Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kızlar ben diplerdeyim miniğim okula gitmek istemiyor aslında çok eğleniyor ama benden ayrılamıyor sanırım biz şu güvenli bağlanma olayını beceremedik resmen acı çekiyor gece uyanıp uyanıp ağlıyor dün bütün gün okul kapısında bekledim bomboştum ama kafam o kadar bu konuyla doluydu ki şuraya girip 1 kelam bile yazamadım

Anasınıfı mi canım kızımda anasinifina giderken aklı hep evdeydi annemler yakın oturuyordu o zmn isteksiz gidiyordu katılım saglamiyordu ikinci dönem annemler başka yere taşındı daha iyiydi ama virüs çıktı alismisken okullar kapandı evde daha eğlenceli şeyler olduğunu düşünüyor belki de

Benim kuzenim öyleydi ana sınıfına başladığında evde yeni doğmuş kardeşi vardı o okuldayken annesiyle kardeşinin onsuz çok eğlendiğini birlikte vakit geçirdiğini onu dışlayacaklarını düşünüyordu baya zorluk çıkartmıştı emrede de buna benzer düşünceler vardır kaptanım çok zor gerçekten ağlamasına dayanmak ama biraz sabır gerekiyor o da alışacak sonra koşa koşa gidecek sen aklına bile gelmeyeceksin

Gercekten oyle canim.

Biraz fazlakholdu amabugun ve sonrasi khyi azaltarak devam.

Ellerine saglik cnm
DeryaOnDiet merhabaa yeni ortagımm
Gunaydin orticim ben bugun cok erkenciyim. Sabahtan bi yuruyuse cikip geldim. Ve gelince baktim bebis uyuyur hemen 30dk cardio yaptim. Dustan ciktim simdi kahvaltizamani. Senin gunun nasil geciyor ortim?

Aslinda tam aksine evli ve cocugu olani secmeleri lazim. suanda bekarliktan cook daha fazla planli programliyiz hepimiz.

Ben iki kısımda da böyle sıkıntı çekmedim canim. Ama okul kapısında çok bekleyen vardı. Ama merak etme alışacak. Bir yada 2 hafta zorluk çekersiniz ama bu duruma alışacak sonunda. Senin bir yerlere gittiğini ,gezdiğini falanmi düşünüyor acaba. Okuldan alınca evde sıkıldığını vutun gün ev işi yaptığını falan anlatsan kafası rahat ederim acaba.
Evde küçük kardeşi varmiydi seninle onun yanlız kalması da belki sebebtir.

Ay ne güzel ben de bağırsakları perşembe günü kayısı çayıyla hareketlendireceğim
Sabitim dünle cnm ay buna da şükürr

Birazdan çikolata detoksunu paylaşıyorum kızlar bence perşembe günü hepimiz denemeliyiz cumaya patlamaya hazır bir bomba gibi geliriz
Hahaha dytsnhzlsel

Aynen sürekli detoks yapmak bana da mantıklı gelmiyor şaka bı yana dengeli yiyerek daha güzel kalıcı veriliyor spor ne zmn başlayabilirim onu bilemiyorum işte oğlan sürekli yakamda
Bebek mi cnm onu ağırlık niyetine kullanabilirsin yerde kaldırırsan göğüs karın ayakta kaldırırsan omuz kol sırt ooh
Ya da seni görebileceği rahat bir yer hazırlasan yine yerde?

Bebek mi cnm onu ağırlık niyetine kullanabilirsin yerde kaldırırsan göğüs karın ayakta kaldırırsan omuz kol sırt ooh
Ya da seni görebileceği rahat bir yer hazırlasan yine yerde?
14 aylık cnm ufaktan başlayım hareketlere aynen mantıklı en çok yürüyüş yapmayı seviyorum ben aslında ama olmuyo gün içinde gece derin uykuya dalarsa gece yürüyeyim insAllah sporla desteklemek bana aşırı iyi geliyor

Hahaha Allah seni
Hocam en fazla kaç gün yapabilirüzzzz
Bi de ödem atıcı hot çoklıt tarifini verir misinüzzzz yoksa bu detoks tamamlanmaz gibime geliyürrr

Tamam cnm iyi bari

Maskeye alışık değiller tabi uzun sure takınca boğazları acımış.Özlemişler okulu,ama çok yorulmuşlar benimkiler.
Neyse alışırlar kuzum oyy arkadaşlarıyla da vakit geçirmişlerdir

Harikasııın bak kv olmasına rağmen kadıncağız zararsız demek
Ben de bu 3 gün az yemeye çalışıcam cnm ve kh biraz kısıcam 60 küsür olmayı çok isterim cumaya 50leri görür müyüm bilmem de

Canım yerinde hafif koşu yap telefonunu alıp adım sayacak kadar hareketini ayarlasan yeter ben öyle tamamlıyorum 10 bini , spor olarak da kısa süreli şeyler seçersen daha kolay olacaktır 10 dk leslie , 5 dk karın kol egzersizi gibi

Çok iyi canım sabit olman gerçekten çılgın bir menüydü
O son dilim ekmeği yemesem eksi olurdu belki ama sabitim de sabitim afgshahfgs
Bence de o ekmek olmasaydı kesin eksi gelirdin Bugün artık güzel sağlıklı az şekerli bir menü bekliyorum
Tartıdan önceki 2 gün üst üste yaparsanız tam bir sonuç görürsünüz Boş bir anımda hot çaklıt tarifi de gelecek hiç merak etmeyin yağları yakacağız ödemleri atacağız
Zararsız ya cidden bir şeyi yok bana hatta dün evde olması işime bile geldi yemekleri yapmış sofrayı hazırlamış direk geldik oturduk sabah da geç kalkıyorlar ben de o sırada sporumu yapıyorum korktuğum gibi olmadı Hadi inşallah ben 6ları sen de 5leri görürsün cuma günü

Aynen
Tamam canım kahvaltı resmimi atıcam şimdi if yapcam 3 gün birkaç saat sonra balık var
Hahaha tam sonuç aynen.Tamam hocam sabırsızlıkla bekliyoruz resmini de çikolata yapmış Allah seni
Yaa sağolsun bak iyiki gelmiş o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…