşmüştüm
Ama her canım sıkıldığında kendimi yemek yerken bulduğum İçin koruma işini beceremiyorum
Kendime güvenim de kalmadı açıkçası bu konuda
Kaçıncı mezuniyetim bu artık hatırlamıyorum 🙈
Ortak problemimiz hemen geri alınan kilolar zaten dediğin gibi zar zor veriyoruz ama hemen alıyoruz çok abartmadan yemek lazım mesela 57mişsin sık sık tartılıp atıyorum 60 kiloyu gördüğünde kendini frenleyip geri 57ye ineceksin yoksa almak kaçınılmaz hep kontrollü olmamız lazım inşallah bu sefer başaracaksın kendi güven hiç öyle düşünme🤩

Valla kaptancığımızın yokluğundan istifade kaptan yardımcısı olarak neler paylaşıyorum beni atacak yardımcılıktan🤣🤣
Çizelgem evet kaldı öyle kilo verdiğimde de değiştirmemiştim bugünleri öngördüysem demek 😂😂

eee 456833905270. Mezuniyetim var benim bence beni hiç bi takım almaz alamaz 🤣
olur mu öyle şey kural ihlali filan yoksa alır tabi kaptanımız takıma sonuçta mezuniyet sayısında bir sınırlama yok😘
Gün içinde sorun yaşamıyorum hastanede bir şekilde yiyorum ama eve gelince problem başlıyor. Sabah 6 akşam 8 dışarıdayım. O saatte gelip yemek yapamıyorum. Yapsam da çok geç kalmış olacağım. Ben eskisi gibi günde tek öğün beslenip onu da iş saatlerine göre uydursam daha iyi olacak sanırım. Günde 5 vitamin alıyorum ayakta kalmak için ama kilo da veriyordum.
Çok yoğun bir iş canım hakikaten zor ama tek öğün beslenerek bu işi güzel yaptın öyle devam et madem akşam hiçbir şey yeme sakın pes etme bırakma sana yetişmeye çalışıyordum ben🤩

Ortak problemimiz hemen geri alınan kilolar zaten dediğin gibi zar zor veriyoruz ama hemen alıyoruz çok abartmadan yemek lazım mesela 57mişsin sık sık tartılıp atıyorum 60 kiloyu gördüğünde kendini frenleyip geri 57ye ineceksin yoksa almak kaçınılmaz hep kontrollü olmamız lazım inşallah bu sefer başaracaksın kendi güven hiç öyle düşünme🤩

Valla kaptancığımızın yokluğundan istifade kaptan yardımcısı olarak neler paylaşıyorum beni atacak yardımcılıktan🤣🤣

olur mu öyle şey kural ihlali filan yoksa alır tabi kaptanımız takıma sonuçta mezuniyet sayısında bir sınırlama yok😘

Çok yoğun bir iş canım hakikaten zor ama tek öğün beslenerek bu işi güzel yaptın öyle devam et madem akşam hiçbir şey yeme sakın pes etme bırakma sana yetişmeye çalışıyordum ben🤩
Teşekkür ederim motivasyonun İçin 😍🥰
Hadi inşallah diyeyim keşke bu sefer son ve kalıcı kilo vermem olsa 😊

hzlsel hzlsel canım Cuma tartıda çıkacak rakam için şimdiden özürlerimi ileterek açlık orucumu başlatıyorum o halde, gerçekten günde bir kaç öğün yemek yeme fikri bile beni çok demotive etti. Aralıklı olunca en azından oruç saatimdeyim deyip yemiyordum. Şimdi kim ne ikram etse alıyorum, hastalarımız da saolsun kekler börekler geliyorlar sürekli..

Hissediyordur o şimdi. Ne zaman gelecek diye sormuyorum. Doğana kadar ne zaman ne zaman derler doğunca da evden ne zaman gidecek diye bebise bakıp dururlar😂😂😂
Büyüyünce gelip diyip duruyoruz karnımın iyice büyümesinden geleceğini sezinlemiş olabillir benimki
Ay kaptanım emin misin yaramaz olur taha isimli çocuklar🤭🤭
Gerçekten mi ya çevremde pek taha yok karakter özellikleri nasıl hiç bilmiyorum
Ahhh bi de beni duysan 🙈🙈
Görmez olaydım alttaki mesajını :sinirli:
Ay bildiğin listesi bile varmış şaka değilmiş çikolata detoksu bunu yapan gözünü hastanede açıyor zaar 🤣

Anam 56 filanla mezun ettik ya seni de :bicak:

Diyet Salata Diyet Salata canım desteğin için çok saol.. Sayenizde problemi anladım. Uzun süre aralıklı oruç sonrası ara öğün ekleyeyim dedim, o bana yaramadı çok sapıtmıştım..

7 Eylül salı
10.30
2 yumurtadan omlet
Bir kase cacık
Domates yeşil biber

15.50
1 çikolatalı gofret🤦🏼‍♀️
1 bardak limonata

19.30
Patlıcan oturtma 4yk
Bulgur pilavı 4 YK
Salata

1litre naneli limonlu yeşil cay Diyet Salata Diyet Salata 😘
Su 2bucuk litre
30 dakika 3 mil Leslie hzlsel hzlsel E Emnis @Breeze96

Eki Görüntüle 2912791
Gofretle limonata olmamış diyecektim ama spor o kadar harika ki görmüyor gözlerim🤩🤩 hem de Diyet Salata Diyet Salata ın naneli suyu var daha ne olsun🤭
7.09 Menü

Sabah (8.30): 25 gr tb ekmek, 6 küçük yeşilzeytin, domates, salatalık, 20 gr kadar peynir

Öğle (14.30): Tavuk ızgara (porsiyonunu bilmiyorum, bugün hep dışardaydım ama büyükçeydi :KK70:), haşlanmaış sebzeler, 2 minik sos kasesine sos (ikisi de sağlıklıydı. Biri domatesli, biri yoğurtlu bi şey)

Ara: Türk kahvesi, 1 minicik kuş lokumu

Eve şimdi adım attım. :KK70: O yüzden yemek faslını kapatıyorum bugün. Su da çok içemedim dışarıda tuvalete girmemek için. Ama yarın bolca içerim. :KK66:

E Emnis hzlsel hzlsel hzlsel menüleri sen kontrol ediyorsun sanırım. :KK66: Beni de listeye ekler misin?
Kuzum afiyet olsun şahane menü💕 menü listesi Diyet Salata Diyet Salata da beni spor yaptığında etiketlersin canım😘
7 eylul Menum:

9:00 kahve, 1 hurma

11:00 2 dilim tb ekmegi, 1 yumurta, 1kk peynir, domates saltalik, 2 dilim hindi fume salam

15:30 sütlü kahve, 1 kase meyveli yogurt

18:00 1 tabak taze fasulye, salata,

19:00 1 sutlu turk kahvesi, 2 dilim soguk baklava :/ dayanamadim malesef (10gune yakindir geciken reglimde gelince)

5.500 Adım
2.5 lt Su
@DeryaOnDiet E Emnis
Soğuk baklavalar artı olarak gelmez inşallah🤭🤭 şu soğuk baklavayı bir tadamadım gitti🤣
7 eylül
10.00 : 1 tb tost,1dilim peynir,salatalık
13.30 : 1 kupa sütlü nescafe, 2 avuç beyaz leblebi
18.30 : tavuklu salata
Su : 2.5lt
Spor : 35dk cardio,10000 adım(tempolu yürüyüş tek seferde🤣)
E Emnis Diyet Salata Diyet Salata
Mükemmel menü de spor da🤩🤩
13:00 tantuni, ayran
18:30 1 kase mercimek corbasi

su: 3 litre
Spor yok

E Emnis hzlsel hzlsel @eceboce
Afiyet olsun canım 😘
7 Eylül 21
Sabah yok
Öğlen beğendi yatağında köfte, ezogelin çorba
Akşam yine köfte, ekmek kadayıfı, salata

15500 adım
2 litre su
Ekmek kadayıfını da yediğini göre yarın tam motive başlıyorsun kaymaklı mıydı bari🤭🤭
7 eylul menum

10:00- 2 yumurtadanispanakli yumurta, 2 dilim peynir, 1 tk pesto sos, 1 dilimtt ekmek
14:00- 1 kase icine 2 yk yulaf, 2ceviz, 1 avuc findik, yogurt, tarcin, kakao, muz ve seftali karisimi.
17:30- 1 kase ezogelin corbasi, 1 kase kiymali sebze yemegi, 1 bardak ayran.
20:00- 1 bardak kefir

su:2,5 l
Spor: 30 dk interval cadio
11000 adim
E Emnis hzlsel hzlsel @Pnrrr-20
Çok güzel menü canım afiyet olsun spor da var😍😍
7 Eylül
Kahvaltı yumurta, peynir, zeytin, domates, salatalık
Öğle kavun , 2 dilim kıymalı börek
Akşam az fırında et, 4 kaşık bulgur pilavı, 4 dilim baklava

2 lt su @kardelelen321
Önce kıymalı börek olmamış diyecektim ama 4 dilim baklavayı görünce unuttum onu🤣

X