Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Gunaydinlarrrr
2bucuga kadar defter kitap kapladım. Sabah 7de ayaktaydim aman Yarabbi bu okul beni kahvedecek sanırım😂😂😂😂
Amann kolay gelsinn 3 cocuk olunca tabi :confused:
Her gün istikrarlı bir şekilde tartılıyorum geçen hafta moral bozucuydu ama bu hafta iyi gidiyorum🤣🤣 70,2 çıktım🤩🤩 cumaya göre 700 gr gitmiş gelsin 69🤭🤭 Diyet Salata Diyet Salata şimdi gidip büyük bir motiveyle Leslieye başlıyorum💗
Ooo masallah supersin cnmm
Gunaydin orticim 😘 ben bugun cok erkenciyim. Sabahtan bi yuruyuse cikip geldim. Ve gelince baktim bebis uyuyur hemen 30dk cardio yaptim. Dustan ciktim simdi kahvaltizamani. Senin gunun nasil geciyor ortim?
Ooo ortim supersin ben bugun spor yapamadim ama hic oturmadim esim izinli disarda isleri halletik derken evdede is bitmedi smdi uzandm anca :)
Ezom sen hamile misin ayy çok sevindim hayırlı olsun bebem💕
Hosgeldinn cnm nasil gidiyorr kizz
ayyyy ben fenayım yaaa :olamaz: :olamaz:
Gell kizz burdan uzaklasirsan o fenalik gecmezzz

Ay benim kız çektirecek gibi şimdiden bana düşkünlüğü başladı normalde babasına daha düşkündü
Hissediyordur o şimdi. Ne zaman gelecek diye sormuyorum. Doğana kadar ne zaman ne zaman derler doğunca da evden ne zaman gidecek diye bebise bakıp dururlar😂😂😂

Bugün menüm
Kahvaltı 2 yumurtalı yağsız omlet,40 gr hellim peyniri, karpuz
Ara sade nescafe gold, 6 badem ve 2 ceviz
Öğlen balık ızgara,salata
Ara 10 gr tahin helvası,200 ml light sütlü lifli kahve,2 mini gofrik
kocaman kupada naneli limonlu yeşil çay ıscak ıscak 😋

2.5 lt su

6000 adım,15 dk leslie

@hzlsel
Afiyet olsun canim😍
Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 3 zeytin, 1 wasa, 1 dilim hindi füme, 1 çatal krem peynir, kiraz saplı çay
Ara
Yeşil çay, litalif
Akşam
1 kepçe ayran aşı, 7-8 yk zeytinyağlı taze fasulye, 1 wasa, 3 yk yoğurt

3 mil Leslie, 5 bin adım, 2 LT su

E Emnis Diyet Salata Diyet Salata
Afiyet olsun canim

7.09 Menü

Sabah (8.30): 25 gr tb ekmek, 6 küçük yeşilzeytin, domates, salatalık, 20 gr kadar peynir

Öğle (14.30): Tavuk ızgara (porsiyonunu bilmiyorum, bugün hep dışardaydım ama büyükçeydi :KK70:), haşlanmaış sebzeler, 2 minik sos kasesine sos (ikisi de sağlıklıydı. Biri domatesli, biri yoğurtlu bi şey)

Ara: Türk kahvesi, 1 minicik kuş lokumu

Eve şimdi adım attım. :KK70: O yüzden yemek faslını kapatıyorum bugün. Su da çok içemedim dışarıda tuvalete girmemek için. Ama yarın bolca içerim. :KK66:

E Emnis @hzlsel hzlsel menüleri sen kontrol ediyorsun sanırım. :KK66: Beni de listeye ekler misin?
Afiyet olsun canim güzel göründü gözüme canim

Aminnnn ama nolur bi bak o sayfaya şok geçirceksin:) okadar cocuk ve kadının fitliği ilham verici 😍taş mubarek , insan bi yaşlanır çöker şişer yok yaw
Abbov bılı bılı cılı cılılarrr.
Ama dediğin gibi kadın şahaneeeee gozukuyorrrr. 😭😭😭Aglasammi gulsemmi bilemedim

Kahvaltı
1 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 3 zeytin, 1 wasa, 1 dilim hindi füme, 1 çatal krem peynir, kiraz saplı çay
Ara
Yeşil çay, litalif
Akşam
1 kepçe ayran aşı, 7-8 yk zeytinyağlı taze fasulye, 1 wasa, 3 yk yoğurt

3 mil Leslie, 5 bin adım, 2 LT su

E Emnis Diyet Salata Diyet Salata
uuu kv döktürmüş yinee ellerine sağlık menü çok iyi cnmm spor da varr :KK71:
7 Eylül salı
10.30
2 yumurtadan omlet
Bir kase cacık
Domates yeşil biber

15.50
1 çikolatalı gofret🤦🏼‍♀️
1 bardak limonata

19.30
Patlıcan oturtma 4yk
Bulgur pilavı 4 YK
Salata

1litre naneli limonlu yeşil cay Diyet Salata Diyet Salata 😘
Su 2bucuk litre
30 dakika 3 mil Leslie @hzlsel E Emnis @Breeze96
uuuu harikasın beybiii :KK71: bi hafiflik hissediyo musun 😂 gofret için de ayrıca afiyet olsun hehe :KK200:

Offf yarın aldırayım agzım sulandı, nasıl pişirdin fırında mı baya lezzetlı gorunuyor , hastasıyım balıgın😍🤗afiyet olsun canım
cnm balıkçıda yedik levrek ızgara 🤗 çok sağol cnm yarın sana da olsun inşallah 😍

E Emnis kaptanıım nasıl oldun, iyileştin mi? İyileşemezsem doktora gidicem diyordun. Merak ettim seni. :KK66:
yarimuhendis yarimuhendis Diyet Salata Diyet Salata bebeklerim sizler nasılsınız? Benim okul, dershane işleri yüzünden çok giremiyorum ama aklım sizde. :KK70:
iyiyim ben kuşum 😍 teşekkürler merak ettiğin için 🤗 sen nasılsın?

Ben de hemen seninkine baktım geldim. O gofret olmasaymış çok çok güzel bir menü. Onu görmüyorum. :KK70: Bu arada tam tanışmamış gibi de olduk. Ben çok giremedim. Memnun olduum. :KK74:
Bende memnun oldum canim. Kaynasiriz daha ins .

Tatlı krizi 4 gün yemedim bu haldeyim. Tatlisiz yapamıyorum.

Merhaba herkese 💕 izinsiz başka birinin evine girmiş gibi hissediyorum şu an😊 sevgili 5.takım üyeleri eski takımımdan arkadaşları gördüm bi içim kaynadı hemen yazayım dedim.ben uzun süren 2 aylık bir memleket tatilinin(tatilde denmez ya pek) ardından eve döndüm. Sürekli yediğim içtiğim için vicdan azabından ve internet kıtluğından takıma giremiyorudum bi geldim kapanmış gruplara bakayım kızlar belki oradadır diye ilk 5 .takıma girdim sezgilerim gerçekten güçlüymüş sizi burada buldum @Goklerce @Fit mutlu anne @Jasminium84 Pnrrr-12 Pnrrr-12 M Manolya15 kızlar nasılsınız göremediğim kim var başka UcanSupurge UcanSupurge zehram nerelerde doğumuna az kaldı Eylül'de ayrılacağım diyordu sanırım Ekim'de doğum vardı @Breeze96 ne yaptın burada mısın canım
Merhabaa canim hosgeldinnn. Yanliz degilsinn bende bi 7 ay civarinda 13 kg alip dondum. Insallah son olur bu korumayida basaririz artimm
ayy benim de canım çekti 😋
Yaa yok cekmesinn pis pis :olamaz: :skandal:
Naptın sennnnnn😱😱😱 hemen detoxxxx
Cok kacirmadim Allahtannn ama yarin yapcm detox suyuuu ve kabakk dusunuyormm

X