Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ooo sen mi bulduun :KK8: :KK200:
oooh cnm süper 😍

sağol cnm bakayım ben de 😘

sonra da serum filan zaten 😂

yavru sen ne yapıyorsun hala çalışıyor musun :eek:

tabi cnm değişik bir his olmuştur ilk günkü gibi 🤗 45 kişi mi olur diyordun cnm
tamam canım ben de daha az yemeye çalışacağım bugün de abarttım eccük 😂 ama artı gelmiyorum o kesin :KK54:

İnşallah canım 😍
o seni çok iyi tanıyor bence :KK66:

çabuk tvyi kapat çabuuk :KK70: ama geç kaldık galiba :KK70:

çikolata yumurtadan tatlı tabii :KK70: sen de haklısın ne diim :KK70:
Yaaa sade kahve icicektm aslinda cikolata karsi koyamadimmm :KK67:
Çok geçmiş olsun canım Rabb'im şifa versin insAllah

Biliyorum canım ama şu sıra tavuk falan hiç yiyesim gelmiyor ama bı türlü yemeye çalışırım

Ay canım Allah yardımcın olsun kaçıncı hayata kadar çalışacaksın

Amanın yapamam beceremem de bari

Sağol canım

Biliyorki yapmisligim var normal baklava :skandal:
Neyse belki unutur cok tatli duskunu degildir zaten
Benim de ilk bebeğim 5. Ayda düştü bundan sonraki hamileliğimde 4. Aydan sonra evde yatarak geçireceğim hamileliği bana da hamilelik çok stresli bir şey olarak geliyor😕

Ben de mi eşime alsam ne🤣 aynen çok iyi yapmışsın canım🥰🥰

Ay kız soğuk baklava hiç yemedim ama çok lezzetli blr şey gibi duruyor yapma bence gitsin dışarda yesin sen görmeden🤭🤭 benimki Allahtan istemiyor içim giderdi yoksa🤣🤣

Değil mi ama canım da zaten nasıl sütlü çikolata çekiyor🤣🤣
Yaa canim Allah rahmet eylesin :KK43:
Ay kızlar 5 ay once bi işe basvurmustum gorusmeler yaptık ama ses cıkmamıstı , sen dur dur benm hamılelık olunca ara beni , kafam karıstı cok, pozisyon ve maaş iyi. Oncekı işimden dogum iznimden sonraki ucretsız ızindeyken cıkarılmıstım, bunlara da soyledım durumu , bizim için sorun degil gibi konustular da gercek fıkırlerı mı bılmıorum , acıkcası cok sanmıyorum alcaklarını da ya alırlarsa teklıf gelorse naparım diye kafam karıstı , ozel sektor guvenım cok sarsıldı , deger mi ki yeni iş stresıne hamıleyken bilemedım. Calısma hayatına uzun sure ara verırsem de körelmekten korkuyorum
Bence gir ișe cocuktanda bahsetme nekadar calisabillirsen calisirsin.
İyi geceler kızlar şükür herkes uyudu evdeki bende alıntıları cevaplayım dedim kızımın öğretmeni ilk günden fotoğraf atmış sınıftan küçük çaplı bir hayal kırıklığı yaşadım pandemi döneminde bu kadar dip dibe çocuklar çok zor kızım dikkatli ama hep biz varız tabi yanında biraz daha tedirgin olmaya başladım 35 kişi falan sanırım mevcut (üst taraflarda 40-45leri duyunca dedim ben abartiyorum sanırım normali bu dedim)3erli oturanlar var poff hakkımızda hayırlısı küçük beyden de çekeceğimiz var belli oldu ablasının çantasını görünce koşa koşa kendi çantasını getirdi sırtına takmamı istedi saatlerce gezdirdi öyle yıkıldım gülmekten ya acayip kıskanıyor ders yapma fasıllarimiz nasıl olacak orası daha ayrı bı mevzu iyi geceler ben de uyuyayım yarın grsrz insAllah
Insallah saglikla gider gelirler okula zor oyle kalabalik olmasida kotu tabiki
Ogluna da ne guldumm yaa ufaklik ablasini kiskaniyor simdiden :)
Geçmiş olsun canım .iyilessinlerde gelirsin ins

Çikolata detoksunun listesini istiyorum :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Bende guya indirmiştim ama senin attığın gorselden farkli

Bende bu çıkmıyor degisik

Kapalı alan da uzun süre maske zor yaa. Allah kolaylık versin canım

Ah mastersef yüzünden ben neler yapmadım ki geçen sene. Bu sene başlamadık daha,😂😂

Hakkında hayırlısı canım. Ama denemekten zarar gelmez sanki. Hamileliğinde bir sıkıntı yoska çalışabilir durumdaysan güzel olabilir

Şöyle dusunelim en azinda spor var. Yediklerini yakmissindir biraz da olsa. Ya spor hiç olamsaydi

İns hep böyle gider istekleri canim. 2 seneye yakındır okula gidemedikleri için bu mutluluğun çoğu. Ama yinede seviyorlar haklarında hayırlısı

Sorma bende çok sevdim.
Takipte kal çikolata detoksu paylasacaklar:KK70::KK70::KK70: hzlsel hzlsel
Biz normalde izlemiyoruz zap yaparken baklava yapiyolar diye durdu eșim :)

Çikolata Detoksu🍫🍫🍫
Kahvaltı

Sütlü çikolata (200 gr)
Yeşil çay
Ara
Fondü (dilediğiniz meyvelerle dilediğiniz kadar yiyebilirsiniz sınırsız)
Ödem atıcı sıcak çikolata
Akşam
10-12 kişilik çikolatalı pasta
İçinde çikolata olan dilediğiniz bir çikolatayı istediğiniz miktarda yanında yiyebilirsiniz

Sakın spor yapmayın su olarak benmari usulü eritilmiş çikolatayla tatlandırılmış bir su hazırlayabilirsiniz vücuttaki ödemi atmaya yardımcı olacaktır
Yaaa böyle beslenebilirimmm :rolleyes: :KK48: :KK36:

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
( 3 Eylül - 10 Eylül )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:
""""""""""Kızlar o kadar fazla kişi vardı ki aradan kaçırdığım olmuşsa dönün bana:KK76:

NOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.

Afiyet olsun Güzel bence canim

Akşam ohunun Karbonhidrat olduğu için mi acaba açlık sebebin.
Miktarlar çok değil canim afiyet olsun

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim güzel bence

Pasta ince dlmmis zaten güzel bence afiyet olsun

Miktarlar ve kalorileri hesaplamışimdir sen zaten. Kacamakli gibi ama bilemedim😂

Baklava olmasa iyiymiş ama yarına telafi edersin canim

Lahmcunlar ince ve küçükse güzel canim afiyet olsun

Afiyet olsun canim guze bence

Hem bazlama hem simit aynı gün tercih etmesen daha iyi olurmus canim. Ama güzel afiyet olsun

Karbonhidrat ağırlıklı olmuş sanki. 1 simit çok gibi. Akşamda mercimek,bulgur var çünkü.

Afiyet olsun canim güzel bence

Az yemişsin hemde tek Ogün. Hamburger yerine daha sağlıklı birşeyler olsa daha iyi olurmuş .
Afiyet olsun canim
Bencede olabollr karbon bana yaramiyor zaten
Değişik bir haftasonuydu canım.Normalde hep yazarım bilirsin.Okul açılacak gerginliği hakimdi evde.zaten diyet spoe yok haftasonu +1 geldim.
Halledersin insallah canım duzen bozulunca oyle oluyor malesef

( 3 Eylül - 10 Eylül )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:
""""""""""Kızlar o kadar fazla kişi vardı ki aradan kaçırdığım olmuşsa dönün bana:KK76:

NOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
Ellerine saglik cnm
DeryaOnDiet DeryaOnDiet merhabaa yeni ortagımm :rolleyes:

6Eylül menüm

Kahvaltı:9.30
4zeytin
Çeyrek kk peynir
2dilim ekmek

Aksam:16.00
1kepçe yayla çorbası
4yk et sote
Salata
Yogurt

18.00
1bardak süt
4ceviz

Spor:15 bin adım(resmini cekmeyi unuttum sıfırladı)
Güzel menü olmuş ortimm😍
Suyu yazmamissin canim az icmemissindir sen gerci
:KK24:Hellööğğ
6 eylül menüsü
Kahvaltı
Bir yumurtadan omlet
Domtis salatalık peynir zeytin
1 dilim tbe
Öğle
Fırında tavuk bir parça
3 yk bulgur pilavı
1 yk yoğurt
15:00
3adet yaprak galeta
Akşam 19:30
2 kase domates çorbası
1 dilim tbe
Gece
2 incir bir avuç üzüm bir avuç fındık

Su 1.5 lt
Spor yok
E Emnis hzlsel hzlsel
Güzel göründü canim afiyet olsun. Sporda olsa süpermiş
Suyun az canim artirmalisin sanki biraz

Yaaa sade kahve icicektm aslinda cikolata karsi koyamadimmm :KK67:

Neyse belki unutur cok tatli duskunu degildir zaten

Yaa canim Allah rahmet eylesin :KK43:

Bence gir ișe cocuktanda bahsetme nekadar calisabillirsen calisirsin.

Biz normalde izlemiyoruz zap yaparken baklava yapiyolar diye durdu eșim :)
Sağ ol canım🙃
Yaaa böyle beslenebilirimmm :rolleyes: :KK48: :KK36:
Ben de ben de 🤭🤭
( 3 Eylül - 10 Eylül )

NOT:
Ellerine sağlık canım💗

Gunaydin kizlar🥰 benim de kucuk kizim erken uyaniyor. Keske daha cok uyuyabilsem 😂
gunaydin cnm ne aceleleri varsa erkenden kalkiyolar
:))) Uyku egıtımı oturdu mu artık canım
yok ya nerdeeeee o hafta guzel gecti sonra dis sikintisindan tepe taklak oldu simdi cok daha duskun memeye
Gunaydin kızlar yine bi aglama kriziyle uyandı bizimki :olamaz:
gunaydin canim niye ki neye agliyo
Neyse belki unutur cok tatli duskunu degildir
bazen herseyi yapabilmekte kotu ya
insAllah canim aynen bizde baya gulduk kucucuk boyuyla cantali gezdi
( 3 Eylül - 10 Eylül )

NOT:
G Goklerce orti olmusuz
Gunaydinlarrrr
2bucuga kadar defter kitap kapladım. Sabah 7de ayaktaydim aman Yarabbi bu okul beni kahvedecek sanırım😂😂😂😂
amanin neyse bitirmis kurtulmussun
Akşam senin neyine burda sohbet git yat oğlan uyuyunca😂😂😂😂
aynen vala

( 3 Eylül - 10 Eylül )

NOT:
Eline emeğine sağlık canim

Kııız hamburger niyy orda hemde iki tane 😄 neyse sen çok koşuşturuyorsun inşallah güzel metabolizman hepsini yakmıştır
Canı ya aylardır annemdeydim rahat hayata alışmıştım şimdi çok zorlanıyorum ya birde kızım üstüne hasta oldu ishali var ve hiç bir şey yemiyor dünde doktordaydık açlıktan bayılacaktım gözüm döndü1 tane kesmedi 2 yi de yedim 😂ama şimdiden 350 g girmiş

Canı ya aylardır annemdeydim rahat hayata alışmıştım şimdi çok zorlanıyorum ya birde kızım üstüne hasta oldu ishali var ve hiç bir şey yemiyor dünde doktordaydık açlıktan bayılacaktım gözüm döndü1 tane kesmedi 2 yi de yedim 😂ama şimdiden 350 g girmiş
Ooo harika ekşi olman.

( 3 Eylül - 10 Eylül )

NOT:
Zeynebim eline sağlık canım 💕

X