Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kızlarrr 12:00 itibariyle kahvaltım 4 saat if yapcam inşallah :dua:bozmayayım diyeti 3 gün diye buraya atıcam öğünleri ❤️
20210907_120821.jpg

Ben iki kısımda da böyle sıkıntı çekmedim canim. Ama okul kapısında çok bekleyen vardı. Ama merak etme alışacak. Bir yada 2 hafta zorluk çekersiniz ama bu duruma alışacak sonunda. Senin bir yerlere gittiğini ,gezdiğini falanmi düşünüyor acaba. Okuldan alınca evde sıkıldığını vutun gün ev işi yaptığını falan anlatsan kafası rahat ederim acaba.
Evde küçük kardeşi varmiydi seninle onun yanlız kalması da belki sebebtir.
Yok canım tek cocuk ama biz yapışık yaşıyoruz o yüzden zor oldu :KK43: evde bile devamlı sarılıp yapışıp oturuyor 😓 öyle ürkek bir çocukda değil canavar gibi ama bana gelince tam bir kedi :KK43:
Ben zaten devamlı ordayım tenefüste çıkınca beni görüyor el sallıyor arkadaşlarıyla çok güzel oynadığını görüyorum ama ertesi gün okula gitmek yine ağlaya ağlaya :KK43:

Yok canım tek cocuk ama biz yapışık yaşıyoruz o yüzden zor oldu :KK43: evde bile devamlı sarılıp yapışıp oturuyor 😓 öyle ürkek bir çocukda değil canavar gibi ama bana gelince tam bir kedi :KK43:
Ben zaten devamlı ordayım tenefüste çıkınca beni görüyor el sallıyor arkadaşlarıyla çok güzel oynadığını görüyorum ama ertesi gün okula gitmek yine ağlaya ağlaya :KK43:
Alisacak canim zamanla. Bir iki hafta icindealisir. Eminim ki cok zor oluyor sana ama uzulme, ilk defa senden ayrildigi icin oyle.

oyy cnm yaa ne yapsın sürekli seninleydi çocuk ihtiyacı da vardı tabii ama yavaştan sosyalleşmesi iyi olacak kapticim 😘 sende ben burdayım merak etme hani ihtiyacın olduğunda görmek istediğinde vs
çok bilgim yok çocuk psikolojisiyle ilgili ama kitap okuyabilirsin kaptim,youtube da videolar var hani az çok fikir olur sana , babayla da ilişkisini artırabilirsin mesela 🤔
kendine gelmek için de geçmiş yazışmaları okuyabilirsin çiklatlı :KK70: sinirlenince kendine gelirsin bence :KK70: gerçi bana kızcan ama olsun 🥲 yeter ki sen bu sorundan biraz uzaklaş 🥲

Afiyet olsun canım ben de artık ife sıkı sıkı sarılmam lazım🤣
sarıl cnm 😗 sen de paylaş istersen öğünleri iyi tutunuyor insan o zaman 🤗

Benim kuzenim öyleydi ana sınıfına başladığında evde yeni doğmuş kardeşi vardı o okuldayken annesiyle kardeşinin onsuz çok eğlendiğini birlikte vakit geçirdiğini onu dışlayacaklarını düşünüyordu baya zorluk çıkartmıştı emrede de buna benzer düşünceler vardır kaptanım çok zor gerçekten ağlamasına dayanmak ama biraz sabır gerekiyor o da alışacak sonra koşa koşa gidecek sen aklına bile gelmeyeceksin
İnşallah canım öyle olur inan o ağladıkca hiç bir şey yapamıyorum yemek içmek bitti bende ruh gibi oldum sadece kafamda nasıl olacak nasıl alışacak :KK43:

oyy cnm yaa ne yapsın sürekli seninleydi çocuk ihtiyacı da vardı tabii ama yavaştan sosyalleşmesi iyi olacak kapticim 😘 sende ben burdayım merak etme hani ihtiyacın olduğunda görmek istediğinde vs
çok bilgim yok çocuk psikolojisiyle ilgili ama kitap okuyabilirsin kaptim,youtube da videolar var hani az çok fikir olur sana , babayla da ilişkisini artırabilirsin mesela 🤔
kendine gelmek için de geçmiş yazışmaları okuyabilirsin çiklatlı :KK70: sinirlenince kendine gelirsin bence :KK70: gerçi bana kızcan ama olsun 🥲 yeter ki sen bu sorundan biraz uzaklaş 🥲

sarıl cnm 😗 sen de paylaş istersen öğünleri iyi tutunuyor insan o zaman 🤗
Yarından başlayayım canım o zaman😊💃

Aynen 😆😆😆
Tamam canım 😍 kahvaltı resmimi atıcam şimdi 😘 if yapcam 3 gün birkaç saat sonra balık var 😍
Hahaha 😆😆😆 tam sonuç aynen.Tamam hocam sabırsızlıkla bekliyoruz 😍 resmini de çikolata yapmış Allah seni 😋
Yaa sağolsun bak 😍 iyiki gelmiş o zaman 😘
Ben de nasıl özledim balık yemeyi ama hiç yemeyen bir eşe sahibim🥺
Kızlarrr 12:00 itibariyle kahvaltım 4 saat if yapcam inşallah :dua:bozmayayım diyeti 3 gün diye buraya atıcam öğünleri ❤️
Eki Görüntüle 2912457
Afiyet olsun canım gayet güzel bir başlangıç sakın bozma aman🤭🤭 if candır ben çok alıştım artık

Ben de nasıl özledim balık yemeyi ama hiç yemeyen bir eşe sahibim🥺

Afiyet olsun canım gayet güzel bir başlangıç sakın bozma aman🤭🤭 if candır ben çok alıştım artık
e sevmesin sen ye boşver :) o hep senin sevdiklerini mi yiyor :) kv seviyor olabilir :KK71:
aynen cnm bi oturtayım bugün meyve hakkı ekmek hakkı vs ve çok güel olcak :KK66:

X